Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
asi iba lenosit v posteli, kukat filmy.. ale pacia sa nam rozdielne zanre, tak to bude trosku problem, zas sa budeme hadat :-D on ma nuti pozerat horory!! predtym som ich pozeravala, ale odkedy byvam sama doma, tak uz nie!!! to potom ta moja fantazia funguje na plne obratky :-D :-D ty pozeravas horory? inak, mne sa teda v taliansku velmi topanky nepacia.. sice vsetky topanky, ktore mam, su z talianska, ale aj tak sa mi najviac pacia a najviac nosim tenisky zo slovenska!! :-D aj ked tie topanky na internete alebo co predavaju v milane, tie su fantasticke!! to iba na sardiniu sa take veci nedostanu!! je to prilis daleko a prilis zabudnute miesto :-D to mas lepsie ako internet s tymi topankami.. ked nepride mohamed k hore, pride hora k mohamedovi (ci ako to je :-D ).. ked neprides ty do obchodu, tak pride obchod k tebe :-D aj ja chcem taky servis :-D co stara?
Odpovedať
Profilova fotka
ja hohory mam celkom rada, ale HORORY..pretoze strasne vela filmov je akoze horor a v skutocnosti to nema daleko od rosamundy pilcher /to je ta co pise romany ;-) /..su take o nicom.. :-S * to my tiez mame odlisny vkus..maco miluje bojove a hlavne cinske a ja z kazdeho troskuu..ale asi najradsej komedie..a samozrejme geere+roberts..to je moje..pretty woman a tu nevestu na uteku mozem pozerat donekonecna :-D :-D *vcera sme pozerali simpsonovcov, ten film..no este ze som na to nesla do kina!!strasna blbost..ako serial je super, no ten film je trapny 8-( 8-( * co ty tak pozeravas?? ja co som videla topanky, tak presne take iste by som kupila na trznici u cinana a nie za 50 euro ale za 25 :-D :-D *mne tie ich veci pridu bud zbytocne precackane alebo zase take o nicom :-S * ono by to bolo super, len je to taky tucko a ma problem hybas sam so sebou nie este s krabicami od topanok :-D :-D ..takze asi sa budem musiet obetova, vstat skorej a ist ho pozriet ]-( stara??ani neviem..som ju uz asi 2 dni nevidela x-) , ale dneska tu boli..tak ja som si zobrala psp-cko, cigarety a sla si zapalit do tej druhej miestnosti :-D *
Odpovedať
dobre si spravila s tou starou, ze si odisla prec!! ]-( :-D ja som tiez pozeravala tie horory, najviac sa bojim tych, kde su deti mrtve :-S :-S raz som videla taky japonsky horor, neviem, ako sa to vola.. ani si to presne nepamatam, ale pamatam si jednu scenu, kde isla dole schodami take dievca (mozno chlapec to bol- ale neviem ani, ci diet, ci dospely), ale nie normalne, ale po rukach a nohy malo tiez tak zvlastne prehodene- vyzeralo ako pavuk.. a vydavalo taky zvuk jak rapkacik.. doteraz si to niekedy predstavujem, ci sa to ku mne neplazi :-S :-S :-S nevidela si to?
