25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
aha, tak to je iné... ja som čakala, že to pripravujete na prekvapko pre väčšinu ;-) to by bolo celkom super, len si neviem, predstaviť, že by som to mala udržať v tajnosti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ee.. nie je to take drasticke, my si tiez dame oznamko spravit az niekedy v january, ale uz mam zoznam, hlavne pozvanky k svadobnemu stolu.
Odpovedať
Profilova fotka
no u nas to nevie este ani moja svokra :-D vie to len moji rodicia,brat, moja druzicka a priatelov druzba .... bohuzial priatelova mama a sestra sa to dozvedia na vianoce |-|
Odpovedať
Profilova fotka
fiiiha..... a kedy vlastne ste si urcili termin? Nie je to dost neskoro povedat buducim svokrovcom termin svadby? My sme svoj veceli v januari 2008, nakolko sme vtedy zajednavali hudbu.
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som im to ani neplanovala povedat az ked budu oznamka a to im necakane dame... ale bohuzial moj drahy je motak zamotany a nevie ani kde vsade by sa patrilo oznamenie poslat :-N musim poziadat svokru o pomoc
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej aj my sa berieme 25.4...a baby, jue to na moje narodeniny....heheeee :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jej tak to je pekne :-) my sme tiz spekulovali na moje narodky v septembri alebo na nase vyrocie v oktobry len to potom padlo tak sme vymysleli tento datum :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ako daleko ste s pripravami?
Odpovedať
Profilova fotka
mnoooo, my este dako vela nechystame.....mam saty, drahy ma oblek.....oznamko uz len nafotit, inak uz je vymyslene...aaa hostina naplanovane miesto, ale nikoho sme este neoslovili....myslis, ze uz je cas? ja som chcela zacat az po novom roku....
Odpovedať
Profilova fotka
no myslim ze cas uz bol davno :-D my sme zavahali a kapelu ktoru sme xcely nemame |-| a rad radom nas vsetci odmietaju,vsetci su zajednany... a oznamka si kde davate robit? aj mi xceme take s nasimi foto (pozri album) a nikde v okoli ix nerobia =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ooo, my neplanujeme velku veselku, len rodina a asi to vybavime u svokrovcov na baraku, dame upiect kacky a prasiatko.....fotografa mame kamarata, aaaaaa oznamko si robime vlastnorucne, neviem ci vytlacime doma, alebo dame, ale v tom by som problem nevidela.... idem mrk album
Odpovedať
Profilova fotka
aha to len taku malicku bez saly? len u rodicov? kolko hosti?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hej hej, aj obrad bude len na matrike, pripada nam to zbytocne, zijeme spolu niekolko rokov, svadba bude len o papieri, nemam rada formalne veci,martin tiez nie, tak sme sa obaja rozhodli, spravit to tak dako strucne...hah....ono baracisko je velky, zahrada tiez....rodinny kruh plus svedkovia bude tak cca 30 ludi ...heh
Odpovedať
Profilova fotka
nooo tak to je v pohode tam postaci aj kvalitne radio a amatersky kameraman :-) uz mas zajednane saty? nemas foto?
Odpovedať
Profilova fotka
saty mam kupene, mam ich v albume .. uz len trosku vyformovat telo..ale to az po vianociach, uz mam dietny program .... haha.....ozvucenie mame dost dobre, kameru tiez, chcem to mat skor take rodinne, len take postrehy, nevyzadujeme ani formalne obleceie ....
Odpovedať
Profilova fotka
pekne su :-) uz mas aj popolnocky?
Odpovedať
Profilova fotka
to nemam,ani nepotrbujem, o pol noci budem spokojne doma hajat .... haha teda budeme .... pocitam ze budeme max do 22, 23 ....neviem, nevidim zmysel v obrovskej oslave do rana....
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D tkze pojdes zo svadobnyx do teplakov a potom do pyzama?
