Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
1
2
87
Profilova fotka
Fiha, tak tema 13.september uz existuje, vy mate 12teho, teda v piatok? Cim dalej tym je to tusim beznejsie, ze sa robia svadby aj behom tyzdna. Ale mate to super, mate potom este 3 volne dni, kedze v pondelok je sviatok. To by sa oplatilo vyrazit rovno na svadobnu cestu, aby ste usetrili dovolenku :-)
Odpovedať
zuzka, ona mysli az o rok, kuk rok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahaaaaaaaa, pardon :-D
Odpovedať
Ahoj Zuzi nic sa nestalo :-D
Odpovedať
ahojte, ako mvidim tato tema sa nejak neujala. alebo sa zatial nikto s takym datumom nenasiel?
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, pockaj do septembra, dovtedy pribudne este kopec novych clenov tejto stranky - cerstvo zasnubene ... a ked bude u nich platit do roka a do dna, tak sa to tu zachvilu zaplni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my plánujeme svadbu taktiež na 12. sep.2009, no je to ešte ďaleko, ale prvé prípravy sa už pomaly ale isto rozbiehaju, zatiaľ hľadáme nejaké vhodné priestory pre svadobnú hostinu, keďže priestorov, ktorých kapacita je viac ako 70 je obmedzená
Odpovedať
ahoj, aj my sme uz zacali s pripravami, o tyzden v piatok sa tiez ideme pytat o slau lebo sme momentalne v zahranici a bude nas zatial 80 ludí. ale zatial behame po internete a zhaname veci a informujeme sa o sluzbach aspon takto zatial. sem tam sa ozvi ako postupujete. A ak sa smiem opytat odkial ste? mi sme z ruzomberka. Snubenec priamo a ja z dedinky Kalameny
Odpovedať
Profilova fotka
My plánujeme tiež tak okolo tých 80 hosti, preto už teraz zháňame tú miestnosť. No ja som s Prievidze, a drahý je z PB, takže také trošku rozlietané :-) :-) :-)
Odpovedať
a uz mas aj nieco pokupene alebo nie?
Odpovedať
Profilova fotka
júj tak to ešte nie , :-) :-) :-) , zatiaľ len intenzívne pozerám po všetkom tom peknom, čo k svadbe patrí, musím však povedať, že už teraz mam problém s tým, čo si vybrať
Odpovedať
Ahoj no tak ja som na tom presne tak isto, ale s kamoskami na intraku som uz minuli rok diskutovala o tom co a ako takze kyticku som si vybrala uz vtedy takze teraz uz k nej budem ladit len vyzdobu. Dnes som akurat objednala svadobne pohare, tie co su v albume, ale pridu az 26:septembra lebo vtedy budeme obaja doma.napisala som aj nejakej svadobnej agenture aká by bola cenová relácia ohladom výzdoby tak cakam na odpoved, ci to nebude lepsie si vyzdobit vsetko svojpomocne.Ja tu mam skarede pocasie takze ak mas cas tak pis budem odpisovat, aspon sa mi rychlejsie minie cas do 17-tej :-) :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ok :-) , no ja som zatial teda nič neobjednávala, ale misím povedať, že si ma trošku inšpirovala, že by som už aj ja niečo začala riešiť? no ved uvidíme, a v akom farebnom prevedení plánuješ mať svadbu, ozaj a nemáš nejaké skúsenosti čo sa týka objednávanie cez e- bay, ja som to len tak pozerala, majú tam naozaj nádherné šaty a preto rozmýšlam nad tým, či by nebolo lepšie šaty objednať ako požičať
Odpovedať
chcela by som v ruzovom ved ak mas cas takkukni album chcela by som tu prvu kyticku, nemam skusenosti ale saza ked si to tak vezmes naco kupovat saty na jeden den podla mna je lepsie si ich pozicat. To sa mi zda trosku draha investicia.sice ak ich mas komu potom predat tak je to ine , ale aby mi stali v skrini tak to neviem. ale kuknem tam co ponukaju. ;-)
Odpovedať
napis presnu adresu tej stranky lebo mi tu nachadza nejake blbosti dik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok posielam, www.ebay.com
Odpovedať
Profilova fotka
idem sa ja pozrieť na tvoj album,
Odpovedať
Profilova fotka
musím povedať, že ak si objednávala tie poháre, ktoré máš v albume tak musím potvrdiť výborný výber , sú naozaj krásne, ak sa smien opýtať, cez čo si to objednávala / neboj len tak informačne zbieram typy/
Odpovedať
ano su to presne tie poslem ti do IP stranky kde cerpam napady. ved ak sa vam budu lubit tak ludne mne to vadit nebude ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem, inak ja čo sa týka výzdoby ja som rozmýšlala nad slabo fialovou farbou v kombinácii s bielo, prípadne krémovou, ......az sa môžem opýtať, tiež ste mali zásnuby tento rok?
