Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
mali by byt aj s mikrofonom.. teda su urcite, ved preto som si ich kupovala, len ten kabel tam chybal.. este to pozriem zajtra, aj krabicu, ci som nahodou nieco neprehliadla :-N ta ceska, co tu je, si minule kupila topanky za 300 euro!!! normalne som zostala cumiet na nu, ci jej nesibe! ze mali ist aj s priatelom na nejaku veceru, tak jej dal kartu a isla do obchodov!! 300 euro!! paneboze, to ja by som mala aj 10 parov! :-D :-D nejak sa rozhupla.. predtym bola taka ticha, teraz je z nej panicka... :-D nas krpec je prave nejaky 'chory', teda ma zlomeny necht na prednej labke, asi je to palec, tak si to stale lize, nenecha si to ani pozriet, chudacik :-( budeme musiet ist zajtra k veterinarovi...
Odpovedať
Profilova fotka
tie prve, co maco kupil len tak na rychlo, vyzerali takto : http://www.digitaltechnews.com/news/i... ten zeleny kabel su tusim sluchatka a ten ruzovy mikrofon..to zastrcis nabok do notebooku a frcis 8-) *ale ked mas len jede kabel, tak by som povedala, ze by si ho najskor mala dat do toho vstupu, kde sa zapaja mikrofon, aby ta poculi..a zvuk ti pojde normalne z kompu =-) 300?! tak to by som musela byt na hlavu..ja radsej viacej veci a lacnejsich :-D :-D * chudacik maly..a len si to lize alebo mu to aj krvaca??chudatko male :-(
Odpovedať
iba si to lize, ale bojime sa, aby nedostal nejaku infekciu.. lebo drahy, co mal predtym psa, tak si presne takto isto lizal labku, isli k doktorovi a ten zistil, ze tam ma nador.. a po niekolkych neuspesnych operaciach mu museli amputovat nohu :-( :-( potom sa uz nenaucila chodit s troma nohami :-( iba tak smiesne, presla par metrov, nufak si pri tom vzdy odrela, chudatko.. asi 7 rokov tak zila, minuly rok zomrela, konecne (pre jej dobro),strasny bol na nu pohlad, ja som furt plakala, ked som ju videla.. :-( :-( :-( ale bola aj stara, mala asi 17 rokov, to je dost na psa!! tak som sa zlakla, ci aj krpec nema nejaky nador :-S :-( ale potom drahy videl, ze je to necht.. len ta infekcia!!!! ale dneska mu dal na to alkohol, tak aspon nieco :-( ja mam take sluchatka-take velke, co boli volakedy k walkmanom :-D teda take podobne... vy ste ich kupili z toho skype obchodu?
Odpovedať
Profilova fotka
ee, maco to kupil v normalnom novinovom stanku..stali nejakych 8 euro alebo tak..uz si presne nepamatam =-) *ako boli dobre, ale ja som hluch jak pen, pre mna je jedno sluchatko malo :-D :-D * a mas na tom kabli, co zapajas do kompu nejaky obrazok?? ono tam byva na konci toho konektoru obrazok mikrofonu alebo sluchatka, aby si vedela, kam to zapojit..bo ked to tam neni, tak to su len sluchatka..bez mikrofonu..aspon vacsinou to tak byva* amutovali nohu psovi?! chudatko..to uz co muselo byt..esteze uz zomrela..sak to muselo byt pre nu trapenie :-( *len s nim pekne chod..nech sa ti nanho pozrie..radsej nech ti povie, ze mu nic neni ako keby si prisla a bolo neskoro ;-)
Odpovedať
no, zajtra pojdeme, len je taky spinavy, srst ma taku jak dredy, lebo ani za nic na svete sa nechce dat ocesat ]-( :-D , tak pojdeme najskor ho dat vyholit :-D a potom pojdeme k zverolekarovi, aby sme sa za neho nemuseli hanbit :-D a aj svetriky mu kupime, aby mu nebola zima!! neviem, kde mam tie sluchatka, neviem, ci tam bol ten obrazok, ale mne sa zda, ze som to v obchode pozerala, a davala som si pozor na to,aby tam bolo napisane, ze to ma aj mikrofon.. mozno nas ten predavac nepochopil, sa mi zda, ze drahy sa ho opytal iba, ci to ide do kazdeho PC.. no neviem.. ale 8 euro, nie je vela, tak mozno kupim aj druhe... jaj, zajtra idem na tu jogu, dufam, ze mi to uz nic neprekazi.. ale minuly piatok som bola s tou kamoskou a mi to opisovala, ako to tam funguje.. ze su tam iba siesti :-S a ten instruktor je taky smiesny, ze ona sa tam cely cas iba smiala.. on: "citite tu energiu, ako vam prudi v tele, citite ju?" a ona nic necitila, iba sa rehnila!! :-D som zvedava, ci ju aj ja budem citit? :-D ale ze si dobre ponatahovala telo.. a ze citit tu energiu sa casom nauci :-D :-D :-D ty nechodievas (teda na slovensku si nechodievala) do posilnovne alebo na nejaky sport?
