Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
chapete to? absolutny zakon schvalnosti - po tom co som sa 3 tyzdne nevedela dostat do danely a co mesiace hladam vp svadobnych albumoch neviest pekne torticky, tak najdem tuto torticku: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... akurat po tom, ako sme boli v danele a povedali nam, ze take ako chceme nevedia spravit... zaplatili sme uz liter zalohu... ale aj tak ten effekt v pezinku skusime, ak by vedeli urobit torticku uplne podla nasich predstav (ta retro torta co mam v albume), tak asi zmenime danelu na effekt. Ale kostovali sme s v danele zakusky - fantastičneeee!!!
Odpovedať
sa tesis na neho co? ako dlho ste sa nevideli? aj by som skocil na skype pokecat, ale nevladzem, musim ist spinkat...
Odpovedať
Profilova fotka
tesim, nevideli sme sa od konca februara...tak dobru teda :)
Odpovedať
Profilova fotka
to leismania: gratulujem ku skúške to anairda: ved si nechajte tú, čo ste si objednali- aspoň bude origoš, inak tú, čo si na ňu dala link mala segra nôjho kamoša :-)
Odpovedať
a nemáš z nej fotky? alebo ako vyzerala? odkial ju mali?
Odpovedať
Profilova fotka
akože super, teraz som prečítal 3 strany čo som tu nebol a nikomu nechýbam? =-) žiadne naj kde si? nevidel niekto naja? neviete čo je s ním? proste nič =-) =-) to mám za dobrotu :-N :-N pafči ako to že nemáš oznamko v albume? ]-( ;-)
Odpovedať
jeeeej, ahoooooj! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to uplnenaj:ešte som nestihla odfotiť a dať do albumu, každý deň chodím v noci domov a idem dnes na skúšku k vizážistke s neumytými vlasmi (hanba), inak mne si straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaašne chýbal, len som myslela, že balíte na dovolneku, tak nestíhate...., všetkým si nám chýbal to anairda: no to je tá baba z albumu :-) , mali ju tším z efektu, inak neviem sa tam dovolať, mali zatvorené minulý týždeň, tak neviem, či ešte fungujú :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no aspon že dvom som chýbal 8-) pafči veď na skúšky sa má chodiť nepripravená, nie nastajlovaná ;-) adi čítam že depku si už prekonala tak dúfam že to dobre postíhaš ;-) to all: poradte dobrý kontakt na víno 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to uplnenaj: jaj, to ti neporadím, to robili svokrovci, ale skúsim sa cez víkend opýtať.... to all: inak niekto tu spomínal, apsoň sa mi marí, niečo o perníčkoch, ja by som potrebovala kontakt.....
Odpovedať
uplnenaj:: ten matyšák nevyšiel? My sa tam chystáme... PAvianca:: :-D som torchu zachaosila s tymi mojimi otazkami na torticku, som myslela, ze ty si vravela, ze tu co chceme (asi tak aj 3-5 stran dozadu som na nu davala odkaz...) ze tu niekto mal... taku tu a la 70. roky... hej, z efektu ju mala... akurat som s panom hupkom na dnes na 19:00 dohodla stretko, dovolala som sa na ten mobil co si mi poslala... ale asi na 5. krat, stale mal odkazovac... tak este poskusaj, nedaj sa odradit! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to aniarda: vy ste na 7, my sme na 8, môžem ísť spolu, si ma predbehla, ty jedna :-D :-D :-D :-D :-D , mne neodpovedal na e-maily, nemôžem sa dovolať 2 týždne (teraz má vraj už veľa objednávok) a ty ma potom takto predbehneš :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
:-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dúfam, že nebudete veľmi vymýšľať a môžme dôjsť aj skôr.... :-D
Odpovedať
preco? ja dufam, ze sa stretneme, aspon sa pozdravime a uvidime svoje polovicky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja len tak, o 8 mi je už dosť neskoro niekam behať, ale tak sme dohodnutí....asi sa tam stretneme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to pavianca: dík, daj vedieť ;-) to anairda: no zobrali sme od matysaka jednu flasu na ochutnavku ale bol som sklamany :-N a tie co by mi asi chutili stoja 500 za fľašu ;-) čo kradnem?? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to uplnenaj: ako vy stojíte? Chýba vám ešte niečo okrem obleku? Inak za ten pozdrav, čo si naučil drahého ťa asi zabijem, teraz to stále používa ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
to pavianca: neviem, tusim uz vsetko.. teda este oblek, polku vina, svadobna kytica a tie dekoracie kvetinove na stol (ikebana ci ako sa to vola) ;-) a aky pozdrav? si nepamatam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ááále pamätáš...... :-D :-D :-D to ste na to inak dobre...topánky už máš? A vestu s kravatou budeš mať?
Odpovedať
Profilova fotka
to pavianca: ty detailistka :-D nemam este na seba nic :-p 8-) a fakt nepamatam aky pozdrav :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to stými prstami, čo si ukazoval, keď sme rezali ozanamká :-) ako detailistka ti ešte musím pripomenúť, že topánky potrebuješ aj rozchodiť :-D , ja mám pocit, že nám chýba ešte 1000 maličkostí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jáááááj, ty myslíš ako rešpekt brácho :-D :-D a topánky rozchodiť nemúsím, ja nebudem mať lodičky :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale tancovať budeš, nie? Ozaj akú pieseň budete mať ako prvý tanec manželov? My sme asi jediný pár na svete, ktorý nemá "sboju" pieseň.... hej, pozdrav z Quo vadis mal úspech ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
to pavianca: jááááááj tak ten pozdrav si myslela :-D :-D :-D mame svoju piesen, teda sa ma a tym padom aj ja ;-) ale neprezradiiiiiim 8-)
Odpovedať
uplnenaj:: sa vyznas vo vinach? lebo ja vobec ... a odkial ste vzali?
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: šaty ti už došli? Aj máš nejakých záujemcov? Viem o radke.....
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: vyznam sa vo vinach len do tej miery co mi chuti ;-) vina sme zobrali od Vino Mikulov, rulandske biele, ryzling rynsky a chardonay ale chcem este rulandske sede (to ja mozem) a to chcem nejake dobre. od matysaka mi nechutilo v tej cenovej relacii co si mozem dovolit ;-)
Odpovedať
to pav:: hej, su v salone uz vyse mesiaca, ale najprv som nemala este z USA topanky, tie dosli minuly tyzdne a odvtedy zase nemam cas tam ist na fitting a upravu. Buduci tyzden pojdem, potom si ich uz vezmem domkov :-) zatial mam naisto radku a este jednu kocku na august, dalsie 2 rozmyslaju... to uplnenaj:: som zvedava na toho matysaka... na kolko Vas vysla flasa od vina mikulov? kolko vina beriete na osobu? ak mame 100 ludi, tak staci 50 litrov? lebo tiez nechceme na alkaci skrachovat...
Odpovedať
Profilova fotka
anairda to vino mikulov vyslo 100 za flasu a berieme na 70 ludi 80-90 flias bieleho a 20 cerveneho ;-) z vino mikulov mame polovicu bieleho a druhu polovicu chceme nejaku mnamku tak uvidim co to nakoniec bude 8-) my sme skor vinari tak preto tolko vina ale mam v zalohe sud na capovane pivo a nejake tvrde tak uvidime 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?