Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
Ahoj ženy, nevedeli by ste mi poradiť nejakú peknú romantickú hudbu na svadobné CD? Aby bola v angličtine a nemusí to byť len niečo pomalé a uspávajúce. Môže to byť aj niečo veselé a plné energie.
Odpovedať
uff tak romantickej hudby je fakt kopec,aspon styl alebo oblubeneho spevaka keby si mala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak ja som tu nova a svadbu mame mame jul 2011 ja som rozmyslala tiez uz nad svadobnou hudbou a strasne sa mi paci hudba z filmu Zapisnik jednej lasky uz som zohanala aj soundrack paci sa nam ten film a aj hudba k nemu je uzasna...
Odpovedať
fiiha to asi pojdem popocuvat 8-) :-p
Odpovedať
Nemám žiaden vymedzený štýl romantickej hudby a ani obľúbeného speváka. Preto vyberám hudbu tak dopredu. Ak príde nejaký návrh popočúvam a zistím či to na CD chcem, alebo nie. Keby som mala nejaké obľúbené pesničky, alebo speváka tak nežiadam o pomoc. Inak Ajdije díky za radu zoženiem a popočúvam.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, my tiez planujeme jul, chceli by sme 9.7.2011, ale matrika v TT este nema terminy, tak sa mi tazko vybavuje ostatne, ked datum nemam potrvrdeny na 100% :-|
Odpovedať
Ahojte baby, my mame tiez svadbu 9. jula 2011 :)...salu uz mame objednanu, rovnako aj fotografku, hudbu a boli sme aj za knazom :)! Este potrebujem kameramana, ale akosi neviem nikoho najst...:( Niektori fotografi a kameramani mi pisali, ze jul 2011 je uz obsadeny, tak by som to chcela mat z krku. A kedy chcete zacat skusat saty?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my tiež plánujeme svadbu na júl ... a ako vás tu čítam, tak som teda poriadne vystrašená, že už tak skoro všetko treba vybavovať, však je to ešte rok!
Odpovedať
Ahojte,my by sme tiež chceli v júli,no zatiaľ ešte nič nepripravujeme a nevybavujeme :)
Odpovedať
Profilova fotka
meritka, som rada, že sme dve ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky...my sme mali mat uz teraz v auguste ale prelozena na 2.jul presne na nase piate vyrocie :-) :-) oplati sa nam cakat
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, ja vybavujem na dialku tak preto som uz zacala. ale ked ste doma, tak este mate casu.........ja sa domov tak casto nedostanem :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
nimika nemusíš sa báť. Svadbu môžeš naplánovať aj štyri mesiace dopredu a úplne to stačí. Lenže keď chceš špeciálne nejakú osôbku, miestnosť, alebo čas v kostole je lepšie si to zarezervovať na dlho dopredu. Pre istotu. Pretože sú dni kedy je svadieb málo a vtedy zoženieš všetko a sú dni kedy je svadieb veľa a nezoženieš nič, alebo sa budeš musieť uspokojiť s tou "horšou variantou" Je to na tebe. Ja si myslím že vybaviť sa dá aj rok dopredu a potom máš svätý pokoj. :-)
Odpovedať
No ja som tiez nechcela takto dopredu vsetko vybavovat, ale baby, co uz mali svadbu ma plasili, ze neskor nezozeniem vsetko, co chcem, tak aspon tu salu, fotografa a kameramana som chcela takto skor. A naozaj mi viaceri napisali, ze uz maju plne terminy....tak neviem
Odpovedať
machula sú sály o ktoré je väčší záujem možno kvôli lepším cenám alebo prostrediu a sú sály, ktoré nie sú až také frekventované čo sa týka svadieb, tie majú menej obsadené termíny. Ja si myslím, že sála je základ, ktorý treba objednávať minimálne rok dopredu hlavne ak je obľúbená aj u ostatných. Ostatné veci stačí riešiť 9 až 6 mesiacov pred svadbou. Podľa toho na čom ti ako záleží.
Odpovedať
Profilova fotka
machula, ked sa moj brat zenil minuly rok, tak to dali dokopy behom 3 mesiacov - lebo museli. Ake mas predstay o tvojej svadbe? Hotel alebo kutlurak? Kostol?
Odpovedať
Keď chce hotel tak si treba s rezerváciou švihnúť. Ak ide o kulturak na dedine tam sa s rezerváciou plašiť netreba.
Odpovedať
ladyjh: urcite kostol :) a kulturak, ten bolo na moje velke pocudovanie tiez treba uz teraz objednat, hoci je o na dedine, byva rok dopredu objednany, pretoze tam byvaju vsetky mozne akcie :) je mi jasne, ze niekto musi svadbu zvladnut v priebehu par mesiacov, len mozno potom nie je uplne podla predstav :)...ja som sa snazila zaistit to najdolezitejsie, ostatne ma cas :) len netusim kolko dopredu sa chodia skusat svadobne saty...pol roka...menej?
Odpovedať
machula tak pol roka dopredu určite treba. Z vlastných skúseností viem, že v salónoch majú z každých šiat vždy len po jedny. Ak si ich objedná niekto pred tebou tebe ich už nedajú. Kvalitný salón keď ti totiž požičia šaty tak by ich pred termínom tvojej svadby už nemal nikomu dávať aj keby si si ich objednala pol roka dopredu. Potom keď ty máš záujem o nejaké v marci a niekto ich má rezervované na máj už ti ich nepožičajú až keď potom. A každý salón tak dva krát, tri krát do roka dostáva nový tovar. Takže ak sa pre nejaké šaty rozhodneš ešte stále sa po príchode nového tovaru dá objednávka zmeniť.