Odpovedať
Profilova fotka
jo
Odpovedať
Profilova fotka
teeda tu sa rozbehla debata... Vitaj Nynka medzi nami. zda sa, ze ty si to ponala trosku z ineho sudka. No aj tak sa da... Aspon ti odpadnu vsetky tie veci, ktore tu niekedy riesime :) U nas sa svadba robi uz aj preto, ze sa kazdy z rodiny tesi na to, ze sa konecne vsetci stretnu pri nejakej prilezitosti a ze sa vytancuju a vypiju si... No a ja so zenichom tam budeme na okrasu. hihi... Ale tesim sa, hlavne na to, ze bude (dufam) jeden z najkrasnejsich okamihov v zivote. Kazdy z nas ma iny vkus a preferuje nieco ine... vidis to sama na nasich albumov. Verim, ze vasa svadba dopadne podla VASICH predstav a to je najdolezitejsie. Ci uz tam bude 10 alebo 100 hosti. :)
Odpovedať
Profilova fotka
jej pekne napisane :-) som dnes robila zasadaci poriadok...to bola teda makacka |-| 8-( a nasla som paradne oznamenie ktore sa podobaju tomu co mam v albume x-) http://www.frantisekpetko.sk/?lg=1&s=...
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem mirinka9, aj vam sa snad vsetko podari podla planov.....my este stale uvazujeme, ze by sme aj samotny obrad preniesli na molo k jazeru, ale neviem ako by sme zabezpecili dovoz a odvoz hosti mimo ba, tak to radsej nechame v interieria predsalen aprilove pocasie je nevyspytatelne...... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no hej, je nevyspytatelne, ale pri jazare by to bolo naozaj romanticke... alebo niekde v kvetinovej zahrade, mozno medickej zahrade....
Odpovedať
Profilova fotka
nmo prave, ze priatelovi rodicia maju dom hned pri jazere, vlastne molo.....to by nebolo vobec zle....len sa bojim toho pocasia....a mat v zalohe dake stany a pristresky...co ja viem, musime to este prediskutovat s drahym.....ale laka ma to..chceme to mat vsetko trosku netradicne, aby si to ludia zapamatali
Odpovedať
Profilova fotka
ale hej urcite je to dobry napad... nedaju sa naplanovat a zarezervovat dve verzie? A rozhodne sa az niekolko dni pred svadbou, ktoru si vyberiete?
Odpovedať
Profilova fotka
caute,no nestiham sa cudovat ako ste sa rozbehli.Ja nejako nestiham sa zapajat.Pred Vianocami mam vela prace. ;-) Vcera som dala mojej svokre(buducej) :-D za ulohu urobit zoznam na oznamka z ich strany,lebo keby som to nechala na mojho draheho tak by to nebolo ani v aprili :-D :-D . Pri tomto organizovani som zabudla a ani nestiham upiect vianocne pecivo :-S .A ked mam pravdu povedat ani sa mi moc nechce :-D Nynka s tym obradom na mole by to bolo krasne ale pravda je ze april je april......A kolko uz spolu byvate?My uz to tiez tahame tak dlnsie.Pozname sa 9 rokov a 6 rokov spolu byvame x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby asi si podam lotto.Vcera som vyhrala lístky na Mekiho Žbirku,dnes mi dosiel balik zo Zmenarne,vyhrala som kozmetiku.Nechapem ja som nikdy nic nevyhrala. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
gratulujeeem, ani ja som nikdy nic nevyhrala, len listok na koncert petra nagya a cd pala hammela...hahahaha vianocne pecivo? nestraste, nato mam dovolenku 22,23 decembra ...haha.... mno byvali sme 1,5 roka u nasich a uz 1,5 roka byvame spolu vo vlastnom, tak uz neviem ci aj spojenie svadobna noc bude daco extra, hahahaha
Odpovedať
Profilova fotka
Ja robim aj 23.decembra :-( . Ja uz mam pradielko na "svadobnu noc".Biely korzetik....... :-D .Podla mna to bude mat nieco do seba,budeme plní emocií z celeho svadobneho dna a tam sa to aj odrazí......dufam :-D Ale inak to je jedno,hlavne sa tesim ked ma v tom uvidí,hi,hi :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez uvazujem o dakom prekvapeni,haha ..... ale podla mna budeme skor taki unaveni, ze pokapeme skor ako lahneme..ale aj rano je den...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?