Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
@zulynka Tiež riešim kvety k šatam, ktoré sú smotanové... Smotanova krajka a určite nechcem biele kvety, aj ked sú prekrasne! To by sa hrozne bilo. Túžim po maslových pivoňkách, ak mi nezaručia, že budú určite maslové a nie biele, tak budem chcieť čevené. Myslím, že čeverná je tak jedinečná, že nepotrebuje k ničomu ladiť :) Ale to je podľa vkusu... je to dilema :) Držím palce...
Odpovedať
@dominika255 ja som veľmi chcela biele kaly v kombi s nejakými fialovými kvietkami.ale to som ešte netušila, že budem mať také šaty :-) tak neviem čo robiť. takže keď mi mama povedala, že sa to nebude hodiť keď mám také šaty, tak odvtedy rozmýšľam ako to vymyslieť. Lebo som si to vôbec neuvedomila, až keď ma na to upozornila.... Nevieš náhodou či majú v kvetinárstvach kaly aj v takej smotanovej farbe?
Odpovedať
@zulynka To netuším, zdá sa mi že sú skôr naozaj také čisto biele :(
Odpovedať
Ahojte. je tu nejaka babenka z vas co uz mate stanoveny datum svadby uz aj vybavenych par veci, rodicia, známy to uz vedia ALE zasnubena este nie je??
Odpovedať
@mita9 konkretne tu nie ,ale moja kamoska to tak ma, zasnubena nie je, ale svadbu uz planuju :)
Odpovedať
@hunka a caka tie zrazu na zazrak u priatela??kolko maju do svadby?
Odpovedať
Profilova fotka
@mita9 ahoj my sme sa dohodli na termine s drahym na nasom vyroci vyroci, oslavovali sme, tak prisla na temu svadba, vedeli to vsetci rodina, priatelia a zasnubili sme sa dva mesiace po tom ako sme stanovili termin, stihla som akurat za tie dva mesiace si ujasnit v hlavicke aku chcem svadbu a kde...pozistovala som a pozhanala nejake kontakty a drahy si predomna klakol s prstenom na Vianoce min.rok, ja viem ze to bude zniet divne ale bolo to prekvapenie :-D uplne uzasne romanticke a do poslednej chvile som to necakala ;-) aj ked som vedela ze sa zasnubime cakala som to az nasledujuci rok tj tento 2011 kedze v septembri mame svadbu, podla mna je to normalne ked su dvaja dlhsie spolu, my sme vedeli uz dlho ze chceme svadbu a velakrat sme sa o nej rozpravali
Odpovedať
podla čoho vyberáte kameramana? :-N
Odpovedať
@karolina161 podľa jeho tvorby, ceny
Odpovedať
@t1na no sak toto nie ze sa bojim ale proste to uz nebude take prekvapenie ked pride za mnou s prstenou, lebo to proste nie ze ocakvam....ale tak viem ze to pride urcite...
Odpovedať
Profilova fotka
@mita9 ked tvoj mily vie ze ti na tom zalezi, verim ze pripravi nieco specialne ;-)
Odpovedať
@t1na aj my sme sa vela krat rozpravali uz o svadbe. uz po 9 mesiacoch chodenie..a minule sam mi povedal ze ci by mi to vtedy nebolo blbe keby po tak kratkej dobe prisiel za mnou s prstenom.lebo som mu vravela ze som uz prisla o to prekvapenie ze waaaaau :-DD .... som velmi zvedava co vymysli..a hlavne kedy ked svadbu mame naplanovanu na september..uz mal tolko prilezitosti :-( ..pariz, egypt, vyrocie,.....a stale nic :-D ..som velmi zvedava
Odpovedať
Článok sa načítava...
@mita9 tak kamoska ma do svadby 4mesiace...a ona asi ani necaka, jednoducho to tak berie..a ked by sa ten zazrak aj nepritrafil, ze priatel pride s prstenom, tak nic sa nedeje podla nej, lebo vie ,ze s nim chce byt..a ak prsten pride, tak to urcite bude prekvapko, lebo to vobec necak a netuzi tak po tom.
