Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
cawte babyyyy.....my sme uz tie po, len nejak nebol cas pisat. Vsetko ok, az na par malickosti ako poondate kvety, ale kaslat na to. Dopadlo to super, ludia sa myslim celkom bavili, papanie skvele, program uzasny, foto a video ani nehovorim. A hlavne sme si to celkom uzili s manzelom, takze bomba. Ak je zaujem o foto, poslem v ip, nechcem sem davat. Katusska, drzim vsetky prstiska, nech mate ten najkrajsi den. Neboj, vsetko dopadne dobre, budes krasna nevesta a o tri dni nam uz budes pisat, aka si stastna. Tesim sa :))))
Odpovedať
Profilova fotka
mima jasne, posielaj! :) uz sa neviem dockat!
Odpovedať
Profilova fotka
mimi, aj ja poprosim..
Odpovedať
Profilova fotka
mimus, dakujem :-) a aj ja poprosim foteckos :-D no baby...hlasim sa z lubovne, je tu zima, fuka vietor, pada dazd a stale je zamracene..no vyborne 8-) vcera sme prisli o pol jednej v noci a dnes bol behacky od rana, zajtra to iste ..a stale ste neviem svoj manzelsky slub, dufam ze ho budeme citat. zajtra maju dorazit hoostia, plus moja rodina, zdobime salu a kostol dufam teda ze zajtra....lebo v kostole je este rano omsa a v penzione je vecer akcia :-| drahemu milovanemu som pripravila prekvapenie, poukazku na naj naj naj masaz - som absolvovalaa preto tak pisem, plus este jedne speci list ;-) snad vsetko úpojde ako tak...alebo aspon ako po masle.. :-D stale mi tu inak davaju jest...moje nervy...vsak budem v sobotu vyzerat zle. dosli prve kolace, tak ich ujedame ku kave..mmmmm....skvele su.....a zas to priberanie. dufam ze sa teda vylepsi pocko a obrad prebehne bez komplikacii :-D :-D :-D som zvedava na svoje kvety...haklive pivonky v silnom vetre...no neviem, neviem.... baby..no a tesim sa na sobotu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
katuss, verim, ze setko dopadne nad ocakavanie.. budem mysliet na vas, a isko zavidiet.. ja by som si to totz s radostou aj s manzelikom zopakla... mimi, nadherne foto.. krasni ste boli..
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata hlasim sa...no dobre mali ste pravdu...bolo to neskutocne krasne...nad moje predstavy a ocakavania :-D day before...hotova katastrofe...nestihalo sa nic, chodili hostia, od rana sme lietali a o desiatej kede som zacala blednut od vycerpania sme dosli na byt a nevedeli sme najst nase doklady a manzet gombiky...uplne panika, ja plac na krajicku...ked som zalahla tak som bola rada ze som... svadobne rano som o siedmej este riesila citania v kostole a menovky na stoly,..casovy stres s viázazistkou....ale úpotom...licenie -kadernicka -obliekanie-fotenie-odpytavania-kostol obrad-hostina....toto som si neskutocne uzila, najviac ale samotny obrad v kostole...to bolo nenormalne krasne... x-) fotky budu neviem kedy...ale akonahle budu ukazky, zavesim ich.... ach...no zatial tolko...som stastna mlada pani, zatial stale v lubovni PS: moje dni sa ohlasili az po polnoci a pocasie vyslo nadherne...cez fotenie bolo prijemne i ked zamraceno, no fotografka bola bez seba ze mame dokonale svetlo na fotky...a potom co sme vysli z kostola zacalo svietit cez mraky slniecko...nadhera........a ano. chcela by som si to zopakovat az na tie behy okolo toho vsetkeho ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati gratulation!!! som rada ze ti vsetko vyslo!! :-p
Odpovedať
Profilova fotka
nenormalne...az nechapem to cele......strasne tesim na foto.. x-) saty vsetci chvalili, no zabava bola natolko divoka ze pri radovom tanci uz bola strhnuta vlecka...toto bola jedina ostara..ale bolo tak dobre...ze mi to nevadilo velmi..slapala som po nej ja aj ludia..ale envadi
Odpovedať
Profilova fotka
Gratulujem všetkým mladomanželo a prajem veľa šťastia a hlavne lásky ... dala som jednú foto keď zmenším dám viac
Odpovedať
Profilova fotka
kati, gratulujeme vam.. a som rada, ze vam to vyslo podla predstav a aj to pocasie ako na objednavku...
Odpovedať
no ja som sa velmi potesila ked na mna rano slniecko vykuklo x-) bolo krasne cely den sme si to uzivali bez stresov x-) saty mali uspech, tiez mi postrhali vlecku ]-(
Odpovedať
Ahoj kati gratulujem a prajem vsetko dobre x-) Verim ze to bolo nadherne. Inak .. vyuzila si tie balerinky na svadbe alebo si mala celu svadbu topanocky na vysokom podpatku?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
gracy, gratulaciaa :) Babulky dakujem :-D stale este v radostnom opojeni...asi to skonci v stredu ked idem do prace... ]-( och...rada by som si to zopakovala...to bola rozpravka live ! neverila som ze to moze byt tak nadherne...este som bola aj mierne skepticka ze co pocasie a vsetko okolo...zhon...ze si to ani neuvedomim...ale nastastie som sa mylila. mam prve foto na FB, tak sa to pokusim skopirovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mame nove foto aj od fotografky malu ochutnavky, tak kludne kuk ;-) hainy - balerinky som vyuzila aj ked topanosky svadobne netlacili nejak, skratka ...balerinky skvela vec na divoke tance ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
manzelky co nove, ako sa vam naziva? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kati, parada, len straasne uponahlane.. nic nestihame.. a vy ako?
