Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
ja som si kupovala na internete tie baleriny, o pol cisla vacsie, no aj tak ma tlacia.. tak uz cez internet nechcem topanky.. ja kukam hlavne tricka a kosele.. toho predajcu nemam, aj ja hladam nieco dobre, ale fakt je to teraz nejake predrazene.. keby tak byvam v milane :-( x-) x-) to by bolo!!! :-N ale keby si poriadne hladala (poctivo :-) ), tak tam nieco najdes, co sa ti paci.. co prave hladas? tak vsetko alebo len tie topanky?
Odpovedať
Profilova fotka
tak, z kazdeho trochu :-D .. ale najviac asi nejaky taky predlzeny sveter a nech je taky krasne smaragdovo zeleny..bo tu v obchodoch nic nemaju :-S asi behnem cinanom :-D* ale prave sem prisli nejaky chlapici, co mi povedali /teda macovi :-D /, ze nepotrebujem ist do banky, ale ze aj na poste mi daju nejaku taku kartu..tak som z toho teraz jelen =-) :-S ..mamiiiiiiii :-(
Odpovedať
tu mame aj my (teda uz ja :-D )- postepay sa vola- taka zlta, ak myslime tu istu,ale zatial som s nou neplatila, tak neviem.. ako my sme to spravili uplne jednoducho- drahy si dal spravit kartu, zaregistroval sa na ebay, potom si zalozil konto paypal (to je tam niekde napisane), a tam uz mas postup-tam ti pisu, co mas robit.. vobec to nebolo zlozite :-D ja som prave zacala (ako sa to povie po slovensky? :-N ) asta- no tu sutaz :-N :-D na ebay-i, normalne mi vypadavaju slova- na kabelku Ralph Lauren- zatial 1 euro :-D uvidim, kam to dotiahnem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej, take nieco spominali..len neviem, ci to bude fungovat aj na americkom :-( * ja som tiez rozmyslal, ze by som sa zacaa "hrat" na ebay-i..sak ked uz sedim cely den na zadku a kukam do kompu, tak nech z toho nieco mam :-D * drazbu?? :-D mne akurat minule povedal sestrin frajer, ked sme volali, ze zabudam slovenske slovicka!!nezabudam, len mi tazsie lezu na mozog :-D
Odpovedať
DRAZBA!!!! uz to nezabudnem!! boze, prave mi tu buchli vchodove dvere!! jak som sa zlakla, normalne som mala srdce az v hrdle.. neboli zatvorene cele cas, ani som si to nevsimla!! keby sa neozvem 20 minut, tak volaj policajtov :-D :-S s tymi slovickami je to hrozne, ja tiez, ked som nebola doma polroka, tak som koktala jak diva, nevedela som prist na meno niektorym veciam :-D a az dvaja kamarati mi povedali, ze vyslovujem strasne makko L. to mam asi z toho ich 'gl' :-D ved si sprav to konto na ebay, vyskusaj to, mozno to pojde.. ja si myslim, ze hej..
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ti verim..ja neznasam byt vecer sama doma..to sa bijim aj vlastneho tiena =-) *este ked som bola so psom, tak sa dalo, ale inak ee.. :-N * neboj, budem volat..ale najprv si musim zistit cislo..158 asi nie, co?? :-D :-D no, ja to mam teraz najhorsie..kokcem aj tam aj tam :-D :-D ..na mna sa zatial to zmakcovanie nejako nenalepilo..len sa mi strasne zle vyslovuje to ich "dov'e" a take podobne..pre mna to je dove E..a aj tak si tam dam to e :-D :-D skusim zajtra nieco na tom taliasnkom ebayi..uvidime..bude sranda :-D ..vydrazim si nejaky mercedes za par tisic 8-)
Odpovedať
:-D vydraz aj pre mna jeden.. ja uz neviem, co by som tam kukala.. chcem si nieco kupit a neviem co!! ty si na tom talianskom nieco pekne alebo zaujimave nevidela- to je jedno z akeho druhu!!!
Odpovedať
som rozmyslala nad tymto svetrikom http://cgi.ebay.it/Giacca-realizzata-... :-D :-D a ze nie je z coho vybrat na talianskom ebay-i :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zatial nie, ale maco mi prave povedal, ze ma vsetko ako ma byt, tak idem nieco popozerat, co by sa dalo vydrazit :-D * k tomu svetriku sa ti neviem vyjadrit, bo na moj styl je trochu dost farebny..ale ked sa ti paci ;-)
Odpovedať
to som myslela zo srandy ten svetrik, ved som tam dala styroch vyskerenych :-D inak, sa mi zda, ze po polnoci sme tu same dve... to asi iba my dve cakame (na) "manzelov" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja necakam na manzela, ja cakam kym zatvorime :-D *ale v podstate je to to iste :-D* inak nebolo to tym,ze si si objednala male cislo..ma teraz trklo..bo v taliansku maju cislovanie posunute o jedno dole..takze ked mas 38, tak u nich je to 37 :-S
Odpovedať
nie, ja som zvyknuta na talianske, ja sa doma na slovensku casto na tom popletiem... ja uz som prehodena na talianske meranie :-) ale topanky su rovnake.. mate este ludi? behas po ebayi?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
beham beham..pozeram vsetko mozne, ale zatial nic :-S keby niec, hodim link :-D este su tu dvaja macovi kamosi a hraju nieco na kompe..a dalsi dvaja, co hraju normalne..este tak hodinku a dufam, ze padame domov ]-( * drahy sa este tula po vonku??
