Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
1
2
91
Ahoj, ja mam :-) Chceli sme mat 12.9. ale sala bola uz rezervovana. Takze zatial mame objednanu len salu, este treba fotografa a kameramana, ostatne uz aj neskor. Dufam, ze bude pekne pocasie... A ty si ako na tom?
Odpovedať
....my mame taktiez salu zarezervovanu..boli sme objednat este v lete lebo je dast velky zaujem...a mame uz aj kapelu....inak nic.... :-)
Odpovedať
..mas dobry vkus na saticky....aj mne sa pacia... ;-)
Odpovedať
Idete mat zivu hudbu? Aj my by sme chceli, ale tu na Orave nepoznam nijaku dobru... Kolko idete mat ludi?
Odpovedať
...ano budeme mat zivu a mozno aj DJ..este uvidime..ludi tak okolo 140...sme velka rodina...
Odpovedať
...a ty budes mat kolko ludi?
Odpovedať
Super, ze mate tolko ludi :-) My akolo 50-60. To je len ta najblizsia rodina. Keby sme chceli volat aj vzdialenejaich pribuzdnych tam mame okolo 200 ludi, a na to uz naozaj nebudu korunky... Dufam, ze aspon na tych 60 budu :-) Chcela by som tento tyzden najst nejakeho fotografa, na fotkach mi dot zalezi. Ale ten co sa mi paci chce za fotenie 10 tisic a jeho kolega za video tiey 10 tis., a osobitne sa to neda :-( Tak neviem, ci za to vyhodit tolke peniaze... Ale je to na cely zivot. Kedy chces zacat chodit po salonoch? Mas uz vybrate nejake saty?? :-) :-) :-)
Odpovedať
....my mame spolu 140 ludi...mne fotecky urobi sesternicin manzel ..ma svoju fotosluzbu....a kameraman je kamos.kamera ma vyjde tak 7000sk...a fotograf neviem....saty neviem kedy pojdem pozerat leo som momentalne v zahranici...pozeram si iba cez net...bola som aj na ukrajine...ale vobec sa mi nepacili.....vyzdobu si dam asi urobit cez agenturu co poskytuje celkovy servis...sesterka to tak mala a bola velmi spokojna..vybavili za nu vsetko..
Odpovedať
...ahojky.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridávam sa k vám- aj my máme tento termín, je super že s týmto dátumom niekto začal- lebo už som rozmýšlala že vytvorim niečo ja.... takže my máme tiež už zajednanú sálu- boli sme ju tak v polovici leta, ale inak nič, len pomaličky kupujeme take drobnosti, ktorým sa nič nestane keď si chvílu postoja v škatuliach-s drahým sme sa tak rozhodli- že to budeme kupovať už od teraz aby nás to tak finančne nebolelo ako keby sme to mali zacálovať všetko naraz...
Odpovedať
...ahojky no mas..pravdu ze lepsie je postupne kupovat..no ja sa spolieham na pomoc rodicov kedze pracujem v zahranici...inak chvalim tvoju sikovnost,,pozrela som si tvoj albumik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, zatial toho vela nemáme, no boli sme teraz na svadbe a bola tam super starejšia- tak tú sa chystáme si zajednať- u nás nie je zvyk mať starejšieho no strááášne sa mi to páčilo tak to by sme chceli teraz poriešiť aby nam ju niekto nezajednal skôr... inak pozerám že budete mať kopu hostí... my budeme mať asi tak 50-60 a to už rátam aj s kolegyňami z práce... u nás bude asi problém kameraman- ja by som chcela nejakeho dobrého ale tu v okolí neviem či takeho zoženieme...zatial hladáme...
Odpovedať
Článok sa načítava...
...nasi robili bratovi len taku malicku svadbu tak teraz volame vsetkych..mojich bratranc.a sester....ohladom kameramana ti neviem pomoct skus pozriet...inu stranku......a vyzdobu aku by si chcela?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja zbožnujem oranžovu, škoricovú a a take skôr zemité farby no tá moja oranžová akú by som chcela nikde nie je buď je to marhuľová čo ja ee alebo neskutočne krikľavá oranžová. na tých fotkách to nie je dobre vidieť ale ten papier na oznamká čo máme už doma je taký škoricovo oranžový- že nie je taký krikľavý... no take veci ako servitky alebo mašle danej farby som zatial nezohnala, no ale máme ešte čas tak nestresujem a pomaličky skúmam a hladám dalej... a vy? akú by ste cheli výzdobu?
Odpovedať
...my by sma chceli kremovo-zlatu..alebo fialkovu ale taky uplne jemny nadych..ja si dam urobit vyzdobu v agenture..lebo asi nebudem mat cas..ved uvidime a satocky uz mas?
