Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, len ta asi nepozdravi naspat :-D *len ono je to trochen tazsie, bo to mam anglicko talianske a niektore slovcka nerozumieim ani tak ani tak .. ale sak naucim sa ]-( * jemine, tak mne mamina kupila nieco podobne..bol to riadny kentus..mojej mamine to zevraj pomohlo , ale ja som to nedokazala vypit..si mala 3x denne pit po pol deci tusim..mna z toho napinalo :-S *mna prepral uz len ten smrad co isiel z tej flasky..ani som to nemusela pit :-D :-D *ty to vypijes v pohode?? no, vcera o bolo najhorsie..ale na slovensku som mala ovela silnejsie bolesti =-) *nastastie..bo mne pomaha jedine panadol..taky ten cerveny..ine tabletky proti bolesti na mna neucinkuju..teda hlavne ibuprofen nic nerobi :-D * teraz mas bolesti??to akoze na konci, ci uz po?? =-)
Odpovedať
ten jacmen, co mam ja, nie je az taky hnusny... neviem, trosku smrdi, ale nie vela, ale v ustach to necitit.. co ja viem, pila som uz aj horsie veci :-D (sirupy :-S :-S ) na konci... jake zvlastne... ale nie silne... =-) ale ved cele telo mam take popletene :-D inak tu ja si davam Aulin - na vsetko- na hlavu, na zuby, na menstruaciu a stale to funguje... ono by to tusim malo byt iba na hlavu, ale ked funguje, tak funguje.. ale v spanielsku je to zakazane =-) neviem preco :-D =-) tu sa to normalne predava.. opytaj sa draheho, ten to urcite pozna... a mama pila ten jacmen na unavu??
Odpovedať
Profilova fotka
aulin..sptam sa maca..aj ked ja uz som vyskusala bars co a skoro nic mi nezaberalo..bo jeden cas som mala strasne bolesti zubov a asi 2 tyzdne som bola na ibuprofene..asi 10 tabletiek denne :-S ..odvtedy nezabera :-D :-D *v spanielku je to zakazane??a nemas z toh onejake bludy?? :-D :-D no, to co mala mamina bolo zamerane skor na kosti, ale malo to aj nieco prosti unave..ja neviem..odvtedy co som sa toho napila, tak to uz nechcem ani vidiet :-S * ty jo..jeden chlapik prave vyhral okolo 50 euro..ze dobre 8-( *inak ti sikmooki su neskutocni..tu bezne vuhravaju 100-200 euro..nechapem =-)
Odpovedať
aj ja chcem nieco vyhrat!!!! ja som este nikdy nic nevyhrala!!! :-( aj tu v jednom bare bol raz taky automat, kde moja kamoska stale vyhravala, ale iba ona... =-) :-) take zvlastne to bolo to co pila tvoja mama, to asi nebolo to, co mam ja.. z toho aulinu nemam zatial ziadne halucinacie ani nic podobne, ale mozno sa casom dostavia :-D :-D aspon uz nebudem musiet pit :-D budem mat zabavu z prasku :-D (aulin je prasok, nie tabletka) kukas distraction? ja zase nie, nechce sa mi ist prepnut :-D som pekne zabalena v deke, nechcem prerusit teplo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nekukam..maco tu ma nieco pustene..neviem co to je..beja tu nejaka mniska a teraz tam nabehli chlapici s buchackami :-D :-D * tak tera za podrz..prisli dvaja japoncici a jeden si sadol za automat a v priebehu desiatich minut vyhral vyse 150 euro!!ja to nechapem ako je mozne, ze akonahle si za ten automat sadne japonec, tak vyhrava take prachy!!hajzli ]-( ]-( inak dneska sa zase chystam soferovat..minule mi maco povedal, ze ked teraz niekto vidi jeho auto, tak si musi mysliet, ze strasne pil, bo ze ide tak pomaly :-D :-D * kua, dalsie prachy..asi sa dam preoperovat na sikmooku :-D :-D
Odpovedať
a ide ti to soferovanie?? uz si jazdila od autoskoly?
Odpovedať
Profilova fotka
no, akurat v nedelu ma maco nechal jazdit, ked sme zatvorili..mi povedal, ze kazdy vecer mozem jazdit ked chcem nech si to precvicim od autoskoly a ze potom zacnem jazdit aj cez den..pozoooor, ide dashenka :-D * pch..120 euro za 10 minut..no pekne 8-( ty soferujes??