Odpovedať
Problém je vybrať si ten správny salón. Typ šiat v danom salóne ti musí sedieť ak chceš potom objednávku zmeniť pretože zálohu ti už nevrátia. Ale šaty sa dajú objednať aj dva mesiace pred svadbou lebo upravujú ich na teba týždeň pred svadbou. Keď obeháš všetky salóny, ktoré v tvojom okolí širokom či ďalekom existujú vysnívané šaty nájdeš aj dva mesiace pred svadbou. Určite.
Odpovedať
Profilova fotka
neviem, či platí, že o kultúrne domy na dedine je menší záujem, tiež som si to myslela až do minulého týždňa, preto som sa ešte plašiť nechcela... kamarátka, ale prišla s tým, že u nich na dedine je svadba každý týždeň a jej brat, ktorý sa žení budúci rok v apríli mal teda vraj šťastie, že ten jeho termín bol ešte voľný... tak dúfam, že ešte mám nádej, keď je to v podstate ešte celý rok :-) čakám, kým mi príde drahý domov, aby sme oznámili termín svadby rodičom a až potom chcem začať vybavovať... ale aj tak mám stále taký pocit, že budú na mňa zvláštne pozerať všetci, u ktorých si budem chcieť rezervovať termíny, keď budem volať rok dopredu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čo sa týka svadobných salónov a šiat... pred dvoma rokmi sa mi vydávala kamarátka v auguste, svadobné šaty si vybrala vo februári v jednom z najlepších salónov v našom okolí, keď sa prišla mesiac pred svadbou pozrieť na šaty bola veľmi nemilo prekvapená v akom stave boli, našťastie si vybrala iné, ktoré mala oblečené ako úplne prvá.... ale keby som bola na jej mieste tak neviem, čo by som robila, lebo mne sa tie pôvodné páčili oveľa viac ako tie, ktoré nakoniec mala... a to je jeden z dôvodov, prečo by som si chcela dať svadobné šaty ušiť, prípadne kúpiť... len neviem kde, ako, kedy a tak :-D
Odpovedať
nimika ja nevravím, že o sály na dedine je menší záujem. Ide o to, akú veľkú dedinu máte. Keď bývaš na veľkej dedine a máte tam veľa mladých tak je možné, že máte sálu obsadenú aj každý týždeň. Ja osobne som sa ešte nestretla s tým, aby na jednej dedine bola každý týždeň nejaká svadba. A v lete plesy nebývajú. Ale keď píšeš, že to tak je tak je. U nás v meste máme dve sály. Jedna je už teraz obsadená do konca roka 2011. Druhá je obsadená len do mája 2011. Napriek tomu som si ju rezervovala rok dopredu a mám pokoj. Nikto na teba nebude zvláštne pozerať. Teraz je taká doba.
Odpovedať
nimika a čo sa týka tých šiat hlavné je, že sa páčili neveste. Sama uvidíš keď si budeš vyberať šaty, koľko ľudí toľko názorov. Ja presúvam svadbu a už teraz som zmenila svoj vkus čo sa týka šiat tri krát. V podstate sú takmer všetky svadobné šaty krásne. Ide len o to aká si "modelka" a ako ich vieš "predať". Keď sa ty budeš cítiť ako kráľovná na svojej vlastnej svadbe všetci to budú cítiť rovnako.
Odpovedať
Profilova fotka
inka22, vďaka za rady ;-) asi je fakt už čas, aby som začala isté veci ohľadom svadby vybavovať... určite vieš, o čom hovoríš, nejaké skúsenosti máš, keďže si mala mať pôvodne svadbu už budúci mesiac ešte aby sme ukončili tie kultúrne domy, tá dedina, kde sú svadby každý týždeň nie je extra veľká, aj keď je pravda, že mladí tam zostávajú, ale nemajú tam svadby len domáci, ale chodia tam aj ľudia zo širšieho okolia... našťastie, ja chcem mať svadbu inde, tak snáď tam to nebude také plné :-) čo sa týka šiat, som rada, že kamarátka bola vtedy nakoniec spokojná... máš pravdu, každá sme iná, preto sa každej páči niečo iné... ja si zatiaľ len pozerám obrázky a šaty chcem začať riešiť až koncom roka, to dúfam bude stačiť... len ma trápi, ako sa dá vybrať len jedny jediné z takého množstva nádherných a úžasných šatičiek? :-)
Odpovedať
juuj, tak dnes som medzi vami, baby...iba tipujem, ze by mohla byt nasa svadba 2.7. 2011. No, uvidime, je to 2 tyzdne po svadbe mojej mladsej segry...tak uvidim. ona uz vo velkom chysta, sleduje, zajednava...ja uplne len pozream, aky ma prehlad, a co urcite chce a co nie. pride mi to velmi skoro, ale cas uteka...tak x-) ale urcite ma nakopne... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
kwetinka, neboj, určite to všetko stihneme zariadiť :-) a keď sestra chystá, sleduje, zajednáva, tak nech vždy povie, že o dva týždne potrebuje presne to isté pre sestru :-D
Odpovedať
nimika, ved prave...uplne super, len mam pocit, že ona už minimálne 2 mesiace fičí na fórach... :-. ale ja píšem prácu, takže ma teraz "trápia" iné veci...nepostrehla som, ale kedy máte svadbu vy?
Odpovedať
Profilova fotka
asi 23., ale tak uvidíme, či to nebudeme musieť meniť, keďže ešte nič nemáme zarezervované .... a samozrejme, že momentálne je pre teba dôležitejšia práca ako svadba, tú treba predpokladám odovzdať skôr ako bude svadba...
Odpovedať
Profilova fotka
inka22, teraz som si všimla, že som si ťa splietla s katus87, tá písala, že mala mať svadbu už teraz v auguste, prepáč..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?