Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
@lindux jeeeeeej su krasne, uz len v nich vediet chodit. :-D :-D
Odpovedať
@panaacik :-D :-D :-D presne ako hovoris, nastane tvrdy trening ;-)
Odpovedať
@lindux mna v takych bolia nohy. :-D
Odpovedať
@panaacik no aj mňa :-D na stružkovej som mala 10 cm opätok a myslela som, že umriem. Najskôr som chcela balerínky, ale keď som zbadala tieto....no jednoducho pre krásu treba trpieť ;-)
Odpovedať
@lindux no podla mna nech trpi ten co chce. Nikto nas nenuti, jedine len "tradicia" a moda dnesneho sveta, lebo "takto to robia vsetky zeny". :-) :-)
Odpovedať
@panaacik :-D samozrejme, že máš pravdu. Ale ver mi, že keby sa mne alebo miláčkovi nepáčili, tak si ich nekúpim ;-) kašlať na módu.
Odpovedať
@lindux jeeej, takze uz ich mas!!! super...krasne...ja som uz tie moje parkrat obula doma, ale tych 9cm je veru dost...ja mam tieto :D
Odpovedať
inak baby, ja som sa tiez povodne dusovala, ze pojdem v nizkych topankach....ale vybrala som si saty, ktore potrebuju vyssie topanky, aby som ich nevlacila...no a co uz, ked som sa zalubila do nich =-)
Odpovedať
@machula presne tak! Juuu tie tvoje sú fakt krásne, nikdy som také nevidela! No jo...budeme trénovať ;-)
Odpovedať
@lindux naozaj? su zo salonu Diamond :)...mne sa strasne pacia xixi...tak sa z nich doma tesim...
Odpovedať
inak baby v poslednom case ma stale vyhadzuje z tejto stranky, ukaze mi, ze operacia prerusena a zrusi sa cela stranka a viac sa mi sem neda dostat...nechapem, pretoze vsetky ostatne mi funguju ]-(
Odpovedať
@machula to ti verím...jooj ja to asi do štvrtka nevydržím...čakajú ma u snúbenca....mám fakt strach že ich skúsim, a nebudú mi sedieť a potom budem strašne sklamaná :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lindux aaale, snad budu ako uliate, inak mam pocit, ze na Slovensku som ich tiez videla, tusim v Topolcanoch...?
Odpovedať
inak baby, ulozila som do toho albumu, co mam iba priatelov aj nase oznamko :D...tak pozrite ;-)
Odpovedať
@machula ooooch je perfektné! Robili ste si ho sami, alebo ste si ho nechali vyrobiť profesionálom?
Odpovedať
@machula jaj machula tam je ta moja oblubena fotka. :-D :-p
Odpovedať
ahojte,po dlhom case sem pridem a tuto vsetko v plnom prude:))) chysta sa niektora z vas zajtra na vystavu v nitre?
Odpovedať
@lindux velmi su pekne tie topanocky :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lindux @machula krásne topánky ;-) škoda, že ja neviem v takých chodiť :-p @machula super oznamko, zaujímavé a pekné :-)
Odpovedať
@lopieta @nimika ďakujem :-) aj ja sa v nich musím naučiť chodiť ;-)
Odpovedať
@lindux @panaacik @nimika dakujem...aj mne sa paci :-D ...robila nam ho sestra, profesionalne, pracuje v reklamnej agenture, takze nam s tym pomohla...velmi sa z neho vytesujem! este mame sice iba tento nahlad, ale coskoro budu hotove CDcka! ;-)
Odpovedať
@lindux to s tými topánkami...ja sa tiež budem musiť naučiť...musím niečo vyššie, aspoň 6 cm zohnať ako som pôvodne chcela aby som šaty neťahala po zemi :-) inak už si skúšala? sedia t? Ja mám na nete jedny vyhliadnuté, ale sa bojím objednať, lebo mám také divné nohy, raz mi sadne č.38 a raz 39, tak neviem ktoré z tých dvoch by mi sadlo. ale prekrásne sú tie topánočky.
Odpovedať
Profilova fotka
@alohim ja tiež neviem, aké číslo topánok si mám kupovať :-p ale myslím, že to nie je chyba nôh, ale tým, že každý výrobca to čísluje akosi inak
Odpovedať
@nimika Nimika, máš pravu...asi áno, číslovanie a aj od strihu topánok závisí, skôr by som šla asi na tú 38, sa mi pred mesiacom stalo že som šla na ples, kúpila si úžasné topánky č.39, v obchode sedeli a idem na ten ples a mi vyskakovali topánky (asi som mala napuchnuté nohy z únavy pri skúšaní) a potom mi ich už nechceli vymeniť lebo som rpešvihla týždennú lehotu od kúpenia tovaru..no hrôza. Preto sa bojím kúpy cez net. Ale myslím že cez net sa dá vymeniť, len s tým posielaním balíka späť je to také no a treba čakať. ja skúsim ešte po obchodoch popozerať, no keď som zháňala na ples, pozerala som aj svadobné a krémové a hrozný výber, samé špicáky alebo veľmi vysoké =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alohim ja tiež nechcem ani špicaté, ani vysoké, no ktovie, ako dopadnem... asi si vyberiem z tých svadobných topánok witt, aj keď sú drahé, ale každý ich chváli, že sú pohodlné, tak pôjdem do nejakého salónu, ktorý ich objednáva, len dúfam, že budú mať nejaké na vyskúšanie...
Odpovedať
baby a co topanky pre zenicha? ake farby a tvaru?? =-) =-)
Odpovedať
@panaacik s topankami u zenicha je to u nas tak isto ako s oblekom, kravatou a vestou, co znamena, ze vsetko si vybera on sam, ja do toho nemam co povedat :D jemu sa vesty nepacia, tak ju nebude mat, oblek, ktory sa mne paci, sa zasa jemu nepaci, takze je to s nim dost problematicke, musi si vsetko vybrat on sam :D :D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby... no u nas to bude pre zenicha s topankami dost problem kedze ma kremovy oblek... ked som zhanala topanky sebe, tak som pozerala aj panske, ale v NR nemali vobec nic okrem ciernych
Odpovedať
@tinka_14 no my sme tmavosivy cize tipujem ze mozeme normalne tmave cierne..ale neviem akeho tvaru, lebo nie vsetky typy bot sa tam hodia
Odpovedať
@alohim no ešte som ich neskúšala, až vo štvrtok, a tiež som zariskovala, lebo mám divnú nohu...ja mám topánky od 36 do 38 :-D Ale pýtala som sa, či sú užšie a vraj sú, tak by nemal byť problém dúfam. U nás si topánky tiež bude vyberať miláček sám...najskôr čierne, klasika...ešte uvidíme, aký bude oblek.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?