Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
mne dnes prišli objednané veci - bižutéria, kvietok do vlasov a ozdoby na poháre, tak sa vytešujem x-)
Odpovedať
Poradi mi niekto s tymi stolmi? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik my budeme mať stoly poukladané do E, ale to asi závisí aj od sály, nie? :-)
Odpovedať
@nimika prosim ta pozries sa mi do albumu, tam mam tu miestnost. ale nechcem byt ako vo "vyklade". :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik hm, tak neviem, vyzerá to tam byť užšie ako máme my, takže nejako inak to treba vymyslieť ;-) a koľko budete mať hostí, lebo aj podľa toho sa stoly ukladajú a tiež v tej reštaurácia alebo kde to máte, určite majú skúsenosti, tak sa skús aj tam opýtať
Odpovedať
@nimika samozrejme ze uzsie, kedze mas viac hosti. :-D :-D Ha no my sme nakupili uz aj koselu, aj kravatku, tak sa tesim. :-D
Odpovedať
haloo halooo, kde ste všetky? či sa venujete prípravám :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj my sme v juli.. 16.7. :) zaciname s pripravami :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka_martin vitaj... ;-)
Odpovedať
@mirka_martin ahoj ahoj, aj ja mám 16.7 :-)
Odpovedať
@mirka_martin vitaj a kde to mate??? ;-) ;-)
Odpovedať
nevestičky a idete robiť aj zasadací plán, ktorý bude hneď pri vstupe? samozrejme ak je viacej hostí nech neblúdia po sále :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@panaacik v Novakoch - civilny obrad :-)
Odpovedať
@luciac my by sme chceli urobit zasadaci poriadok, len to treba dobre premysliet, kto a s kym bude sediet :) to bude asi na priprave svadby to najtazsie :D
Odpovedať
@mirka_martin ahoj, my budeme mat tiez 16. ;-) :-)
Odpovedať
už len 144 dní!!! A tento víkend ideme pozrieť obrúčky, jupiii :-) :-)
Odpovedať
@mirka_martin aha takze na urade? :-) @lindux noo aj my ideme. Snad nieco ulovime. :-D Tie damaskove?
Odpovedať
@panaacik ano ano, tie :-)
Odpovedať
Dnes som si kúpila nádherné smotanové topánočky k mojim nádherným smotanovým šatočkám :-) :-) :-) :-) :-) !
Odpovedať
@mezike super, pridaj foto :-)
Odpovedať
@luciac Pridám, akonáhle sa mi ich podarí odfotiť :-) :-) ! Nejak nestíhaaaaaaaaaaaaam! :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte. No uz sme nam vybavili termin. Budeme mat sobas 2.jula o 15.00. takze je uz vsetko vybavene. Ja o svojej vyzdobe nic neviem, lebo to dostanem darcek od svojej tety, takze mi nic nechce prezradit :) Uvidim az na svadbe :)
Odpovedať
babyyyy, mna nejako chyta nervozita...a to mame do svadby este 132 dni, co budem robit vo svadobny tyzden????? :-. som dnes pozerala svadobne DVD mojo bratranca, co sa nedavno zenil a akosi to na mna prislo.... a stale neviem co s popolnockymi!!! poziciavate? kupujete? kde a ake????
Odpovedať
Profilova fotka
@machula tak nad popolnočnými šatami rozmýšľam aj ja, hoci som pôvodne žiadne nechcela, ale to som ešte netušila, že budem mať svadobné také, aké mám :-D ak nájdem niečo podľa mojich predstáv, tak si ich kúpim, ak nie, tak keď budú mať v požičovni, odkiaľ sú svadobné šaty, nejaké, ktoré by sa mi páčili, tak požičiam. A v prípade, že nevyjde ani jedno, ani druhé, oblečiem si jedny šaty, ktoré mám v skrini a hotovo :-) mňa momentálne trápia topánky, vedela by som si vybrať niečo z internetu, aké neviem, aké číslo objednať :-(
Odpovedať
@nimika a preco si zmenila nazor na tie saty? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som chcela niečo ľahučké, letné a tieto majú takú poriadnu sukňu, ťažké síce nie sú, ale aj sestra mi povedala, že zvlášť v lete sa budem chcieť už z nich vyzliecť a byť v niečom príjemnejšom, tak si nechám poradiť
Odpovedať
@nimika aha jasne, tak ked si az do rana, tak to chapem. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik tak to ja ešte neviem, dokedy budem :-D
Odpovedať
@nimika tak ale oni sa davaju po polnoci, skor nie..inak to nema zmysel. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik ja viem, ale ak každý dovtedy odíde, tak čo tam ja budem robiť? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?