Odpovedať
Profilova fotka
nas sa tiez nelubi cesat, ale mamina mi dneska hovorila, ze robi pokroky..normalne sa pyta von a uz zacal vonku aj cikat..jupiiiii :-D :-D , ale ze mu vystrihala tie chumace co mal..sak kabatik zakryje :-D * ono ked budes kupovat tie sluchatka, tak povedz, ze to chces na skype, teda nech to ma mikrofon a tie 2 konektory..bo ten predavac asi naozaj nepochopil..ono normalne sluchatka sa samozrejme daju zapojit do kazdeho kompu..akurat, ze to su len sluchatka..nie su urcene na skype :-D :-D * konecne, zeby sa ti to konecne podarilo a sla si na tu jogu??drzim palec ;-) *my sme take nieco mali na zakladke..sme meditovali v druzine..nam ucitelka pustila "potocik" a kecala ako mame dychat a ci citime tu energiu a teplo..no proste komedia :-D * ja som chodila do tanecnej..ale ako decko..a potom sem tam s kamoskami na aerobik..ale to ma nebavilo..hop sem, hop tam..jak na gumicke :-S ..mna cvicenie nebavi.. :-N
Odpovedať
mna tiez nebavilo cvicenie, jediny sport, ktory som v zivote robila, bol volejbal, aj to iba asi tyzden :-D :-D ani na telesnej som necvicila, bola som (zas neviem to slovo, ale ani po taliansky), mala som papier od doktorky, ze nemozem cvicit, ale to bola blbost, jednoducho sa mi nechcelo.. :-N :-D no ale teraz uz citim, ze nevladzem, nemam energiu, som jak mrtvola.. aj uz starnem, tak nech mam to telo aspon trosku zdrave :-D a aj drahy mi minule skritizoval zadok (co je blbost, lebo nie je velky, iba mam trosku celulitidu, ale oproti jeho byvalym, je perfektny-samochvala :-N :-D ), tak ho chcem mat pekny, zadocek moj, tak musim cvicit.. aj som uz rozmyslala nad posilnovnou, ale nejak sa nemozem vychystat :-N - pekna vyhovorka.. ale hlavne chcem cvicit,aby som sa uz doma nemusela nudit!!!! nam znova nejde voda, take mame nervy, asi pred dvoma tyzdnami (mozno aj menej) nam doniesli vodu do cisterny, ktora by nam mala vydrzat na mesiac a znova to nejde!!!!! NERVY ]-( ]-( nechapem tento ich j....y system!!!! vy mate vodu na cisterny - ked sa minie, smola, nebudes mat- alebo normalne, jak na slovensku, ze mate vodu stale?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez mala v skole ten papier .. najprv som bola oslobodena na druhy stupen..a potom som si dala trojku..takze som len sedela :-D :-D *a ked sa mi chcelo, tak som si zahrala volejbal..ale take ze utekat alebo kotrmelce..nie nie, viete, to ja nemozem..ja mam na to papier :-D :-D * no, ja mam co chudnut, ale ked mne sa nechce..a este teraz v zime..to som jak mrtvola..som na slovensku videla take tabletky, ze lipoxal..ibaze jedn aholka z nich schudla za 2 mesiace 10kg a dalsia nic..tak je to take pol na pol :-S *ja radsej spapam tabletky ako sa ist hybat ]-( voda stale??tak to by sa mi asi splnil sen :-D *oni to maju nejako tak, ze ked chces teplu vodu, tak si musim zalozit ohen v krbe, to ti ju ohreje a musis sa ist okupat, bo potom vychladne a zase neni..nejako tak..jak u debilov :-S * ja to nechapem..u nas doma, pustis vodu a je tepla..radiator, je teply..len tu je kosa jak v prdeli a voda nikde..mam na to tiez nervy ]-( ]-(
