Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
no to si ma nepotesila ja som ratala trocha menej toho alkoholu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
nuz, zalezi co kto bude pit, nerada by som bola aby nam nieco chybalo..... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vsak ja viem len ako vediet co bude kto pit.my sme planovali ze 6 broskynov nejakych 15 flias slivky nejake 6 hrusky a 6 nejake 6 marhulovice a vodku 6 flias fernetu 6 borovicky,4 giny,4 wisky,4 vajecne, no a asi nejakych 20 vodky plus na redovy este nieco ale normalne rozmyslam ze asi budeme musiet dokupit
Odpovedať
Profilova fotka
a kolko budete mat hosti? lebo mate sirsi vyber alkoholu ako my... len u nas sa vodka nepije a ani gin alebo whisky.. u nas pojde hlavne borovicka slivka a hruska
Odpovedať
Profilova fotka
no u nas bude tiez kolo 80 ludi ale mame sirsi vyber a kupujeme spolu obidbe strany.nemame to ze len nasa strane a zvlast zenichova.normlane neviem
Odpovedať
Profilova fotka
my to mame tiez spolu moja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vsak to som pochopila
Odpovedať
Profilova fotka
:-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne :-D :-D :-D to mam z toho tepla, sorry
Odpovedať
Profilova fotka
neviem ze co mam robit apson kupit este 6 borovicky :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja si myslim, ze to mate dost, ked si vezmes ten siroky vyber... a budete mat aj nejake vinko?
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ze budeme mat vino a budeme mat teda ajtu vodku :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak to by ste mali mat tak akurat... :-) ale vies alkohol sa nikdy nepokazi a ak planujete aj "popravky" na druhy den...
Odpovedať
Profilova fotka
vsak prave ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
alebo na krstinky :-D
Odpovedať
Ahojte kočky. :-) Lov počula som že si si v noci písala s mojim milý :-D . Keby si volala tak on by určite s tebou pokecal :-D ale písať na PC on dosť nerád. Čo sa týka alkoholu tak my budeme mať vodku, slivovicu, hruškovicu, soberano, napoleon, fernet, becherovku a vínko- viem že to naši hostia pijú.
Odpovedať
Profilova fotka
fiha lovacka, vy uz planujete alebo cakate prirastok? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fifitko nie necakame ale vsak nikdy nevies :-D
Odpovedať
Profilova fotka
heh, to je pravda, my by sme chceli tak o cca 3 roky az.... ale ak bude skor, nebudeme sa branit :-N
Odpovedať
Profilova fotka
nasi uz dnes dolkupili 6 boroviciek takze mame ich 12 a kupili 24 vodky takze uz by malo byt dost ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fuha :-) my tiez dokupime este borovicku, chceme mat 20 flias, zatial ich je len 13, ale cakame na akciu minule sme kupili za 139 Sk, inak stoja do 180 Sk ... kde ste kupovali vy a za kolko ak smiem vediet?
Odpovedať
Profilova fotka
tusim bola akcia v tescu ale neviem ze kolko stala nasi to kupuju :-N a len sa pri tom stresujeme lebo chceme spolocne a nejako to neide druha strana sa nejako nezapaja a mna ide porazit :-o
Odpovedať
Profilova fotka
hm myslim strana manzela?... my si svadbu organizujeme a platime sami... rodicia do toho nezasahuju, akurat bola so mnou mamina u cukrarky nahlasit pocty kolacov a vysluzok a spolocne sme boli v salone pri vybere siat a aj nakupe popolnocnych :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no fifitko len my nie sme doma my sme v Uk takze nam nic ine neostava len sa spolahnut na rodicov a to je to najtazsie lebo nejako asi draheho rodicia nie su nadseny ze si berie mna :-N alebo uz neviem ani.myslela som ze sa budu vsetci tesit.neviem ze preco sa vsetko tak komplikuje a neriesi sa to tak ze sa kupi to co povieme ]-( no ale to su nasi rodiacia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha tak to je ine, pokial nie ste doma ale mimo SK.... a preco by ta nemali chciet draheho rodicia? nerozumiete si?
Odpovedať
Profilova fotka
ale to uz len je stresova situacia :-N je to tazke takto organizovat na dilaku snazis sa vsetkym vyhoviet a neide to jednoducho
Odpovedať
Profilova fotka
to je jasne, na dialku nikdy nic nefunguje ako ma a hlavne nie taketo dolezite veci... a kedy sa vratite?
Odpovedať
Profilova fotka
vratime sa tyzden pred :-N uf uz teraz mam desne sny ze som nestihla svadbu alebo ze kadernik sa na mna vybodol a ze som nemala nechty a tak :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ffuuuuuha, to je dost "tesnotka"... a saty mas uz vybrate? ci si kupujes vlastne v UK? o snoch mi hovorit nemusis, vzdy,ked sa viac nadchnem pre svadbu, tak mam nocne mory ze nic nevychadza, nesedia mi saty, nie je pripravena miestnost, stratili sa prstienky... bla bla uz radsej nerozmyslam pred spanim nad svadbou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no hej saty oznamenia a prstienky oblek a take veci tak to mame uz len take dotahovacky ale ufffff je ich dost a je to tesne takto to zvladat ale hadam to dopadne dobre :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?