Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
ale ano, ono sa ani nenazdas a bude to za nami ;-) a potom mi bude smutno.... lebo toto obdobie je fakt krasne, ale verim, ze aj manzelstvo bude krasne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vsak ja viem ze to zbehne jak voda a ze sa uz len budeme len na tom smiat ze ako nam bolo dobre ked sme len planovali a to uz budeme panicky mozno s bruskami x-) x-) ale uz sa tesim aj na svadobnu sa neviem dockat x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja to mam dnes presne 2 mesiace :-D kam sa chystate na svadobku?
Odpovedať
Profilova fotka
na kubu a uz len zaplatiti dovcu a moze a ist. no nic utekam o prace lebo uz zase meskam :-N :-D papa
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, na kubu sme chceli aj my, ale svadba nam zozerie dost penazi, tak sme ostali pri starom dobrom Egypte, vsak sme tam este neboli a mame obhliadnuty skvely rezort, ako z rozpravky :-D tak si uzi pracu, ja pojdem tiez zajtra makat. Pa
Odpovedať
To Lov: Janka nevieš kde je môj ,,krásavec", kedy asi príde? :-D ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
leni veru neviem kde je krasavec :-N
Odpovedať
baby, kolko kvetov objednavate? kostol svadobna sala.. na hlavny stol.. na nedlajsie stoly... auto.. pierka pre rodicov..svadobna kytica.. zenichovy pierko? niekde budete davat umele?kolko priblizne pocitate, ze Vas budu stat kvety? kupujete krabicky navyslucky? alebo ste zohnali iba z obchodu-z kexikov a podomnych?..
Odpovedať
na vysluzky....na slucku memyslim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tak ja neviem kolko kvetov lebo mame objednane u aranzerky :-) takze jej len aplatime a krabicky na vysluzky kupujeme a balime den pred svadbou ;-)
Odpovedať
kde ste kupili krabice?
Odpovedať
Profilova fotka
este nemame nakupene ale budeme kupovat v papiernictve asi alebo v ke je aj taky sklad s papiermi a tam predavaju tiez
Odpovedať
Článok sa načítava...
budem sa musiet po nich poobzerat.. dakujem za typ. Ako inak?
Odpovedať
Profilova fotka
no celkom ujde akurat ze som sa vcera spalila na slnku :-S ani som nevedela ako. bolo pod mrakom mozno 23 stupnov tu v uk a sme sa vybrali na prechadku a vecer doma ked som zbadala aka som specena :-N tak som asi aj upal dostala bolo mi zle tak som sla spat uz o 7 mej :-p
Odpovedať
ah jaj...aspon s si oddychla, budes pekna hneda nevesta ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej keby ma nespalilo nacerveno ako raka :-D :-o
Odpovedať
natierat natierat netierat.. mozno sa nezosupes...
Odpovedať
Profilova fotka
no poviem ti takto som si to nepredstavovala a este som aj chytila nieco hrdlo ma boli jak svina a ani hltat nemozem celu noc som horuckovala ]-( a vy co mate nove?
Odpovedať
ach jaj ..nezavidim ti.. tak cajuj. a paracetamol... snad ti prejde.. ja lepim oznamka.. uz ma to nebavi.. nemame dobry lep.. vlnkuje mi papier, alebo nedrzi... mam z toho soky
Odpovedať
Ahojte oktobrovky. Čo sa týka kvetov tak budem objednávať svadobnú kyticu, pierka pre ženícha, rodičov, súrodencov a svedkov- proste pre VIP hostí :-D, mne ozdobu do vlasov zo živých kvetov, 10 kytičiek do váz na stoly a ikebanu na hlavný stôl- cca počítam 5000,-.a čo sa týka výslužok tak určite kúpime krabice na koláče, že vraj ich dostať v Metre ak nie tak určite v nejakých domácich potrebách alebo papiernictvach. A čo sa týka popalenín najlepšie je potrieť Alpou, pokiaľ nie si veľmi spálená tak ťa Alpa zachráni aj pred lúpaním ale treba sa natrieť hneď.
Odpovedať
Profilova fotka
Caf babinec oktobrovy no to je hruza ked tu nie som ani sa nepise ci co?hadam vepracujete v tom tele :-D ale stale lepsie ako ja v lejaku.tu v uk uz leje asi 3 mesiace dennodenne a uz som aj chytila chripka a drahy odomna :-N vsak nemozem mat nic naviac :-D prisla som sa pochvalit ze uz mam aj cokoladu do fontanty x-) x-) a mam jej 10 kg :-D x-) ano 10 ta stara nasa sa asi zblaznila a objednala jej 10 kg.takze bude sa fontanovat asi od 6 tej do rana 6 tej x-) x-) :-D :-D leni krasavca vykukujem kazdy den ale zatim nic tak uvidime vsak hadam len dojde.vsak vies cina je daleko :-D
Odpovedať
10kg cokolady to je nieco pre mna :-D dufam ze nejaku fajn belgicku ste, My sme objednali koselu s vestou a kravatou ma to prist dnes(piatok) alebo v pondelok.. dufam ze budu svadobne veccky drahemu dobre. inak zlate obalky , ktorym som sa velmi vytesovala su na nic (skoro) farba z tlaciarne na nich nechyta ]-( takze ak ich chceme pouzit tak pero do ruky..... lovacka po svadbe idete naspat do UK alebo planujete aj navrat na SVK?
Odpovedať
Profilova fotka
nazdar kocky, klapinka, podarilo sa ti najst ten inzerat od dematel na tie ozdobne obrucky na flasky? ;-)
Odpovedať
fifitko nenasla som.. inzeraty v bazare su iba do 29 juna ]-(
Odpovedať
teraz som nasla dnes dala novy inzerat... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak jej skus napisat, ci este nema aj obrucky, podla mna urcite :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cafte klapinka je to original cokolada do fontany a ani neviem aka je lebo sme ju dostali :-D takze verim ze bude fajna x-) juj aj ja dufam ze drahemu bude kosela a vesta dobra lebo sme ju kupovali v novembri :-N navrat na slovensko neplanujeme v dohladnej dobe lebo na vychode je strasna bieda s pracou a uz som robila od nevidim do nevidim pre jednu foirmu za 10 tisic mesacne ]-(
Odpovedať
aj ja chcem dostat 10 kg cokolady 8-) .fontana uz caka na odvoz na slovensko.. cokoladku este len kupime v blizskej dobe :-) cim neskor tym lepsie..lebo nahodou dostane nohy :-D odfotim draheho a dam foto do albumu ked pride .. fifitko kolko si objednavala tych obrucok.. rozmyslam ked ich pouzijem..ale pekne su
Odpovedať
Profilova fotka
vsak toto ze co ked dostane nohyn ale som rada ze amm o jednu starost menej v podstate este nieco do vrecusok kupit a korunku do vlasov a mam pokoj :-)
Odpovedať
ty si sikovna..mne este chyba skoro vsetko.. ale muzicka uz mam .... vcera som si aj poplakala... ale mysim ze slabych chvil este pride do oktobra hajajaj :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?