Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@palculienka2011 Jestli se ti tak líbí, tak si stáhni fotku a nech si je ušít.
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som ani nestresovala keby som nemala v máji štátnice na Ing. Takže musím stresovať teraz keď mám jak tak čas :-|
Odpovedať
@palculienka2011 jéééééj, super :-) a čo všetko máte už vybavené?? Čo si myslíš o tej sume 50 eur na hlavu?
Odpovedať
Profilova fotka
@nana321 vobec :))) ja to zacnem na ostro tak v aprili :) len si pozeram ale na nic sa neviazem:) mame vsak salu + dj + fotografa isteho..takze ostatne sa len doladi :) prve dni som saskovala po zasnubach ze co a ako..taka ta euforia..ale uz som v normali zasa :D
Odpovedať
Profilova fotka
@vianocnystromcek no po zazsnubach nasledoval velky predsvadobny osial aj u mna :-) ja mam jediny problem z vyzdobou a iba o tu mam zaujem neviem preco som na nu zatazena :-) ja kludne mozem ist aj naha len nech je vyzdoba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@nana321 vyzdobu si najmenej budu ludia pamatat ;-))) dobre jedlo a dobra hudba..to boduje najviac:)
Odpovedať
Profilova fotka
@vianocnystromcek ja si mylsim ze nahu nevestu si ludia skor zapamataju ako hudubu a jedlo :-D ale mas pravdu najdolezitejsi je podla mna DJ...
Odpovedať
Profilova fotka
@nana321 to by bolo ozaj trapne ;-)
Odpovedať
@teddynkova Ahojky :) ked som v praci tak som mimo net, tak preto az tak neskoro pisem, makam 12tky tak vecer uz nemam cas ani za net skocit :) a nejdete 5 na veltrh? do BA? a teda jasne ak by si mi mohla poslat kontakt na kameramana :) . a farbu chces aku na vyzdobu? a co ti vlastne este chyba? inak aj ja pracujem v ba, ale ked sa sa tak cestujem za priatelom domov teraz sme tak rozdeleni na polky, tak je to tazsie. Ale v kitsee to mas super :) poznam trosku robila som v rakusku takze blizucko aj vlakom :)
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute kočeny :-) Aj my máme svadbu 10.9.2011 lepší dátum sme si ani vybrať nevedeli ;-) Stále som si myslela že mám čas na rôzne vybavovačky... ako napr. kameraman, fotograf atd. Ale opak bol pravdou teraz som nabehla k fotografke a hovorí že je nyjvyšší čas na takéto veci.... Nevie sa stalé rozhodnúť pre svoju svadobnú farbu na výzdobu neviete poradiť nejakú stránku na inšpirácie??
Odpovedať
Profilova fotka
@palculienka2011 no to som si aj ja myslela že máme čas, ani neviem čo som si myslela že to stihnem 2 mesiace pred svadbou??? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@matamano ja som planovala tak od aprila zacat, haha no to by som kvalitne dopadla :-D ale uvidis, ze vsetko nakoniec stihneme a dobre to dopadne. ja som dnes zmobilizovala sily a pondelok idem na prvu skusku siat, tesiiim. a este mi dnes pisal vizazista, ze predsa len stiha dojst, tak som happyyyyy.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
:-) dnes mi dosla organza na stoly a lietajúce lampióny,hurá.takže my už máme vďaka mne takmer komplet výzdobu,len kamera a foto stále nič :-D to budú fofry,heh
Odpovedať
@palculienka2011 ahoj aj ja chcem fialovu, ale mne postaci vyzdoba a kvety :-D
Odpovedať
@palculienka2011 asi je to sialene ale vsak co stale mas cas ich predat a kupit ine nie????
Odpovedať
@matamano fuuu tak to ma pekne strasis ;-)my nemame vobec ale vobec nic ESTE ]-( ]-( ]-(a to chceme mat pred vami svadbu teda 3.9.2011 :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule..tak my, resp. ja teraz riesim hlavne vyzdobu..ale zakladna farba bude bielo-zelena..to je uz iste. a chcem sa opytat..popolnocky mozu byt aj kratke, vsak?