Odpovedať
no tula!!! sak mam na neho nervy!! ]-( nech sa tesi,ze zajtra znova nic nepoupratujem ]-( :-D deti moje uz spia |-| aj kozub dohorieva, asi pojdem nieco kuknut- teraz som zacala pozeravat Dericka- pamatas si na neho.. ale taka sranda to je vidiet po dvadsiatich rokoch :-D
Odpovedať
no uz je tu, tak sa lucim!! ten dneska dostane ]-( ]-( papa a nech ti to tam este rychlo utecie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ach jaj, zase prisiel ten cernoch, co nikdy nevie kedy ma odist ]-( ]-( haha, len mu daj ,neupratuj ;-) tak zajtra..teda dneska :-D ciao
Odpovedať
Profilova fotka
ciao francy :-) kde sa flakas?? :-D :-D my sme boli dneska pozriet tie topanky, ale nic moc..cizmy sa mi ziadne nepacili a nasla som si tam take jedny krasne topanky, ale 38 sa mi vyzuvali a 37 boli male, takze nic..merda :-S co ty, co porabas??
Odpovedať
prave mi volala sesternica na skype, no nemam asi mikrofon zabudovany a ked volam, tak ma nepocuju!! ja ju super, ale ona mna vobec!! take mam nervy!! neviem, ako to mam spravit.. aj sluchatka som si kupila, aj tak mi to nejde.. ty sa tomu nerozumies?
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja som pozapajala kabliky a vsetko mi slo.. =-)*mas klasicke sluchatka s mikrofonom??
Odpovedať
mam.. a nejak mi to stale nejde.. nestastna som.. sme sa rozpravali jak sibnute!! ona sa doma rozpravala s pocitacom a ja som jej odpisovala :-D hrozne to bolo :-( budem musiet zavolat nejakeho kamosa, lebo my sme obidvaja antiinternetovi :-N vcera bolo milion vyhovoriek, ked sa vratil domov.. ale povedal, ze bol s bratom a jednou mojou kamoskou, tak ta mi vsetko povie, ci je to pravda.. ale ona nema dovod mi klamat, tak jej celkom verim.. a nastastie, ona je zalubena do nasho kamarata, tak jej sa obavat nemusim :-D cernoch sa do ktorej zdrzal?
Odpovedať
a tie 38 ti boli moc velke? ake su to topanky? letne ci zimne?
Odpovedať
Profilova fotka
no, o tretej sa mu konecne minuli prachy, tak vypadol 8-( a mas vsetko dobre zapojene?? zeleny kabel v zelenom, ruzovy v ruzovom?? bo to mozes mat naopak :-N *alebo aj hlasitost si si pozerala??..ja mam ten skype cesky, takze aspon rozumiem, co odo mna chcu ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nasla si nieco na ebay-i??ja tam trcim skoro cely den a nic..strasne malo veci 8-(
Odpovedať
no ja som to so sluchatkami skusala este pred tym, nez som isla na slovensko.. teraz nie... no a drahy robil doma poriadky, ked som tu nebola a teraz ich nemozem najst.. on mi totiz pobalil moje veci do kufrov a dal ich do pivnice (nie je to celkom pivnica).. tak ja teraz polovicu mojich veci nemozem najst.. tak ked sa vrati, tak sa ho opytam.. ale sa mi zda, ze som sa aj na slovensku rozpravala o tomto s mojim kamaratom a tiez mi hovoril o dvoch kablikoch, no mne sa zda, ze na tych sluchatkach bol iba jeden!!! ty mas dva??? a v obchode mi povedal, ze to su univerzalne sluchatka ]-( ]-(
Odpovedať
ja mam inak tiez cesky skype, ale aj tak mi to nejde :-( na ebay-i som nic nenasla, ani uz nemam naladu, ta bluzka, co som si vcera kupila, sa mi uz velmi nepaci.. a tie topanky, co si bola pozerat, su letne ci zimne?
Odpovedať
Profilova fotka
pozerala som aj cizmy aj take tie..ako sa to vola.take na vysokom opatku, take letne a spisu mas odrezanu..ale nic moc..a aj dost drahe..sa mu na take topanky mozem :-D :-D hej, ja mam dva..na kazdych musis mat dva, pretoze jeden je na mikrofon, aby ta poculi a druhy je na sluchatka, aby si pocula ty ich..akoze mas len jeden?? =-)
Odpovedať
a obidva davas do pocitaca? ci jeden zapojis do sluchatiek a druhy do pocitaca?
Odpovedať
Profilova fotka
obidva zapojis do pocitaca..co mas, normalny, ci notebook??
Odpovedať
notebook... tak ja mam tusim iba jeden kabel :-( :-( potom je idiot predavac!!! ]-( ]-( ale snad zozeniem nejakeho kamosa, co mi to spravi.. ved som z toho jelen :-D a kolko stali tie topanky?
Odpovedať
Profilova fotka
no, tie, co sa mi celkom pacili stali 25 euro, co nebolo moc..ale 39 velka, 38 tiez a 37 zas mala..mam nejake divne nohy :-D *a take cizmy okolo 50..ale vyzerali ako z trznice :-S ..nic moc * a to co mas su len sluchatka alebo tam je aj mikrofon??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?