Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
jeeeeeeeeej bona, tak to je perfektný nápad... :-N :-D :-D
Odpovedať
:-D
Odpovedať
fakt dobry napad, diky ;-)
Odpovedať
Nie je za co.. :-)
Odpovedať
Ahojte, dnes som musela zmeniť rezerváciu šiat, lebo som do pôvodných dosť pribrala :-( . Ale neva, tie čo som dnes skúšala, tak mi sadli super, a sú ľahšie a cítim sa v nich lepšie. Tie pôvodné boli zaujímavejšie, nezvyčajné, ale ked ich už neoblečiem, tak musím zmeniť. Ale ked som teraz po dovolenke opálená a ešte pôjdem aj do solárka, tak sa mi hodia aj biele. Som si myslela, že sa mi aj tak nehodia, ale hodia sa mi aj biele a ked som doladila doplnky, tak som bola veľmi príjemne prekvapená. Aké darčeky dievčatá riešite? Nepochopila som z toho, čo som čítala.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, zustka: nic si z toho nerob, ja stale chaosim so satami, vcera som bola v salone a dostali tam nove - biele krasne, takze som si ich zmenila. No a potom mi majutelka povedala, ze im do konca augusta maju este nejake prist - ze ved nech pridem, takze sa tam ste v septembri chystam, tak uvidim co nakoniec budem mat:) inak, mam uz zajednane obrucky - ale budu az v oktobri - ale za tu cenu - okolo 7500,- :) a to mame kombinaciu zlata a ja mam kamene dookola(ale su to zirkony), no kazdopadne je to polovica toho co by sme platili tu v NR. Vyzdobu zhanam priebezne a ostatne ide nejako zotrvacnostou:) Baby co si davate na svadobne auto?
Odpovedať
ahojte j80: ja ešte pôjdem do salonu na budúcu stredu, lebo v sobotu mali veľa šiat požičaných, takže v stredu už majú všetky. Ale až budúcu, lebo zajtra mi to nevydá. Aj ja som zvedavá, aké nakoniec budem mať, ale už si musím dať pozor, aby som už nepribrala. Pribrala som síce len 2 kg, ale mne to ostáva na zadku a bokoch, takže úzke šaty ako som mala predtým asi skôr nie. :-D Ja si už robím výzdobu. Slnečničky vo vázičkách, sviečy, vlizelín na stoly a na auto už mám, pierka pre hostí tiež mám vyrobené, chystám sa robiť si domček na hádzanie na tanier, u nás taký zvyk. Na auto mám už jednu ozdobu doma viď album - slnečnice, a na mojikove auto sa chystám dať urobiť do kvetinárstva dve srdiečka zeleno/biele - viď album, no a ešte vlizelín bude na aute, tiež zeleno/biely. A ty čo budeš mať na aute?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som dnes obehala par obchodov kvoli popolnocnym satam a nic......a o topankach ani nehovorim...
Odpovedať
cicimon: ja som tak mala problém v júni zohnať šaty na promocie, ale nakoniec som zohnala. Aj ked síce boli rôzne šaty, ale proste nič pre mňa a bolo som z toho veľmi sklamaná. Ja si popolnočné nezháňam, pretože sa nebudem prezliekať, chcem byť vo svadobných šatách až do rána. :-) A topánky si chcela k popolnočným, či svadobným?
Odpovedať
ja chcem na auto len masle a kvety ;-) nic viac
Odpovedať
Profilova fotka
svadobne topanky uz mam, chcem take, co sa budu dat pouzit na redovy aj po...cize nieco bud cierne alebo strieborne a pod..len vsetky maju nejaky blby strih, ze este tak 2cm od palcov trcia..
Odpovedať
ja si objednam cez net nejake, asi
Odpovedať
Článok sa načítava...
luko: a nebojíš sa, či ti budú dobré? Ja sa bojím topánky objednávať cez net, ja musím vyskúšať.
Odpovedať
no ani nie, u mna je len jedna moznost, c.37...36 male a 38 velke a za 20 dolarov to risknem ;-)
Odpovedať
luko: aha, tak potom je to ok. Ja mám 40 - 41, záleží od strihu topánky, takže ja musím vždy vyskúšať a hlavne musia byť veľmi pohodlné a nemôžu nikde tlačiť. :-)
Odpovedať
ja este pojdem v septembri kuknut, ale urcite si kupim nejake balerinky biele alebo strieborne, ked budu stekle uz ominat :-D a k popolnocnym cierne mi pojdu chvalabohu, takze to snad tiez objednam cez net alebo kupim, to by nemal byt problem
Odpovedať
ja mám jedny biele topánky k svadobným šatám, už aj viac krát vyskúšané, tancuje sa mi v nich super, nikde netlačia, ale mám jedny vyhliadnuté, veľmi pekné, tak možno si kúpim nové, uvidíme. Popolnočné budeš mať ako máš v albume tie najposlednejšie?
Odpovedať
ano..len v lososovej farbe, to je taka ruzovo-marhulova, nieco medzi :-)
Odpovedať
luko: to modré oznamko čo máš v albume, tak také budete mať?
Odpovedať
nie, tie dalsie co tam mam, ale to bolo horuci favorit :-)
Odpovedať
tie šaty sú veľmi pekné.
Odpovedať
vdaka :-) hlavne pekne formuju postavu, lebo ta krajka zuzuje bok x-) tiez musim davat pozor aby som nepribrala :-N :-D
Odpovedať
tiež máš problém so širšími bokmi?
Odpovedať
no troooosku :-D ale ja nie geneticky, len sami nechcelo cvicit, tak sa trocha nabalilo :-N
Odpovedať
:-) ;-) :-)
Odpovedať
kde si idete kúpiť bižutériu k svadobným šatám? Mne ponúkajú v salone priamo k šatám zladené doplnky, len neviem, či to nie je príliš v salone predražené.
Odpovedať
ja som si objednala cez internet..teda atinkaa mi objednala ja len nausnicky budem mat, stali 1500,-
Odpovedať
ja by som chcela nejaké jemné náušničky a jemný náhrdelník, tak uvidím ešte z čoho sa bude dať vybrať.
Odpovedať
vela peknych bizu som videla aj v bazari co kocky predavaju, tak skus popozerat, mozno sa ti nieco zapaci :-)
Odpovedať
aj som pozerala v bazari, aj sa mi niektoré veľmi páčia, len ked sa neviem ešte rozhodnúť, asi počkám, ked budem mať už rozhodnuté, ktoré šaty budem mať, tak potom doladím doplnky. Vieš, aby sa mi to hodila a nekričalo to moc.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?