90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
@bianca87 Mám doma stepper, takže cvičím tak 2 x týdně 30 minut na stepperu a pak jednou týdně chodím tančit (American Tribal Style -něco jako břišní tanec). Dřív stačilo na udržení hmotnosti to cvičení, ale loni se to nějak zaseklo a začala jsem zas přibírat, proto jsem šla i do téhle "diety", abych ten metabolismus trochu nakopla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@linee fuuu tak to uz ani neviem ako to zo mna slo ale spominam si ze behom chvilky to slo dole ja som totiz tych 20 kil schudla prave za tych 90 dni takze prvy mesiac chudnutia kde som fakt trpela kym som si na vsetko zvykla som schudla asi najvacsiu cast a dost mi pomohlo aj to ze som sa raz do tyzdna merala v pase, hrudnik, ruky a nohy a az tam som si uvedomila ze to funguje lebo takto sama na sebe som az tak nevidela nejake vysledky.a odporucam aspon trochu cvicit aby ti neochabli svaly ako mne.este teraz bojujem s tym spevnit svoje blato. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@linee Díky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@linee @kaktusik @gemini255 baby my sa cely tento tyzden stahujeme, takze som bez internetu a zajtra cestujeme do Popradu, priatelova babicka zomrela, bavili sme sa tu o tom.... Takze ja som strasne zaneprazdnena, buduci tyzden cestujem hned do Prahy, tak sa ozvem potom... S dietou sa snazim ale teraz sa to uplne neda, ale za to mam pohybu celkom dost. drzte sa a chudnite. pa
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka to mi je luto... ja tiez sedim ako na trnoch a cakam kedy mi nasi zavolaju, ze.... :-| :-( drzte sa...
Odpovedať
@osicka AHoj Osi, tak to je mi fakt lito, uprimnou soustrast.
Odpovedať
Babenky neviem ako vy.....ja nie som nejak stvorená na diety. Podarilo sa mi však schudnúť a to tak že po 17:00 hod nič nejem, najem sa dovtedy, neriešim čo nie a čo áno, dám si na čo mám chuť. Ale po piatej max tak čajík, bylinkový. Pomohlo mi to, nehovorím, že to ide zo dňa na deň, ale podarilo sa mi tak schudnúť do roka 16kg. Začiatky sú ťažké, časom si však organizmus zvykne.
Odpovedať
@osicka to mi je luto :-( uprimnu sustrast a co v Prahe ;-)
Odpovedať
Ahojte baby, viete mi odporucit nejake dvd ,kde najdem cviky na chudnutie?
Odpovedať
@nedielka najlepsie je podla mna obut si tenisky a ist behat...
Odpovedať
Profilova fotka
@nedielka na youtube je workout, podle mě nejlepší na hubnutí :)
Odpovedať
@lamorgaine dakujem,hned kuknem :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tak jak dopadlo další vážení? Já za minulý týden jen necelé kilo :-(, ale i tak dobré. Takže celkem za 14 dní od začátku diety 3,3kg :-D .
Odpovedať
@becicka Gratulace!!!! Ja mam dnes 20.den a rekla jsem si, ze pockam a zvazim se az po vodnem dnu, takze uvidime. Ale myslim, ze tam 4 nebo 5 by dole mohlo byt. Uvidime :-D
Odpovedať
@becicka wooow, super...tesim sa s tebou. Dodrzujes do detailu alebo sem tam zhresis? mam dnes 16. den, ale silno pochybujem ze mam dole 3 kila. Mozno 2. Maximalne :(
Odpovedať
Profilova fotka
@linee Tak držím palce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kelisha Díky :). No snažím se dodržet, ale občas potřebuju nějakou svačinku v průběhu dne :-) - ale v rámci ovoce, tak snad to není tak úplné hřešení :-). Jen teď o víkendu jsem slavila narozky, tak jsem si dala sama pro sebe dárek a trošku jsem něco ochutnávala ze stolu :-). A ty ses ještě nevážila?