Odpovedať
OSLOBODENA!! ja som bola len 2.stupen (ale o tych stupnoch som nepocula,u nas to bolo tusim na polovicu, ci jak sme to volali), ale aj tak som necvicila, nejak som sa vzdy vyhovorila alebo si to nepamatali, prinajhorsom som sa iba prezliekla.. ale viem, ze som nikdy necvicila... teda cvicila, s cigaretou v ustach poza skolu :-D ja mam tiez na to nervy, voda- ked minies, nemas!!! plyn- minies, nemas, kup si sam!!!! kurenie- kup si sam!!! u nas pekne luxus :-D vsetko po ruke, nikdy ti nic nechyba.. a vraj vyspely stat!!! je to horsie ako u nas na dedine, moja prababka sa mala hadam lepsie ako oni tu.. :-| ale som citala, ze minaju strasne vela elektriny, ved aj tu je draha!!! no uz aj idem zhasnut svetla!! :-D ja by som sa bala tabletky na chudnutie jest (aj ked zatial netreba,klop,klop), ale nemoze to nejak uskodit?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala vzdy na to take nervy..necvicila som ,ale museli sme sa prezliekat..debili ]-( ale inak je to sranda..ked si porovnas tie ceny..u nas platis ovela menej a mas stale teplu vodu, teplo, plyn..a tu platis vela za malo..tato krajina je cela posahana 8-( *ale pre mna je to s tou vodou najhorsie..u nas som bola v sprche vzdy min. hodinu a vody habadej..tu spalim tonu dreva a po pol hodine uz nemam teplu vodu.. ;-( * uskodit?? neviem..nic take som nepocula..ja som pocula skor o antikoncepcii :-D :-D
Odpovedať
neviem, nema to nejake vedlajsie ucinky? ved lekari to velmi neodporucaju.. ci to iba pre to,ze nie vzdy to funguje?? ja prave kukam (pocuvam) Horucku sobotnajsej noci- este som to nikdy nevidela.. tak teraz pocuvam tie ich vychytavky od Bee Gees (ci jak sa to pise :-D ) mlady tu pri mne spi, nejaky je zniceny :-D a dneska co bolo na veceru?? kolkokrat za den jedavas? iba raz?
Odpovedať
Profilova fotka
neviem, ja som nic take necitala..sak uvidime :-D :-D juuu, john travolta..ja som ten film videla asi 3x..johna tavoltu proste zeriem x-) x-) *ale bee gees uz az tak nemusim :-S aj ked do toho filmu sa ta hudba uzasne hodi ..*ale pomadu moc nemusim..taky trapny film.. * no, dneska som jedla len chleba..ale to bolo na ranajky..vidis..aj by som mala ist volaco zhltnut.. ]-( *len neviem co..co si mal ty?? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja zatial nic.. len 3 croissant s mliekom.. ale asi si spravim spagety, aj ked nemam na to vela sil.. jacmen zatial velmi nepomaha :-D ale mam aj krokety, tak si asi tie spravim, mnam.. ja nemam ani vodu na pitie, dneska len mlieko cely den pijem, ale spravila som si ho s tym jacmenom aj s grankom.. drahy to ochutnal, skoro sa povracal.. :-S :-S s mliekom je to dost hnusne, ale granko to zachranuje.. ale farba je taka blatova, dost nechutne to vyzera :-S :-D no a tu bluzku, co som si vcera kupila, tak mam nervy, lebo az dneska som si vsimla, ze ten predavajuci chcel platbu iba cez postu- vaglia postale- neviem, co ako to je po slovensky, tak sa musim zajtra trepat na postu, tam vzdy milion ludi, sa mi nechce!!! :-| ty si si este nic nevybrala na ebay-i? a ta kozmetika ti uz prisla?
