Svadba v septemberi 2008 v Košiciach. Ako ste na tom s prípravami?

AHojte, aj keď je tento termín ešte ďaleko chcela by som sa opýtať ako ste na tom s prípravami ....
Odpovedať
1
2
6
Profilova fotka
ahoj kaspi ja mam sice termin svadby v aprili ale odporucam ti v prvom rade pozerat sa po sale a po kapele :-) co sa tyka siat staci ti chodit pol roka pred svadbou ja takisto som az dnes bola v uzasnom salone Maggie ktory ti tiez urcite doporucujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak ja sa budem vydavat 27.09.2008, mame salu kostolzarezervovany, no a teraz hladam kameramana a fotografa, no akosi som velmi narocna a nerozhodna :-(
Odpovedať
Profilova fotka
kaspi: Budeme mať rovnako svadbu No my už máme sálu,kostol,kameramana a Dj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj topa akde budete mat svadbu?a ktory kostol?som zvedava co?
Odpovedať
Profilova fotka
No sálu máme v hoteli U leva, kostol máme Dóm sv. Alžbety, a vy čo,kde budete mať vy?Aj ja som zvedavá,chichichichi
Odpovedať
Profilova fotka
V Ges klube a kostol - Dom sv. Alžbety , najvacsia sranda je ze mi vsetko menime, no ale snad uz toto ostane zavazne.Mali sme najprv zarezervovanu Gloriu Palac, a kotol Nad jazerom lebo tam byvam, no a potom somto ja vsetko zmenila lebo som bola nespokojna, no a moj drahy len sa modli aby som uz bolla happy, aby uz som nic nemenila.Ma to somnou tazke hihi
Odpovedať
Profilova fotka
No aj ja som taká,síce sme kostol nemenili ,ale pri sále sme mali problém,no skôr ja.Nič nebolo podľa mojich predstáv až nakoniec som maximálne spokojná. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No u Leva sa aj mne velmi paci, aj ludia si chvalia,takze urcite si sa dobre rozhodla.Mna trosku na Gesku mrzi ze tam nemaju izby, a mne maju prist hostia z Irska, kde budu spinkat?
Odpovedať
Profilova fotka
No to spanie sme riešili aj my,my síce nebudeme mať ľudí až z Írska,ale budú od Vranova a Humenného. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
topa, my sme mali hostinu tiez U leva a tiez sme mali hosti od vranova a z inych kutov slovenska (asi 20,ktorych sme potrebovali niekde ubytovat)...kde ste im nasli ubytovanie vy?
Odpovedať
Profilova fotka
no my ľudí ubytujeme priamo v Hoteli U leva,veď to je jasnačka.Teším sa,že nám vyšla tá sála,je nádherná a vyhovuje nám,že je tam aj detský kútik,takže nebude s detičkami problém :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
fuuha, tak ubytovat vsetkych nasich cezpolnych hosti priamo U leva by bol dost drahy spas :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no to nebudú všetci,a inak ponúkajú výhodnú zľavu.No to je ešte v štádiu rozhodovania,uvidíme čo bude definitívne
Odpovedať
Profilova fotka
kedze som vedela, ze potrebujeme ubytovat vela ludi a nemienili sme za to utratit spuuuuustu penazi, tak som sa u leva ani nepytala...aku zlavu ponukaju?
Odpovedať
Profilova fotka
No ponúkajú 50% zľavu,ale mi tiež ešte uvidíme.Čo sa bude dať tak bude u nás,ty najbližší a ostatný pôjdu autobusom ktorý objednáme späť domov.Takže asi tak.Nechceme veľa utratiť, =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak niejak to tu viazne,halóóó :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Cauko Topa Kacenocka, holoo je tu niekto? Joj kocky som zufala nevieme si vybrat fotografa:(ach jaj
Odpovedať
Profilova fotka
skriatko a nad kym uvazujes??
Odpovedať
skruiatko, kuk do mojho albumu..fotil nas p. Frič, mozem vrelo odporucit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mi fotografa nebudeme mať,aj naša rodina spraví krásne fotky.My si nepotrpíme na umeleckých
Odpovedať
topa, a kameramana? Tiez nie?
Odpovedať
Profilova fotka
kameramana máme,to je jasné.
Odpovedať
Profilova fotka
a koho? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
pán Peter Krbaťa,je to mojej kámošky kámoš,videla som videa,a robí ich fakt skvele
Odpovedať
Profilova fotka
diik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nemá začo, a ty už máš čo povybavované?
Odpovedať
Profilova fotka
topy zatial len to, co je v albumiku..teda nic nove
Odpovedať
Profilova fotka
aha tak a reštiku,neviem či som sa ťa to už pýtala,asi áno,ale neviem kde,chichi
Odpovedať
Profilova fotka
kuk do albumiku ;-)
Odpovedať
1
2
6
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?