Odpovedať
Profilova fotka
@kathy131 hubnu úplně stejným způsobem jako ty.. pro mě žádné diety nejsou.. po 17:00 nejím a je to pro mě nejlepší cesta..:-)
Odpovedať
@becicka zatial som sa nevazila, planujem az po vodnom dni rano :) dufam, ze budu aspon 2 kilecka dole. Moj ciel je 7 kil dole. Aky mas plan ty?
Odpovedať
Profilova fotka
@kelisha já bych taky ještě chtěla tak těch 7 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka @linee @kaktusik @gemini255 baby, tak ja dnes tiez cestujem smer vychod, babka dnes rano zomrela ;-( ja ani nemusim teraz drzat dietu, tak mi skace zaludok, ze na jedlo ani nemam pomyslenie...
Odpovedať
@kaktusik uprimnu sustrast :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@gemini255 dakujem, vy tu zatial pekne posluchajte a chudnite, nech mam co dohanat..
Odpovedať
@kaktusik Kac, to me fakt mrzi. Uprimnou soustrast :-( Drz se! Myslime tady na tebe!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik hm tak to mame rovnako, len s tyzdennym rozdielom... drz sa.... uprimnu sustrast. @linee @gemini255 baby tak ja som konecne na internete, 2 tyzdne stahovania, pohrebu na SR, hned po navrate narocna sluzobka v Prahe a dnes som sa konecne vratila domov, do noveho bytu, kde je mega roboty a od pondelka mame taky tyzden, ze budem robit od 6.45 rano do 23.30. Esteze to je je len raz rocne. Uz teraz nevladzem.... Asi som nabrala tie kila co som zhodila, stres, nemoznost vyberu jedla, vela peciva, povinne pracovne obedy a vecere.... Zvazim sa v pondelok a zajtra zacinam nanovo... ale mam aspon odskusane, ze mi dieta robi dobre, po "normalnych" jedlach som tazka, nafucana a nerobi mi to dobre, tak aspon som spoznala lepsie svoje telo.... Ako ste schudli za ten cas kocky, pochvalte sa :-)
Odpovedať
@maruska116 Myslím, že to je rozumné chudnutie. Začiatky boli ťažké, ale teraz sa mi nejak nežiada. Sem-tam niečo zobnem, ale čítala som, že to vôbec nie je tak, že hneď sa to na nás nalepí. Pokiaľ si kdesi pozvaná, prípadne sa deje nejaká spoločenská udalosť, nepovieš predsa, že !ja, nie, ja držím dietu" :o) Priznám sa, tu i tam aj zhreším a dám si aj po piatej. Som s výsledkom spokojná :o) Držím Ti palce Maruška, aby sa Ti podarilo držať váhu na uzde........je to také spoločné prianie. :o)
Odpovedať
@osicka @kaktusik @gemini255 Holky, tak aspon trochu pozitivni zprava. Konecne jsme nasli pozemek, ktery bychom chteli. Dnes jsme byli zaplatit rezervaci. Jeste ted se porad z toho klepu...:( Vubec tomu neverim! Byla to docela huraaa akce, ale aspon neco. Ted se budu jenom bad, zda je vse ok. Neverim, ze to vyslo, uz jsem nedoufala! Byli jsme s manzelem na pizzu a ted si davame vinko, hm...ale blizi se muj 29. den, takze pak dalsi mesic pujdu fakt podle knizky, abych to trochu dala do poradku:)
Odpovedať
Profilova fotka
@linee jeeeeeej aka krasna sprava! Gratulujem, nas to SNAD caka ku koncu roka, alebo v 2013... :-)
Odpovedať
@osicka Drzim moc palce, ono to prislo hodne necekane. Nebo jsem davno doufali a neverili, ze to pujde tak rychle:) Chodis na sluzebky do Prahy casto? Skoda, ze jsme na sebe nemeli kontakt, mohli jsme zajit na dietni veceri:)
Odpovedať
Ahoj holky, dneska jsem se stavila u našich a hned jsem využila příležitost, protože doma váhu nemám ...no a 12.den mínus 4kg! :-D V pase asi 4cm dole, zadek 2cm a stehna taky 2cm, tak mám fakt radost! 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?