90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
@bianca87 a v cem? Jis uplne vsechno (maso, brambory, pecivo, ovoce, zeleninu, sladke), ale v urcity den. Jedina velka zmena je dodrzeni casu mezi obedem a veceri (ale to je skoro u vsech diet) a snidane ovoce, to muze nekomu delat problemy. Musis se hlavne ale ty citit dobre.
Odpovedať
@bianca87 Ne vsem tato dieta vyhovuje. Ja jsem jich zkusela nekolik a tahle mi vyhovuje jak s ohledem na praci, tak s ohledem na to, ze po ni opravdu hubnu. Ale je mozne, ze tobe bude vyhovovat neco jineho
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, zacali ji drzet mi dva kamaradi, zhubli neuveritelne..jen je potreba hlidat se i po jejim skonceni. aby se kila znovu nevratila. ted ji drzi pritel, za mesic shodil asi 6 kilo..
Odpovedať
No já právě nevím jakým zázrakem ale předloni jsem zhubla 15 kilo a teď už jsem nabrala 5. Chjo, ale vím proč... Jsem si poslední dobou říkala, když jsem pekla buchtu nebo si měla vzít nějakou čokoládu, že to zase zhubnu, ale teď mám strach. Jsem teda začala držet včera dietu a to tak, že jsem úplně vysadila kávu + sladký, ale zatím váha nejde dolů. Ono je to teprve 2 dny, tak možná musím vydržet, ale vím, že dřív když jsem vysadila kafé, tak okamžitě to šlo dolů.
Odpovedať
@linee a muzu se zeptat, kolik jsi zhubla a za jak dlouho?
Odpovedať
@linee mně právě vadí to že ten druh a jiný druh jíš každý v jiný den. Protože stravování v práci není zase tak jednoduchý. Nebo si vaříš specialitky??
Odpovedať
@bianca87 Ahoj, no, my mame v praci kuchynku s mikrovlnkou, takze se stravuji v praci. Varim doma vecer ja nebo manzel, nebo o vikendu si navarim treba do stredy a tak. Nekdy se podivam, co vari v restauraci pobliz prace a kdyz se mi to hodi v den, kdy to muzu, tak jdu jist i ven. Jinak dnes mam treba brambory a kysane zeli
Odpovedať
@linee brambory uvařené a kysané zelí bez úpravy nebo jak?? Můžou se ty potraviny dle libosti upravovat?
Odpovedať
@heyrup No, ja nejsem tady nejlepsi priklad na hubnuti. Mne proste chybi vule. Delam tu dietu asi 4x a nikdy jsem nevydrzela cele 3 mesice a take nikdy jsem ji nedodrzovala uplne presne. Zatim mam vychytavky, ze kdyz pijes opravdu pouze vodu (a caj pouze ovocny den), tak zhubnu vice. Ale v teto zime to treba jde uplne tezko. Muj osobni rekord je 10 kg za mesic a pul (za pulrok jsem to ale zase nabrala nahoru). Pred mesicem jsem mela dolu za 14 dni 5 kg a ted mam akorad 14. den a vcera jsem mela dolu 4 kg, pak jsem se nadsenim vecer najedla toho, co jsem nemela a dnes rano mam zase 1,5 kg nahore. Takze to chce fakt vuli a vydrzet. Ale v podstate od Vanoc mam dole 6 kg a dietu drzim asi 2 tydny (pak dva tydny uplna pauza) a ted zase 2 tydny. Jsou tady holky, co zhubli 15 - 20 kg.
Odpovedať
@bianca87 Jj, uvarila jsem brambory a zvlast dusene kysane zeli. Ja jsem si vzala ty brambory a zeli a manzelovi jsem z toho zeli udelala segedinsky gulas s knedlikem. Takze to tak ruzne kombinuji, aby manzel netrpel a ja zustala cela :-D Na veceri si udelam z tech varenych brambor bramborovou kasi a dam si k tomu salat. Proste to nejak kombinuji:)
Odpovedať
@linee Aha, no u mě by to určo taky šlo, ale jelikož bydlím ještě u rodičů a ti jsou gurmáni tak to prostě nejde. Když přijdu dom a je navařeno tak nehrozí abych řekla, že to jíst nebudu. Budou se ale stěhovat, tak potom bych to podstoupit mohla. Nejdřív však v květnu a v září je svatba. Chjo. Musím bez podmínečně do svatby zhubnout 5 kilo, ale jak... od pondělí jsem začala jakoby v uvozovkách hubnout. Jsem si odpustila kávu a místo toho piji bylinné čaje. Snažím se ubrat tučné a sladké jídla. Ale jestli to k něčemu bude nevím
Odpovedať
@bianca87 No, priznam se, ze to byl ze zacatku duvod, proc jsem take dlouho nevydrzela. Ale vysvetlila jsem doma, ze bez podpory to nejde a upravit se musi trochu i jidelnicek rodiny. Manzel se pak naucil varit pro mne zvlast a ted to takto prizpusobujeme. Ale ne si´proste musis rict v prvni rade ty. Mne to trvalo treba rok, nez jsem se psychicky pripravila na tuto zmenu a presvedicla jsem sebe, ze tu zmenu musim udelat ja sama a to, ze si cokoladu nedam, kdyz ji doma mame, si musim rict sama. A proste pockam ty 3 dny, kdy ji muzu. Postupne si uz telo zvyklo. Nekdy jsem snedla i pul cokolady a ted? Manzel si ji da a ja proste nemam chut. Ja kafe nepiju a mne treba to, co delas moc nepomohlo, proto jsem zacala s 90-denni. Uplne nerozumim, proc bys nemohla zacit ted? Treba snidat ovoce muzes, ne? A mozna poprosit mamku (nevim, kdo u vas doma vari), aby ti pripravila to a to a snazit se ucit rict ne... Ja jsem to take vzdy posouvala, ale prisla jsem na to, ze to proste dale takto nejdu. Vazila jsem 90 kg a uz jsem se za sebe stydela a rekla jsem si, ze na 100 proste nedojdu! A uz jsem se ani necitila dobre. Takze jsem si rekla, ze ne za mesic, ne za tyden, ale zitra...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@gaskulka ahoj, prosím můžeš mi poslat návod na tuto dietu? I když u mě je to asi v hlavě .... Zkusit to ale musím, za 3 měsíce se bereme a já mám po dítěti již skoro po 2 letech pořád 10kg nahoře. Moooc děkuji
Odpovedať
Profilova fotka
@petralaura ahoj, navod na dietu nemam. Ja som isla podla knihy 90 dnova dieta. da sa to najst aj na webe. Linda
Odpovedať
Profilova fotka
@gaskulka aha, díky. Zkusím to najít.
