Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to uplnenaj: tak idemeeeeeeeeeeee :-D , spoločná svadobná cesta, to by bolo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som za :-D :-D vies dobre po americky? ;-) este musime najst 4 aby sme naplnili domcek ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a kedy mi to bolo? Ja už po americky neviem, zabudla som. ;-) V USA som už bola, tak by som uprednostnila Kubu aleb Mexiko....ale môže byť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my sice este nie ale méchiko byt moze :-) sezona je tusim od 1.11. do 28.2. tak navrhni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pavi pozri: http://www.beachguide.com/ShowDetails... alebo http://www.beachguide.com/ShowDetails... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my chceme ísť na svadobnú cestu v septembri a to je v tých končinách hurikánová sezóna, zažila som, ďakujem viac neprosím, sedeli sme samé v zavretom washingtonskom metre =-) , ale inak domčeky super, romantikoš :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my chceme ist tiez v septembri, ale vzhladom na pocasie to bude asi nejaka kreta, alebo rodos, thasos, zakyntos, ci lesbos? :-D 8-) :-D vy kam? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to uplnenaj: dano je za Lesbos :-D , mohli by sme to nejak skoordinovať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no pekne, tak vy dve si budete uzivat a my co?? mame ist na gayos? :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vy sa môžte pozerať :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nás zavrú, že sme z toho urobili erotický chat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aspon nieco :-D tak teda mas nejaky tip? oblibenu cestovku ci tak nejako? 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
na Grécko je vraj dobrý Aeolus, neviem, ešte som tam nebola, my sme do rabských krajín chodili s Kartágom
Odpovedať
Profilova fotka
my sme s kartagom, teda ceskym eximom boli aj v bra takze skusenosti s nimi celkom ok. aeolus san uz pozerala ale zistili sme ze asi budeme musiet ist na pobocku nech sa o nas postaraju. urcite ale chceme AI 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak niečo vyberte, Zakyntos je tiež romantikoš :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ale nie len romantikou je clovek zivy :-) aj zabavu treba 8-) tak podme spolu nieco vybrat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
OK, ale teraz je ešte asi skoro, počkáme na nejaké last minute :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaska, ale treba mat prehlad aby sme potom ked to pride nemuseli spekulovat ;-) inak, uz si sa naucila rozpravat? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dnes mi dali takú dlahu na horné zuby, takže je to lepšie, ale stále rozprávam ako angličan :-D
Odpovedať
Profilova fotka
akože dú jú spík ingliš? jes, vuery vuel :-D :-D inak ta svadobka by bola fakt super.. ukecame este niekoho? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
urobíme stretko MS v Grécku? Dalo by sa, len nech to nie je masovka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bu bu bu, čo nespíte ;-) U nás je už ticho. Viete, každá už máme po svadbe, zážitky rozpovedané, takže už sa nekecá ako pred svadbou. Tak som nakukla k vám :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak vitaj... dohadujeme si svadobnu cestu v stvorke na lesbos.. nech si baby trocha uziju a my sa mame na co pozerat :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasné, v pohode, ja väčšinou večer nechdím na stránku, ale keď je tu uplnenaj, tak si to nemôžem nechať ujsť...
Odpovedať
Profilova fotka
ooo dakujem 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Inak skláňam poklonu, san si dobre našla :-) Odvážny to chlap, takto sa vrhnúť do svad. príprav a do babského klanu. Čím nechcem povedať, že svadba je babská záležitosť, ale väčšinou je to všetko na nás babách. Takže pochvala :-) No my asi na svadobku nepôjdeme :-|
Odpovedať
Profilova fotka
mi nelichotte tolko lebo mi naprsi 8-) preco nepojdete na svadobku? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
to uplnenaj: to bude dobrá svadobná cesta :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pavi konecne si sa prejavila :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to alex: hoď aj tu nejaké zážitky, postrehy resp. varovania, ja mám ešte pred, tak inšpiruj, aj ty uplnenaj...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?