Menu Forum

Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

13. sep 2012  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
francy
Registrovala sa 21. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 2336 príspevkov a 3 albumy.
  • Svadba bola 5. júna 2009
fotoportrét
fotoportrét
francy
Registrovala sa 21. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 2336 príspevkov a 3 albumy.
  • Svadba bola 5. júna 2009
 zlodejka!!!! takto kradnut internet emoticon emoticon
takze teraz mate dovolenku?? si to uzivate, co? chodite aj k moru?
s jake bolo bbq? a co svokricka? este byvate u nich? a jak s nimi vychadzas?
u nas vsetko po starom, napisem ti do ip novinky o pani herecke, teda je to k...a s velkym K a nemyslim tym kravu!!! emoticon emoticon emoticon
za chvilu idem domov, okolo 15.9., uz sa tesim, uz mi tu trosku sibe, hlavne z toho tepla!! u vas je jake pocasie?
my by sme mali ten novy lokal otvorit do konca decembra, teda aspon tak mi to povedala kamoska, ktora im tam robi architekta, tak dufam, ze dodrzia terminy, lebo mi to uz lezie na nervy to nicnerobenie.. tak napis coskoro, papa
1. sep 2008 o 22:17  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
Registrovala sa 20. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1134 príspevkov a 2 albumy.
  • Svadba bola 2. augusta 2009
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
Registrovala sa 20. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1134 príspevkov a 2 albumy.
  • Svadba bola 2. augusta 2009
    okres Nitra
 ahoooooooj, jezis, som sa neozvala....prepaaac emoticon *ale tak sa to vsetko ponatahovalo, ze som bola asi 2 mesiace v depke!!! emoticon *teraz je uz konecne vsetko ok, vymalovane, vsetko funguje..len nam chyba este bar, ale ten sa pojde zobrat tento tyzden, takze na buduci piatok by sme mali otvorit..ale uverim, az ked otvorime emoticon *

nooo..staru mi ani nespominaj!! normalne sa bojim, ked sa macova sestra nabuduci rok odstahuje..pulizia bude na mne emoticon *

tak zatial tolko...ti napisem sms, aby sme sa skoordinovali emoticon *

zatim pa*
22. okt 2008 o 17:12  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sofia330
Registrovala sa 27. augusta 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sofia330
Registrovala sa 27. augusta 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok.
  • Nevie kedy bude svadba
 ahojte ja idem zit na siciliu neni tam neaka slovenka moj nastavajuci ja talian
27. aug 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bosorka.13
3
Registrovala sa 6. septembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
bosorka.13
3
Registrovala sa 6. septembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov.
 Ahoj kocky mozete mi povedat co treba zariadit ake doklady po svadbe s talianom v Taliansku? dakujem
13. sep 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš