Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeej, takze v sobotu sa otvaraju flsky, co?? ;-) *gratulovat ti budem az v sobotu :-D * no, ja ti neviem..nakupit si si nakupila teraz..a to auto bude ci nebude??to by bol celkom v pohode darcek nie?? ;-) inak tu je to s tymi psami/y strane..sa citim ako v nejakej ciganskej dedine..su uplne vsade..sa len tak prechadzaju po dedinke..ked ides autom..hlavne vecer..tak musis poriadne pozerat, aby ti nejaky nevletel do cesty..strasne..*aj vam tam len tak pobehuju?? =-)
Odpovedať
no nam len tuto na campagni, v meste ani nie.. ale ja sa tu bojim aj ist na prechadzku, lebo trosku dalej od nas maju dobermanov a rotweillerov, tak chod niekde, ked su tam psi!!! :-S :-S auto asi nebude, drahy mi ho nechce povolit, ze to su zbytocne vyhodene peniaze,ale setrim a kupim si nejaku staru hrcu.. aj jeden, co robi u neho v restike, si kupil nejake stare auto za 200 euro.. sice ho potom musel doopravovat, ale aj tak fajn cena :-D tak nieco pohladam aj ja.. som videla minule na ebay-i za 1 euro auto.. nejaky citroen, par "drobnosti" nefungovalo, ale bolo celkom zlate. x-) som mu povedala, nech mi spravi nejake prekvapko, nejaky skutrik :-D , ale nic, tusim mi este nic nekupil a to som od neho tento rok vyzadovala prekvapenie! zase to dopadne ako kazdy rok- v den narodenin sa zobudi a ked sa ho spytam na darcek, tak mi hodi peniaze a ja na poslednu chvilu pojdem nakupovat handry!! ]-( romantik :-D :-D strasny je v tomto.. keby aspon nejaku ruzu!! ]-( no ale hadam sa uz tento rok polepsi.. talian ozaj, a ty uz soferujes pravidelne??
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja som soferovala snad pred 3 tyzdnami..vobec sa mi nechce..bud som unavena alebo prsi ]-( *a mam taky maly problemik, ze sa neviem pohynat do kopca a maco ma na to nervy :-D :-D *ale inak ma pravdu, v tej autoskole ma nic nenaucili..a tie prachy!!! ]-( ]-( ]-( tak nech ti kupi auto na leasing..macova segra si tak teraz kupila..aj ked jej staci auto s troma rychlostami..ide maximalne tak 60-70..niekedy 80 aj to z kopca :-D :-D * ja ani neviem, co som dostala na narodky..viem, ze bola torta, sampus..hmm..vazne nepamatam :-D :-D *ja teraz hutam, co kupim macovi..2.6. ma narodky a mna nic nenapada :-( *co kupujes drahemu k narodkam??
Odpovedať
no inac fakt, ani mna v tej autoskole nic nenaucili.. ked mi dali vodicak a prvykrat som sadla do auta, tak som kukala, ze co mam robit :-D no praveze mi nechce kupit normalne auto, ze to za par rokov nebude mat taku hodnotu a bla, bla, bla.. ze on by mi radsej kupil nejakeho veterana, nieco taketo http://images.google.it/imgres?imgurl... no tak ale to nie je pre mna.. niekedy ma fakt udivuje moj drahy.. neviem, ci si ma predstavuje so satkou na hlave a s okuliarmi ako v nejakom filme :-D :-D v najhorsom pripade mu vezmem jeho a hotovo ja rozmyslam, ze drahemu kupim k narodkam ten satelitny navigator (ci jak je to po slovensky), prave dneska som to kukala v obchode, tak okolo 120 euro to stalo, sice ma bude drahsie stat, ale hadam sa mu to zide, aj ked on nechodi casto mimo ostrova :-D vy to mate? alebo potom elektricky holiaci strojcek, ja som to drahemu kupila na vianoce a celkom si chvali.. ma?
Odpovedať
Profilova fotka
mi ani nehovor..ja ked som si sadla do macovho auta, tak som nevedela ani ako sa poriadne startuje a co mam pri tom robit..no hroza!! :-S * xixi, no ako takeot auta maju hodnotu (tieto starsie), ale ked mne sa nejako moc nepacia..to ten moj mi len povie sumu a vyber si co chces..ale zatial mi je to auto na prd..nemam kam chodit :-D :-D* no, gps navigator ma..som mu ho akoze kupila ja na vianoce..a holiaci strojcek tiez..uz som z neho zufala..som rozmyslala, ze mu kupim nieco D&G..prsten alebo take nieco..som chcela naramok, ale tych ma asi 5 8-( * ja by som najradsej isla niekam na dovolenku, ale neni cas :-(*sme chceli ist s jednymi toto leto, ale asi to posunieme az na rok..ak otvorime nanovo, tak nebude zo zaciatku cas na nic..zase :-| * tvoj drahy ma ako dlho otvorenu tu restiku??
Odpovedať
uz tusim stvrty rok. no ale on to ma s jednym napoly, takze v pohode, ale teraz si otvara dalsi podnik, tiez s jednym napoly, len ten je sefkuchar, ten tam vobec nebude, lebo ma svoju restiku, kde je skoro 24 hodin denne, takze to nove neviem, ako bude zvladat.. sice ja by som tam mala robit, takze tam bude mat mna, no ale.. vobec neviem, ako to bude! teraz mate ludi? cinanci furt prehravaju? :-D o kolkej zatvarate priblizne? kup mu elektricku zubnu kefku, to som ja nam kupila na vianoce. to mate? :-D
Odpovedať
no uz dosiel drahy, musim ist.. tak dobru noc.. dufam,ze zajtra nebudes chybat, papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kefku nema..hmm..pouvazujem :-D* tak my to na dnes balime..vidime sa zajtra..alebo potom..ked bude po party :-D* buona notte :-)
Odpovedať
dobry vecer!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tanti auguri a te, tanti auguri a te :-D :-D *dneska je ten velky den nie?? =-) *no co, bol darcek??a oslava?? ja som sa dneska vytesovala..narvala som sa do starych rifli, takze chudneme, chudneme x-) x-) *aj ked stale to este nie je ono, ale kilo sem, kilo tam..:-D :-D :-D :-D* aj u vas je take sibnute pocasie?? tu rano teplo, sice zmracene, ale nejake to slnko bolo..pred 2 hodinami prsalo a teraz je pod mrakom ]-(
Odpovedať
grazie :-D no darcek som od draheho este nedostala, ale chudacik, musel platit oslavu, tak som to zatial nechala tak, ja som taka dobra, a to mi ver, ze sa toho popilo strasne moc! plus mala som krasnu tortu, balony a tie vsetky blbosti, co k tomu patria, to bolo ako prekvapko, v restike o polnoci zhasli svetla a vsetci mi spievali tanti auguri (trosku take trapne to bolo pre mna, ale aj zlate). Drahy ma hned aj nastval, lebo dal flasu sampanskeho na stol pani herecke, ktora sedela blizko pri nas, tak som mala aj trosku nervy ]-( ale krava prisla mi zablahozelat :-S inak celkom fajn darceky od kamosov, takze v celku ok.. a co si drzala dietu, ked si sa dostala do starych rifli, ci ? aj sa vazis? no u nas je hrozne pocasie,dneska cely den prsi, zajtra ma byt tiez o nicom pocasie, ani sa mi nic nechce robit, iba cely den kukam TV, ani som neupratovala, take depresivne pocasie. a to mame dom v hroznom stave po sobote :-D u vas aky bol vikend??
Odpovedať
Profilova fotka
som tu...som pozerala na ebay-i nejake topanky..tu je to v obchodoch bieda :-S * jeeeeej, to bolo zlate..aj ja som mala take narodky..akurat tu v lokali :-) :-)*jaaaaj, herecka..si mala tu flasu odniest ty a predtym dobre rozhrkat :-D :-D :-D :-D* noo, nedrzim, len mi nejako nechutilo jest..ale neva, kazde kilo dolu potesi :-) :-)* ale to pocasie je strasne..chvilu prsi, potom slnko, potom zamracene, zase prsi..uz 3 dni vecer vzdy prsi..ale nevad, aspon su ludia :-)* co saty??bola si na party ta naj, nie?? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
buongiorno!! ja sa konecne ozyvam, bola som trosku dlhsie mimo.. ty co? si tu dneska?
Odpovedať
kde si zdrhla? co uz stahujete??
