Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
1
70
71
zlodejka!!!! takto kradnut internet :-D :-D takze teraz mate dovolenku?? si to uzivate, co? chodite aj k moru? s jake bolo bbq? a co svokricka? este byvate u nich? a jak s nimi vychadzas? u nas vsetko po starom, napisem ti do ip novinky o pani herecke, teda je to k...a s velkym K a nemyslim tym kravu!!! ]-( ]-( ]-( za chvilu idem domov, okolo 15.9., uz sa tesim, uz mi tu trosku sibe, hlavne z toho tepla!! u vas je jake pocasie? my by sme mali ten novy lokal otvorit do konca decembra, teda aspon tak mi to povedala kamoska, ktora im tam robi architekta, tak dufam, ze dodrzia terminy, lebo mi to uz lezie na nervy to nicnerobenie.. tak napis coskoro, papa
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooooooj, jezis, som sa neozvala....prepaaac :-( *ale tak sa to vsetko ponatahovalo, ze som bola asi 2 mesiace v depke!!! ]-( *teraz je uz konecne vsetko ok, vymalovane, vsetko funguje..len nam chyba este bar, ale ten sa pojde zobrat tento tyzden, takze na buduci piatok by sme mali otvorit..ale uverim, az ked otvorime :-N * nooo..staru mi ani nespominaj!! normalne sa bojim, ked sa macova sestra nabuduci rok odstahuje..pulizia bude na mne :-S * tak zatial tolko...ti napisem sms, aby sme sa skoordinovali ;-) * zatim pa*
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
ahojte ja idem zit na siciliu neni tam neaka slovenka moj nastavajuci ja talian
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
Ahoj kocky mozete mi povedat co treba zariadit ake doklady po svadbe s talianom v Taliansku? dakujem
Odpovedať
1
70
71
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?