25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ak sa ti nepaci tak si ho neber ,nic nasilu.ja budem mat svadbu v kostole a nemyslim ze by to bolo blbe byt s holymi ramenami.tie na ofiacialite neuberu.a chceme sa predsa citit krasne a sexi.ty aspon nebudes mat problem ci ti bude zima.v kostole je chladnejsie.a pamätaj ,chces byt na fotke v bolerku ked sa ti nepaci.Fotky mas naveky.
Odpovedať
no čo sa týka umeleckých fotiek, tam bolerko určite neberiem! :-) len furt rozmýšľam o tej nahote na úrade 8-( ale je pravda, že tých boleriek tam bol kopec, len sa mi nechcelo skúšať a tak som na seba dala len jedno a nepáčilo sa mi :-| možno nejaké iné, jemnejšie alebo len také kratunké (lebo toto bolo už také ako kabátik, do pol chrbta) by k tomu šlo... musím ešte skúšať :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mas pravdu,aj ja keby som musela tak len take kratke po prsia.ale musime poskusat ved to je jak so vsetkym,tak ako sme sa o tomuz bavili,ze kazdemu nieco ine sadne :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj ja sa hlasim k tomuto datumu :-) odvcera mam zajednanu salu a saty. ako ste daleko vy?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj monci,tesim sa ze nas pomaly pribuba.Ja mam saty uz dva mesiace,mame uz aj salu ale este sme dostali jedneho typa tak ideme cez vikend pozriet.Fotografa a kameramana som zajednala tento tyzden,co som rada,lebo dost dlho som sa rozhodovala.teraz riesi dja.Nemas nejaky dobry tip? :-) No a ked toto vybavim,tak si dam pauzu a zacnem znova az v novom roku. :-) A ty si odkial.Posli link na saticky,pozriem si :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj cicu :-) knaza a kostol mate vybaveny?a matriku? my to xceme poriesit tento tyzden..len som na to v podstate sama lebo mam draheho v zahranici :-( hudobnici ktoryx sme xceli uz su zajednany tak zkormutena hladam niekoho ineho. sme z okolia Noveho Mesta nad Vahom a tu teda velky vyber nie je.takisto kameraman a fotograf bude zaberacka 8-( uz sa nam to pekne blizi, oj drahy si prave dnes uvedomil co sa okolo neho deje, tak sa vytesuje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj monci,kostol uz mame ,to bolo ako prve.Matriku staci dva mesiace pred,to mam vsetko povedali na fare.hudobnikov,kameramana a fotografa hladaj aj vo väcsich mestach,oni zvyknu behat aj pocelom slovensku. :-) Mne sa snazi moj drahy pomahat aj ked velakrat sa mu velmi nechce.Ale dnes mi dokonca povedal ze aj on pojde na ten svadobny veltrh. :-) Teraz mi do toho brble ze asi,ale ja ho nepocuvam :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby... Ja mam tiez tento termin svadbu. Mam uz kopec veci vybavenych, kedze to vybavujem na dialku. Este potrebujem doriesit vyzdobu, oznamiena, obrucky.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj miri,ja som si prave vcera zajednala dja,stretnem sa s nim zaciatkom decembra,tak ak nebude moc drahy tak ho zoberiem,lebo tu na fore su na mho len prijemne spomienky.Vela veci vyriesime na svadobnom veltrhu,oznamka,topanky,menovky,prstene,pozriem aj popolnocne a oblek drahemu a este bizutku.Ale neviem sa rozhodnut ci bižu alebo swarovski.Ake mas satky?posli link ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som tiez povodne chcela Swarovsky, no ked som ich v Prahe videla na kazdom kroku, uz sa mi znepacili. tak som si zvolila bizu aj k popolnocnym satam. A som spokojna
Odpovedať
Profilova fotka
Ty si dobra,zeuz mas skoro vsetko vybavene.To sa ako da? :-) Kde bude svadba?
Odpovedať
Profilova fotka
no mozem ti uprimne povedat ze tie satky su prekrasne.Co budes mat k nim aj zavoj a rukavicky.Mne sa totiz rokavicky moc nepacia ale mama do mna furt brble ze potom mam dlhe hole ruky.A zavoj tiez nebudem mat lebo budem mat vo vlasoch perlicky alebo kvietky,tak to nechcem zakrivat :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dakujem za satky, budem mat zavoj, z vrchu,takze budem mat zakryty uces. ale navadi mi to. Ked som si vyskusala zavoj, tak som bola na 100 percent presvedcena, ze ho chcem mat. A uces bude viditelny po polnoci. To staci :) Aj ja budem mat rukavicky, kedze ich mam v cene, no asi si ich nedam. ani mne sa nepacia. Myslim, ze skryvaju zenske ruky. Ja mam pekny naramok, ktory som dostala od byvalej sefky, tak chcem, aby ho bolo vidiet. No a svadbu budem mat v Starej Lubovni. A ty?
