Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
v ba? brt alebo grafia? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to alex a uplnenaj: tak brú.....už padám....
Odpovedať
Profilova fotka
Grafia.
Odpovedať
Profilova fotka
no budeme mat o com pokecat. ja aj san sme z reklamky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ok, tak super. On však ale nie je vyučený v tomto obore. On sa nejako vypracoval na tlačiara, takže nie je expert, teda aby som ho náhodou nepodcenila :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ved ja ani san tiez nie sme experti :-D len zadavame pracu do tlaciarni ak prave robime taku kampan ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Takže to vy mi trýznite chlapa robotou :-) Ok, tak ho asi vezmem na stretko, ak bude chcieť ísť, nech tam nie si sám chlap. Síce neviem, ako ostatné baby =-) nevieš náhodou, či sa ráta aj s účasťou mužov?
Odpovedať
Profilova fotka
tak to neviem ale ked sme mali stretko ako julovky a juloviak pav zobrala aj draheho tak ho snad vezme aj teraz :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahaaa, no veď spýtam sa bezaz. Inak parádne stretko to bude. Ja sa veľmi teším, lebo ja som taký maniak na ľudí. Mám veľmi rada v spoločnosť dobrej party ľudí. A viem, že ľudia odtiaľto sú super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa tesim, ja som nieco podobne a san tiez.. bude super zabava.. taka mala svadba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak brú a sí ja on d rendez vouz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Inak vážne. Veď nás bude kopa x-) No idem ja už do hajan a ty bež k ženuške ;-) dobrú noc! Zhasneš tu? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dobrééé ráááááno :-) kde ste? :-N
Odpovedať
V chorvatsku, ne? Teda vy stretkujete takto bezo mna?!? No teeeda! ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
sa neflakaj adi a bleskem domo, nam tu chybas ;-) a stretko je 9teho, to stihnes 8-)
Odpovedať
Martuska, myslim na teba, drzte sa dnes, uzivajte si kazdu sekundu! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: ty si pripojená v Chorvátsku? :-) to uplnenaj: videl si ma v TV? :-D (Martuske sme zagratulovali aj za teba.) to all: martuska bola krááááááááááááááááááááááááásna, aj ženích bol šmrcovný, krásny obrad.
Odpovedať
Mam orange internet a nudim sa v aute cestou domov :-D to je super, ze martuske vsetko krasne vyslo:-) az teraz som si uvedomila, ze aj bunny mala dnes svadbicku. Boli ste pozriet aj ju? Dufam, ze aj im vyslo vsetko podla planov. A aby som nezabudla, zajtra svadbickuje Leishmania! Takze Karolinka, drzime ti palce! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: neboli sme, nevedela som, o koľkej to má, ale myslela som na ňu. Ani leishmania neviem, kedy presne to má, takže aspoň jej budem držať palce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som chory :-( :-( san ma nakazila |-|
Odpovedať
Profilova fotka
kači nevidel som ťa, neskoro som si prečítal sms :-N
Odpovedať
ahojte, tak uz sme domka :-) svadobna cesta bola suuuper, este bz sme dali aj druhy tyzden, jeden bolo malo :-( takze nejaka exotika v zime to isti :-) stretko 9. teho je super, urcite pridem (mozno ukecam aj svoju polovicku :-D ) pav, kedy/kde si bola v telke? uplnenaj+san prajem skore uzdravenie, to je pech byt teraz chory.... aj ja som ale len trosku predchladnuta takze je to v poho... pocujte, uz som takak zvedava na fotos zo sfatby ze az... sa mi uz aj snivalo, ze rofo nam ich dal, ale hned po svadbe a boli otrasne =-) :-N co sa samozrerjme rofovi nemoze stat, ale ten pocit bol dost zlyyy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
adi snad na stretko budeme mat vsetci fotky tak si budeme navzajom zavidiet :-D a kam planujete v zime tu exotiku? a my aj pavca sme rozmyslali 8-)
Odpovedať
nejake thajsko/bora bora/karibik... este nevieme. vkuse to menime :-D palko by strasne xcel toto http://www.bubo.sk/katalog.php?trip=117 ja ale vaham... bolo by to dost brutal, treba brat antimalarika, to potom 1/2 by nemohlo byt mimi, ale kedy potom takuto dovolenku dat ak nie teraz? Boli sme minuly rok v keni a teda bol to obrovsky zazitok... afrika je uzasna... vy co planujete? bude to mexico? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no pekne x-) tak ked vyhram lotto tak dame tu boru x-) inak sa asi budeme drzat pri zemi v tom pripade: mexiko, kapverdy, thajsko, malajzia alebo nieco podobne 8-) inak v piatok som nasiel toto, co hovoris? :-) http://www.beachguide.com/ShowDetails... alebo http://www.beachguide.com/ShowDetails...
Odpovedať
no vsak aj henta afrika je nenormalne draha... to sa uplne zruinujeme, lebo v tom este kopec veci neni... ale bol by to zazitok na cely zivot.. vidim to vsak tak, ze asi tiez nakoniec skoncime niekde v thajsku, predsa len je to lacas, za stovecku sa do toho bohate zmestime obaja aj s nakupovanim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ale stale je to menej ako bora za 500 ;-) inak to thajsko by bolo fajn, ked nieco najdes daj vediet :-) a co hovoris na tu alabamu? 8-)
Odpovedať
Ahojte banda, pisem na rzchlo sme v hoteli do zajtra, bolo to super az na to ze nam prsalo ]-( chcela som sa pofotit s tymi co prisli na obrad, ale zial sa nedalo. slub som sa ucila ako kreten a uplne som ho zabudla, som sa rehotala a nevedela som ho najst v tej hnusnej kaplanovej knizke ]-( Bavili sme sa do stvrtej rana, dnes uz volal fotograf ze nam poslal fotky domov na mail, tak zajtra ich hned kuknem a potom sem nejake hodim. No ale poviem Vam ze som bola najviac spokojna s ucesom a vyzdobou, bola nadherna fialovucka a tie oblecene stolicky som si chcela yobrat domov :-D Zajtra napisem viac,alebo ked bude pan manzel v robote abz ma nevidel. lebo mi furt nadava za to ze som tu.
Odpovedať
Profilova fotka
martus to je super ze ti to vyslo (az na ten dazd ale asi si nevyberies, my sme mali 40,6 a tiez to nebolo boh vie co :-D ) a manzela vezmi na stretko a my uz ho umravnime aby ti nenadaval ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to martuska: hlavná vec, že vám nepršalo na fotenie :-) , aj som si hovorila, aké dobré počasie vám vyšlo (až na ten dážď) ani horúco, ani škaredo.....gratulujem ešte raz, bola si krásna, ženích bol úplný fešák v tom bledom obleku, strašne mu to pristalo, bola ako z katalógu, tvoje šaty sa krásne trblietali. to anairda: dávali záznam z Východnej. Teším sa na fotky, pošli na e-mail aspoň amatérske, nech obdivujem... to uplnenaj: nevadí, mám nahraté :-D , tú dovču môžme dať spolu, ale musí to byť v nejakej cenovej relácii, to čo tu píšete je nad naše možnosti. :-D Budeme vrať hypotéku, takže musíme pri zemi....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?