Odpovedať
ja len tak obcas, malokedy.. ked uz fakt musim.. ale nejak sa do toho nemam :-N 120 euro??? to bude nejaky stastlivec!!! chod si k nemu prisadnut a divaj sa, ako to robi, trosku sa priuc :-D ty sa vyznas v snoch? co znamenaju atd..?
Odpovedať
Profilova fotka
sak som sa pozerala..sadol si, hodil peuracik a bum..peniazky sa len tak sypali..vyhral asi 40 euro..hodil dalsi euracik..same bonusy..bum, dalsich 50 euro!! ja to nechapem..ja by som tam mohla sediet cele dni a nic by som nevyhrala..kua 8-( ju, to ja by som seferovala stale..mna to chytilo..len mi to este moc nejde, ale to je len cvikom 8-) * no, mu mame doma taky obrovsky snar, ale moc som ho nevyuzivala..mne sa moc nesniva =-) *ta to zaujima take veci??
Odpovedať
praveze ani nie, ale dneska som mala trosku taky smutny sen- snivalo sa mi o kamaratovi (brat mojho naj..kamarata), ktory zomrel asi pred 4 rokmi.. a v tom sne bol chory (aj v skutocnosti mal rakovinu), strasne chudy, moja mama sa o neho starala a vsetci sme sa k nemu spravali ako k malemu dietatu, aj sme sa tak s nim rozpravali.. :-( ale on bol uplne vesely, chcel sa ist hrat, chcel ist von (nemohol, aby sa nenakazil niecim), spieval a tancoval... dost od veci, neviem, co to malo znamenat!!!? :-( som sa zobudila so zimomriavkami :-S a co bolo dneska na veceru? ja prave papam panini :-| uz ich mam plne zuby ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hmm..dobre divny sen..mozno to ma znamenat, ze vy ste sa onho bali ,ale ze on sa ma teraz dobre, moze sa "hrat" a tak..teda aspon mne to tak pripada..ale ja nie som teodora :-) :-N panini, to su rohliky?? =-) ani neviem..teraz pcham do seba chipsy :-D ..maco doniesol take maso, ale mne to moc nechutilo..bolo to s olivami a paprikou..prr..aj to maso bolo take tlste..vlastne som dnes skoro nic nejedla..som len chlontala cajik..uz som ho vypila asi 2 litre..taky mnamkovy, ladovy..z lidlu :-D :-D ja by som tu bez toho lidlu asi skapala od hladu :-N inak ten ich lidl ma ovela lepsie veci ako ten nas..a aj chutovo su vazne dobre..na slovensku to spoznas, je to uplne hnusna kvalita 8-(
Odpovedať
ja tu nemam lidl :-( mne tieto ich supermercaty lezu na nervy, lebo vsetky su rovnake.. my sme zacali v Sisa, ale normalne sme sa tam potom zacali "nudit", tak sme sa rozhodli pre Conad, a tam skoro to iste, jedine oddelenia mali umiestnene inak, treti bol Nonna Isa, to je taka sprostost :-| a je tu este jeden, Eurospin, ten je mozno aj u vas, ten je hroooozne lacny, ale nie je tam skoro nic na vyber.. a ziadny "znackovy" tovar ako Kinder alebo Jim Beam ( :-D ), ale len take atrapy.. ale je fakt neskutocne lacny.. uz si ho tam niekde u vas videla?? podoba sa na europsku vlajku (s tymi hviezdickami a modrym podkladom) ladovy caj aj ja lubim, ale iba broskynovy, ja si kupujem ten sackovy a potom si ich doma zarabam :-p panini su zemle alebo chleba, alebo pecivo (najviac sa to chlebu podoba, ale takemu makkemu), ja ich mam prave s rajcinami a mozzarellou..to na kazdom rohu predavaju..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jj, eurospin mame tu nedaleko..asi 200m od macovho lokalu, ale mas pravdu..vobec nic tam nemaju..kvalitou a vyberom tovaru sa mi to podoba na nas slovensky lidl :-D :-D * my odkedy sme boli v prvykrat v tomto talianskom lidli,tak inde ani nechcem chodit..maju tam vsetko co lubim..moj SLANY chlebik..krasnu kuraciu sunku /co som tu v taliansku este nikde nevidela..vsade len tie ich blbe proscuita :-S /..* ja som tiez lubila broskynovy,, ale potom som presedlala na citronovy..je taky menej sladky..ale najradsej mam nestea zeleny caj..to je mnamka x-) , ale tu som ho nevidela 8-( * som si dneska kupila 6 takych pollitrovych flasiek citr. caju a uz pijem asi piatu..zajtra budeme musiet ist znova :-D :-D * tebe chuti ta mozarella??ja ju lubim len na pizzi alebo tak..sama o sebe mi pride taka bez chuti :-|
Odpovedať
