Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No jo...vcera som bola taka unavena z prace a hladna, ze som im ani nic nehovorila...a ta majitelka ma babatko teraz, tak ho tam mala so sebou v kociariku a kazdu chvilu za nim utekala...take divne to bolo cele...ponahlali sa so mnou, neviem preco...tak som sla sklamana odtial...ale stale dufam, ze to dobre doupravuju a saticky budu krasne...ja viem, ze si tie chyby nikto nevsimne ale moja mama a ja ich budeme vidiet....a to nie je dobre, ja by som sa mala dobre citit v satach...tak to hadam doriesime:)))
Odpovedať
tak uz sme im museli vyplatit nie 15 tis. sk, ale az 20 tis. sk. Vraj to tak vypocitali... Ja tiez nechapem, ze ta pracovnicka nema nejaku hmotnu zodpovednost... jednoznacne nas zavadzala. Nie som clovek, ktory naleti na vsetko, ale tato ich taktika nema chybu. Dali sme tam 20 tis. sk urcenych na svadbu. Teraz netusim, co bude dalej... :-( Ale zrejme to pozenieme na presetrenie cez NBS, banka si mozno mysli, ze ma pravo okradat klienta, lebo ten sa bude bat "zabojovat". Ale toto je prilis... Hlavne, ze ta pani robi v banke uz 12 rokov... a stane sa jej toto. Co uz, teraz to nezmenim, ale naladu mi to pokazilo poriadne.
Odpovedať
Profilova fotka
jejda katika... to mi je luto... akoze ked od toho banka dava ruky prec dala by som to zaplatit pekne jej... do kelu kde to vobec zijeme? sak toto uz je vela nie? verim tomu ze to zvladnete... jaj... zuzu verim ze saty ti dopadnu dobre... a ak nie tak tam skoc a sprav bordel... ako to ze sa s tebou ponahlali... babo-nebabo si raz ich klientka tak by sa o teba mali starat ako o princeznu a nie sa ponahlat... ale verim ze budes krasna... :) mi sme boli dnes s fotografom posledne dohadovat... takze moj sen o tom ze sa v sobotu vyspim doruzova sa rozlynul.. o 7:00 mi tu budu zvonit pod oknom a ideme do toho kolotoca... a moj drahy si dojde na hotove (ked zo mna v limbachu urobia cloveka ;-) )no co uz no tak vstanem aspon o 6:00 ved z roboty budem uz zvyknuta snad :)
Odpovedať
Profilova fotka
No to ja aj vstavam o siestej, lebo o pol siedmej mam byt u kadernicky a do desiatej musim byt spat doma a cakat na vizazistku, potom mam pol hodinu na obliekanie a tradaaa...ide sa fotit...a to medzitym este musime stihnut ozdobit auto, ktore ma prist o pol dvanastej Takze to vsetko bude nadoraz..,.ale tesim sa, bude sranda:)))
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka, aj ty ozdobujes auto? aj jaaaaaa :-D ja som to tak povymyslala, ze kym bych sa to snazila dakomu vysvetlit, ze co a ako...uff, radsej si to ozdobim sama /teda samozrejme s dacou pomocou/....ja inak som u kadernicky od pol 8, u vizasitky od pol 10...a tiez mi ostava taka polhodka na oblecenie...plus predtym dakedy este to auto...ale sak, hadam sa to stihne :-N inak dnes som bola na farbeni vlasov a este riadne dohodnut uces...a behali sme s mamou po meste a nic nekupili, ale sak... nevaaaaaaaa :))))
Odpovedať
Profilova fotka
Na mna leze nejaka prasiva choroba...uz som sa zbavila nadchy a teraz cely tyzden len spim a soplim a modafen nezabera...normalne sa vzdavam, a to ideme zajtra este ku svokrovcom... Buduci tyzden ma cakaju behacky a vobec sa necitim fit...no a to auto .. budem na vyzdobovanie minimalne dozerat:)))) aby to bolo tak ako treba:))))
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka, to spravi ta rozlucka....tam si das do seba tolko mediciny, ze sa urcite rano zobudis zdrava ako rybicka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babulky čavte, no ja riešim už aj robotu tak nejakonestiham ani sem pisať, ale toto som chcela ma niektorá z vás už urobené menu, bo na to sa chystam a aneviem ako to urobiť, ako by to malo asi tak vypadať, pošlete mi niektorá na mail že akú formu to má mať... a hadam to dajako urobim... dakujem vám už vopred... inak ja som dnes bola na poslednej skuške šiat a su že uplne fantasticke ešte aj ramienka mi urobili presne tak ako som chcela....