Odpovedať
Profilova fotka
ee, to som nevidela :-S *mne tie horory pripadaju take o nicom..ale neznasam ak su niekde pavuky..to mam potom pocit, ze lezu aj po mne prr :-S :-S * ja mam este zo slovenska jeden film, vola sa to ze "superlux", taka krepa komedia, ale mne sa lubi :-D :-D *je to taky starsi film..skus, ci to u vas niekde nemaju, je to sranda :-D :-D * mi maco isiel zobrat nieco jest a uz je prec pol hodinu..to mohol ist aj pre mcdonald :-D :-D
Odpovedať
no ja mam este rada aj parodie, to je take super na oddych :-D :-D pohladam ten superlux, no neviem... a o com to je? aj ja chcem mcdonald!!!! :-D :-p ja som si dneska spravila iba oblozenu zemlu, asi budem musiet spravit dalsiu.. no tak drahy mi prave oznamil, ze ide do prace ]-( ]-( tak tu budem aj vecer.. len sa mi to nejak nezda!!!! ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( musim ist vypatrat, co to preco ide do prace!! to zas bude bitka :-D dneska sa mi inak snivalo o tej k...e (s prepacenim), ze bola v nejakom bare, kde aj ja s drahym a ja som sa zarozpravala s niekym a ked som sa otocila, drahy tam uz nebol!!! ani ona!!! ]-( ]-( :-S mna asi slahne!! bol to horsi sen ako s mrtvymi alebo s cim!!!!! ]-( ]-( :-S :-S normalne som bola na neho nastvana, ked som sa zobudila!! uz dosiel mcdonald?? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
"Superlux" - je jeden z najveselsich dilmov od Blby a blbsi..Fred Barylow zufalo vypadajuci muz v zlom obleku klope v ten den uz po piate na dvere a snazi sa predviest super vykonny vysavaci system.Dvere mu vsak zatvaraju pred nosom!Fredow rival z mesta sposobi naopak uspech vo svojom cervenom obleku a urobi cokolvek aby mu prebral zakaznikov. Fred "chradne" /prekladam to z cestiny :-N /, ale len do tej chvile, nez zisti, ze Super Lux sa da pouzit aj na ine ucely - k osobnemu poteseniu! Vyzbrojeny touto tajnou zbranou vezme Fred mesto utokom, pretoze takmer kazda domaca pani bazi po Super Luxe, vdaka ktoremu sa dostane do "inak nepristupnych miest"* - ja ten film proste zeriem..je to taka pohodova komedia :-D :-D * no, mcdonald nedosiel..skor KFC.. :-D *prisli vyprazane kuracie prsia..tak sme si spravili pyre a samozrejme zavarane uhorky..som sa napraskala x-) * do prace??ked nemusi??tak to mna by tam ani nehlo :-D *take sny poznam..su vazne hnusne ]-( *ale co bojis..sen je len sen..*ja macovi verim, ale ked nahodou vo mne zacne hlodat cervi, tak proste chodim vsade s nim a je to ]-( :-D
Odpovedať
no tak ten film si pozriem!! :-D pekny vysavac :-D ja zase bojove a cinske nemusim :-S tie asi najviac zo vsetkych!! aj mojmu sa pacia cinske a hlavne tie z 80.-tych rokov, take smutne :-S :-S a niekedy ma nuti to pozerat!! take ja mam trapenie doma :-D ale serial, ktory najviac neznasam je Star trek :-S :-S :-S :-S :-S tebe sa to paci?? tie kuracie prsia ti zavidim, ja som tak leniva, ze sa mi ani nechce ist si spravit tu zemlu :-N ja by som aj chodila s mojim, ale mne sa nechce!!! ja som taky lenivec :-N ale zase co sa ma stat, sa stane :-S kaslem na to!! v najhorsom pripade- kreditky mam :-D :-D ale nie, zartujem :-D ale nebudem sa uz znervoznovat a stresovat kvoli jednej p..i!!! ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
mi si stale s macom hovorime, ze "miao miao, haf haf"..ale to musis vidiet ten film aby si pochopila :-D *ja tiez tie cinske moc nemusim, jedine co mam rada je jackie chan..toho mozem vsetkymi desiatimi..je neskutocne, co dokaze =-) * startrek nemusim ani ja..ja som skor pozeravala vesmirnu stanicu DS-9, ci ako sa to volalo, to ma bavilo..ale najradsej mam cerveneho trpaslika /red dwarf/..vyslo to aj knizne..som za tie knihy dala asi 1500.-, ale nelutujem ani korunu :-D * sak ked uz isiel drahy do prace, tak nech ti nieco donesie nie?? ]-( presne tak, kasli na nu..drahy je s tebou!!*ja to tiez tak beriem, ze co ma byt bude..ale ja som si vzdy hovorila, ze je tu v taliansku vela bab, ale ved maco si vybra predsa mn, tak kaslat na ne..nebudem sa zbytocne stresovat..mi za to ani jedna nestoji 8-) * a co porabas..ci len tak relaxujes?? :-)
Odpovedať
pocuvam 'Una mamma per amica' a mam taku blbu naladu kvoli staremu.. ale pijem jacmen, tak by mi to malo hadam zdvihnut naladu :-D a fajcim jednu od druhej :-S ale rozmyslam, ze si nieco kupim na ebay-i,aby mi ta depresia presla :-D ved je to jeho chyba, tak to musi aj on odcinit-tym, ze si nieco kupim... a mam aj dve kreditky- tak na co cakam??? :-D :-D vcera som si kupila aj zehlicku na vlasy.. nastastie drahy sa tomu velmi nerozumie- ja uz totiz jednu mam, ale taku hrubu, ani velmi nefunguje, tak som si kupila druhu!! keby vedel, ze uz mam doma jednu, tak ma asi zabije :-N :-D ale nejak s tym neviem narabat!! lebo ja som si to nekupila na vyzehlenie vlasov, ale na natacanie- na tie vlny.. jedna sa mi sice dneska podarila, ale ostatne nie a nie vytocit... teraz mam taky uces a là Majster N :-D :-D ty ju pouzivas??
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem neviem, ci je ten jacmen na zdvihnutie nalady..to skor nejaka vodka alebo vino :-D :-D *ten ebay laka aj mna..som pozerala, ze tam maju celkom dobru kozmetiku..ale handry som moc dobre nevidela..a ked aj, tak dost drahe..na to ,ze je to ebay :-S * ty si si uz nieco objednavala z tohoto talianskeho?? no, ja som mala jednu zehlicku na vlasy, ibaze bola dost o nicom..a kedze ja mam vlasy skoro po pas, tak som si ich zehlila 2 hodiny a vysledok ziadny 8-( *tak mi maco kupil taku fajnu..s tou mam vyzehlene vlasy za pol hodinku a drzia..aj ked je vlhko, vobec sa neskuceravia x-) x-) *inak nat takou kulmo-zehlickou som rozmyslala aj ja..ja milujem take tie vlny x-) *ale mne to tiez ktovieako nejde..jedna kucera taka, dalsia uplne ina :-D ]-(
Odpovedať
a este som zabudla!!! ja mam este kulmu!!! :-N :-N tu radsej ani nevytiahnem pred nim :-N ale to je iba kulma a ta mi robi take hrozne malicke kucery ]-( ved aj stala iba 10 euro :-D ale to je mozno aj mnou-ze s tym neviem poriadne narabat.. sa mi ruky prepletaju, nejde mi to!! dneska som sa 2x popalila!!! ale tu zehlicku som si kupila hlavne preto, ze som ju videla u kadernicky, tak hadam bude dobra... ty mas aku znacku?
Odpovedať
Profilova fotka
ja nad kulmou rozmyslam, ale neviem..som dneska videla taky..zehlicko-hreben, kym maco pozeral chladnicku / :-D /..to bolo vlastne na vyrovnavanie vlasov a dodanie objemu..bo ja ked si vyrovnam vlasy, tak su len rovne..objem ziadny ]-( *len ci to bude fungovat :-N * a to s tym popalenim poznam..moja mamina ma este taku komunisticku /jej asi kupim na vianoce novu =-) / a s nou som sa tolko krat popalila..krk, lice.."sranda" bola :-D :-D * tak ale vies ako to je u kadernicky..ona ma volne 2 ruky a hlavu pred sebou..ty mas sice tiez 2 ruky, ale tak je to dost namahave si nieco vycarovat sama..teda aspon pre mna :-S * no, neviem aka to je znacka..ale pozriem ti to a zajtra napisem ;-) *
Odpovedať
Článok sa načítava...
s tym ebayom- prave pozeram, fakt tam toho vela nie je!! teda pre mna :-( ja som si tam cez leto nakupila dost- 2 pary topanok (baleriny), 5 siat, 2 sukne, 1 tricko a mozno este nieco ine-nepamatam uz.. este 1 kabelku ;-) a ani ceny neboli take hrozne, neviem.. ty si tam uz nieco kupila?
