Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
@oskvarka pre boha on vas hodinu čakal na namesti.... chudačik :D... no ked tolko zabudaš :D sice ja si už tiež radšej všetko značim :D a kedy mate dalšiu schodzku?
Odpovedať
Profilova fotka
@mishita2401 drahy s nim cesko vybavil cez telefom ze co vsetko si mame premysliet a potom uz len v nedelu pred svadbou tyzden.. dufam ze nezabudneme... uz to mam huste v nedelu DJ v pondelok farbenie v utorok saty v stredu kostol v piatok nechty ..nesmiem zabudnut :D:D... .. no ved este ze len hodinu.. zabudol si cislo tak zial.. a isiel vraj potom na kavu... ... a to este nevravim ze este asi 30 pernickov nemam zabalenych ... uf... ozaj baby kiticu si treba ist zajednat kolko pred svadbou .. ja chcem 3 kitice.. aj pre mami take mensie + este pierko... joj uz len 3 tyzdne ja za vtedy zinfarktujem isto... ... ozaj a menovky nevytlacene nedokoncene.... no a zakusky zatial nedohodnute... =-)
Odpovedať
@oskvarka kyticu tak tri týždne pred svadbou-som sa bola pýtat-ako je UP v čadci tak oproti nemu-tam robia krasne kytice-kolo 50eur stoja ale fakt krasne :D... -ako svadobne :D... no ja som ešte na nechty ani neni objednana :D ani na skušku makeupu... hm... a muzikantom tiež musime volat-na buduci týžden-aj do saly, aj pani čo nam bude zdobat sal....och joj :D
Odpovedať
Profilova fotka
@mishita2401 3 tyzdne no to aby som v pondelok alebo aj dnes uz isla... lebo v pondelok som zase dlho v robote... uf... ja uz to preca mam 3 tyzdne pred... ja sa asi pojdem opytat najskorej pod ten mestsky urad... kedze to viem aspon kde to je :D... a UP sa musim draheho spytat kde je a aj tam by som zasla...
Odpovedať
@oskvarka Urad prace je ako aj danovy urad- je to všetko za hotelom lipa :D ona ma aj katalogy s kyticami-a take krasne :D ja neviem čo si vyberiem :D
Odpovedať
Profilova fotka
@mishita2401 no tak danovi viem kde je... tak tam pojdem mrknut...
Odpovedať
@oskvarka to kvetinarstvo je pri takej malej reštike... :D... a sa mi zda že ona je dost velký profesional-že sa v tom vizna viac ako pod tatru... ved ona mi opisovala ako sa to robi aby to najviac vydržalo a že jej kytice sa už nedavaju do vody- ona to dava do takej ja nevem ako sa to vola-ale je to velmi pekne-to je vlhčene z vnutra a preto to už nejde do vody :D
Odpovedať
Profilova fotka
@mishita2401 aha no ved pojdem aj tam kuknut .. a aj tam.. ved ja nejdem pod tatrov do toho ale tam pod mestskym uradom... ved uvodm co sa mi bude viac pozdavat...aj tam by mali mat fotografie... som zvedava dufam ze maju aspon do stvrtej pootvarane... joj zase som si vsetko nechala na poslednu chvilu :D...
Odpovedať
@oskvarka no ale neboj to stihaš v pohode :D
Odpovedať
@nimika no s pocasim mmi tiez nebolo vsetko jedno,den pred tym lialo cely den,est v den svadby nam volali hostia,ze celu cestu im prsi hodinu pred obradom burka,uz som myslela,ze je to v prdeli a obrad vonku nebude ale pol hodinu pred obradom,mraky odisli,krasne vyslo slnko a teplucko bolo az do vecera a v nedelu uz zasa lialo cely den :-) ja som si zabudla dat podvazok, konfety mi ostali v kufri, fotak aj kameru sme nechali v aute a tiez aj moj ruz a lesk na pery :-D ale aj bez tohto vsetkeho to bol super den :-) je normalne,ze sa nieco zabudne,clovek nemoze mysliet na vsetko,najlepsie je,ked mate nejaku kamosku,druzicku,sestru na svadbe,kt date vas makeup a veci,na kt nechcete zabudnut a ona vam ich pripomenie,ja som nemala nikoho takeho,lebo mne sa starali o nasu dceru,aby som sa nemusela este jej venovat
Odpovedať
no a to som este zabudla,ze miesto tmavofialovej kytice co som mala k topankam mi spravili ruzovu a boa co som mala na fotenie ostalo doma :-D takze kluuuuuuuuuuuud ;-) :-D
Odpovedať