Odpovedať
Profilova fotka
jaj no fialková- tej som mala teraz dosť- krstná sa vydávala a ved si v albume videla- podbradníček aj pierka- všetko mala do fialkova... bolo to inak velmi pekne no ťažko sa zoháňali veci na to....no my sme si dali termín tento aj preto že ja budem mať prázdniny a väčšinu vecí si porobím sama... no tie by už aj boli len neviem či za ten čas do nich nepriberiem- ach jaj...večné trápenie... šaty by som mala mať od kamarátky. ktorá si ich kúpila- a mne sa hned keď som ju v nich uvidela zapácili na prvý pohlad a tak mi slubila že mi ich požičia- teda už su rezervé :-) su jemné a jednoduche- a to sa mi páci... tak sa vytešujem...pridám ich do albumu ked vyhrabem fotku zo svadby... jediné čo ma mrzí je asi to chodenie po salonoch a skušanie šiat, že mi týmto unikne...
Odpovedať
...ja som saticky skusala len na ukrajine..inak na pohlad pekne ale ani jedny mi nesedeli..ja som dost nizka..tak mam aj starch ci nieco na seba zozeniem... :-| ...ked dojdem na vianoce domov tak si obeham salony a uvidim...
Odpovedať
Profilova fotka
jaj no to mala aj moja kámoška problém- všetko jej bolo velké a dlhé... utekám kaderníčke...tak pekný večer prajem a ešte popíšeme, čo mame nove a tak... pa
Odpovedať
,,,dobre maj sa papa..a pekny vecer :-)
Odpovedať
...ahojte kocky ma este niektora takyto termin... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojteeeee...tak aj ja sa pridavam:))) vcera sme sa romanticky zasnubili a teraz sa pomaly, ale isto pripravujeme na nas krasny den, ktory je taaaaak strasne daleko...vsak? :-) zajtra ideme dat zalohu na priestory, a zajednanu mame ece zivu hudbu, uzasny Trnafcan :) a sranda, tento tyzden otvaraju priamo pred mojim vchodom svadobny salon, tak tam asi nabehnem ako prva zakaznicka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, sasettka tak vitaj! už je nas o jednu viac...a srdečne blahoželám k zásnubám... no ešte je to daleko ale kamoška vravela že to tak neskutočne rýchlo ubehne...a radila mi aby som to začala pomaly vybavovať lebo potom sa vraj zbláznim...ale už sa teším na všetky tie zhánačky a take to radostné očakávanie niečoho krasneho, po čom som túžila cely doterajší život, až sa mi nechce uveriť že už sa to týka aj mna, že už o tom nemusím iba snívať...
Odpovedať
Profilova fotka
preeeeesne tak, kristi, ako bys mi slova z ust brala:)))) je to teraz taky krasny a neopakovatelny cas pre nas....musime si to riadne uzit....ziadne take, ze to je "len" svadba, netreba to prehanat...naopak :-D uz som vybavovala salu, pobehala som 6 hotelov a restauracii...a myslim, ze sme si naozaj vybrali to najlepsie, dokonca 2 boli uz obsadene...asi som mala ist vybavovat uz v lete, ako ty :) ...a tiez by som si nist nechcela nechavat na poslednu chvilu, to su len zbytocne stresy:) och, a dakujem za blahozelanie :)))
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, aj ja sa pridavam... :-) Povodne sme to chceli v auguste, ale nakoniec sme to posunuli na tento den.. ;-)
Odpovedať
...ahojky tak to je fajn...aj ja som chcela v auguste...ale tiez sme sa rozhodli pre tanto termin... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby...my mame tento termin len a len kvoli jednej osobke:))) ta pride zo zahranicia 31.8....tak len kvoli nej sme to dali na ten prvy septembrovy vikend :) co nespravim pre skvelu kamaratku :-N horalocka, uz si nieco vybavovala?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, uz som si zajednala salu a nasla som si celkom schopneho fotografa, tak dufam, ze ma nesklame... ;-) kameramana sme vybavili po znamosti a teraz este zhaname dobru kapelu....tieto veci treba vybavit co najskor, lebo ti dobri byvaju skoro vychytani... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak, preeeesne tak :))) my za fotografa chceme kamarata, aj kameramana mame jedneho kamarata... :-D a DJ...hmmm, ece sme nevybavovali, ale chystame sa v nasledujucich dnoch :) a dnes idem na faru zajednat kostol...dufam, ze tam nikto ece nebude na nas datum... :-N
Odpovedať
Ahojte baby, ja som chcela 5.9 a moj chcel 19.9. No spravili sme kompromis :). Ako keby vychadzalo 12 na august alebo oktober, tak by som hned chcela, ale som Maria, cize mam aj meniny. Tak som nechcela taky datum, ze aj meniny mam vtedy, no potom som si uvedomila, ze je to asi egoisticke odo mna, tak ze dobre, bude 12. A inak spoznali sme sa a aj dali dokopy prave toho 12-teho len rozdielne mesiace. No stale su v pozadi aj tie dva datumy... Asi neviem co chcem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj merilin :) dajte si piatehooooo...bude sranda :-D a je to datum najbizsi letu...takze to zarucuje pekne pocasie...ci nie?:)) v nasom meste sa na druhy septembrovy vikend svadby moc nedavaju, to sa tu vo velkom jarmoci a na dalsi vikend by som sa uz bala skaredeho pocasia... uff, prave sme sa aj s rodicmi vratili z poobzerania si nasej saly a zaplateni zalohy, vsetkym sa pacilo a sme nadseni, takze super :-)
Odpovedať
1
2
91
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?