Odpovedať
Profilova fotka
najskor som mala vybavenu hudbu. V januari 2008 :)
Odpovedať
ahojte moncika a mirinka :-) teším sa, že sa v tomto dátume rozrastáme :-) aj ja by som chcela vidieť šaty 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj, a preco ste vy ostatne vybrali tento datum? Spaja sa s tym nieco dolezite? alebo iba tak?
Odpovedať
Profilova fotka
u mna tento datum nema specialny vyznam.chceli sme jar a drahy nechcel v maji,lebo je povercivy vraj to nie su stastne manzelstva a v juni je uz teplo.dufam ze nam ale vyjde pocko :-) a ty a datum,preco?
Odpovedať
miri krásne šatky ;-) máme v podstate dosť podobný strih :-N my sme na tom boli s dátum podobne ako cicu, tak som zobrala kalendár a listovala... sobota 25! ja mám aj narodeniny aj meniny 25., takže som hneď vedela, že chcem tento dátum a navyše: 25.4.2009: prvú dvojku opíšeš, za ňu dve nuly a potom zrátaš 5+4 a napíšeš 9 a máš rok :-D ja mám strašne rada takéto dátumové prešmyčky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
katti to je fakt dobre to by ma nenapedlo :-) :-) ukazovala som drahemu ten prvy tanec a stala sa neuveritelnaaaaa vec.Pacilo sa mu to,dokonca bol z toho nadseny a suhlasil,az mi sanka padla.Cely den mi o tom potom hovoril ake to bude super a ze to bude paradne prekvapko:-) :-) :-) Som taka stastna :-D
Odpovedať
tak už len hor sa do nácviku ;-) my sme cez víkend už na 100% rezervovali hudbu - živá kapela, tak vôbec neviem, či budú mať aparatúru na pustenie nejakého cd alebo mp3 (to mi nenapadlo sa opýtať)... tak možno bude prvý tanec klasika :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj na to by sa dalo nieco vymysliet.ja mam jednu zakaznicku co sa venuje modernemu tancu tak sa jej opytam ci by mam nieco nevymyslela. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, no nas datum je kombinaciou kattulky aj ciculienky. V maji sme nechceli. v juni je uz prilis teplo. 19.9.09 je prilis vela svadieb, mali by sme problemy pri zabezpecovani sluzieb, takze vysiel april. A presne tak ako kattulka. 5+4 je 9. Da sa to lahko zapametat, i ked moj drahy mal spociatky aj s tym problemy. My mame tiez zivu hudbu. A s prvym tancom som si hlavu este nelamala. Moj drahy je antitalent na ludove a spolocenske tance, takze budem rada, ked zvladne valcik. :)
Odpovedať
Profilova fotka
ani moj si nevedel zapamätat termin,tede ani neviem ci si ho uz pamäta :-) v kostole zarezervoval na 28.4. takze som tam musela volat.este ze som sa to dozvedela aj to bola nahoda,si predstavte ze by som sa to dozvedela niekedy teraz ked uz mam rezervovane vsetko dolezite.no zverte nieco chlapovi.A to mal na starosti naozaj len tuto vec :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja pre istotu nedavam drahemu vybavovat nic... Oni su taky... Pridu pred oltar, povedia ano, ale ty vybav vsetko ostatne :)
Odpovedať
Profilova fotka
no povedzme si narovinu......nezodpovední.Ved viackrat by som to uz neurobila :-D :-D :-D .Ale co sa mi paci je ,ze aspon uzna ze to nemam jednoduche. a vyhovara sa ze ja som sikovnejsia ako keby ja som s tym mala nejake skusenosti,a bola to moja piata svadba :-)
Odpovedať
Ahojte babenky, aj ja sa hlásim k tomuto dátumu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj turistka medzi nami. :-) tak ako si na tom ty s pripravami.
Odpovedať
miri, tak to sú na tom naši chlapi s tanečnými schopnosťami dosť podobne... :-N ale sľúbil mi, že od januára začneme trénovať ;-) cicu, tak to bolo dobré s tým termínom :-D turistka ahoj! vitaj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No mojho draheho na trening = tanecnu asi nedostanem. Po prve na to nema cas a po druhe by to bolo prenho trest a nie radost. Tak to tancovanie na svadbe bude musiet nejako prezit. Lebo ja rada tancujem. Ciculienka. Pozeram, ze si si vybrala fialkovu farbu svadby :) Pekna.
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj a ako ste na tom s obruckami? Este ich nemate ze?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?