je bez chuti, ale s olejom a solou sa da.. aj ked uz som sa jej tolko prejedla.. :-S my prave v sobotu hovoril drahy, ze maju nove jedla v restauracii a skoro vsetky take, co chutia mne- syrove fondue (ci ako sa to pise, to, ze ti donesu ten pristroj, kde su rozpustene syry, ci ako to mam vysvetlit :-D ), boze uz viacej si nepamatam :-D , ale uz sa tam budem musiet vybrat, vsetky boli tusim bez masa, vlastne tusim aj kura tam bolo, tak sa pojdem napchat!!! do plna!!! :-D prave mi tu steka o dusu krpec, neviem,co zas pocul.. uz mi lezie na nervy s tym stekanim!!! ]-( a co cinanec, furt vyhrava??? ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja si pamatam, ze ked som tu bola este v lete, tak mi dala stara ochutnat mozzalellu /neviem ako sa to presne pise :-N /..sa tvarila ako keby som jedla zlate prasa..ako keby u nas mozzarelle nabola :-D :-D * hej hej, vism co myslis..ju, tak to by som si dala..ja syry mozem x-) *inak ja som naopak taky masozravec..ale len na kuracie..ine maso nelubim :-x *som rozmyslal, ze by som si kupila nieco na chudnutie, bo uz je to strasne so mnou..to co som nabrala pri macovi nie a nie schudnut.. :-S ..nepoznas nejaku dobru dietu?? :-D no to vies, yorkshir..ti su taki ustekani :-D *aj ked o mojho sme sa bali..on bol taky tichy az strach..zacalo sa to az tou plastovou flasou :-D * aaale, cinan uz siel..sak naco pokusat..hodil tam hadam 5 euro a vyhraj 120..aj ja by som utekala stastna domov 8-)
Odpovedať
jaj, uz dosiel... musim, tak zajtra ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
si si, ci vediamo ;-) *ciao*
Odpovedať
si pocula, ze na slovensku dneska snezilo???? :-( aj ja chcem.... u vas ako je?
Odpovedať
Profilova fotka
poculaaaaa ;-( ;-( mi mamina skoro pretazila skype ako sa mi snazila dovolat aby mi to povedala :-D :-D * no, my tu mame celkom kosu, ale na sneh to urcite nebude :-( * aj ja chceeeeem snieziiik..to nie je fer :-( * ale inak celkom skoro je prvy sneh nie??sak niekedy este ani na martina nebol.. =-) * a vy ako dole..teplo..zima??
Odpovedať
ani na vianoce hocikedy nebyval!! no je to dost skoro!! ale aspon bude, ked ja pridem na slovensko :-D dufam =-) u nas dost zima, aj ked urcite nie ta slovenska, ale zase svieti slnko, tak tu zimu az tak nepocitujem.. inak vcera dosiel drahy domov, hned v dverach zacal na mna kricat, preco som nic nepoupratovala!!! boze, ale ved som bola taka znicena! tak sme sa pohadali, mali sme vcera taliansku domacnost.. povedal, ze zajtra (jako dneska) ma zobudi skoro, aby som to vsetko upratala!! zobudil ma, robil straaasny hluk ]-( , ale ani som prstom nepohla!!!! ]-( ]-( ]-( vie, ze neznasam, ked mi niekto nieco prikazuje, ja vtedy naschval nespravim to, co chce.. tak skoro vsetko spravil on!! ked odisiel, tak ja som povysavala :-N aspon bude na buduce vediet, ze nema na mna kricat!! hlavne vtedy, ked som unavena!!! ]-( ale uz je to ok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
potom mi dones trochu snehuuu x-) ;-) ..ja ti dam na vymenu chlebik :-D :-D ako pozeram, tak si taka ako ja..nebudit a nekprikazovat..ja tiez nikdy nic nespravim, ked namna niekto krici a prikazuje..nech mi to povie normalne..da mi na to par hodin /napr. to upratovanie/ a ja to spravim..len kliiiiiidek :-D :-D * co kreditka..este mas na nej nejake euraciky, ci si sa vrhla na nakupy?? :-D ja som dnes dostala od maca simsov..tie zvieratka..jupiii..to je moja srdcovka x-) *
Odpovedať
ja som tu kreditku este nedostala :-( asi na to nejako zabudol :-( ale idem hned aj kupit penazku, asi ju fakt potrebujem.. no aj televizor sa nam dneska pokazil :-( :-( ,tak ideme teraz kupit druhy, ale to iba taky nejaky malinky.. nemozeme minat, treba nam na cestu na slovensko ;-) jaaj, uz sa neviem dockat!! uz iba 2 tyzdne!! uz je nejak zamracene ]-( ale zajtra ma byt slnko, 18 stupnov, tak sa tesim... vcera som nemohla zaspat, prisla ZASE na mna nejaka chripka, tak som iba smrkala vcera do rano do 6.00!!! a dneska ma zobudil o 11.00!!! tak som taka nejaka otapena, ale uz som si vypila svoju davku jacmena, tak uz som fit :-D :-D :-D dneska nemate to stretko s tym z agentury???? uz bolo, ci este nie?