Odpovedať
Profilova fotka
my ideme na taku akoze svadobnu vo tvrtokl-chorvatsko..o rok chceme poriadnu dovcu, radi by sme tunis x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Takmy sme boli v Bulharsku a bolo krásne aj počasie nám vyšlo až na posledný deň a chceli by sme ísť ešte na spoznavací zájazd do Paríža na predlžený víkend :-) :-) :-) A baby inak ako? Zmenilo sa niečo po svadbe??
Odpovedať
Profilova fotka
baby, no vcera sme dosli z chorvatskeho ninu, zatial sa mame dobre..uvidime ako dalej.... :-D :-D :-D jeeej a mame komplet foto...som hotova jak su kraaasne x-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo, ako kukam, nejak sme sa rozsypali.. to vsetky ste take rozlietane? som myslela, len my nic nestiame :)))
Odpovedať
Profilova fotka
halooo junovky, naozaj to ostalo nejake tiche :-N tak kto sa ako ma_? =-) :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Už tu skoro nikto nechodí. To ma mrzí. Dobre mi padlo, keď som tu mohla písať. Tak u nás sa nič nezmenilo. Všetko je ako pred tým. Len rozmýšľame čo ďalej.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby tak ja by som aj pisala, ale ked nikto okrem mna a Katussky sa vacsinou neozve.. u nas nic nove, len to ze som vysadila HAK, a tak uz sa nam moze hocikedy prihodit baby, a riesime teraz veci s domom.. takze sme dost zaneprazdneni, ale tesime sa z toho co nas caka a stale sme spolu stastni :) to je hlavne.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak všetko má svoje naplánovanie v naších životoch. Monika netreba sa tomu brániť keď to má tak to príde samo. My tiež sa tomu už nebránime. Keď to príde tak to príde a budeme sa z toho veľmi tešiť.
Odpovedať
Profilova fotka
babulky, som rada ze opat aspon par riadkov, tiez mi to troska chyba, aj ked samozrejme podstata tejto temy zanikla, ..ale vsak mozme pokracovat v teme after jun2010. ;-) nam sa zatial zije vcelku peknucko, aj ked musim dat do poriadku svoje zdravie, to mi troska robi starosti... :-( dnes mam jedno dolezite vysetrenie, tak mi drzte prsty ! :-. domcek je zatial iba na projekte, ale aktivne riesime uver a ak vsetko pojde podla planu tak na jesen zaciname stavat...uvidime. babo zatial neplanujeme, ale uvidime co zivot prinesie... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby ja sa nebranim.. len este nie je ta spravna doba.. mame toho tento rok strasne vela este.. stahovanie atd.. a drahy potrebuje zmenit pracu, takze musime vyckat :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak my stále bývame u svokrovcoch. Chceli by sme vlastné bývanie. Ale nám to nevychádza. Ideme skúsiť cez rozvoj bývania či by nám dali úver. Manžel chce tiež meniť zamestnanie ale tu na východe je to dosť problém. A ja mám iba absolvenskú prax zatial.
Odpovedať
Profilova fotka
monika btw minule som sla do samorina, tak som si pozrela dunajsku luznu..kraaasen domceky tam rastu, aj v rovinke x-) tak som si an teba spomenula ze to tam budete mat peknucke fakt... ;-) vysetrenie dopadlo ok....je to des, starosti o zdravie tusim idu s vekom... ]-( ja som takto behacky po doktoroch nikdy nezazivala a stresy z vysledkov :-S nuz co, hlavne ze veci su zatial tak ako maju byt 8-) a sa babatkami uvidime...mame plany ale priroda je mocna carodejnica ;-) niekedy veci otoci presne naopak :-D :-D :-D my zatial teda neplanujeme ale zacinam to brat take it easy...musim si povedat stop stresom a tesit sa z pritomnosti, to je pre mna tazka skola :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Kati tak to ma mrzi ze mas take problemy zdravotne.. ja snad budem OK, uvidime ked pojdem na gyndu koncom augusta, ze je vsetko v poriadku po vysadeni HAK.. a v Samorine som aj ja bola kuknut v sootu tusim s drahym, sme boli pozriet domcek a potom sme chceli nakuknut do Samorina, lebo sme nevedeli ako to je daleko.. a nakoniec tam asi budem chodit aj cvicit do jedneho centra lebo to mam z domu blizsie ako hocikde v BA :) inak ako, nechodit cvicit na mina teraz?
Odpovedať
Profilova fotka
ja chodim najradsej do ntc, tam je to pekne , vonave velkeee :-) ale striedavo aj na kramare alebo afit, no teraz som velmi nemala cas
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?