Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby to bude iná prča. 10 vytešených nevestičiek a jeden ženích :-D inak k tým snom. niekedy som fakt rád že som chlap a po ťažkom dni proste padnem a zaspím. a nemusím ešte v posteli analyzovať udalosti uplynulého dňa a dokončiť svoje obavy krásnymi snami :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. opäť tu. ďakujem za pozvanie. možno dobehnem, mala by som byť v meste. a k tým vaším snom. ja nemala zatiaľ žiadne. :-( alebo si ich aspoň nepamätám. ale priateľ mi vravel, že mal asi dva a že to bolo dosť brutal. v prvom sa mu nepodarilo priletieť včas na slovensko a nemal kúpený oblek či čo a v tom druhom nič nestíhal. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no myslím, že toto sú najbežnejšie sny pred udalosťami, že sa proste nestíha... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
mia85 budeme radi ak prides. bude nas viac :-D ved vies kedy a kde tak pridi. ak otazky tak do IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak jedno stretko a je tu prázdno :-( Celý dlhý večer nič... Idem hajať... pá
Odpovedať
no banda dobré ráno, kde ste všetci? Čo ešte vyspávate? Ahoj julinka, škoda že si tak ďaleko, bola by si išla s nami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
martuska jak vyspávame? my už sme dáávno hore :-D ale idem na trh a do obchodu tak mejbí lejtr 8-)
Odpovedať
ja by som ešte aj pospala :-N ale ideme s tým naším psom k doktorovi tak sme museli vstávať. Inak včera bolo super, som tešivá, že sme sa spoznali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
martuska tak nech sa havovi darí ;-) ja už idem shoppovť 8-) aj mysme radi že sme sa spozlani :-)
Odpovedať
tak dobre nakúp a pozdrav san :-D
Odpovedať
ahojky, ja som akurat vychystala rodicov a hura na upratovanieeeeeeeeee :-D
Odpovedať
taaaak ja som si konecne pospala :-D :-D :-D tiez ideme nakupovat :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte babule
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby, tak nakúpené a som s5 :-) san zatial poupratovala a urobila slepačiu polievočku. mňam mňam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
anairda bolo včera dosť peniažkov? nebol problém? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
baby kde ste? :-N
Odpovedať
v praci predsa :-D :-( ;-( peniazky boli myslim v pohode, ja som to nesledovala, lebo som platila kartou... práci česť!
Odpovedať
no tak a som späť. Keď sme sa vrátili od lekára tak som si lahla pred telku a šup a bola som tvrdá, musím ten včerajšok ešte dospať :-N
Odpovedať
Profilova fotka
anairda ja len že sme nepočkali ale už sa nedalo :-D martuska a ako to u lekára dopadlo? :-N
Odpovedať
no dosť zle to dopadlo, náš hafan má na varlate nádor. Tak rozmýšlame čo stým budeme robiť, on už má 14 rokov tak si sadne rodinná rada a budeme dumať :-(
Odpovedať
Profilova fotka
martuska to je dosť mrzuté :-( hlavne nech sa havo netrápi :-(
Odpovedať
no však práve keď ho máme tak dlho tak by mi srdce trhalo keby sa trápil, ale nevyzerá tak, úplne sa jaší, skáče, hryzie :-N , my sme mysleli že to má len opuchnuté, lebo raz už také velké vajco mal :-N nejaký hmyz ho uštipol a odpuchlo mu to. Tak sme mysleli že sa história opakuje, ale ono to neodpuchlo.
Odpovedať
Profilova fotka
havovia asi vela vydrzia :-N ale keby sa mal trapit tak asi nie, vsak? :-N kuk do albumu. toto mame teraz doma ;-)
Odpovedať
tak to hej, budem to musieť riešiť. Júúúúúj tenje krásnučký :-D , maličký, ja som vždy chcela mať takého psa ktorého by som mohla vystískať a naťahovať :-D a ten náš mrzou nebol nikdy na takého ťuťuli muťuli, jemu stačí že ho pohladkáme po hlave a už uteká preč ]-( kolko má? A tie oči :-D
Odpovedať
Profilova fotka
martuska vo februari mal rok ;-) ale to nie je nas, to ma svokra. len obcas si ho poziciavame domov na vikend 8-) a tiez sa nechce velmi tutuli mutuli, musime ho najprv ustvat aby sa nevladal branit :-D :-D
Odpovedať
hi tak to je dobrá taktika :-D a vy si nechcete nejakého zaobstarať?
Odpovedať
Profilova fotka
chceme, ale nebude havkať :-D vieš ako to myslím :-(
Odpovedať
hej aspoň si mylsím že som to dobre pochopila, myslíš zaobstarať si také dvojnohé :-D
Odpovedať
Profilova fotka
martuska jj :-D a vy kedy plánujete? ;-) práve pozeráme svadobné DVD a dostali sme nápad na naše ohľadom hudby :-) niekedy sa oplatí šmírovať 8-)
Odpovedať
ha tak my máme ešte čas aj s plánovaním, ale ako to vidím tak keď kúpime byt na hypotéku tak najbližších 30 rokov deti mať nebudeme. Ale chcela by som mať aspoň jedno do tridsiatky. Takže to je takých 6 rokov.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?