Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
martuska je to aj ta moznost, ako pise babuli, ale jednoduchsie to mas, tak ako som ti to pisala ja. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to babuli: to je vončo?: http://www.mojasvadba.sk/companies/co...
Odpovedať
Profilova fotka
to co vravela babulina je trosku na dlhsie - zbytocne obklukou. ale tiez je to moznost, ako sa tam dostat.
Odpovedať
Profilova fotka
pavianca - je to ten kostolik.
Odpovedať
Profilova fotka
martuska, takze prides aj ty? takze tento mesiac sa az 2x stretneme. super. ;-)
Odpovedať
dobre mapka je vytlačená, pôjdem o trošku skôr aby som trafila, slonicek jasné že pôjdem, Lenku si nesmiem nechať ujsť, áno dva krát sa uvidíme, teším sa na Vás, pôjde aj manžel?
Odpovedať
Profilova fotka
este neviem. ale snad sa mi ho podari prehovorit. ;-) a ty s drahym neprides?
Odpovedať
nie jeho bude ťažké dostať aj na vlastnú svadbu :-D On svadby nemá rád, tak opäť prídem sama.
Odpovedať
Profilova fotka
skoda, tesila som sa, ze by sme ho mohli spoznat. ;-)
Odpovedať
no tak máte dôvod ísť na náš obrad, aby ste ho spoznali. Budem rada ak nás prídete pozrieť, teda ak budete mať chuť a čas.
Odpovedať
Profilova fotka
a kde to vlastne mate? a o kolkej? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Juj, babuli, tak na teba teraz myslim najintenzivnejsie! Potom pridu sedmicky a potom dvaciny... ;-) Budem na teba mysliet aj v sobotu, aj ked tu budeme oslavovat najdlhsi den v roku 8-) Inak aj ja mavam take divne sny martuska. Naposledy sme mali velmi vela toriet :-N Ale skutocnost je vraj krajsia ako sen, tak neboj, bude oovela lepsie ako na dvojocku :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
mozno pridem aj ja, este uvidim :-) ak hej, tak by sme sa mohli dohodnut a ist spolu, hmm?
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: môžme sa dohodnúť cez IP :-)
Odpovedať
OK môžme sa dohodnúť a pôjdeme všetky spolu. sloni ja to mám 28.7.2007 v kostole sv. Rodiny, v petržalke, pri Technopole. bunny: tak to teda dúfam že skutočnosť bude krajšia :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ok.musim si to zapisat do kalendara a uvidime, co budeme robit o mesiac. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som dnes v Hypertescu objavila ďalšie čistooranžové servítky... Takže pohoda ;-) :-D :-D :-D Doteraz nikde a teraz všade :-D :-D :-D Možno oranžovú majú ako letnú farbu a tak je to sezónny tovar ;-) :-D :-D :-D Inak dnes som kúpila novú mikrovlnku... Čo chvíľa budeme komplet vybavení :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. prosim vas, neviete miporadit daku dobru stranku s oblekmi. akosi nevieme v com pojde moj drahy. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
asi bude lepšie vyraziť rovno do obchodov, stránka ti asi veľmi nepomôže...skús Alain Delon,Prosťejov, Ozetu, H&M,obchod v pasáži Luxor, v pasáži na Obchodnej......my sme napr.kúpila v C&A
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za radu, ale problem, ze zenich sluzobne na dlho mimo. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ak má konefkčnú veľkosť, tak kúpite určite aj týždeň pred svadbou, neboj, ak je ale prísliš vysoký alebo nízky, tak to by som urobila prieskum....
Odpovedať
Profilova fotka
mia, a nie je sluzobne s nejakymi kolegami alebo kolegynami, co by mu poradili? Mozno by tam, kde je, kupil este lepsie...
Odpovedať
no tak sa nam dnes podarilo odskocit do Danely, pani Vajsabelova je velmi sympaticka, uplne s nami vymyslala :-) teda vlastne s mojim drahym... vymysleli taku tortu, ze ked ju uvidim asi sa jej zlaknem :-D bude 4 poschodova, marcipanova, hranata, biela, bude mat poprilepovane male tmavohnede bodky vyrezane z marcipanu, a potom budu na tych poschodiach pokladene ziarivo-ruzove a zelene gulicky (asi takych 15) a zopar bielych a par hnedych. Ked sme odisli tak palko vravi, to bude super, presne taku tortu som chcel za a lá materska školka :-D hmmmm k tym elegantnym satom a vyzdobe... :-S ale dobre, aspon bude sranda :-D
Odpovedať
anairda, no super, teším sa že ste tam skočili. No tak na tú tortu sa velmi teším, potom si prosím jednu fotečku špeciálne tortovú, nech vám ju fotograf zachytí v plnej kráse a my sa budeme potom kochať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som dnes zvladla tu brutalnu skusku :-D uz mam len jednu taku mensiu...a hura mozem sa chystat na svadbu
Odpovedať
leishmania tak gratulujem a pomaly sa môžeš vrhnúť na vybavovačky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
!!! Dnešným dňom máme tlačenú podobu svadobných oznámení !!! :-D :-D :-D
Odpovedať
julinka tak to je super pomaly ale isto sa všetko vybaví a ani sa nenazdáme a budeme tu mať svadobný deň :-D
Odpovedať
Kajka, aj ja gratulujem! si sikulka! :-) kedy más tú poslednú skúsku?
Odpovedať
Profilova fotka
poslednu mam bud tyzden niekedy...bud utorok alebo ju prehodim na neskor ked nebudem stihat, to je uz taka mala skuska...s tym by nemal byt problem :) a 30teho mi uz konecne dojde hezy
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?