25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.partytown.sk/product_info.... aj tu je nieco take budete mat modru vyzdobu? no ja tie maslicky dam aj na flase s etiketou :-N
Odpovedať
Profilova fotka
hej, nebesko modru farbu s bielou. Ta maslicka je naozaj velmi pekna. :)
Odpovedať
Profilova fotka
ax boze zase ma ta mania xytila :-D cely den sedim za netom a vyberam a kombinujem :-N porad este nieco...nejaku vyxytavku, ktora sa ti paci alebo co ta zaujalo na nete ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo, pridala som dve fotecky. je to iba copy, este to nie je moje. A vy budete mat bordovu vyzdobu? Nedavno som bola na svadbe, kde bola bordova vyzdoba. bolo to pekne. :)
Odpovedať
Profilova fotka
no no bordovu a kremovu... povodne som xcela jedine olivovozelenu ale nejako som sa poblaznila do tejto :-D my budeme mat medovnicky ako menovky, bude to zaroven aj darcek pre hosti.. pekne menovky ste vybrali.. tiez vyrobis ty?
Odpovedať
Profilova fotka
hej, pokusim sa o to, no na papiery budu nalepene este take male prstienky. A medovnicky budeme mat ako darcek na redovy tanec. Ine darceky som nechcela. Ale ten napad - medovnik ako menovka je super. Zabijete dve muchy jednou ranou :)
Odpovedať
Profilova fotka
o to islo :-D mali sme to ako darceky pre ucitelov ked sme kondili ZS a strasne to bolo zlate tiez som spekulovala nad plavajucimi svieckami ale som ix tam nevedela zakomponovat tak som sa na to vykaslala :-N uz mas pokupene nejake veci na dekor?
Odpovedať
Profilova fotka
tie plavajuce sviecky sa mi iba pacia, len neviem, ci ich budem mat, kedze sa bojim, ze dojde k urazu. Budem tam mat male decka... Este uvidim. A co sa tyka dekoracie, tak u nas robi vyzdobu ciastocne restika a ciastocne jedna pani, ktora robi aj balonovu vyzdobu, jej staci povedat, do akej sumy to chceme mat a urobi... Mozno do toho investujeme 2500 - 3000. Myslim, ze by to mohlo stacit. Nechce sa mi kupovat sviecky a svietniky, ktore potom nevyuzijem... Ja tie plavajuce sviecky chcem dat na stol, kde budu torty, aspon torty pekne osviety...
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam zajednanu agenturu na vyzdobu ale ciastocne si ju dorobim aj ja. da sa povedat ze oni dodaju obrusy, navleky na stolicky,banketove sukne,organzy a ja pokupim drobnosti ako sviecky servitky. tu balonovu vyzdobu si budem robit tiez sama a aj taku nastenku kde budu nase foto a pohladnice ktore sme si dali na valentyna,vyrocia... taka prplacka troxu ale tesim sa na to :-)
Odpovedať
baby vy ste šikulky... ja sa cítim, akoby som sem vôbec nepatrila :-N na svadbu sa zatiaľ vôbec nechystáme... dôležité veci sme zajednali a tým to hasne... začneme opäť až v januári - obrúčky, oznamká, kameraman, oblek pre drahého, moje popolnočné šaty, topánky pre oboch a už asi ani nič... výzdobu nerobíme - to necháme na reštauráciu, nemám čas nič naháňať :-| hlavne dúfam, že na niečo nezabudneme a nebude nám nič chýbať :-D no najmä mi mamina sľúbila, že po vianociach sa začne viac angažovať, tak snáď si to zoberie pod patronát a postará sa o drobnosti :-) mnoho báb by ju asi zabilo, že sa montuje, ale ja budem rada - chcem, aby z toho mali radosť aj rodičia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
U nas moja mama bude mat na starosti vyzdobu kostola a vyrobu medovnicok. Len tu vyzdobu medovnicok samozrejme necha na mna :) Takze ked pridem tyzden pred svadbou domov, tak budem musiet este nejako vyzdobit cca 5 medovnickovych srdiecok. Vyzdobu okolo domu mame tak napoli, ja som svoju cast spravila, mamina musi este pozhanat slavobranu. Najradsej by som si urobila vyzdobu okolo domu sama, kedze iba ja viem, ako by to malo vyzerat, ja to mam v predstavach. Viem, ze to robia druzicky, ale asi porusim tradiciu a urobim to sama, mozno za pomoci druzicky/ciek. Moja mamina je napodiv velmi pokojna, len ma strach ci stihne napiect kolace. Zaumienila si totiz, ze suche kolaciky napecie sama a plnkove sme objednali. Ale teta jej v tom pomoze, tak by to mohli zvladnut. Ja skor ako tyzden pred svadbou nepridem...
