Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
joj ale to som napisala len tie malickosti vsak aj nam este toho chyba =-) popolnocne saty a topanky plus popolnocna kosela a taketo veci to si ale este hovorim mame casu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
klapinka, objednala som si 30 kusov :-D chcem len na vysluzky :-D
Odpovedať
fu aj som si vydychla.. ked som tu prisla prvy krat a citata co vsetko uz mas.... a my sme nevedeli ani v akom meste budeme svadbit. :-S .ale tom som si povedala vsetko stihneme aj vy aj my.. brala som to ze ste v UK..a teraz sme mozno na tom rovnako.. ale vy mate tu cokoladu x-) :-D :-D
Odpovedať
lovacka ale som velmi rada, ze si tu aj vsetky baby..aspon som vedela ze co je prvorade kde zacat.aj ked pociatok vyzeral ako jeden velky sok.. teraz je to fajn... super ze ste... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
klapinka x-) x-) aj ja som rada ze som tu zabludila aj ked to nemozem povedat o drahom :-D ten by uz bol najradsej po svadbe nech tu tolko netrcim ale ved potom bude modry konik nie :-D ono aj ja som mala paniku na zaciatku a hlavne ked sa nam nepozdavali saly a tak ale vsetko sa rozbehlo a teraz sa uz len dotahuje do konca :-) a samo ze to zvladneme x-) ;-)
Odpovedať
Ahojte :-) :-) :-) . Janka tí číňania nás nejako napínajú však????? ]-( :-o :-D U nás to bolo podobne. Môj drahý tiež už spomínal že čo budem robiť keď už bude po svadbe a ja som mu následne vysvetlila o čom je modrý koník . :-p 8-) :-D :-D :-D-ten len zalámal rukami a pretočil očami. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
leni :-D
Odpovedať
čaf tak čo vyhlásime vojnu Číne alebo ešte chvíľu počkáme??? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no pockajme kym dojde a tak vyhlasime co ty na to? :-D
Odpovedať
ok dostanú tak či tak!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej a co mas nove? my sme niekde lapili chripku ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
si citala ze mam 10 kg cokolady?
Odpovedať
Článok sa načítava...
My chrípku nemáme :-N ale nakúpila som si dekorácie na stoly čomu som veľmi rada lebo nemohla som nič vhodné zohnať a chcela som si dnes objednať návleky na stoličky ale nestihla som. :-( a vy? Inač dúfam že závoj príde skôr ako tvoja švagriná pôjde na Slovensko.
Odpovedať
Profilova fotka
no dufam aj ja a ked nie tak ti ho stale stiham priniest :-D
Odpovedať
Aj ja ti ten môj pošlem skôr aby ti ho vaši stihli vyprať a hlavne vyžehliť. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dobre no vsak hadam len nejako to postihame hlavne je aby dosiel a potom to uz bude v pohode :-)
Odpovedať
Jasnačka ak nie tak sa vydáme bez závojov :-D :-D :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
no leni radsej nech mame aj tie zavoje x-)
Odpovedať
A po polnoci čo plánuješ obliekať?
Odpovedať
Profilova fotka
leni nemam an paru este som nic nenasla nejake saty musim kupit :-N
Odpovedať
Ja by som najradšej nejaký pohodlný nohavicový kostím alebo šaty, ale ja ich budem brať z požičovne.
Odpovedať
Profilova fotka
no vsak rozmyslam ze aj ja nieco z pozicovne ale este uvidim ci nieco nezozeniem tu v uk
Odpovedať
Máš dnes voľno?
Odpovedať
Profilova fotka
ale cosi ja a volno a este k tomu v piatok? :-D :-D
Odpovedať
Veď si chorá!!!!!!!!!!! čo si zabudla :-. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
nie nezabudla ale im je jedno aj keby som zdochnut mala :-N
Odpovedať
A dovolenku už máte kupenú?
Odpovedať
Profilova fotka
rezervovanu mame a este ju treba doplatit len zalohu som dala
Odpovedať
Tak vám je hej, my asi pôjeme v júny na Thasos. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis ze nakoniec predsa len nieco bude.ja chcem ist o rok v lete do talianska ked budu buubaky
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?