Odpovedať
baby :( vcera o desiatej vecer som si dala veternik ;( Vobec ich nemam rada, ale ked som ho videla v chladnicke, musela som si ho dat :D Ovocne ranajky mi tiez robia problem no a minuly tyzden po vitaminovom dni kapustovo karfiolovy salat mi fakt robil problem. Mala hlava kapusty a mala hlava karfiolu? ved toho bolo za velku misu, polovicu som nevladala zjest. A moje brucho tiez nebolo nadsene. Najradsej mam skrobovy a uhlohydratovy den samozrejme :) Zatial som sa nevazila, ale citim sa hrozne nafuknuta, myslela som ze dieta je o tom, aby sa clovek citil odlahcene :(
Odpovedať
@kelisha A jak dlouho bojujes? S jakym uspechem? Ja jsem se zacala citit lepe asi po tydnu
Odpovedať
Holky, neco jsem nasla: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id... Jinak, nemate nekdo tip na uhlohydratove jidlo? Testoviny se spenatem nebo kecupem me uz fakt neba:(
Odpovedať
@linee dnes je moj 10ty den, ale zatial sa nevazim, chcem sa odvazit az v 29. den, bojim sa totiz, ze nemam dole ani kilo ;( kedze sem tam sa mi podari zhresit
Odpovedať
@kelisha To bud v klidu. Zase je to fajn, ja se vazim obden a nema to vyznam, jednou jsem nahore, jednou dole. Ale kdyz zhresim aspon je to pro mne varovani, abych zase zabojovala. To neboj, u vetsiny diet se prvni efekty dostavy po par tydnech, takze bud v klidu:) Snidas ovoce a dodrzujes dny? Kolikrat jis pres den?
Odpovedať
@linee do dvanastej len ovocie a za den jem tak 3-4 krat, podla toho, ci som na obed zvladla vsetko zjest, lebo v bielkovinovy den som nezvladla zatial zjest odporucanu porciu. A neviem ci je to spravne, ci mozem jest aj viackrat za den aspon ovocie, zeleninu alebo je povolene jest iba tolko a vtedy ako pise kniha :)
Odpovedať
@kelisha Jasan, jestli mas mezi obedem a veceri hlad, muzes si dat ovoce/zeleninu. Ale myslim, ze az po 4 hodinach. Ja jim dnes treba polovinu toho, co jsem kdysi snedla. Jestli nemuzes, nejez. Cim mene snis, tim vice zhubnes. Tak super, hodne sil!
Odpovedať
Profilova fotka
@linee Čím méně jíš, tím více zhubneš... tak to je víc než jisté, stačí se podívat na fotky z koncentračních táborů :-) ale dávat ten organismus pak dohromady... no nevím :)
Odpovedať
Ja som schudla 90 dňovom diétou zo 77 kilov na 65 za 3 mesiace, diétu som skončila v júni 2011 a nemám ani kilo naspäť, samozrejme že nevyjedam v noci chladničku a pravidelne 2-3 krát do týždňa cvičím. Moja kolegyňa ju začala držať pred mesiacom, schudla 4 kilá, a prečistili sa jej črevá a žalúdok a o to ide:)
Odpovedať
@lamorgaine Ja tady nedavam navod na koncentracny tabor, ale je rozdil, kdyz snis 500 g a 350 g nebo 200 g jidla, tot vse.
Odpovedať
Profilova fotka
@linee Jsem to nemyslela zle, se nečerti :) Máš samozřejmě pravdu ;-)
Odpovedať
@lamorgaine ja vim :-D ale treba, aby si nekdo nemyslel, ze kdyz nebude jist nic, ze zhubne nejvice :-S
Odpovedať
@kaktusik @osicka @gemini255 Tak co holky, jak to jde? Kaktus, kdy se k nam pridas?:)
Odpovedať
Ahoj, dneska mám teda teprve 4.den - ovocný, právě jsem dopila džusík k svačině. Musím říct, že se začínám cítit míň nafouklá a podle kalhot se mi zdá, že jsem malilinko splaskla ;-) No, ale třeba je to jen síla sugesce :-D Zatím nejvíc hladový pro mě byl ten první den, jiné dny jsem hlad vůbec neměla, tak snad to takhle dobře půjde dál :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?