Hotel Kamila, Čierna voda - september 2014

Profilova fotka
Ahojte nevestičky. Kto má svadbu v hoteli Kamila na Čiernej vode? Alebo ktorá z Vás má svadbu v septembri? A ktorá z Vás ju má ešte aj vonku pod stanom? :-)
Odpovedať
ahoj, my chystáme svadbu v hoteli Kamila a termín máme predbežne stanovený na 02.08.2014. Svadbu budeme mať ale v saloniku nie vonku. Budeme mať cca 50 ludí.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj.my mame svadbu 10.05.2014 obrad bude vonku na zahrade.a oslava v krbovom saloniku.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@kristina1204 ahoj Kristina, mohla by si mi dať vedieť aká bola Vaša svadba? boli ste spokojní? aj ja rozmýšlam nad týmto miestom, páči sa mi priestor v reštaurácii a takisto jedlo vyzerá skvelo. Mohla by si mi dať vedieť koľko Vás to nakoniec cca vyšlo? môžeš kľudne cez poštu. ďakujem
Odpovedať
@andromeda10 ahoj mohla by si mi dať vedieť aká bola Vaša svadba? boli ste spokojní? aj ja rozmýšlam nad týmto miestom, páči sa mi priestor v reštaurácii a takisto jedlo vyzerá skvelo. Mohla by si mi dať vedieť koľko Vás to nakoniec cca vyšlo? môžeš kľudne cez poštu. ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@kejka1002 ahoj nasa svadba bola malicka ale perfektna.boli sne so vsetkym spokojny.krasne pocasie nam vyslo.aj jedlo bolo chutne.joj kolko sinuz bohuzial nepametam ake tusim okolo 700-800€ so vsetkym
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?