Odpovedať
Profilova fotka
na talianskom este nie..ale ta kozmetika ma laka..tej nikdy nie je dost :-D *ale zatial len pozeram..inak tam sa da nakupovat aj cez normalnu kreditku, ze?? nemusim ju mat nijako embosovanu, ci co.. =-) ale cez jednu holku som si objednala teraz nejaku kozmetiku, tak cakam..uz by to mohlo dojst, bo uz vobec nic nemam..hlavne make up..som dnes vytlacala posledne kvapky ;-(
Odpovedať
s tymi kreditkami ja neviem, asi netreba nic.. prave to tam prebehavam, no vsetko je fakt nejake predrazene- ja teda pozeram znacku Denny Rose, strasne sa mi pacia od neho veci, aj som si cez leto kupil nejake saty od neho, ale boli ovela lacnejsie, ako tie veci, co su tam teraz.. :-( kozmetiku som tam teda este nepozerala, ja jedine oblecenie.. musim to tam poriadne preskumat :-D a s pracou sa ti este nic nerysuje??
Odpovedať
Profilova fotka
ja som ako prve skumala kozmetiku..celkom sa da.. :-) ..a celkom lacne*ale co pozeram handry alebo parfemy, tak strasne drahe..mne sa pacil parfem sonia rykiel - woman a tam je este drahsi ako normalne =-)* stale nic..je to tu take o nicom..ale snad sa to zlepsi..teraz v zime ani na slovensku nie je moc roboty, ono sa to vzdy rozbieha po novom roku alebo tak na jar :-S *ale uz by som nejaku robotu prijala..aby sme mohli ist do vlastneho bejvaku :-D x-) * ty si hladas nejaku robotu??
Odpovedať
ja si hladam, ale tiez je to take biedne... prave som spravila ohen v krbe- boze, tolko namahy!!! :-D ale uz je velky ohen, uz mozem aj preskakovat :-D inak uz som z toho spania cela osprostena!! vies, ked si niekedy na pochybach, aky je dnes den? to sa, samozrejme, stava aj mne, ale dneska som bola na 100% presvedcena, ze je utorok.. dokonca som o tom presviedcala aj draheho!!! ale to bolo urcite tym dnom, co som skoro cely prespala :-D aj fotak sa mi dneska pokazil, jake som mala nervy!! ale uz som naucena! :-N kupila som si pred 2 rokmi jeden drahy Canon (7.1 pixlov) a hned na druhy den sa mi pokazil, opravili mi ho, za 2 mesiace znova pokazeny, znova mi ho opravili (ale uz som musela zaplatit) a potom mi padol na zem (draheho vina ]-( ) a uz som sa hanbila tam ist, ved za pol roka sa mi 3x pokazil :-N :-N tak som kupila drahy, taky obycajny, ale aj s tlaciarnou.. ten mi vydrzal od minulych vianoc az doteraz (rekord :-D ), no a dneska mi hapruje.. zapne sa, vsetko, ale nevidiet nic na obrazovke ]-( tak musim aj s tym!! inak ja som taka kazisvetka- vsetka elektronika sa mi kazi!! notebook - klop,klop,klop - zatial :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja dufam, ze na buduci rok si uz nieco najdem, bo toto ma nebavi..mna nic nerobenie dlho nebavi..taky mesiac - dva :-D :-D :-D * inak my ako sme teraz stale v lokali, tak ja netusim ani aky je datum ani aky je den..mne keby povies, ze je torok, tak mam utorok :-D * ja som tiez chcela fotak, ale to az ked bude robota.. :-| *ja sa v tom vobec nevyznam..to ja by som sla za sestrou a jej frajerom..ti su do fotenia blazni x-) * a to kupujes stale v tom istom obchode..aby sa ti nestalo, ze ti nebudu chciet predavat elektorniku :-D :-N :-D * to ja nie som ani tak kazisvet, ale skor stracac..dokazem stratit uplne vsetko..teda okrem prachov, to sa mi este nestalo /klop,klop,klop/..ale co sa tyka kozmetiky, sperkov, daznikov a tak podobne..tie su v nenavratne :-N