Odpovedať
Profilova fotka
prr..po pravde sa tvojmu drahemu ani necudujem..mna by z toho tiez dobre naplo :-S :-D * tak ja som si zohriala to maso zo vcera a spravila som si pyre..by som to dokazale jest cely mesiac :-D *mi tu strasne chyba maso..stale len tie sproste cestoviny a pizza.. :-| :-S * no, este som si nic nenasla..tricka a tak nic moc a topanky sa bojim kupovat.. :-N *som pozerala aj nejake kabaty, ale nic moc..strasne slaby vyber 8-( * a aka to je bluzka?? hod link :-) ta kozmetika mi stale nedosla..cakam jak puk..zajtra napisem tej kocke, ze kde to viazne ]-(
Odpovedať
taka obycajna, vlastne bodykosela, ale bez vackov http://cgi.ebay.it/ws/eBayISAPI.dll?V...
Odpovedať
nejak som zacala v poslednom case nosit bluzky :-D idem si spravit tie spagety, uz zomieram od hladu :-p boze, posli mi postou to maso!!!! :-( take robieva aj moja mama :-( :-( :-( mamiiii :-( mame to tu tazke, co?
Odpovedať
Profilova fotka
ani nehovor..ja ked si spomeniem co varievali moji rodicia..francuzske zemiaky, kura, kuracie prsia so sunkou a syrom..POLIEVKA..boze..ja chcem domooooov ;-( :-D :-D :-D * tak sa chod napapat..ja si idem zapalit..potom sa ozvi ;-)
Odpovedať
no chcela som si spravit tie krokety, ale nakoniec to boli len nejake zemiaky v gulickach, ale ani to nemalo chut ako normalne zemiaky.. v niecom boli obalene.. a nakoniec mi ani nechutili :-S :-( tak som najedena, ale bez chuti :-( :-D ty si uz dojedla to maso?
Odpovedať
Profilova fotka
ved polotovar :-D *sak nech ti drahy uvari nieco..nech sa cini, sak je chlap :-D :-D deee, ja uz davno..ked sa jedna o mas, tak srotujem x-) * sa nudim.. 8-( ..ale zajtra som prehovorila maca, nech si ide dat spravit tu kartu poste pay, ci ako sa to vola..keby som nahodou na nieco na tom ebay-i natrafila :-D
Odpovedať
ja sa tiez nudim, asi zacal v TV nejaky horor, pocula som nejaku dramaticku hudbu :-D mlady ma hlavu na mojej ruke,tazko sa mi pise :-D drahy je v praci, hadam by aj nieco uvaril.. ale je este horsi kuchar ako ja!!! zajtra ani nejdeme von, aby sme nedopadli ako minuly piatok, ze sme isli tak neskoro spat a v sobotu sme nevladali.. a aj tak v sobotu ma byt nejaky obed, ze dost ludi tam bude.. boze, ako velmi neznasam tieto ich obedy!! :-S ja sa nemam s nimi o com bavit, ja sa tam nudim.. a s tymi babami len : ano, dobre sa mam, este nemam pracu, ano byvame stale tam, kde predtym... to je vsetko, trapne!! :-S ty aspon nemusis na taketo spolocenske (nudne) vecere a obedy chodit!!! ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
maco tiez kuka nejaky krvak na energy chanel - strasny kanal, ja by som ho zrusila..take kraviny tam chodia..200 rocne filmy :-S * v praci..a kedy ma mat to volno ?? =-) ja sice na vecere nechodim, ale aj ja stale meliem to iste..volam sa dasa..mam sa dobre..ano,paci sa mi v taliansku /to klamem :-D /..atd..atd..si to nahram na pasku a budem to pustat :-D :-D * a to kde ma byt ta vecera, u draheho v restike??