Odpovedať
Profilova fotka
jemine ahoj..som si vcera vobec nevsimla, ze si odpisala..hups :-N *kup si taku penazenku, co bude mat tak vela priehradok na kreditky..a mozno ti drahy da dalsiu :-D * co televizor, kupili ste??my sme prave dotrepali do lokalu novu chladnicku..a ma aj mrazak /taky maly, ale ma/..mozem kupovat gelaaaaaaaaaaato :-D :-D * ako je u vas?? my tu mame celkom teplo a slniecko..fakt pekne..ked si predstavim, ze u nas doma snezilo :-D 8-) *jak ti zavidim, ze pojdes na slovensko..ja by som uz tiez isla..mne to taliansko nejako nesmakuje :-S * a co ten jacmen, este si to len zacala pit??pocitujes nejake zlepsenie?? :-) :-) no, vcera tu bol taky ujo z agentury, ale maco sa zle vyjadril..on si to bol len pozriet a spisat..kupcu este nemaju..takze zatial je to stale nase :-D *by som bola ovela radsej, keby prisiel niekto , ze to chce na pol..bo keby to maco preda, tak musi zacat znova od zakladov :-S *ale vcera to co bolo..tu bolo asi 5-6 ludi a len prachy co zamenili, tak to bolo vyse 1000 euro..ale nic moc nevyhrali, to je dobre :-D :-D :-D
Odpovedať
no my sme ten televizor kupili, vobec sme ho nepotrebovali!!!!!!!! kupili sme taky pekny s velkou obrazovkou, stal len 350 euro, je fakt dost velky.. ale prisli sme domov, zapojili vsetky kabliky a znovu sa tam objavila modra obrazovka ako na tom starom.. teda isiel, ale bez dekodera od tej kablovky, ci co to je, co mame!! tak sme volali do toho SKY a vysvetlili nam, co mame spravit. potom to uz islo.. ale aj na starom TV!!! tak teraz mame dva fungujuce televizory :-D a vyhodili sme zbytocne 350 euro.. ale drahy je aj tak spokojny, lebo sa mu paci 8-) jacmen pijem poctivo uz treti den, zatial to nejak necitim, ale uz mi aspon presla ta 4-dnova unava x-) tu je tiez slnko, pekne, ale nejaka ta bundicka uz musi byt.. vcera sme aj boli KONECNE na taky mensi nakup, tak som aspon nejake sprostosti nakupila a mozem sa konencne normalne najest, aj ked znova to nie je nakup, aky robievame normalne.. tak aspon nieco.. uz si v lokali??