Odpovedať
nie my sme mali zasnuby na tretie vyrocie co bolo pred dvoma rokmi. A bolo to super len v kruhu rodicou a surodencouv ale fotiek mame malo len tri neviem co robili ked nefotili asi sa immoc nechcelo ale inac bolo super. mali sme objednanu veceru v jednom penzione a potom sme sli este vsetci na zabavu pod holym nebom kde sme sa zdrzali az do konca a ocino potom nadaval ze ho tak nohy neboleli od jeho svadby a dufa ze ho budu znova tak boliet az po nasej svadbe. tak uvidime ako sa to vydari
Odpovedať
Profilova fotka
Tak sa riadne zabavil, to je super, no veru potom nech sa radšej na svadbu šetri už teraz :-) , my sme mali zásnuby tento rok, teda v májí, prekvapko po mojích štátniciach, to boli také neoficialne zásnuby medzi nami no a potom sme si mali aj oficialne s rodičmi z oboch strán, posedeli sme si pri dobrej večery
Odpovedať
no tak bolo super, idem si pozehlit za chvilocku sa ozvem
Odpovedať
Profilova fotka
ok
Odpovedať
uz som tu, ja si idem len teraz robit maturitu, mala som nejake zdravotne problemy tak som skolu musela prerusit a potom som sa dala nakoniec na odbor cukrar a teraz od septemra uz idem druhym rokom poravinara tak uvidim ako zmaturujem a potom by som chcela ist do nitry na bezpecnost a kontrolu potravin alebo do blavy na mikrobiologiu. a hlavne je ze nic nelutujem som este mlada a casu mam dost ved len v maji som mala 21 takze si to este mozem dovolit. ale uz dost o mne popis aj nieco o sebe, teda ak chces :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jéj no tak to máš ešte všetok študentský život pred sebou, vyška je fajn, prajem ti aby to vyšlo. Ja to už mám za sebou, žiaľ, no a teraz tvrdý život, :-) , ja mám o 3 ročky viac, ale veľmi sa k tomu nepriznávam / netreba/ :-) , neviem čo ešte napísať
Odpovedať
no to hej este mi je super a hlavne na intraku, uz som navyknuta aj na vysokoskolske veci lebo Juraj chodil 8 rokou na zilinsku univerzitu za konstruktera strojov a zariadeni, takze uz je aj PhD., A tie tvoje tri rôcky navyse pises ako keby si uz mala dakych 50, juraj ma 28 teda bude mat v decemri a nesomre iba dakedy brutalne hneva ci naozaj nechcemmladsieho ale teraz uz vie ze za takuto otazocku dostane riadnu nakladacku, lebo to neznasamneviem ako dlhomi vydrzi kredit na net este mi ostava 3,5 mega a kupon zobral zo sebou do prace ale hadam to vydrzi do piatej. Uz si si pozerala niektoru z tych stranok, ja tam hladam vecicky ak si budem robit sama tu vyzdobu, este uvidim kolko minapise sumu sumarum ta agentura.napis cokolvek to je jedno co ta napadne, pytaj sa co chces, rozpravaj o com chces aspon sa nenudim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja s tým problém nemám , ja sa citím na 18 a hotovo,/ išlo o nepriame označenie veku :-) / no pozerala som niektoré z tých stránok, musím povedať, že niektoré veci sú tam naozaj krásne, len si vybrať, no ja už budem musieť isť , ale zajtra môžeme opat popísať pekný deň
Odpovedať
jasne tak sa zajtra ozvy a aj tebe prajem pekny zvysok dna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj my budeme mať ak to vyjde svadbu 12.9.2009 v RK :-)
Odpovedať
1
2
87
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?