Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
@nimika no ak nebudes do polnoci, tak nema zmysel si davat popolnicne. :-D :-D Tak si nedas. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik ale možno budem do polnoci, závisí od ľudí, či sa im bude chcieť zabávať :-D lebo kto sa nechce baviť, ten sa nebude, aj keby som mala najlepšiu hudbu na svete
Odpovedať
@nimika no ano to verim, ale s tym nic nenarobime..zial taki su ludia... :-D :-D no ja nikoho do tanca alebo do zabavy nenutim..a ak bude niekto oduty, nie sa aj zduje. :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik presne tak som to myslela, lebo inak u nás po polnoci normálne svadba zvykne pokračovať :-)
Odpovedať
no myslim, ze to vsade tak je :-D :-D :-D moj pripad to nie je vdakabohu. :-D :-D takze tieto saty neriesim..aspon si este uzijem svadobnu noc. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik a ak ľudia nebudú chcieť odísť? :-D a s tou svadobnou nocou, asi ti budeme závidieť teda :-D :-D :-D
Odpovedať
@nimika som si ista, ze budu chciet. :-) nie sme az tak "rozmetaci barov". :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my mame termin 23.7.2011 :) ale este nic pripravene.. len zaciname.
Odpovedať
@gitusa23 vitaj medzi julovkami :) to nic, vsetko sa da zvladnut bez problemov do toho terminu :)
Odpovedať
@gitusa23 Ahoj! My máme ten istý termín ako vy :-)!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky pripájam sa k Vám, máme tiež termín 9.júla. čo sa týka príprav-mám už šaty, sálu, kostol, dj, kameramana, fotografa, topanky, pokupene nejake drobnosti ako podvazok, špz...ale vela mi toho ešte chyba. teraz riešime hlavne oznamka lebo myslim že v aprili by sa uz mali rozposielat. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@gitusa23 @nevesticka21 vitajte medzi júlovými nevestami :-) @gitusa23 my máme svadbu tiež 23.7. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
cawte babenky, my mame tiez termin 2.7.11 ... citam tu ze ake mate rozpocty .... nam to vychadza 55 € na hlavu...aaaale.. su v tom chlebiky pred obradom, menu, ubytovanie (15,50 €), a vyzdoba (450 €) ... najprv som bola v soku z tej ceny, ale uz sme to predychali a velmi sa tesime... este nemame skoro nic vybavene... starejsi a DJ v jednej osobe zajednany len telefonicky, fotograf a kameraman v jednej osobe zajednany zatial mailom... a kupene nejake drobnosti a inak nic... stale mam pocit, ze mam este 4 mesiace :)
Odpovedať
@bambulka111 ahojky, vitaj. :-) podla mna su 4 mesiace uz velmi malo. 8-) :-D :-D
Odpovedať
mne sa to este stale zda ako cela vecnost a aj napriek tomu ma obcas chyta panika....nam najnovsie prisli menovky :D...tak sa tesim, este cakam cokoladky a potom uz len tie popolnocky vyriesit a sme komplet :-D ak si samozrejme este nieco nevymyslim, co je dost mozne :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja myslím, že za štyri mesiace sa to dá zvládnuť, len už nie je toľko vecí na výber a treba sa prípravám venovať intenzívnejšie, nie ako my, že za mesiac vybavíme 1-2 veci a potom pauza :-D @machula nepanikár, veď sama píšeš, že už ste komplet ;-) :-D
Odpovedať
@machula joooj no my sme si vcera s drahym sadli ze si zrekapitulujeme co uz mame a zistili sme, ze nic :-o Takze mierna panika nastala...Co sa tyka kupovanych veci, mame iba moje saty a topanky. Oblek, zavoj, milackove topanky, drobnosti...nic este nemame!! Ale dohodnute mame uz miesto obradu, fotografa, prasiatko, kolaciky a najnovsie aj tortu. Este to miesto obradu.... jooooj....
Odpovedať
@lindux @nimika vsak ja viem, ze si nemusim robit hlavu s tym, ze by sme nieco nestihli, len niekedy sa mi to zda este strasne daleko a potom zrazu blizko a zacnem panikarit v takom style, ako keby to bolo tento tyzden. cim je to blizsie, tym viac uvazujem, aky je to krok, ze sa uz nic neda vratit spat! nemyslite si teraz, ze pochybujem, to nie! ja viem, ze si beriem toho spravneho muza, ale pride mi to taky velky krok :-N
Odpovedať
@machula viem presne čo myslíš, tiež mám takéto stavy...
Odpovedať
Profilova fotka
@machula @lindux asi je to normálne, lebo aj ja takto rozmýšľam niekedy, takže sme už tri ;-)
Odpovedať
@nimika tak je to velky krok. Ja sa chcem vydavat iba raz v zivote, to myslim, ze my vsetky, takze je to velke rozhodnutie...a ked si uvedomim, ze za necely polrok uz budem pani Vitaskova... :-) ...
Odpovedať
Profilova fotka
@lindux presne tak, okrem toho, že sa veľmi tešíme, vieme, že je to aj veľká zodpovednosť
Odpovedať
@lindux Netráp sa, určite to postíhaš :) ...my sme akurát rezervli DJa a veľmi dobrého, aj cena aj prácou lebo snúbenec si ho už napočúval na stužkovej svojich žiakov :) sa vytešujem. A teraz v marci ideme spisovať cirkevnú zápisnicu, takže toto riešiť musím aj svadobné oznamká - ale to čakámena pekné počasie, lebo chceme do nich nejaké foto v prírode. ..nám zasa chýbajú koláčiky a torta, topánky a oblek :D a kopu drobností. Máme sálu, fotografa, miesto obadu, DJa, moje šaty+kabelka a to je všetko.
Odpovedať
@lindux @nimika presne o to ide, ze sa planujem vydavat iba raz v zivote a obcas ma napadne, ake to bude o 10 rokov. sice spolu chodime takmer 7 rokov a stale sa velmi lubime, ale co ak on po svadbe zisti aka som nemozna???? :-.
Odpovedať
@machula nebooooj, urcite po siedmych rokoch ta pozna tak dokonale, ze ho uz nic neprekvapi ;-) Co mam povedat ja po roku a pol? :-D
Odpovedať
@lindux juuuj, vy ste spolu tak kratko???? no my sme zacali spolu chodit na gymnaziu :D....dufam, ze sa naozaj pozname, ale asi mas pravdu, kolko casu na to clovek potrebuje. sedem rokov sa pretvarovat neda :-p
Odpovedať
@machula presne tak, neda ;-) hej no my sme do toho tak vhupli :-D
Odpovedať
@lindux ale asi ani ten rok a pol sa pretvarovat nevydrzis, hlavne, ked spolu zijete :-D
Odpovedať
@machula tak tak :-)
Odpovedať
@machula @lindux baby podla mna nejak moc nezalezi na case. :-) :-) Ono ludia vedia byt "cudzincami" i ked vedla seba dlho ziju...vsetko je individualne a zalezi na vztahu... :-) :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?