Odpovedať
@kikasi jasne ze mozu, aj ked dlhe su take "elegantnejsie?" pre nevestu.. :-N ;-) :-)
Odpovedať
kocky, nestresujte ;-) my sme mali svadbu 18.9. a s pripravami sme zacali v polovici februara.. ;-) takze pohodickaaaaa, stihateeee ;-) :-) a ak vam mam pravdu povedat, my sme za dva mesiace vybavili vsetko! a potom uz len dalsich 5mesiacov cakali kedy ten den D pride :-N :-D ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@karolina161 no tak ti radím aby ste už začali ja som si už dnes poplakala až ma duša bolela :-( Dnes som sa čírou náhodou dozvedela že majitelia kaštiela v ktorom sme mali mať svadbu nás omylom zabudli zapísať aj keď moja svokra účtuje túto firmu..... No takže nám vyfúkli termín tak môžem všetko meniť na 27.8.2011 lebo ináč sa nedá kôli dráheho sesterke ktorá ide 3 septembra na svadbu kamoške no hrôza hrôza a to som si myslela že pôjde všetko hladko :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@kristinkap111 vies co, nakoniec som sa rozhodla nekupovat ich. ktovie, ci by som predala saty z roku 2008 a bohvie v akom stave by boli a v salonoch je tolko krasnych siat....dufam, ze to neolutujem. dnes som si zistovala kameramana, tak sa nieco crta a pojdeme sa fotit asi na schlosshof do rakuska a niekam na luku, pole, snad na nejake natrafime po ceste...zacinam sa pomalililinky tesit, doteraz to boli len nervy ze nestihaaaam :-D
Odpovedať
Baby prosím vás poraďte mi :-) nebudem mať čisto biele šaty, sú také maslové alebo neviem ako by som nazvala tú farbu...čo s kyticou- hodili by sa biele kvety? alebo zvoliť radšej tiež maslovú farbu....?????
Odpovedať
@matamano noo tak nakoniec budete mat pred nami :-p daj potom vedieť aka bola zabava ;-) A HLAVU HORE kočanaaaaaaaaaaaaa !!! =-) =-) =-)
Odpovedať
@matamano no a my s "Mojkom ;-) pohodka stále,ešte sa len sála zháňa :-) Pohoda-Klídek musí byť first:-D
Odpovedať
@palculienka2011 jasne saj ja som mala moznost saty kupit ale nakoniec som tak neurobila a teraz ked sa pozeram co vsetko je v salonoch uz sa tesime na skusanie...chystam sa tak v aprili :-) my uz fotografa mame od decembra, je to kamarat ale dobry fotograf, tiez sa chystame do takej zrucaniny u nas na orave a bereme sa na hrade tak asi tam...a tiez po ceste niekde v sade alebo na luke...uvidime...ale tesiiiiiiim sa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@karolina161 no presne ja som začala stresovať tak to tak dopadlo.... Treba to brať s pohodkou ako hovoríš dobre na to idete :) jasné že dám vedieť si zlatá :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zulynka fu inak vetky šaty čo pozerám tak sa mi páčia v maslovej v bielej potom už ani nie a to chcem snehobiele... Takže si myslím že si si vybrala dobre, ale nechápem prečo by to mala byť práve biela kytica, alebo dokonca taká ako máš šaty??? A akú budeš mať výzdobu??
Odpovedať
@matamano ja som tiež chcela snehobiele, ale tie do ktorých som sa zaľúbila boli maslové :-) ale vôbec mi to nevadí, lebo voľným okom to vôbec nie je vidieť, že to nie je biela a dokonca ani na foto. Všimnúť sa to dalo len keď sa priložili k nejakým bielym šatočkám....Výzdobu budem mať fialovú, ale nechcem čisto fialovú kyticu, preto neviem, či to doladiť s bielou alebo maslovou.....
Odpovedať
Profilova fotka
@zulynka asi bielou by som to doladila ked to velmi nevidno že to je taká echt maslová ;-) A výzdoba tiež super.... Ja by som chcela cyklamenovú len neviem či to neni moc odvážne :-(
Odpovedať
@matamano myslím si, že cyklaménová je tiež krásna farba a určite sa nemusíš obávať, že by to bolo odvážne.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?