Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jamimi, takze teoreticky bud tyzden ...? x-) neviem sa dockat, rychlo chudnut do nich, hehe :-D inac v tomto smere sa mi nedari, lebo stale nieco vybavujem a nemam cas cvicit :-( chudnem sice, ale strasne pomalicky...schudla som 5kil a teraz to nejak stoji. nie je to ani velmo vidiet... :-| skor citit na niekorych nohaviciach
Odpovedať
Profilova fotka
Katusska ty tazko chudnes a ja mám problém pribrať :o(
Odpovedať
Profilova fotka
mam ti napisat moju"antidietu"? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nie nie,poslu ich cca o 10 dni co je asi 6 tyzdnov od objednania a kym pridu pocitam tak 15-20 marec by tu mohli byt. ;-) ...no akurat som citala eemmu o tom hypoxi centre ale tie palky =-) sice schudnes za 5 dni o jednu konfekcnu velkost....mne sa tam paci jeden pristroj ale je to drahe ako hrom :-| :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to môzes :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mcdonald, horalky, coca-cola, odporucam podnik divny janko a ako prilohu zvolit vzdy hranolky :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Kati vyborna dieta :)) ja akurat tlacim sezamove tycinky, uz druhy vecer sme s drahym ani poriadne nevecerali, nejak neni kedy a co.. chladnicka prazdna, ale aspon sme poriesili pravnicku dneska, s tou zmluvou to nevyzera zle, tak snad nam to cele vyjde. Kati porad, mam si ich vyskusat? su taaaak krasne.. len co ak... potom si budem hlavu trieskat ze mam zaplatenu zalohu uz..
Odpovedať
Profilova fotka
monika, vyskusaj, lebo potom ti to neda spat ;-) len ti radim tam najskor zavolat. mne sa strasne pacil na zaciatku model milana, ale ked som bola skusat ani to na mna neobliekala, lebo to by bolo privelke cislo
Odpovedať
Profilova fotka
Kati a balerinky odkial si objednavala? tie co mam aj ja v albume? ja planujem aj odtial objednavat este nejake veci, ale mozno len balerinky, tak ak mas tie, tak potom daj vediet ze aku su.. a este z toho druheho budem objednavat ale az po vyplate.
Odpovedať
Profilova fotka
ano, nakoniec z toho studia.lebo sa mi uz dlho pacia, len som chcela byt velice zladena....a tieto balerinky maju byt biele, nie kremove.... :-S ale pacia sa mi a bola mi dana rada, ench mam urcite balerinky po ruke, ze budem vdacna tomuto napadu....este mam odtial ten dazdnik cipkovany, keby nahodou prsalo, nech aspon stylovo vyzeram ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a uz ti to doslo alebo cakas na ne? aku mas velkost? potom daj vediet ze ako sedia, ci nie su nahodu vacsie alebo mensie.. ja si ich tiez objednam.. skoda ze si nedala vediet, sme si mohli spolu objednat.
Odpovedať
Profilova fotka
velkost mam 39.no a balicek uz cakam, do konca tyzdna by mohol prist :-) sorry ze som nedala vediet, ale spomenula som si az ked som objednavku odoslala...som sa tak nejak zbrklo rozhodla :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ale jasne v pohode. nevadi.. ja asi iba to odtial a zvysok z toho druheho. rozmyslala som aj nad nejakymi spolocenskymi topankami, ale ziadne sa mi tam nepacia.. tak daj vediet potom jake su, nech sa rozhodnem aj ja :)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, som sama zvedava... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a obrucky ako? sedia obom? my este cakame na draheho.. chvilu to este potrva kym dorazi :D
Odpovedať
Profilova fotka
no mne ano a chlapovi neviem. dnes sme neboli spolu, nezijeme spolu takze az v piatok to asi budem vediet ked pride...ach jaj, ale momentalne zas mi stupa tlak...vybavujem danove priznanie cez oca, resp cez jeho ekonoma. no moj drahy otec mi ani neda vediet ze priprav si papiere a teraz sa robi mudry, ze zajtra mu to musime odniest.lenivy je aby dvihol zadok a siel to ofotit, zajtra ma na to cas kedze robi az poobede..... alebo aspon aby mi dal vediet den dva vopred...]-( ach jaj...no nic. radsej sa nevyjadrujem.... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
hm to je klasika.. tatkovia su vzdy najmudrejsi :))
Odpovedať
Profilova fotka
vsak toto...zaliezla som do izby, lebo zajtra ma narodky tak nechcem byt hnusna nanho... :-| triedim si v izbe veci a snazim sa robit miesto...toto bude brutalne zaujimave ked tu zacneme byvat s tym mojim muzom :-D no...dufam ze to bude len na par mesiacov, ze ten domcek jak z vody porastie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ja som si myslela ze uz tam spolu byvate. :) tak nas tiez caka par mesiacov u jednych ci druhych rodicov. este neviem u ktorych, ale musime predat byt aby sme mohli zariadit dom.. tak tiez dufam,ze to nebude moc dlho, lebo uz sme si odvykli od toho, zvykli na sukromie a vsetko.. nooo to este bude zaujimave toto, bo moji rodicia sa asi budu niekedy po nasej svadbe stahovat do madarska, a u jeho rodicov je zalostne mala izba s rozkladacim gaucom.. tak neviem fakt kde skoncime :-S :-S
Odpovedať
Profilova fotka
pocuj monika, osud nam praje, nie? ;-) a domcek uz mate definitivne?kde budete byvat?idem pozret ikeu, zajtra tam asi skocim pre nejake drobnosti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kati nechcem predbiehat udalosti, pracuje sa na zmluve zatial.. domcek je v stadiu stavby, dokonceny ma byt v oktobri, tak mame snad dostatok casu na predaj bytu.. teraz je blbe obdobie na toto, tak dufam ze to predame.. nasim to tiez nejak stagnuje s bytom v petrzalke..
Odpovedať
Profilova fotka
aha...tak snad to vynde a budeme domcekovat :-D ja mam niekedy pocit ze je to uplne sialene ze dom atd...s mojim ubohym platom :-N ale asi to neriesim...lebo to by sme sli byvat asi ako 50rocny aby bola aka taka istota...
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyyyyyyyy vyhrali smeee nad svedskoooom..........aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa......este niekto tota preziva? x-) :-D :-p x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tesiiiiiiiiime sa veeeeeeelmi!!!!! x-) x-) Hor sa na Kanadu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chceme zlato.... :-D treba sa uz vykaslat na predsudky o nasom hokeji ;-) lebo nik nam neveri, ani slovaci 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
no paradne rano dneska! :) len neviem ci sa donutim pozerat v noci v sobotu ci kedy to ma byt.. to asi nezvladam.. hlavne nie po tomto narocnom tyzdni.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja chcem vstavat, uvidime, urobim si s petom zurku ;-) v nedelu sa mozme vyspat
Odpovedať
Profilova fotka
hm, aj ja by som, ale tento tyzden to asi fakt nezvladam, som taka nevyspata kazdy den... roboty vela, sukromnych veci este viac.. dneska ta prednaska o rodicovstve,ako asi budem mat co robit aby som tam nezaspala pri tom :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam planovane rodic prebrate ak myslis toto ;-) ale sukromne som si studovala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no a dolezite vec...aj ja tu zaspavam.... |-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?