90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
@kelisha ja mam 3. tyzden, ale mala som tento tyzden svoje dni tak to bolo trochu ine a nevazila som sa, obcas to porusim, ale dala som mozno 2kg dole za 1vy tyzden, vazime sa tu s babami vzdy v pondelok rano tak sa pridaj.
Odpovedať
@osicka :) ja sa planujem vazit len na ten 29. den :) prve 3 dni som nebola moc poctiva, tak sa bojim, ze by nebolo ani kilo dole v pondelok. Snazim sa ist podla knihy a vo vitaminovy den su tam vacsinou ovocne recepty. Vy si davate aj zeleninu? A ine dni su vacsinou 3 jedla. Nie je to malo? ved vo vsetkych knihach o zdravom stravovani sa pise, ze sa ma jest 5-6 krat denne. Vy nie ste hladne baby?
Odpovedať
Profilova fotka
@linee ty si akaa uuuzasnaaa :) aj som si poplakala, dnes mam taky placlivy vecer, tusim mi vsetko prerasta cez hlavu :-| ale tak nebudem vas zatazovat... drzkajte sa a pekne chudnite ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kelisha No jsem na tom přesně jako ty :-(
Odpovedať
@kaktusik ale neee, ja tady na tebe pockam:) Vzdyt jeste par tydnu to potrva, tak to naberes sily a pujdeme do toho spolu, jo? Klidne si pobrec, obcas to je potreba, kdyz si chces popovidat, hod klidne IP:) Hodne sil!!!! 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@linee @kaktusik @gemini255 kaktusik, daj sa do pohody a cakame na Teba..... baby tak som sa dnes zvazila, neodolala som po V dni a v 3ti tyzden diety mam -3,5 kg ale to asi tym, ze som sla hladna spat... ale je to super vidiet na vahe cislo 72 kg, fakt..... tak Vas chcem podporit, ideme ideme! dalsi pondelok keby som videla 71 kg tak sa zblaznim radostou! pekny vikend 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka anciasa, tak to aby som sa rychlo dala dokopy, siiiilno v dobrom zavidim :)) drzim palce a len tak dalej
Odpovedať
@kaktusik @osicka @becicka @gemini255 Cau holky, tak jak jste na tom a co vaha? Ja jsem mela vcera blbec den, tak tak vypadala i moje dieta...Takze jsem se dnes vazila a radsi to ani nebudu tady zverejnovat (minus 2 kg). Ale nejsem na sebe hrda. Pred mesicem jsem za stejnych 12 dni mela dolu uz -5 kg a myslim, ze ted to dodrzuji tedy opravdu poctiveji. Tak mi je to lito, ale aspon nejaky uspech. Zase kdyz jsem naposledy hubla dost rychle, motala se mi hlava a mela jsem problem trochu s rovnovahou. Tak jsem se zase poradne najedla a snazila se nehubnout tak rychle a dobry. Chtela bych zhubnou celkove 15 kg. Nebo aspon jeste 10. Tak uvidime:) No a co vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@linee Myslím, že i 2kila jsou dobrý, pořád lepší je mít dole než nahoře :-D, buď na sebe pyšná, někdo nedá ani to :)
Odpovedať
Profilova fotka
@linee @kaktusik @gemini255 @becicka no baby caute, tak ja som sa drzala az na vcera vecer ked som dostala uplne besnu chut na sladke tak som zosrotovala 2x MILA dobosku a potom som upiekla kolac =-) Ani som nemohla zaspat ako som sa prezrala a bolel ma bachor. Som debil. Kazdopadne dnes mam V den, takze sa radsej zvazim az zajtra rano a pacnem to cislo sem. Myslim, ze to bude rovnake ako minuly tyzden, musim sa zasa dat do kludu. Pohyb tiez skoro ziadny, sakra. |-|
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka no ja stale minus dve kila aj napriek tomu ze dietku teraz nedrzim :) dokonca mi jedna kamoska u ktorej sme v sobotu boli na druhy den pisala, ze ako som schudla... som pozerala ako blazon :) potesi... uz nech mam po svojich dnoch a idem do toho s vami
Odpovedať
Profilova fotka
baby, troska od temy, ale nepracujete niektora vo vyrobnom podniku? potrebovala by som nejaky podnik, o ktorom by som mohla napisat diplomovku.. Temu este neviem, pravdepodobne buduci tyzden budu vypisane... ale chcela by som nieco z oblasti ludskych zdrojov
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tak já od 3.1. mám dole 8 Kg, ještě potřebuji 4 a budu na své ideální váze :) Holky držte se :-)
Odpovedať
Ahoj holky taky bych ráda zhubla alespoň 5 kilo do svatby. Svatbu mám za 6 měsíců, takže nemusím držet žádnou drastickou dietu. Ale nějak se nemůžu přinutit. Místo aby šla váha dolů. Jde už půl roku nahoru. :-(
Odpovedať
@kaktusik @osicka @linee @becicka ahojte baby, mne nejdu tie ranajky ovocne vobec, dole mam stale 2kg, nehybe sa to ani hore ani dole.ako ja zjem jablko a som hladnejsia este viac. ]-( @kaktusik ja pracujem vo vyrobnom podniku, ale nie ludske zdroje...
