Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mia ale v piatom mesiaci este nebudes mat take velke brusko :) to mozes mat skoro hociake saty este...tiich prisposobia...
Odpovedať
Profilova fotka
nejde o bruško. ja zatial pribrala 2kg. všetky šaty, čo som skúšala mi boli úzke v prsiach. a bolo to tak veľmi na tesno, že nemohla dychať. ak by to prispôsobovali bolo by to škaredé. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
anairda my sme si si chceli dat urobit v danele ale ta majitelka sa mi zdala taka odmerana :-N ked sme chceli netypicku tortu tak same neda sa, to je zlozite, nemame stojan a pod :-| nakoniec sme ju donutili aby spravila vzorku a vypytala si za to 100 Sk za kus. a my potrebujeme 60 kuskov :-N a to este nepocitam hlavnu tort :-( tak som trochu sklamany. to axtone nepoznam. zajtra mi to vysvetlis a skusime tam 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehe mia ja som tiez neni moc plocha:D aj som sa bala ci mi budu sediet saty ale myslim ze by ti pronovias sedeli :)
Odpovedať
Profilova fotka
anairda nemachruj ze ty si saty kupujes :-D :-D
Odpovedať
to mia:: a ake budes mat?
Odpovedať
Profilova fotka
a druhá vec je, že keď to bude z malaciek tak to bude jednoduchšie. s požičaním a následne aj s vrátením. ale mohla by si mi prosím ťa napísať, kde to je? možno by som tam zbehla. ak je to v BA.
Odpovedať
Profilova fotka
anairda ano tie su zo starsej kolakcie, ale myslim ze pozicovne je od 12900
Odpovedať
to uplnenaj:: hej, kupujem, ani mi nevrav... uz som to par krat dobre olutovala, ale potom za chvilu sa z toho vzdy tesim :-) budem ich poziciavat, zatial mam jednu kocku napevno, dve dalsie rozmyslaju, tak uvidime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
su v celku, hore korzet ze ramienok dáka výšivka, sukňa jednoduchá tiež s výšivkou. celkom pekné. a nezakrývajú úplne prsia. priateľovi sa to nepáči, keď som mu to napísala, ale čo už.
Odpovedať
to Leish:: fakt? to su dobre svicky :-S ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
v bratislave v auparku a na dostojevskeho, na dostojvskeho zajdes z niv aj peso, a v auparku tie tie tety vyskusaju viac siat. ved chod aspon poskusat :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
anairda biznismenka :-D a s popolnocnymi si ako na tom? San bola dnes na druhej skuske a vravela ze supeer :-D
Odpovedať
ja mam len latku :-) ale nebude to nic zloziteho, takze to v pohodicke usije aj 10x :-)
Odpovedať
Profilova fotka
leishmania myslis salon N ? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
anairda ja netusim ake bude mat 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
určite si tam zbehnem. aspoň sa popozerám. len musím niekoho zobrať so sebou.
Odpovedať
ano popolnocne? si pisal tusim uz ze svadobne si nevidel? to ani na obrazku si ich nevidel? takze uuuplne prekvapko bude?
Odpovedať
Profilova fotka
hmm ano dost za stare kolekcie...hadam nebudu moc oonosene...ved uvidim..
Odpovedať
to mia:: hej, urcite niekoho so sebou vezmi, najlepsie aj s fotakom, potom doma v klude pokukas fotocky a zhodnotis :-)
Odpovedať
Profilova fotka
anairda maximalne prekvapko :-) dva krat, ani jedny som nevidel ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
leishmania myslis salon N ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehe ano salon N zdieraju ale co mam robit ked chcem pronovias :D
Odpovedať
Profilova fotka
niekto mi vravel že to smola. ale poverčivá nie som. tak možno bude aj foťák.
Odpovedať
to vsetci:: opustam vas, idem domov (stale som v praci) ale moc som toho za poslednu polhodku nestihla :-S ... :-D tlacim dokument, budem citat v elektricke. ZAtiiiiim! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
leishmania draha si odtial berie nejake za 16 ale dostalazlavu lebo sa pozna s majitelkou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
anairda este v robote??? neprehanaj to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja chcem tie saty zmenit aj preto trochu ze ich videl moj priatel na mne na foetke, najprv mi to nevadi, ale ptom som si povedala ze prekvapko bude lepsie, najprv streckoval ze chce vidiet ale potom sa uspokojil
Odpovedať
Profilova fotka
leishmania nedaj sa. ked som vydrzal ja vydrzi aj on ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ten môj sa ani veľmi nepýtal. on je zlatý. keď raz poviem nie, tak nie.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?