25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
co mate nove v spolocnom zivote? my sme stale u nasix, hladame nieco vlastne len teraz by sme to financne ani psyxicky s babom neutiahli tak sme trosku polavili :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme stale v BA v podnajme.. akosi sa nam nechce riesit byvanie, radsej by sme si postavili dom ale na tom pozemku este byva babka.. takze nevieme, co mame robit.. Pre istotu nerobime nic.. hihi... :-D Inak sa mame fajn, len je to stale o tom istom, do prace, domov, do prace, domov, obcas nieco ine... uz by to ale chcelo nejaku zmenu. Dufam, ze sa to podari, ako chceme ;-) Inak ma tak napadlo, co sme sa raz bavili o plienkovej torte, ked som ju videla v tvojom abume na modrykonik, tak aj ja som urobila zopar tych toriet, najnovsie to bola motokara :) ta sa mi fakt podarila.
Odpovedať
Profilova fotka
miri, nemas foto tyx toriet? rada by som si pozrela :-) tiez som zazivala stereotyp ale toto je fakt zmena. aj ked som vlastne uz 8 mesiac doma na PN stale nieco nove zazivam, kazdy den na nieco nove pridem. cele tehotenstvo je objavovanie niecoho nepoznaneho. uz teraz si s dorbcom uzivam vela srandy ael aj trapenia ked mi neda spavat. papa
Odpovedať
caute zienky :-) moncika, dik, ze hlasujes ;-) mirinka tak drzim prsteky, nech sa to podari cim skor, tehotenstvo je fakt nadherne obdobie zivota a potom, ked sa to uz narodi este krajsie my tiez este stale zijeme u svokrovcov, maju vsak obrovsky dom, tak to celkom ujde, aj, ked vlastne byvanie je predsa o niecom inom...stale sa nevieme rozhodnut ci uz mame zacat stavat tuto jesen alebo pockat az do jari, na cast domu si chceme zobrat hypoteku, ale muz pracuje len tri dni do tyzdna, tak si hlada nieco nove, takze taky bludny kruh :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tento vikend som bola so synovcami a akosi mi to neprospelo :-D :-D dnes sa mi snivalo, ze som tehotna, ze som rodila, ze sa nam narodilo dievcatko, ze sa krasne usmievalo, ze sme jej dali meno Rebeka (co naozaj chcem, aby sa tal volalo).... rano som sa cudovala: "ked uz o tom sa mi sniva, tak ja uz neviem.... " Monci, som nevedela, ze si cele tehotenstvo PN
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) tixi, ziadny problem, hlasujem kazdy den ;-) mirinka, aj mne sa coraz castejsie sniva o veciax spojenyx s babatkom a predvcerom som tiez rodila :-D ano som PN lebo po takej dlhej a unavnej ceste za babatkom som sa bala zostat v robote, kedze moja robota nie je najlahsia. a mavam zavrate take aj koli tomu
Odpovedať
Profilova fotka
bola som zahlasovat za tixinu fotu a stavila som sa pozriet ci sa tu cosi deje, vidim ze vsetko po starom tak dobru noc :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) xodievam sem marne dufat , ze sa niekto objavi ale uz si trapne pripadam :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noo, asi mame vsetkych zaneprazdnenych.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mirinka9 skor si myslim ze zabudli na tuto temu |-| rozmyslam ako ix sme privoalt :-.
Odpovedať
Profilova fotka
privolat
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
stavim sa,ze ked sa bude blizit druhe vyrocie svadby, mnoho z nas tu nakukne :) a pospomina.. Aspon dufam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to by bolo dobre :-D potom ix zvozime ze sa na nas vykaslali ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Moncika drz sa.. o chvilu budes mamina :)
Odpovedať
caute baby! aj sa bojím opýtať, ale pamätáte si ma ešte? :-N som tu dlllho nebola... čítam, ako sa máte, tak to som toho teda dosť prešvihla =-) gratulujem k bábätkám (aj zatiaľ bruškovým), aj keď to máš moncika za pár ako čítam x-) teším sa s vami z vašich prírastkov! mirinka - to sme už zostali iba my dve bez brušiek? alebo sa mýlim? no hádam to čoskoro napravíme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no prave Kati... ja som este stale bez bruska. V oktobri sme sa zacali snazit, no dnes prisla mrcha (ako keby som ju volala) a teda nic z toho.... Takze v novembri pokracujeme... a to vy?
Odpovedať
fíha, takže ste sa do toho už vrhli naplno ;-) držím palce, nech sa to v novembri podarí x-) my sme už tiež naklonení tejto variante, ale doteraz sa stále niečo komplikovalo, tak možno čoskoro sa do toho pustíme tiež :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak, jedna vec je do toho sa pustit a druha vec je, najst si //. Aj tebe drzim palce.. uvidime komu sa podari skor.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeeeeee :-) pozeram ze Kattulka sa nasla :-D vitam ta medzi nami x-) mirinka9 takze predsa sa muz nevykrutil x-) nebojte coskoro najdete aj vy // :-) :-) :-)
Odpovedať
miri, tak podľa spravodlivosti ty, keďže ste už začali ;-) dík moncika :-) mnooo, a my musíme najskôr začať hľadať, aby sme mohli nájsť :-D budem vás informovať ;-) monci myslím na teba - kedy máš presne termín?
Odpovedať
Profilova fotka
Kattulka, vy ste este nezacali snazilkovat?
Odpovedať
Miri, nie, ešte sa len psychicky pripravujeme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak potom daj vediet, kedy zacnete. My mame plodne obdobie buduci tyzden, takze ide sa na to.. :-N
Odpovedať
budem držať všetky palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem.. kazdy hovori, nemysli na to, ale sa to neda. Prvy mesiac to nevyslo, teraz to beriem tak, ze co sa ma stat, tak sa stane..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) od utorka sme doma :-) Riky sa narodil 25.11. o 01:01 s mierami 3900g a 52cm :-) v nemocnici som bola od utorka koli vysokemu tlaku a vo stvrtok som mala dostat vyvolavacku :-p lenze uz v utorok v noci ma xytili bolesti a cvrklo mi torxu plodovky. lenze este som nic nehovorila :-p v stredu bol za mnou muz a hovorim ze maj mobil pri sebe nieco sa deje :-D ked odisiel praskla mi zatka a zas voda. tak ma sledovali a o 17tej ma dali na vzdyxaren.
Odpovedať
Profilova fotka
pustili nas aj tento utorok lebo maly mal zltacku a bol pod lampou. takze som tam kysla presne tyzden
Odpovedať
Profilova fotka
Monci, blahozelam ti zo srdiecka.. predsa ta 25 ma pre vas vyznam. syncek sa vam narodil 25.teho, brali ste sa 25.teho :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
ahojte. pomaly ale isto sa nam blizi 2. vyrocie :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?