Odpovedať
Profilova fotka
Moja mamicka bude mat na starosti vyzdobu kostola a dozdobit miestnost na hostinu,lebo väčšinu robi reštika.Ja si tak priebežne pozeram popolnocne ked chodim po obchodoch.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ja som v pripravax po usi :-N dnes sme s maminou boli pokupit somarinky na pierka na flase ( uz ix vyrabam :-) ), pokupili sme srdiecka, vonne ticinky, kornutky na ryzu ahlavne sa mi konecne podarilo zohnat polistirenove srdiecko a kruh a bielu satku ako vienok na vxodove dvere pri odobierke :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zakusky bude robit moja mama a tiez stresuje ze to nestihne. mozno poprosi aj kamaratku. uz mam hotove tie pierka na flase a aj maslu na flasu, z ktorej sa bude nalievat okoloiducim :-D aj kornutky na ryzu. xcela som vlozit do albumu ale z neznamix pricin nejde fotak :-|
Odpovedať
Profilova fotka
mozete kuk album :-)
Odpovedať
Profilova fotka
monci si sikulka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej super, ze sa ti podarilo nieco take vyrobit. Ja sa asi neodvazim na flasky, kedze ich nemam u mna doma... To vam zavidim, ze sa s maminou takto angazujete. Ja som od mojej vzdialena vyse 400 km, takze riesime veci iba po telefone a nechcem ju zatazovat hovadinami. Budem rada, ak urobit to, co ma za ulohu. No a ja som sa vlastne pomylila, ked som hovorila o medovnickovych srdiecok. Som mala na mysli nie 5 ale 50. Co nebude take easy. A tie maslicky na flase su nejako pripevnene? alebo su tam len tak nastoknute?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som flasku zobrala barz aku som nasla doma a na nej som to robila. je to to iste ako normalen pireko len toto ma vacsiu slucku. nastrihala som si robnako velke stuzka a pomali lepila k sebe. koralka je tiez prilepana :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D kokso jak tatar som to napisala ,dokonca aj xybami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby a kolko budete mat hosti?My asi tak 55.Prave robim zoznam na oznamka.Zatial nam 100. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, my tak okolo 60, presne tu bude az 2 tyzdne pred svadbou :-) zoznam na oznamka mame tak 3/4 hotovy bo moj stary si nepamata spoluziakov zo strednej :-D musime zohnat foto..
Odpovedať
Profilova fotka
No my budeme mat s najvecsou pravdepodobnostou tak do 80... viac asi nie.
Odpovedať
Profilova fotka
to je taka stredne velka svadba :-) my by sme mali tiez viac ale draheho rodicia su rozvedeny tak otcova strana sa nepozyva :-N
Odpovedať
Profilova fotka
noo, vyzera to tak, ze ja budem mat asi najviac ludi... Ono sa to nezda, ale ja mam velmi vela sesternic a bratrancov a to sa nazbiera... No zo strany mojho draheho bude cca 20 ludi, kedze oni su mala rodinka a teda bude viac kamaratov ako rodiny... Cize z toho nam vychadza ze budeme mat okolo 40 mladich ludi... No a najvecsia sranda je, ze prstienky na vankusiku a kosicek s lupienkami neponesu dievcatka, ale chlapcekovia. Kedze dievcatka v takom veku 6-7 rokov nemam :(... neva.. Ja sa asi najviac bojim toho, ako tych vsetkych hosti usadim. Najradsej by som mladych dala za jeden velky stol, ale na to zasa nie su priestory.. Takze ich asi budem musiet rozdelit.. Ale to sa bude riesit neskor
Odpovedať
Profilova fotka
kuknite moj albu m z priprav...usetrila som par tisic za svadobne pohare ;-) vrele odporucam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, je to naozaj pekne a hodi sa ti to k tvojej vyzdobe. Ja budem mat tiez obyc. pohare, ku ktorym sme akosi prisli a kedze su prave dva a nie su vyuzite, tak sme sa rozhodli, ze si ich dame vygravirovat a teda nebudem kupovat extra poharky, ktore aj tak potom clovek nevyuzije....
Odpovedať
no ja z vás asi odpadnem... mala by som sa asi polepšiť, ale zoznam na oznamká??? tak koncom februára najskôr :-N veď oznamká stačí mesiac pred svadbou posielať, či nie? robiť nám ich bude priateľov kamarát-grafik a vôbec netušíme, aké budú, chceme, aby vymyslel niečo originálne iba pre nás :-) moncika u vás sa to posiela tak masovo? pýtam sa kvôli tým spolužiakom, ktorých mená ani neviete. my tiež budeme posielať aj niektorým spolužiakom, ale len tým, s ktorými sme si boli nejako bližší, prípadne sme stále v kontakte... hostí bude max 45... ešte presne nevieme, keďže každá rodina je z iného konca slovenska a uvidíme, ako sa komu bude chcieť cestovať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo, ja som pocula, ze sa oznamka posielaju 1-2 mesiace dopredu.. zalezi na tom, ci ten clovek o tom uz dopredu vie a je to iba formalita, alebo nevie vobec nic..
Odpovedať
máte aj také prekvapenia miri? my sme to už všetkým pozvaným povedali :-N a nepozvaným netreba tak skoro...
Odpovedať
Profilova fotka
tusim dva pary o tom nevedia, z toho jeden pozyvame a nevieme, ci pride.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?