Odpovedať
Profilova fotka
@gemini255 a v akom ak sa smiem spytat? my temy budeme mat vypisanae az buduci tyzden tak vobec neviem ake budu...
Odpovedať
@kaktusik poslem IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No já po prvním týdnu - 2,5 kg. Tak nevím, jestli je to dobré, nebo blbé :-). Ale mám dva problémy - odpoledne často hlad a taky málo piju :-| .
Odpovedať
Profilova fotka
@petruska_rs Ty si neuveritelna, super ma motivujes :-) ozaj a tu info co sme sa bavili v IP uz mam tak Ti to coskoro poslem...
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka Vydrž a výsledek se dostaví a z toho že zhřešíš si nic nedělej😄 Info pošly už jsem zvědavá
Odpovedať
Holky diety ne!!!!!!!!! Znáte produkty Herbalife? Můžu jen doporučit!!!! Mám dole 6 Kilo a naučila jsem se pít vodu!!! Jsem zdravější a mám víc energie! Jestli chcete kontakt na mou poradkyni, napiště! (okr.Prostějov)
Odpovedať
Ahoj holky, vidim, ze nejsem sama, kdo chce hubnout...doufam, ze se mi to podari a ze tady nacerpam energii a motivaci!
Odpovedať
@becicka Ahoj, tak já začala včera, ovocná snídaně mi nijak nevadí, do oběda jsem taky v pohodě vydržela, ale pak jsem tak kolem 15h měla krizi-strašnej hlad, ona ta zelenina rychle vytráví :-( Ale vydržela jsem až do večeře. Dneska mám tu zelnou polívku, tak ta snad zasytí víc. Jinak jsem se přistihla, že myslim mnohem častěji na jídlo než dřív :-D
Odpovedať
Tady už je strašně moc komentářů, čtení na 2 dny ani nevím kde to začíná. Řídíte se podle nějaké knihy?
Odpovedať
Profilova fotka
@genevieve :-D odpoledne je fakt krize. Tak dneska máš ty škroby? To je docela můj oblíbený den :-)
Odpovedať
@petruska_rs Wau, tak to moc gratuluji, to je skvely vysledek! Dodrzujes presne nebo obcas zhresis? @lamorgaine Dekuji, budu se snazit i nadale @genevieve To je pouze casem, take jsem to mela. Nejhorsie byly prvni dva tydny, pak v pohode. Ja na to myslim ted take, ale pouze uz jenom na to, abych dodrzovala odstupy jidla. @bianca87 Jj, inak stahnes take na www.ulozto.cz
Odpovedať
@gemini255 Hm...tak to je spatne. A kolik toho snis? Pijes take vodu rano pred jidlem?
Odpovedať
Profilova fotka
@linee Dodržiji rozložení dnů,ale vařím na co mám chuť.Péčivo si dává jen tak 2x týdně.Někdy zhřeším,ale to se stane.Mám za cíl dát si pařížský salát s rohlíkem až dosáhnu na váhu 60 kg,už se na to těším😄
Odpovedať
@linee děkuji, teď se na to dívám a zdá se mi to dost drastické
Odpovedať
@petruska_rs Mnam, tak to drzim palce!:)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?