25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si kupila taku satenovu cierno cervenu dlhu nocnu kosielku, a kedze som neodolala, tak som mu ukazala... No ine je to, ze som si to este neobliekla, takze to bude prekvapko. Ale asi si to na svadobnu nedam, kedze to bude take spanie, dve - tri hodinky.. neviem ci sa to oplati.. rozmyslam, ci si to nenecham na svadobnu cestu... Ja tiez robim 23.12. ani mi to velmi nevadi, kedz vianoce budeme travit u svokrovcov.
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja asi u svokrovcov,ale mne je tam dobre.Drahy ma taku zlatu mamicku :-)
Odpovedať
nynka vitaj medzi nami :-) ty si moja krvná skupina - tiež nechcem, aby mi prípravy na svadbu ubrali roky života :-D ideme na to pozvoľna a nekomplikujeme si to ;-) miri, cicu - máme podobný "vianočný" osud ;-) tiež budem u svokrovcov, ale teším sa, oni sú super a navyše je to opačný koniec slovenska a ich vianočné zvyky som ešte nemala možnosť zažiť...
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za privitanie ... mno ja si neviem predstavit vianoce u svokrovcov...mam aj vlastnych rodicov, tak preco by sme mali byt u rodicov mojej polovicky a nie u mojich...take divne...bud sami doma, alebo vsetci u nas, alebo kombinacia vsetci alebo sami
Odpovedať
Profilova fotka
u nas to je tak, ze sme boli minule vianoce s drahym u nasich rodicov a takze terajsie vianoce budeme u jeho rodicov... budeme to musiet takto striedat, ked ich nechceme travit osobitne kazdy u svojich...
Odpovedať
my to máme zase tak, že skoro každý víkend sme u našich, lebo bývajú len 40km od nás a staviame tam domček... u svokrovcov sme boli naposledy v júli :-N takže im to musíme vynahradiť ;-) budúci rok ich dúfam budeme môcť všetkých pozvať do nášho nového domčeka, keďže teraz to v minibyte nie je možné :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj, mno my sme u nasich aj u svokrovcov skoro kazdy den.....
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, super, ze si uz staviate domcek... a aky? Velky, maly?
Odpovedať
no podľa niekoho malý, ale nám stačí :-) prízemie + podkrovie, päťizbový - myslím, že akurát na to, čo človek potrebuje a hlavne aby sa nemusel stať otrokom domácnosti...
Odpovedať
Profilova fotka
presne, ja mam dost upratat 3 izby v byte, 5 je az az
Odpovedať
veď práve... aj my budeme zatiaľ používať len tri izby, lebo ďalšie dve sú rezervované na detské izby a tie zatiaľ istú dobu potrebovať nebudeme :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je kraaasne, my uz tiez uvazujeme ako z nasej spalne spravime detsku a my sa nastahujeme do pracovne.....budeme to mat fajn, bo izby su spojene prechodnou kupelnou....ale tiez si este pockame, mimco je na plane teprv po skole, coz vychadza na rok 2010 :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
no my by sme chceli najskôr dostavať domček, potom sa troška zabývať, trochu si užiť manželského života a až potom... snáď to pôjde podľa plánu 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved to, pekne si naplanujeme ale nikto netusi ci sa podari..ale snad drzim palce....stavba domu nieje sranda....mne osobne stacila prerabka bytu..som zostarla min o 5 rokov
Odpovedať
Profilova fotka
To si dobre povedala,ci sa podari.Mi sa snažime už rok a nic.Tak som si povedala že ked ani do svadby nebude tak pojdeme na vysetrenia.Už mam v planezariadit detsku a nemožem |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ja si na miminko chcem pockat take dva roky, rada by som mala prve do 30tky... dufam, ze sa podari :)
Odpovedať
Profilova fotka
mno, ved aj ja som povedala, zuue do30ky...a akurat ak sa podari podla planu, tak aj bude....v aprili, inak v den svadby, budem mat 28...