Odpovedať
Profilova fotka
kristi tak to som rada :) budes krasna princezna... :) ja menu nedavam teda ak mysis na stoly natlacene...ved co ludom daju pod nos to zjedia :D hehhe inak vidite neratala som s tym ze sa budem musiet obliect... hi... ale sak mam sikovnu svedok-cicu tak to zvladneme... nastastie mam licenie aj uces u jednej kocky teda jedna cese a jej sestra lici... tak sa to stiha celkom sikovno dufam :) ja sa idem farbit v pondelok... a som rozmyslala ze zajtra zavolam kocke co som si s nou dohodla pazuriky a prehodim to asi na dalsi tyzden nekedy vo stvrtok abo v piatok... bo neviem si predstavit s tym upratovat... :-| akosi som s tym neratala :-S :-N :-D :-N :-D akoze dnes pred asi tak hodkou sme dokoncili vyzdobu...hned to sem dam je to uuuplne ze krasne... ale sme zistili ze na auto sa musi vyzdoba robit priamo na aute takze to bude take ze za jazdy :D jejej ale sak nevaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky prave som pozerala na shmu... na 5. je hlasene ochladenie a dazdivo ako dnes :( dufam ze sa to este vystravi...
Odpovedať
babyyy,takto o tyzden!!!ma zacina chytat panika :-S no,hlavne nech je pekne na fotenie a obrad,potom nech uz si prsi,ked sa budeme len zabavat.Ja osm musela moju dnesnu rozlucku zrusit,bo som na antibiotikach :-( a ako by to nestacilo,mojmu manzelovi -cakatelovi budu asi este razat osmicku:( baby,ja sa bojim,ze na nieco zabudnem,vy nie? no,inak sme sa rozhodli pre tu salu,ktora je zvonka ,,skaredsia,,,bo to vyjde o veeeeeeela lacnejsie
Odpovedať
Profilova fotka
ach jaj...to je az neskutocne s tym pocasim!! cely pracovny tyzden dusno ako na sahare...a pride vikend a hned burky, dazde, ochladenie....ja tomu nechapem, ze o co tomu pocasiu ide....hmmm... :-| aj dnes ideme na svadbu...mno, moc to pocasie nevyslo, ale aj tak sa planovali ist fotit do kastiela, takze im to je vcelku jedno....ale mne veruze nie, najkrajsie fotky su predsalen vonku :-N a vdaka tomu na svoju svadbu moc nemyslim...hlavne na tie zaverecne vybavovacky tento posledny tyzden...naozaj dufam, ze na nic nezabudneme :))) babo, no pada to na vas....ale nebooooj, nakoniec vsetko dopadne super ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojky kočky. no ja tiež upenlivo stale sledujem to počasie ako hlasia. som akurat kukla tak v piatok krááásne a v sobotu prehánky, pravdepodobnosť zrážok 60 %, tak som zvedavá ako to nakoniec dopadne. sa zo mna stane rosnička po tomto týždni asi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani mylsim ze to z kazdej z nas... po tomto tyzdni mozme ist rovno pred kamery hlasat pocko :D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute rosnicky, teraz som kukala jojku-nalepsie pociasie, uz hlasia dazd aj stvrtok, piatok, sobota ochladenie, co by mi ani tak nevadilo, miestami dazd a pani vyrazne povedala, co sa tyka soboty, ze ale len zatial..
Odpovedať
Profilova fotka
juj kočky no ako sa vám darí v prípravách... mne už z toho miestami asi švitorí... ešte nemám všetky menovky tak sa ich hadam donutim dnes urobiť... k tomu počasiu som z toho mierne rozladena ale asi nič ine nam nezostava len sa tomu prisposobiť...fotenia sa nebojim to bude ok, ja len že ako to bude ked sa budeme presuvať juj sak to budem ako kominar a nie ako nevesta ked bude pršať...
