Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
@teddynkova tak nas den "D" bude mat spolocny termin :-D vitaj:)
Odpovedať
ahojte my mame 10.09.2011 a uz sa neviem dockat....mame salu uz od oktobra a uz sme to stihli len tak tak lebo uz mali reserve aj tyzden po nas...mame fotografa za 250e ale kameru my nechceme...mame obrad na Oravskom hrade aj s ceremoniou s Thurzovcami tak sa tesime, uz je aj to zajednane, mame korbace, syr ostiepoj a zincicu zajednanu...a auto a to je asi vsetko...zatial :-D len na obrucky sa uz trasieme ale nieje akosi kedy ist vyberat sakra... ]-(
Odpovedať
@kristinkap111 ahoj kristinka, tak vy budete mat uuuuuuuuuuzasnu svadbicku. mne sa Oravsky hrad velmi paci. minuly rok v juli sme boli na dovolenke na Orave a navstivili sme aj hrad. nadherny...fakt krasne miesto na svadbu. az ticho zavidim.... :-N a v ten den, ked sme boli na hrade, ma moj drahy poziadal o ruku, takze na to miesto mam len tie najkrajsie spomienky :-D
Odpovedať
hm vidis aky je svet maly :-) no len ja vobec neviem ako vyzera rytierska sala kde to vsetko bude :-N bol to vybavit moj buduci svokor...my si musime uz len napisat ziadost a vobec neviem ci tam bude hudba na nastup, ci tam dtahy bude ci pojdeme spolu...ako a co ale to sa hadam este stihnem opytat... :-( je tam pekne vazne aj ja som rada ze sme to takto poriesili, lebo sme mali mat len matriku kedze drahy je ateista a takto to bude lepsie vyzerat..
Odpovedať
Profilova fotka
hunka: veru, tak to sa teším, už máš všetko rezervované? Ja som práve dnes dorezervovala DJ, takže tie napodstatnejšie veci mám za sebou :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kristinkap111 aj my máme presne 10.09.2011:) a čo sa týka obrúčok, tak my sme si vybrali na veľtrhu, takže ak sa nejaký bude konať, odporúčam :) veľký vyber mali
Odpovedať
silsil a na akom??? a kolko vas vysli ak mozem vediet???
Odpovedať
@teddynkova no aj ja som rada mame pred sebou uz len to prijemne ako saty, oblek, kvety, uces a maku-up a tak...a hlabne setrit kedze moju polovicu si platim sama a drahy mi pomaha
Odpovedať
ahojte kočky, pripájam sa aj ja, svadba je naplánovaná na 24. september. Svadba bude v TT a zatiaľ máme zajednaného fotografa, DJ a sálu. Teraz zháňame kameramana.
Odpovedať
ahojte, aj my budeme septembroví ;) 10.09.,,, na Orave...vybavujeme už asi všetko,len šaty som si ešte nepozerala. Až sa bojím, či sa budem sama sebe v nejakých páčiť
Odpovedať
Profilova fotka
@kristinkap111 na svadobnom veľtrhu v carltone, ale bude ešte jeden v inchebe, tak si myslím , že aj tam bude dobrý výber.. a mali zlavy 10-20% podla toho ktory predajca, a my mame konkretne za 500e par, ale boli samozrjeme aj lacnejsie a aj drahsie..zavisí od typu, hrubky, kamienkov..atd..