Odpovedať
@mita9 a tak necakaj ze to bude nieco take ako pariz, egypt, ci ine..moze to byt uplne jednoduche ranne prebudenie..alebo ine prekvapko..nechaj to na neho , urcite ta prekvapi :-D a hlavne sa ho to stale nepytaj, alebo mu to nedavaj najavo, ze to cakas, lebo mozno ani sama nevies kolko krat si mu tak mohla zamrit snahu o ppoziadanie ta o ruku :-)
Odpovedať
@hunka no mas ty pravdu lebo uz fakt vela krat som donho ryla :-D .....ale ked aj v kostole nam budu hovorit "drahi snubenci" a ja sa mozem len zasmiat ze to tazko :-DD ...... Aj v jednoduchosti je krasa :-)......dufam ze ma prekvapi hmm joj vyzeram ako nejaka maniacka alebo co si potrpi riadne, alebo ako zlatokopka :-DD .....ale ked tam ide o to ze furt sa ma kazdy vypytuje a uz ste zasnubeni?ukaz prsten??!! a bla bla bla
Odpovedať
Profilova fotka
@mita9 suhlasim s hunkou :-) vobec to neries...necakaj, mozno caka aj on na chvilu kedy to vobec nebudes cakat...v den svadby? :-D ale nie srandujem pride to coskoro, len sa tym netrap zbytocne
Odpovedať
@mita9 neboj chapem ta.. to mna tak terorizovali kym sme zasnubeni neboli a to tym, ze a kedy bude svadba....a uz mate prsten atd..asi to poznas...a anajskor som sa nad tym trapila, ze tak kedy to spravi,ale potom som to nechcala tak..a zrazu to prislo :)
Odpovedať
@t1na spoluziacka sa vydavala teraz a dost na rychlo lebo caka babatko...a bohuzial prstena sa nedockala :-( ..vzdy ked prisiel drahy jej domov tak iba zahlasil vetu do kelu prsten som zase zabudol kupit :-D ...a zabudal ho kupit az do svadby.svadba bola v novembri a ten prstienok nema :-P
Odpovedať
A ma toho teraz aj vela vskole. je v poslednom rocniku a ma dost tazke sksukove..tak si pockam ci po skuskovom :-D ..a ked nie tak nie....svadba bude aj tak :-N
Odpovedať
@mita9 no tak vidis, ale hlavne sa tym netrap... hlavne je ze ta lubi a budete spolu stastni :) co je z prstena, keby ta nemilovala ale mal by si prsten?
Odpovedať
Profilova fotka
@mita9 no ked sa brali na rychlo kvoli tomu ze otehotnela tak to je ine...asi maju ine starosti ako prsten...neboj uzijes si to,ako hovorim ak tvoj drahy vie ze chces normalne zasnuby prsten prekvapenie tak ta o to neukrati ;-) a tiez to neni lacna zalezitost...teda podla toho aky prsten ale aj tak...mozno ho uz ma kupeny a caka na spravnu chvilu, moj drahy ho mal asi 3dni predtym, nosil ho v kabate a stale ked som ho objala bal sa aby som nezacitila krabicku ktora bola dost velka..raz som nechtiac buchla po vrecku kde ho mal a ze skamenel a modlil sa aby som sa neopytala co tam ma..to by uz neukecal a bolo by po prekvapeni takze sa tvar co najmenej napadne aby mal vhodnu prilezitost :-D
Odpovedať
no sak toto ze to nie je mala investicia..urcite ak bude tak bude z bieleho zlata lebo take chceme aj obrucky.... a uz som sa rozhodla uznebudem vyryvat vobec nic nepoviem.ked tak tak si ho potom podam po svadbe :-D ...dakujem vam zlepsili ste mi naladu :-)))))
Odpovedať
@mita9 aj u nas to bolo tak isto....svadbu sme planovali od septembra a poziadanie o ruku doslo az 20.12 ....a bolo to upne necakane, samozrejme ze som to cakala kazdy den, lebo som vedela ze to bude ale ked som na to pozabudla bolo to...a drahy uvaril veceru, kupil kvety a aj prsten co som si vybrala na internete....ale tiez to nebol zazrak lebo sme ho museli vracat a tak som s toho trosku smutna ale kupime druhy uz spolocne a bude po probleme... ;-)
Odpovedať
@kristinkap111 jeeeeej tak aspon nie som jedina :-D ....a nebola taka trapna situacia ze sa ta pyta vezmes si ma ..ked uz je to "jasne" ze si ho vezmes? :-DDD a preco ste ho museli vratit? :-(
Odpovedať
a vies co nebolo to trapne bolo to mile a pekne ale potom som sa ho opytala ze co ked nie a ten na to ze tak si pytaj spat zalohu za salu :-D no objednali sme cez www.izlato.sk a tam uvadzaju ze prsten ma 4mm v najhrubsom mieste a nik netusil ze to miesto je kamienok....takze prsten mal od 0,56mm do 1,75mm a cez ocko bolo iba 3,75mm a ani nie 4. takze sme ho vratili a oni nam vratili iba 60% z ceny....to je obchod co? ]-( tak ma nahnevali....ale neriesim milacik mi doplati a kupime normalne v obchode kde ten prsten bude ozaj hrubsi
Odpovedať
tak stazovat sa nech vam vratia plnu sumu!! ved to nemozu takto!!!
Odpovedať
ahoj dievcata, tak sa pridavam k Vam.... mali sme mat svadbu v maji ale chcela som neskor, nestihla by som nic pripravit... zatial mame dohodnuty a zapisany termin na matrike a to je asi zatial vsetko... teraz riesim oznamenia, ale chcela by som si ich vyrobit sama, teda navrhnut, no budem musiet porozmyslat ako na to :-D
Odpovedať
@ywonnee tada drzim palce ,a k budes potrebovat radu , kludne sa na nas obrat :-) ked dame hlavy do kopy poradime urcite :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, ja mam svadbu naplanovanu na 10.9.2011 a viac menej este len vybavujeme salu a kostol, dufam, ze na ostatne veci mam este cas, teraz mam skuskove obdobie, tak je to trochu zlozitejsie...
Odpovedať
@lucla ahoj, ako si pochodila v BA?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?