Odpovedať
volno ma mat ked pojdeme na slovensko, ze aj preto isiel dneska aj vcera do prace, aby si nadrobil na potom :-) ma to byt v jedom mestecku/dedine asi 30km odtialto, ale zatial co mi povedal, kto tam ma ist- 0 bodov :-( jedine ta moja kamoska, co bola vcera s drahym, ale aj ta sa so mnou kamarati iba preto, ze je zalubena do draheho najlepsieho kamarata (ten co je s tou ceskou teraz).. oni boli volakedy spolu, ale ona je dost psychicky narusena!!! x-) tak hlavne preto sa so mnou kamarati.. aj ked si celkom dobre rozumieme.. ale s tym byvalym co robi? ona ho stale sleduje, vyvolava jeho mame, ze jej syn chodi s curvou, stripterkou atd.. on si bol u nej pre nejake veci a mala na stene vylepenych asi 100 jeho fotiek!! sila, co?? jak z filmu!! len aby jej volakedy nepreskocilo a nieco mu nespravila =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ty jo, to uz co je za babu..sa divim, ze jej este jednu nestrelil..a byt jeho mamou, tak jej poviem svoje..neviem, kto je tu puttana..koza :-D :-D inak ja tiez nemusim taketo vecere a posedenia s "priatelmi"..sa tam vacsinou dost nudim..a nie som sama..este ze teraz nemame na nic cas a nemusime nikam chodit..kto chce, pride sem :-D * taka som unavena dneska..by som najradse zalahla a spala aspon 3 dni :-( *tebe kedy pride drahy??
Odpovedať
neviem, kedy dojde, stvrtok nebyva vela ludi, ale bohvie, kde sa zase ten vyberie!! ]-( musim mu este napisat, nech donesie vodu.. inak s tou babou- mne to je take divne, lebo ona predo mnou je uplne super, nikdy by si do nej nepovedala, ze je na hlavu!!! je architektka, celkom bohata, nezavisla, samostatna, pekna, sympaticka.. keby som chlap, tak si taku babu hladam.. a ona v sukromi takyto blazon :-D =-) aj mna inak dneska taha na spanok.. mlady uz mi zaspal na bruchu, macka tiez uz chrni, aj v kozube dohorieva :-D to je dobre, ze nemusite nikam chodit, mna ten moj raz za cas vytiahne na nejaku veceru, mne to je take blbe, neviem, ja sa aj hanbim vybrat jedlo, lebo im su tie moje chutky take smiesne, v kazdom jedalnom listku su pre mna 3-4 veci a to iba predjedla alebo mi v ten den nechutia, tak sa potom na mne smeju... :-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jake to je blbe..ze nech donesie vodu..boze, kde su nase krasne domovy, kde staci otocit kohutikom a mozes bars aj vytopit cely barak, kolko tam je vody :-D :-D * ono vacsinou take baby su tochu na hlavu..ja mam tiez kamosku, co ma postavicku ako lusk, zaraba tiez slusne, ale je tak trocha mimo..ona proste "zabudne" jest..aj 2-3 dni :-S *alebo ta taha cez pol mesta a sleduje niekoho.. :-D :-D :-D to ja si zasadne vzdy objednavam pizzu..nech su vsetci ticho :-D *len raz sme boli v takej restike a tam len ryby, tie prisery a jahnacie a take..som bola totalne zufala..maco nakoniec prehovoril casnika, ze nech mi spravia cestoviny :-D :-D *ale ja to vacsinou vybavim tym, ze si objednam vino, sprite a pijem..po prve ma to zasyti a po druhe zacnem mat lepsiu naladu..vyskusaj, doporucujem :-D :-D :-D
Odpovedať
no uz volal, uz ide, tak sa lucim :-) tak nech ti to aj dneska rychlo ubehne a dobru noc prajem, papa ;-)
Odpovedať
no to uz som skusila, vlastne to tiez robim, aby som zniesla tych ludi :-D :-D tak zajtra :-D a drz mi palce, nech mi to vyjde s tou jogou- na treti raz.. papa
Odpovedať
Profilova fotka
tak utekaj spinkat..dufam, ze uz aj ja pojdem za chvilku :-N * neboj, drzim moje aj macove..nech citis tu energiu :-D :-D :-D papa*buona notte ;-)
Odpovedať
za chvilu idem na tu jogu, teda az o 19.00, ale musim ist este na postu zaplatit tu bluzku, tak som iba tak na chvilku dosla.. ake je u vas pocasie?
Odpovedať
Profilova fotka
je , cau..mne uz z toho ebayu sibe..nic nic a nic..dneska sme boli s macom dat spravit tu postpay kartu..tak som sa tesila a na tom sprostom ebayi nic ]-( ]-( no, tu je uz celkom zima..nic moc :-| asi si uz na joge..tak napis ako bolo ;-) :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?