Odpovedať
Draha, zacinam sa o teba bat =-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mojaaaa :-) * jaaaj, som sa ale odmlcala..sa normalne hanbim :-N *mali sme teraz take hekticke mesiace..v auguste zatvarame a stahujeme sa do "centra"..ak tato dedinka vobec nieco take ma :-D :-D :-D *takze sme planovali, pozerali, co treba kupit, volali distributorom, hadali sa s comunne..proste veselo bolo..a este len bude..ale potom to uz snad pojde dobre, lebo si to niekde hodim :-D :-D :-D * teraz prave zhaname nejaky bar..nikde nic..potrebujeme len tie chladnicky a take, bo bar chceme spravit sami..vymurovat..ale vsetko co sme pozerali tak sa splha nad 8.000euro :-( *my chceme len taky na zaciatok nech je..ved ked pojde vsetko dobre, tak sa potom kupi novy..*sme sa vcera bavili s jednym chlapikom, co ma bar a on zan dal 45.000 euro!!! blaaaaazen :-D :-D teraz mame konecne trochu volna, tak mame kazdy pondelok zavrete..aspon jeden den si oddychneme..minule sme boli s kamosom a jeho frajerkou na ryby..chytila som svoju prvy rybu..ani neviem ako :-D :-D *tak som si oddychla x-) * co ty moja, ako sa mate, tutto bene?? co mate nove??co krpci??co s tym novym barom??..dufam, ze sem este niekedy behnes, nech to tu znovu "rozbehneme" ;-) :-D
Odpovedať
no uz som sa normalne bala, ze co je s tebou!!! no vidis, tak sa vam to zacina pomaly rozbiehat, chvalabohu, co? a budete to mat este s niekym ci nie? a pocasie mate jake? teplo aj vy? ja sa dneska dusim, neda sa tu uz vydrzat.. inak prave su tu nasi, tak chodime k moru, vy ste uz boli tento rok? uz si opalena? 8-) ja som sa krasne spalila, tak teraz iba sedavam pod slnecnikom a kukam na more :-D :-D a co inak noveho? uz teda mas kamosky? jaka je ta kamosova frajerka? a ryba bola dobra? :-D ;-)
Odpovedať
no a my vsetko po starom, s tym lokalom sa to zatial nehybe, nieco tam robia, ale neverim tomu, ze to stihnu otvorit.. krpci sa maju fajn, ale cele dni iba spia, lebo je im hrozne teplo.. a vas jak sa ma? a strasne vela much mame ]-( :-D napis vsetky novinky, sak som ta uz strasne dlho nepocula ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, budeme, to mat sami, ale potom, ked vsetko pojde dobre, tak zoberieme este nejaych blaznov, nech sme tam neni nostop..este uvidime :-) * no, my tu tiez mam e brutal teplo..minule sme akurat boli pri mori, som sa trochen opalila, ale nic moc..od zajtra sa chystam do solarka,takze budem pekne hneda x-) * tu maju ine solarka ako u nas..u nas som chodila mesiac a nic..ma len trochu chytilo.. ]-( ]-( * jaaj, jak ti je dobre, ze tam mas vasich..zavidim ;-( *nam to tento rok nevychadza..ale ked sa bude dat, tak chcem ist na konci augusta na par dni domov, ale to sa este uvidi, co a ako to bude s lokalom..* no, moj krpec ma teraz letny zostrih, tak je v pohode..som skoro odpadla, ked mi ho mamina ukazala ..vyzera jak macka :-D :-D * na kolko su tu vasi?? co inak, nejake party a tak?? ;-)
Odpovedať
nasi uz odisli, boli na 2 tyzdne.. a co robievas teraz cez den? ste v lokali ci si uzivas leto? to vazne pojdes az v auguste domov? boze, ja by som nevydrzala byt v IT 8 mesiacov bez prestavky :-N asi by mi tu hrablo :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
som tu len na skok..maco rano skoro vstaval, tak za chvilu zatvarame..teraz cez leto je tu ludoprazdno..ale aj v inych lokaloch..len bary a restiky pri plazi su plne :-D :-D * no, to co normalne, som v lokali, ale uz asi 3 tyzdne mame kazdy pondelok zavrete a uzivame si aspon den volna..minule sme boli pri mori a vecer v kine..to bola pecka..v celej sale len my dvaja :-D :-D :-D :-D * mi hovor, mne uz tu z toho sibe..ale totalne!! tu mam uz vsetkych ludi po krk!! ako nie, ze by sa bolo nieco stalo, ale uz mi chyba rodina, MOJI kamosi.. :-S * co vasi, aj ste boli niekde popozerat?? co drahy, vsetko ok?? ;-)
Odpovedať
no kde sa zase flakas? nejake novinky ohladom lokalu? pri more chodievas?