Odpovedať
no my co sme kukali v MT tak nam nase cisla nukali za 350 az 400e takze celkom dobre...vies ja som z oravy a nechce sa mi 2x bezat do BA...a v nasom salone v DK maju 10 % zlavu na obruckyu penicka.sk tak sa uvidi ak si tam vyberiem saty budeme brat od neho...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@puss02 neboj nic nebude zima...nezvykne byt este vtedy :) my mame 9.9. piatok na moje meniny a bude krasne lebo mame obrad vonku, verim toho ze bude teplucko a svietit slniecko
Odpovedať
ahojte :-) tak sa pridávam,svadbu máme 17.9.2011 v Trenčíne. zajednane mame salu,foto,kameramana,hudbu,výzdobu-čiže tie podstatne veci myslim.ale rozpočet už dávno prekročený :-|
Odpovedať
angelin14 neboj aj nas rozpocet je na tom mizerne..ale co uz vydame sa aj tak no nie? ;-)
Odpovedať
ahojte buduce zienusky :-) planujeme svadbu tiez asi 3.9. len nemam tusenia kde to bude ;-( mali by sa uz konecne rozhodnut len fakt neviem kde ..viete mi niekto poradit pekne miesto v okoli ba kde by sa dal postavit stan ale je v blizkosti aj nejaky penzionik alebo hotel ??? dakujeem 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočeny, ja sa teda tiež pridávam, naša je naplánovaná na 10.9. 2011 tiež :) ale tiež zatial nemáme rezervované miesto :( ale už sa na tom horlivo pracuje a tento týždeň to už isto vybavíme, bo keď pozerám ako máte vy už všetko vybavené, tak ma chytá panika :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, my se taky budeme brát v září, jen termín jště nemáme, bereme se totiž v Las Vegas a zatím nemáme letenky, tak uvidíme, na kdy se nám je podaří zarezervovat, ale určitě to bude září :-)
Odpovedať
@lubikka no veru nam uz v oktobri povedali viacery ze uz je rezervovaneee tak sme sa poponahlali a mame teraz veget ;-)
Odpovedať
@nicolletta fuha tak to ti trosku zavidim...a preco tam?
Odpovedať
@miroslavatt ahoj, nevies mi poradiť v TT nejakú fakt dobrú vizážistku? Ď.
Odpovedať
@kristinkap111 tak to rozhodne!:)
Odpovedať
Ahojte, tak my mame svadbu 10.9. v Trnave, uz mame skoro vsetko vybavene. Inak bono34, vizazistku mam Zuzanu Belicovu, ma FB stranku (parfumeria Christy), mna este nelicila, jednu znamu ano, tak verim ze to bude dobre.
Odpovedať
@teddynkova ahojky :) no tak zajednane mame len salu, knaza, dj, fotgraf a tak 50% kameraman, lebo sa nevieme rozhodnut...a obidvaj ste zo smokovca?
Odpovedať
@angelin14 :-)
Odpovedať
Dievcata chcem sa opytat, viete robim prvu svadbu :-) , tak sa pytam ako to je s hostami co dojdu okolo deviatej vecer, viete mne z prace drahemu sef a kolegovia...proste taky co nebudu na veceru...neviem ci sa v restike hlasia na tu druhu veceru, ci sa nemusia bude jedla dost ci ako?? este som sa na to nepytala v penzione kde to ideme mat, tak sa pytam vas ako to budete mat zariadene...my tu druhu veceru mame formou svedskych stolov....dik
Odpovedať
bono34 ahoj zatial som este vizazistku neriesila a nemam ani skusenosti, ale co mala kamaratka svadbu, tak si chvalila na frantiskanskej ulici. Je tam parfumeria a tam sa dohodla aj na vizazistke. Ale nebola som tam, takze ti neviem povedat, ci to tam este je.
Odpovedať
Profilova fotka
@kristinkap111 Myslim si ze ked mate druhu veceru formou svedskych stolov tak ich asi netreba hlasit , ale radsej by som sa na tvojom mieste opytala tam kde to budete mat.Ako to zvyknu urobit v takychto pripadoch
Odpovedať
Profilova fotka
@kristinkap111 Ja mam uz tiez veget.Teraz si len kupujem veci do vyzdoby kedze si ju robim sama.Tento vikend som poriesila sviecky a svietniky.Takze podstatne uz mam uz iba organza, balony, a netkana textilia a navleky.A este plagat si musim dat urobit z karikatury.Servitky uz mam, menovky budem riesit ked budem mat kompletny menny zoznam, cize asi 2 tyzdne pred svadbou.....hehe
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?