Odpovedať
Profilova fotka
konecne niekto kto sa priblizuje mojmu veku .Ja budem mat vo februari 29 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
super ste si to naplanovali. :) ja mozno nejaky ten rocik pockam a potom sa do toho pustime :)
Odpovedať
Profilova fotka
ooch, aj ja sa tesim, v mojom okili vsetko uz povydavane a aspon jedno, ked nie 2 deti....haha....
Odpovedať
Profilova fotka
Ja podla mojich planov som už mala cakat druhe,ha,ha :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj baby vy ste sa rozbehli :-) my zatial byvame u mojix rodicov, cakam e kym sa zacnyu predavat pozemky kusok od mojho rodneho domu ;-) uz ix vymeriavaju x-) ciculienka aj mi sa uz rok snazime a nedari sa mi otehotniet :-( tento mesiac mi porobili vysetrenia a cakame na spg... dufam ze teraz ked mam v hlave plno inyx veci by sa mohlo podarit.... pridavam foto do albumu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja v to dufam,ze ked myslim teraz na kopec inych veci ......velmi vela robi psychika,cim viac clovek chce tym viac sa nedarí :-( my hladame nejaky pozemok pri blave ale ked vsetko je tak drahe,ale inak sa neponahlame z nasho bytu.mame trojizbak takze je to v poho. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no teeeda... mna ani len nenapadlo sa o babo teraz pokusat... neviem si predstavit planovat svadbu rok dopredu a v polovici otehotniet.. ved to by som mohla byt v piatom mesiaci.. hihi. A preto problem s pocatim si momentalne neuvedomujem :). Tusim zostaneme v kontakte aj po svadbe a budeme riesit problemy s chcem baba hihi..
Odpovedať
Profilova fotka
tento rok sa nam naskytla moznost kupit si trojizbak za dobru cenu...ale nejako sme si povedali ze este pockame ..predsa len sme obaja z dediny a do mesta do nejakeho bytu kde s bojis aj xodit sa nam nexce :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme povodne svadbu neplanovali xceli sme si spravit babo a uzivat si zivota :-) ale to ze sa nam nedari nas este viac zblizilo a uvedomi sme si ze sa vlastne xceve vziat :-D a to s tym otehotnenim..tiez sa obavam toho ze ked otehotniem tak 5 mesacne brusko ani obuvakom nenasukam do svojix zajednanyx siat :-N tazko by sa mi s nimi lucilo :-D ale nex sa deje co sa ma..ved svadba nie je len o vysnivanyx satockax ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pocuvaj ved mi sme natom uplne rovnako s tou svadbou :-) . a mali by sme len 4 mesacne brusko a to by sa tam mozno zmestilo :-D :-D :-D Keby som si mala ale vybrat tak radsej by som sa vzdala siat len aby som bola tehotna :-) :-) .Mam kamosky co sa pokusali dlhsie a teraz maju deticky tak to neberiem este tragicky
Odpovedať
Profilova fotka
ja som to zasa brala z tej stranky, ze nenarodene babetko predsvadobny a svadobny stres vnima velmi citlivo a moze sa to odzrkadlit aj na spravani po narodeni, resp. v povahe... A preto na obdobie tehotenstva sa chcem pripravit a naplno si to uzit, bez stresov so svadbou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D vidis a ani sme nevedeli ze mame podobny osud ..aspon si mozeme vymienas krusenosti aj ohladne tohto ;-) vies co by bola prca...keby sme zostali obydve naraz tehotne a obydve by sme museli zhanat nove svoadobne saty a popolnocky v ktoryx by sme nevyzerali ako mex zemiakov :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Keby som zistila ze som tehotna tak by urcite stresy zo svadby zo mna opadli,aj ked ani teraz nie su nejake hrozne.A v praci mam viac stresov toho by som sa bala viac.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?