Odpovedať
Profilova fotka
pocuvaj ma, my sa snad nikdy nestretneme 8-( *poslala som ti do IP moje cislo, tak ma prezvon a ja sa prihlasim ;)* no, buduci tyzden-stvrtok, to bude posledny krat a potom stahujeme, to bude mesiac :-D *pri mori som bola, trochu ma osmahlo, ale nijak extra..som si povedala, ze to necham "vyblednut" a potom zacnem so solarkom..a bude pokoj.tie pasiky mi vadia ]-( * tak cakam, ked prezvonis ;))) len si musim hodit mobil na nabijacku .. hahahaha :-D :-D :-D
Odpovedať
mas ip ;-)
Odpovedať
no fakt sa skoro nikdy nestretneme!.. super s tym lokalom, takze tu uz absolutne vobec nebudes, co? a co bar? mate nejaky?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj..jaaaj, sme teraz boli vsade tade..treba vybavit to, potom ono, potom cakas 3 roky na nic..boze, toto taliansko je v papierovackach tak zabednena krajina, ze az!! ]-( * som nemala kredit ani ja, tak som ta ani nemohla prezvonit :(*dneska sme tu posledny den, tak neviem ako budeme komunikovat..asi ma take 2 tyzdne neuvidis, neviem ako rychlo nam zapoja internet v tom novom lokali, takze asi budem len na nete v nejakej cinskej alebo negerskej kaviarni :)))*keby nahodou, tak ti dam vediet a pokecame aspon trochu ;)* co inak, ako sa mas?? co nove?? co drahy s tou druhou restikou, ako pokracuju?? a co ty a robota?? :)))
Odpovedať
no co, uz ste v novom?? ako sa dari? napis, ked vam zapoja internet!! a chcem pocut vsetky detaily :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj moja :) takze v starom lokali uz je cca 90% fuc..vsetko zmontovane, treba uz len svetla, kusok parkiet (ci ako sa to sklonuje..haha) a inak to je uz asi tak vsetko..sme sa namakali jak kone, skoro vsetko sme s macom robili sami..no mrte roboty 8-( * ale v novom lokali este ani ten chuj nezacala, lebo..ten, co od neho mame automaty si od toho, co ma ten nocy lokal kupil byt a su tam nejake problemy s platenim a ten, co ma lokal povedal, ze ok, ale len ked zoberieme automaty od niekoho ineho..no co ti budem hovorit..jak male deti..cazzi vostri!! no ako super, ale uz je to viac menej vyriesene, takze..robime finty :-D :-D :-D :-D * inak celkom v pohode, konecne sme "asi" zohnali bancone na bar, takze buduci tyzden by sa to malo vybavit a potom sa zacne robit na tom novom lokali..boze, tam bude roboty :-S *ale tak ked uz sme sa na to dali, treba to dokoncit ]-( *bude to na styl "club privato", takze tessere, inak stoj vonku :-D :-D *treba spravit trosku selezione, lebo je tu mrde magorov a kvoli 5 ludom ti ostatni nepojdu do lokalu??to iste..magori, nech si najdu iny bar ]-( ]-( *budeme zli..velmi zli :-) :-) * co ty, ako sa mate?? nejake vacanze, ferie?? my nic :-D :-D *az na buduci rok..mozno k sestre do spanielska a na tenerife..uvidime 8-) * inak boli sme na commune, ze co treba aby som mala tu carta d'identita a nieco sanitaria..asi poistenie alebo ako sa to preklada..no magori, ze treba mi trvaly pobyt, to musi podpisat macov pappa, ze s tym suhlasi..presnejsie, ze akceptuje (este, ze to nepodpisuje mamma :-D) a blbosti..sme si robili srandu, ze na buduci tyzden sa vezmeme, to je lahsie na vybavovacky :-D :-D :-D * jaj, idem makat dalej 8-( * napis co a ako, co mate nove ;-)*ciao bella 8-)
Odpovedať
cau, co je s tebou? uz ste prestahovani?? ako sa vam dari???
Odpovedať
Profilova fotka
fiiiha, ty si ale strucna :-D * ee, este sme sa neprestahovali..teda stary lokal uz je zavrety, ale novy sa otvori tak asi prvy-druhy septembrovy tyzden..sa to natahuje, take mam nervy ]-( * sa budem tak sporadicky ozyvat, jeden chalan, co byva nad macom ma mobil a od neho kradneme internet ..hahahaha :-) :-) * prave chystame gril - take americke bbq - hot dog, hamburger a snad budu aj patatine :-D *a potom niekam ..neviem kam..chceli sme ist na pandu (kung fu panda), ale nechce sa mi tam tlacit s milionom ludi..ja si pockam :-D * co ty, ako sa ma, co nove?? sak mi napis nieco..nieco sa musi diat tam u vas 8-) * tak zatim ;-)*ciao 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?