Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
my uz topanky mame, cierne rovnako ako oblek a maju spicku ani nie celkom okruhlu, ani hranatu...nico nedzi, velmi elegantne!
Odpovedať
@machula no my sa vobec do topanok nevyzname..ze co je elegantne ci spolocenske...ako to vyzera =-) vedela by si mi prosim sem hodit link na obrazok podobnej topanky?
Odpovedať
@panaacik :-D aaale, netreba sa podcenovat...toto su obycajne cierne topanky z HUMANICU...uvidis, nabehnes do obchodu a nieco vam padne do oka. Pripadne poradia aj predavacky. Napriklad my sme kupovali oblek u Blazeka a tam mali na vyber aj topanky a predavacky ti povedia, co sa k tomu hodi, takze bez strachu...nemam ziadne foto ani link na tie priatelove :-|
Odpovedať
Baby vidim ze tu vsetci zenichovia mavaju vesty i vreckovky. Musi to byt??? Lebo my nechceme vestu...treba aj vreckovku???
Odpovedať
@panaacik ani my nebudeme mat vestu, myslim si, ze je vyber na kazdom zenichovi. Mne sa to sice paci, ale jemu nie, tak ho nebudem predsa do niecoho nutit. Vesty nemusia byt, ale mne to pripada slavnostnejsie, ale nemozem s tym uz nic urobit :)
Odpovedať
@lopieta a co vreckovku? :-)
Odpovedať
@panaacik vreckovku bude mat, ale ani to nechcel, ale na to som ho uz prinutila...
Odpovedať
@lopieta ja sa pytam preto, lebo pri vreckovke byvaju zapnute tie pierka..tak ze ci tam toho nebude vela
Odpovedať
@panaacik vidis, na to som nemyslela, tak mu mozno prejde aj to, ze nebude mat ani vreckovku :D
Odpovedať
@lopieta a uz si mu ju kupila?:)
Odpovedať
@panaacik este nie, bez neho by sa to ani nedalo, on si musi vybrat sam, lebo sa mu nebude pacit. mne sa pacia take svetle farby pri tych vestach a tak a jemu sa to vobec nepaci, takze si musi vybrat vsetko sam...
Odpovedať
@lopieta lebo pozeram to v albumoch. A niektori si dali vreckovku i pierko. Pride mi to take "ze je to tam natlacene na sebe", nemyslis???
Odpovedať
Článok sa načítava...
@panaacik mozne to je, tak treba vymysliet pierko nie take velke, teda to sa este uvidi, podla mojej kytice a tak, ako mu to urobia a prinajhorsom bude mat kupenu vreckovku, ale si ju nemusi dat
Odpovedať
@lopieta vies lebo niekde nepredavaju ku kravate i vreckovku...ako by som to mohla dodatocne kupit??? :-o
Odpovedať
@panaacik neviem, ak by sme nieco take kupovali tak by to bolo v Peek & Cloppenburg alebo ako sa to pise, lebo tam maju aj kravaty aj vreckovky k nim, asi aj oblek budeme tam kupovat...
Odpovedať
@lopieta no ja rozmyslam dat zenichovi oblek bez vesty a vreckovky, ibas pierkom, ale zas takym vacsim..co myslis, bude to fajn?))