@oskvarka a robila si si sama pernicky? ak ano, cim si to zdobila? lebo ja neviem, kde kupit potravinarsku fixu v KE?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@mishita2401 no bola som v tom kvetinarstve... tak vravela ze mam dojst pondelok alebo utorok ze mavaju ine dni vela ludi.. aj ked vtedy tam zrovna az tak moc nebolo... ale teda jedny tam boli... dufam ze som sa trafila nejako Magnolia sa to tam volalo taka nizsia tmava pani chuducka z kratkykmi vlasmi tam bola... povedala mi ze za taku mensiu az strednu kiticu cca 60 € a je to vlastne ked vychadzas z uradu prace tak oproti a kusok do lava ?... a je vedla toho taka ranajkova vyzierka?... a bola som kuknut aj tam pod mestskym uradom ale tam maju len do 16 tej tak som to nestihla.. tam sa to vola nejako orchidea ci tak nejak... @angel1979 sama .. popisala som to ku obrazku a poleva sa robi tak ze jedno vecie bielko 3 kvapky citrona a 140 gramou praskoveho preosiateho praskoveho cukru das spolu a miesas drevenou alebo umelov vareskov v kuse 20 minut... a je to hotove :) inak tie tubicky na farbenie su dost drahe a dost male a vecsinou je tam viac farieb .. ktore vlastne ani nechces a biela tam nieje... a viem ze ich isto mavaju v tescu.. ale neviem ci vzdy alebo len pred vianocami.... (aj ked ci je to zas az tak malo ja som to vsetko ozdobila co je na obrazku a este som asi 1/4 kremu vyhodila...) a este v chladnicke ti (v tom sacku aby nevyschol ) vydrzi aj do dalsieho dna, ale treba ho na dalsi den vztlacit znova do misky a aspon 5 minut znova miesat... lebo inak trochu spriehladne a zosivne... a potom znova do sacku a mozes pokracovat.... :)
Odpovedať
@oskvarka no tam...tak mne vravela že cca 50eur plus kystka pre ženicha...tak ja neviem :D... už ako len ty chceš :Dpotom daj vediet :D
Odpovedať
Profilova fotka
@mishita2401 no z toho jak mi to vravela ratam ze ked chcem + dve male kitice + dve pierka jedno male druhe velke tak musim ratat minimalne zo 100 - 120 € co je vlastne nie az take hrozne....aj ked je to sila za nieco co zvedne.. :D... .. a boli sme aj v tom bielom dome konecne... uf...
Odpovedať
@oskvarka a čo ako ste tam dopadli?? :D
Odpovedať
Profilova fotka
@mishita2401 v pohode budu ruzove motiliky prilepene na bielej organze.. :) cela biela vyzdoba s ruzovymi gerberami :)
Odpovedať
@oskvarka jej to bude pekne :D...
Odpovedať
Profilova fotka
@mishita2401 to dufam :)
Odpovedať
@oskvarka to bude kraaaaaaaaaaaaaaaaasne,som zvedava na foto
Odpovedať
@oskvarka no ide o to, ze my mame 8pismen v mene a to by som sa asi velmi natrapila, preto chcem vyskusat tu potravinarsku fixu, ktora nie je draha, tie tuby to mas pravdu, boli by mi na nic
Odpovedať
Profilova fotka
@angel1979 jaaaj tak potom to ta fixka to neviem co je... 8 pismen uf ja ked som piekla tie pernicky tak po dopeceni sa mi zdalo ze som mala dat tu mensiu formicku ze budu moc velke a bude to nepekne.. ale ledva som tam tie napisi napchala :D:D
Odpovedať
Profilova fotka
@mishita2401 ozaj to co si mi raz posielala tu stranku kde malu tie organzy cele balenia za celkom slusne ceny ze budes objednavat tak uz si objednavala?... ak nie neobjednas aj mne jednu ? ... a ak ano ako dlho trvalo kym ti dosli?...stiham to este?... lebo tu maju len 1 meter za 0.66 € a to je dost viac sa mi zda ako bolo tam aj ked zase mozno sa mi nebude oplatit postovne platit musim to mrknut...bo som myslela ze ked ideme z jedneho domu tak pojdeme jednym autom..zial drahy nechce.. a v salone mi daju ozdobu asi len na jedno auto tak musim nieco vymysliet este.....
Odpovedať
@oskvarka no ja som to už objednala trvalo to chvilku ked to maju na sklade-do týždna max.ale plati sa poštovne.. ale tak v čadci napr-ako je kadernictvo kde na budu česat-tak tam je aj dole taka ludovka -a tam maju pri pokladini organzy za 3eura 9metrov
Odpovedať
Profilova fotka
@mishita2401 heeeej dobre vediet :)... diki moc...
Odpovedať
@oskvarka nemaš zač :D heh a čo maš nove? dnes je sobota- už len par a budeš pani :D
Odpovedať
Profilova fotka
@mishita2401 no nova cinnost zrovna dnes ani moc nie.. ....skratka pre zmenu v programe aby som sa nenudila... dnes to vyhraaaaaaava "ano opät balenie medovnickov" :-S dufam ze dnes to uz dokoncim lebo ma slahne :D:D.... ale uz ich tam je len nejakych 10... snad to prezijem... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mishita2401 ozaj ved som skoro zabudla segra mi vcera v partizanskom kupila podvezok aky som chcela.. + mali aj vystrelovacie konfety biele papierove... co som na nete nikde nenasla.. tak som vytesena :)
Odpovedať
@oskvarka no tak 10to už neni vela :D... tak vidiš :D...zas maš krajši den nie:D
Odpovedať
@oskvarka a ako ich balis?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?