Odpovedať
Profilova fotka
2 televizory..sak ako v spravnej talianskej domacnosti nie?? :-D :-D *aspon teraz budes moct pozerat telku a sediet za kompom..a drahy moze pozerat v druhej izbe co on chce..nahodou cim viac televizorov, tym lepsie :-D * ako cez den tu mam e celkom teplo, ale v noci je to neskutocne..snad este vacsia zima ako na slovensku..mrznem v zimnej bunde :-S *aj vy tam mate take brutalne rozdiely den/noc?? =-) no, tak to my sme pre zmenu dnes na nakup neboli..ale kupili sme novu chladnicku :-D *co dobre si si kupila..daj insiraciu ;-) * jj, v locali..kde inde 8-( *dneska tu bol ten chlapik, co s nim mal maco mat ten lokal na zaciatku..zobral si chladnicku /taku druhu, co sme mali/ a par darcekov..co dostali ked otvaral/i/ a ides do ****..a este, ze "ciao cicia"..neviem ako sa to pise a pusinka na obe licka..som myslela, ze mu strelim facku ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
to preco si zobral???? jaky idiot!!! oni su fakt niekedy chrapuni tito taliani!!!!!! ]-( ]-( ja som si kupila iba salamu madarsku, nejake syry natieratelne, pukance samozrejme (to ked na buduce budem robit tu animal-party :-D ) a iba take veci pre mna, co ja lubim.. sak mi to aj potom vycital drahy :-N ale bol so mnou v obchode!! cely cas telefonoval a potom mi vycita, ze sme sa strasne ponahlali s nakupom!!! ]-( pritom ja som drzala kosik, pomalicky som si vyberala a on 3 hodiny telefonoval :-D ]-( no a vcera sme si boli obidvaja kupit penazenky a ked sme mali platit, tak mal 2 karty, od ktorych nevedel pin kod a tu tretiu, co pouziva najcastejsie nemal!!! hladal ju vsade po vackoch, nic, tak mu musel dat sek! drahy bol potom nervozny, ze kde ma tu kartu, kde ju mohol zabudnut a tak.. isli sme domov bez TV a doma ju nasiel v jednom vacku!!!!!!!! ]-( :-D :-D :-D tak sme sa zase vracali do mesta! :-| ale tie 2 karty ostali u mna :-D len aby ma nenechal samu v meste!! sak sa uz nevratim!! S PRAZDNYMI RUKAMI :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neviem..ale asi to bolo jeho..len nech si vsetko poberie ide do kelu..som skoro spadla zo stolicky, ked som ho zbadala..ten nema hanby.. ]-( :-S * hehe, pukanceeee..cokoladove..to som uz dlho nemala..alebo take tie farebne co predavali..fu, som si narobila chute :-D :-D *to poznam..moj vacsinou tiez stale telefonuje..ale mne to vyhovuje..ja si lietam po obchode a hadzem do kosika co ja lubim ;-) *a ked sa mu nepaci ma smolu..bude hladny..aj ked ten moj zje skoro vsetko, co nezje jeho :-D :-D * ja nechapem, preco to chlapi nemaju vsetko v jednej penazenke..ja v nem mam vsetko a pekne po kope..prachy, obcianku, kreditku uz nie, bo tu som mala slovensku :-D *inak tie nakupy..jak sme dneska kupili ty chladnicku, tak to bolo taky maly obchodak a ze sak pozriem si nejake handry..nasla som jeden jediny svetrik a ze 59 euro!?zosaleli?! ]-( inak vy tam mate nejake take normalne obchody??tu skoro nic neni 8-(
Odpovedať
na oblecenie obchody?? no take tiez drahe hrozne - ten moj sused navrhar ma ale 2 obchody, tam to ale tiez stoji o zivot + su to hrozne veci, jak moja babka nosievala,ked chodila kravy past- fakt, taky ma vyklad.. asi pat panakov, bez tvare, vyzeraju ako zo slamy, a maju tieto kroje na sebe!! ja keby nepoznam toho navrhara (po mene), tak do toho obchodu v zivote nevstupim!! :-| tu su skoro vsetky obchody take drahe, nasla som len 2, kde su ceny take normalne, do jedneho chodim nakupovat, tam maju celkom dobry vyber a do druheho chodim iba niekedy... takze vyber nic moc :-( ale chodievam aj do Lacoste- tam je to drahe, ale co som ti spominala toho kamarata, co mi pomaha vyberat pre draheho veci, tak to je jeho a tam to mam vzdycky o 50% lacnejsie, takze to sa da!! :-D :-D tak mam teraz skoro vsetko Lacoste :-D nam by sa tiez zisla nova chladnicka, ale mensia, aby nevyzerala taka prazdna, ked tam nic nie je :-D :-D
Odpovedať
inak, drahy ma tento tyzden volno, tak sa mu budem musiet po veceroch venovat.. tak budem trosku zanedbavat MS... :-( dufam,ze to s nim nejako vydrzim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to s tym lacoste mas dobreee ;-) *inak ja nechapem..mne sa tu moc handry nepacia..to este aj u nas u cinanov maju 100x lepsi vyber a hlavne lepsie ceny :-D *ja zhanam aj nejake topanky, ale tiez nic moc..ale chodi sem hravat jeden taky chlapik, co ma obchod s topankami ]-( *ibaze my nikdy nemame cas tam ist :-( *asi sa s nim dohodnem, nech mi ich prinesie sem..poviem mu farbu, velkost a ci to maju byt cizmy alebo baleriny :-D:-D jak ti je dobre, ze budes mat draheho doma..co by som ja za to dala :-D :-D ..ale zase my sme nonstop spolu.. :-D *mate aj nieco v plane, co len tak budete lenosit?? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?