Odpovedať
ja telefony kazim jedna radost, tento mam od vianoc, ale ten bol drahy, tak si davam pozor, aj ked raz uz mal na male :-N polozila som ho do vody :-N a asi den nefungoval.. nechala som ho na nabijacke cely den a potom sa z nicoho nic zapol :-D asponze tak!! ale predtym som si kupila jeden za tazko zarobene peniaze, mala som ho asi tyzden a s kamaratkami opite sme isli do mora.. a telefon vo vacku!!!! tyzdnovy!! tak som si kupila druhy a ten sa pokazil asi za pol roka, tiez som ho niekde namocila.. ale ten mal aspon kamarata, lebo sa namocil do vody aj s draheho telefonom :-N :-N tak som "zabila" dve telefony jednou ranou :-N fotaky som kupila kazdy zvlast, nastastie :-D ale este mam zehlicku (normalnu) neposkodenu, z tej sa tesim.. ale fen som uz tiez stihla "zneskodnit" :-D cinanci su neni dneska? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to ja telefony ani nie..som mala viacero telefonov od motoroly a tie boli neznicitelne..vyborne telefony x-) *ale za maturitu mi maco kupil noku 6111, taku vysuvaciu, strasne pekna..asi po 4 mesiacoch posla..displej, tlacitka, baterka..vsetko..ale stale som nemala cas ju ist reklamova, tak sa chystam, ked prideme domov..este je v zaruke :-D :-D * xixi, si dobra, akurat prisli taki dvaja :-D :-D *dufam, ze nevyhraju ani euro.. ]-( * uz si konecne nieco jedla, ci stale sa odhodlavas na ten sandvich?? ja prave dlavim gelato :-D
Odpovedať
nejedla som este a ani mi nejak nechuti.. teda aj by chutilo.. ale keby mi to mal kto pripravit :-D mam tu iba zvieratka, tie mi to tak jedine zozeru :-D ale asi si spravim, uz mi skrka v zaludku... aj sa pojdem osprchovat, tak sa na chvilu odmlcim... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ti je dobre..ja ked sa chcem ist osprchovat, tak musim vstat o hodinu skor..zalozit ohen v kozube, nech sa zohreje voda /bo macovi este stale nespravili ten termostat, ci ako sa to vola :-N ..je to bida 8-( * tak sa chod pekne napapat a hod sa do sprchy ;-) *potom sa ozvi ;-)
Odpovedať
jaj, no uz som tu.. super oblozenu zemlu som si spravila, mnam :-) s takou stiplavou pomazankou, este teraz ma palia usta :-D aj sprcha bola fajn, az na tu zimu, co tu mame.. normalne som sa bala vyliezt z tej horucej sprchy :-) s tou vodou to poznam, ja som sa tak sprchovala asi 3 dni, ked tu bolo volaco pokazene, ale bez teplej :-S :-S na tom ebay-i som nakoniec nic nenasla, mozno jednu bluzku, ale dost o nicom!! asi si kupim skuter :-D aby som sa nenudila a mohla chodit mojho kontrolovat ]-( :-D vy mate ako daleko lokal od domu?
Odpovedať
Profilova fotka
to poznam s tou sprchou..ja ked sa idem sprchovat, tak vzdy donutim maca, nech mi da do kupelne ten ohrievac..inak sa nesprchujem :-D *oni maju doma strasnu zimu..ale to je tym, ze su tam dost hrube steny :-S * ja chcem maca donutit, aby si dal embosovat tu svoju kartu co ma, aby som mohla nakupovat na americkom ebay-i..tam maju ovela lepsie veci /hlavne vacsi vyber/ a aj ovela lacnejsie ]-( nad tym skutrom rozmyslam aj ja..ale asi az na buduci rok..v takejto zime sa mi nechce jazdit 8-) * no, my to mame takych 20 minut..ale ked soferuje maco, tak 10 a ked ja tak 30 :-D :-D * tvoj ma ako daleko restiku??
Odpovedať
no moj to ma v meste, my zijeme na 'samotke' asi 3km od mesta a to je hrozne otravne, ked si nieco zabudne, tak sa musi vracat a cesta je hrozne klukata a uzka, ked idu dve auta... a ked ide moj rychlo a do zakruty nevidi auto!!!! :-S tiez je to tak 10 minut, ja som to zvladla za 20!!! :-N tu je tiez hrozna zimu vnutri, ja tu sedim so salom :-D , ale aspon mame ten kozub, aj ked je daleko odo mna :-( nic nemam poruke- ani TV, ani kozub :-( s tou kartou by si to mala dobre, ale aby si nezostala zavisla ako ja :-D cez leto som mala asi 3 dni taky rup v hlave, som sedela za pc cele dni a cakala, ci vyhram, normalne jak zavislak :-D :-D ale potom ma to preslo, nastastie
Odpovedať
Profilova fotka
ten moj jazdi rovnako!! :-D ja sa normalne az bojim volakedy..hlavne ked nestihame a ide ako keby mal formulu ]-( * maco maju tiez kozub ale v kuchyni a to je od jeho izby daleko, takze mi si vzdy vecerc zapneme ten ohrievac a za 2-3 minutky mas teplo a to iste rano..akurat to vzdy vyzeniem maca, bo ja sa do tej kosy neviem vytrepat z postele :-D :-D * akoze nemas telku?? sak mate dve :-D tak tomu ver, ze zo zaciatku budem ako zavislak..hlavne na topanky, na to mam slabost :-N *a na americkom maju vazne super..tento taliansky mi skor pipomina bazar :-S
Odpovedať
:-D presne, jak v bazari!!! ja som tiez na topanky!! som si tu kupila uz 7 parov!! ale nosim vacsinou iba 3 pary + mam zo slovenska este.. k tomu tenisky a cizmy.. ja som taka zavislacka na topanky, ale najcastejsie nosim aj tak tenisky :-D telky mam dve, ale jedna je v izbe, to iba pocuvam televizor a druhy 'sedi' tu pri mne na gauci, tusim nema jeden kabel, tak si ju ani nemozem zapnut :-( furt mame volaco, co nefunguje- uz som zvyknuta :-D a kolko ma obyvatelov to vase mesto?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som hlavne na tie vysoke..cizmy, sandalky..to je jedno, len nech maju min. 6cm opatok..inak nezajem :-D :-D *haha..sediaci televizor, to je dobre 8-) * fuha, tak to netusim,ale moc nie, je to take prditko..spytam sa maca..ale pochybujem, ze to bude vediet :-D * snazim sa dojst na to, ako sa nakupuje na tom americkom, ale moc nechapem..ze potrebujem nejaku emosovanu kartu ci co..som z toho jelen..este sa tesim ako to vysvetli macovi, to zas bude :-D :-D
Odpovedať
hm, to by som ani ja nevedela vysvetlit :-D no musim sa aj ja pozriet na ten americky, uz som si kupila jednu koselu-bielu, ale este nezmizla moja zla nalada, tak musim este co-to pokukat :-D :-D ty si tam co take dobre videla?
Odpovedať
Profilova fotka
ako maco je na tom talianskom zahlaseny, ma aj konto spravene, ale ked ja som tam nic nenasla :-( *nemas nejakeho dobreho predajcu?? =-) prave som si spravila minikatalog pre toho chlapika, co ma tie topanky..ze zajtra donesie a nech si vyberiem :-D :-D *este lepsie ako ebay :-D * no, na tom americkom maju hlavne lepsie oblecenie..a celkom lacne..ale aj vela sperkov a hlavne drogeria x-) *aj ked topanky sa tam moc neoplatia podla mna..40 euro za cizmicky od cinana..no neviem neviem :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?