Odpovedať
Profilova fotka
mno, mne sem am už tiež haraši :-D . ale tak z dobrej nálady a z toho že sa tešim. zajtra idem skušat šatičky, tak sa tešim až sa do nich navllečiem. budem bolerko a korunku vyberať asi velmi dlho :-D :-D aby som si ich kus užila :-D :-D . inak menovky aj ja idem akurat robiť a ešte ten zasadaci, joj ešte som ani nezačala. asi už budem musieť vymyšlať kto kde s kym :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hmm to ja idem tiez zajtra na saticky... sa tesiiimm... a z toho svitorenia si nic nerobte aj tak na mna nemate... ked som sama v baraku lietam a skacem a pistim a tak... hehe jak nejaka pubiska :D ale sak pohoda nie? :D akoze menovky este som ani nezacala... nemam papier az zajtra idem kupit :) a este musim spravit druhy sv. pohar a obalit krbicu na obalky a nastriekat ruze na laviciach co budu... jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj.... :D
Odpovedať
Profilova fotka
juuj, tak to maš ešte riadne roboty, ale v pohode, tyžden ešte pred nami. ale ja mam asi velky problem. akurat nam volal naš kamoš , čo je Dj, a mal nam hrať na svadbe, a že vraj mu včera zhabali CD, že mu prišla kotrola na disco. tak teraz sme riadne nahraty. dufame že si to nejak zariadi a zoženie nejake cd od kamošov dj-ov. len aby nam ho aj nezavreli za plny kufor napalenych CD. aaaaach jo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, akurat som dopozerala p. ilka, vraj ma byt prechod studeneho frontu a dazd v piatok, v sobotu to ma vsetko odist a uz len prehanky ojedinele.. som sa potesila z rana trosicku janka, tiez mam problem s hudbou, v kostole nam opravuju organ a este nevedia, ci to do piateho stihnu, tiez mi mal spievat ave mariu kamarat z radosinskeho naiv. d, ale ten uz ma 5 teho divadlo, takze asi nepride :-( no ale hadam dako bude, takze idem zhanat iny muzsky/zesnky hlas a asi si dam zrana proti strestu hruskovicu, ked uz mam tu dovolenku ;-) pekny den vam prajem!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja len dufam, ze v sobotu prsat nebude, lebo vobec neviem kam sa pojdeme fotit ak prsat bude :°( z tej predstavy som uz teraz smutna, tak som sa tesila a nakoniec taketo pocasicko hlasia? Dúfam, ze sa este umudri. Nechcem v takyto pekny den byt smutna kvoli pocasiu
Odpovedať
Profilova fotka
hedka aaaa podobne, ale musime zacat mysliet pozitivne a prisposobit sa situacii ;-)
Odpovedať
ahojte kočky :-) peta kde si viedla Ilka, ja som ho čumákovala ráno a nebol =-) som trochu smutná z toho počasia, lebo u nás sa má tancovať vonku pod stanmi.. ale ako vidím, ludia pomrznú |-| mne predpovede na sobotu pokazili náladu |-| som kukala na nete :-p
Odpovedať
Profilova fotka
kati, on byva tak medzi 6:30 a 7:00 hod kazdy den! ale ja viac verim jojkarom, 17:20 dnes, tak kukaj ;-) vcera ten studeny front hlasili na sobotu, dnes uz ilko hlasil ze v piatok, uvidime vecer...ja uz na net nechodim, neverim im!
Odpovedať
aj ja som z toho smutna, pretoze mame fotenie aj obrad v piatok, v sobotu mame grilovacku vonku, takze obidva dni pokazene :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jahodka, to sa este napravi! dnes som chatovala s kamosom anglicanom, poslal mi ich predpoved na vikend, oni ziadny dazd nehlasia, len oblacno.. do kelu, tak si vyberme, uz mi z toho zasibava, prestavam to uz asi riesit...
Odpovedať
Ahojte, aj ja sa k vam pridavam na 5. september :-) Som uz v dobrom strese....a z toho pocasia som tiez strasne nervozna, bo ked som sa zobudila tuto sobotu skoro ma porazilo, jaka tu bola strasna burka...
Odpovedať
ale baby ja tomu verím, že bude pekne x-) uvidíte x-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak treba byt pozitivne naladeni a vsetko vide.. proste sa to vsetko posunie a bude pokoj a pekne.. ja tomu silne verim... inak ak chcete trochu bulvarneho pocasia (rozumej vymysleneho) tak ja tu dolu mam nastavene pocko na liste a tu hlasia na sobotu 21 :D heehehehheheh a ze polooblaco bez dazda ;) treba pozitívne myslietttt
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?