Odpovedať
@panaacik myslim si, ze to bude v poriadku :), ked sa tak rozhodnete, tak to musi kazdy akceptovat :), urobi si kazdy tak, aby sa sam citil prijemne... :)
Odpovedať
@lopieta ja viem..ja sa pytam aj podla toho, aby to vyniklo aj na fotkach..ale jak sa tu pozeram, tak aj s vcreckovkou je to troska nepekneee, mne sa to nepaci...mat tam oboje :-D
Odpovedať
@panaacik, tak je to v poriadku, ak sa ti to nepaci, tak to nemusi mat.. Ano, to uz by bolo naozaj vela, prilis by bol vyzdobeny a nevyniklo by ani jedno a ani druhe :)
Odpovedať
@panaacik moj drahy nebude mat ani vestu ani vreckovku. Dost ze bude mat kravatu..mozno... :-D
Odpovedať
@lindux haha ani moj nie je kravatovy, ved kto dnes je? :-D :-D
Odpovedať
Dievcata, vcera mi poslali cenovu kalkulaciu pre 70 ludi. Vybrali sme sito najjednoeuchsie menu za 20€ na osobu a oni to navysili na 33,50€. Chceme mat sice pecene prasiatko, ale to ked ratam vychdza podla ich ceny 3,50€ na osobi plus pripitok na 2,5€ na osobu. Zda sa mi to prehnana cena a ta cena je dokonca bez nealko napojov. Co si myslite? A to chcem len podotlnut, ze v ba pod hradom vychadza ta cena na osobu tolko. A my to budeme mat 170 km od bratislavy :D
Odpovedať
@lopieta fuha, tak to je teda dost.... :-o
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta ahoj...my mame 25eur na osobu - su tam studene misy pred obradom, welcome drink, polievka, vecera, pripitok , kava, a potom svedske stoly s 8 druhmi jedal.... alko+nealko si platime sami
Odpovedať
@lopieta a jak ti to mohli navysit potom co ste sa dohodli???
Odpovedať
@lindux @tinka_14 @panaacik to sa aj ja cudujem, ze je to strasne vela. A ten hotel som si vybrala kvoli tomu, ze je tam konatelom moj spoluziak zo strednej a sam mi povedal, ze na cene sa dohodneme a zrazu bummmm... :-( myslim si, ze ten prevadzkar to neukazal mojmu kamaratovi a len tak nam to poslal, musim volat... lebo ma to velmi nahnevalo, spoliehala som sa na ten hotel a teraz uz je malo casu... No to co nam tvrdili, tak tych 20€, tak v tom malo byt predlejdlo, polievka, hlavne jedlo a svedske stoly, kde mali byt vyprazane, grilovane, pecene masa, kapustnica, my sme si ale vymenili kapustnicu za borsc a za to nam tiez rataju, co malo byt ale v cene toho menu.., borsc stoji tolko isto co kapustnica, len je tam navyse cvikla, ale tej netreba dat neviem ake mnozstvo... neskutocne som nahnevana ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj kočky, aj ja mam v juli :) viem že moja otázka tu veľmi nepatrí , ale inde som nedostala odpoveď. Viete mi povedať aké máte menu? Neviem čo dnes "fičí" Polievka určite bude kuracia s rezancami, ale aké predjedlo? a hlavné jedlo?
Odpovedať
@lopieta my mame 35-40 eur na osobu, ale je v tom ratany aj piatok vecer, sobota pred sobasom a po sobasi polievka+,tri jedla + kava, ale v tom uz mame zaratanu aj celu vyzdobu a ovocny stol...takze neviem ci je to vela :-|
Odpovedať
@lopieta no ani sa ti nečudujem, je to fakt neprosfesionálne!, snáď sa to nejako vyrieši ;-) @kikuska16 vitaj medzi nami, ja nebudem mať menúčko, takže v tomto ti nepomôžem... Baby, tak som konečne mohla skúsiť moje topánky a teda poviem vám...že sadli ako uliate, normálne na mieru! Sú vysoké ale chodí sa v nich veľmi dobre, lebo fakt perfektne sedia na nohe, som happy!
Odpovedať
:-) @lindux jeeej som rada, budes v nich isto peknucka. ;-) Ja som akurat rozmyslala nad ulozenim stolov na hostine. Povacsinou to mavaju baby tak, ze parik s rodicmi je niekde na vrchu ako keby na "vyvysenom mieste" a mne to pride take zvlastne..ako keby boli niekde vysoko nad ludmi. :-D Dokonca som aj videla to mat na podiu. :-D Take nechcem...tak ted neviem ako ulozit tie stoly aby boli take rodinne a spolu pekne. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?