Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to som zvedava :)) Janko konecne nasiel dobru kombinaciu - hruska s pivom - a ze po nej mu na dalsi den nebyva vobec zle....tak teda odporucam aj tvojmu Jankovi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no super..ten dokaze pit piate cez deviate..a neviem prestat..a hlavne nevie povedat nie, ked mu niekto nuka...tak dufam, ze na svadbe nebude lezat pod stolom:))) som sa mu uz vyhrozila, ze sa s nim hned potom rozvedem:)))) Tak som zvedava ako to dopadne...Jankovia sa proste vydarili:)))) a my dve sme si ich nasli:))))))))))))
Odpovedať
Profilova fotka
kočky ja myslim že takyto niesu len Jankovia :-D . Rudo tak isto vie pomiešať hrušku s pivom. našťastie je to len občas na nejakej akcii . inak aj mne slubil, že bude dobrý, a že nebude piť. teda tak do nalady može, lebo potom mu aj tancovanie ide :D nožky dajak aj same prepletaju :-D . ale tiež je taky že ked nukaju tak ťažko odpovie že nie, že nechce 8-( . ale čo už, si ho postrážim 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak, nato tam my budeme, aby sme ich cely cas strazili...:))) no ale sa nam to uz naozaj blizi, tak sme chystali dlho a aha, je to tu buduci tyzden:)))))
Odpovedať
Profilova fotka
nooo, teda je to neskutočne. človek tak dlho čaka, pripravuje,a potom hop, a je po tom. ani sa nespamätam =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no veru....teraz v sobotu som bola v meste a sla svadobna kolona...no mna az zamrazilo a srdco mi buchalo....ze o 2 tyzdne sa to aj mna bude tykat...strasno rychlo to ubehlo.... a hej, my dvaja sme sa uz dohodli, ze sa na svadbe bude pit s maximalnou mierou, pre istotu som nase pohare aj priviazala, aby mi niekam nezdrhol :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D to je skvely nápad priviazať poháre, dám návrh doma, možno prejde :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
]-( joj, ale ma teraz mama naštvala. som spravila mašle na lavice, ale sa jej nepačilo, že som tie spodne rožky čo na mašli ostanu zahla do zadu a zlepila. škoda že som zabudla foťak, tak nemožem ukazať, ale mne sa to pači ako som to spravila . 8-( .
Odpovedať
Profilova fotka
No jo, ja sa uz tej svadby neviem dockat..a vobec nemam strach, ani nie som nervozna..zatial:)))))) a mna mama tiez takto nastvala hned na zaciatku, ked som nakupila fialkove veci na vyzdobu a ona mi povedala, ze ci tam budeme ako na kare, ked fialova farba....to som bola urazena..ale uz neriesim, odvtredy mi mama nic viac neskritizovala..akurat ma chvalila a to je dobre, sak je to moja svadba, tak to budem mat po svojom:)))))))
Odpovedať
Profilova fotka
ved prave že doteraz sa jej všetko velmi páčilo aj páči, ale s tymto ma riadne nakrkla, ked mi rychlo zmyzol usmev |-|
Odpovedať
Profilova fotka
no to teraz nech nas radsej nikto nedrazdi...ono clovek je kludny dokial ta niekto s niecim nevytoci..ty sa s tym krajkas dlhy cas a niekto ti za minutu povie, ze je to skarede..to ja by som vrazdila:)))))))))))))) Tak som rada ze sa mi ani mama ani skoro svokra do nicoho neplietli..a Janko moj takisto nie:)) Takze to asi musime prehltnut a nevsimat si to...je to predsa nasa svadba a chceme aby bola najlepsia, najkrajsia:)
Odpovedať
Profilova fotka
no zuzka, tak to si uuuuuplne vystihla, ja sa tu traposkam s maslickami na auta, menofky a podobne blbinky a fakt by mi skuuuuusil dakto povedat, ci by to neslo inak, no asi by som sa neudrzala :-D a este co som spominala, ze skorosvokra chce uplne zrusit raut u nich na dome pred svadbou, nech pridu hostia rovno do kostola, aj to ma vytocilo, bo uz som spravila srdco na dvere a ostatnu vyzdobu na dom, zajednala som kamarata, co by spravil oblozene misy /gratis!/a ona si pride a povie, ze nic nebude, ze to je zbytocna robota okolo toho /akoby ona daco vobec robila.... :-| |-| /
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No so svokrami je to tazko...nemame pravo im nieco vycitat, ale zasa vedia fajne podpichnut a vytocit...to mna ta moja ked k nim prideme na navstevu stale vyhana z kuchyne, ze ona si vsetko sama urobi..na jednej strane ju chapem, ale na druhej si pripadam ako neschopne drevo, ze asi nic neviem urobit:( ale tak co uz..hlavne, ze Janko je spokojny a spokojne pribera:))))))))))
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata, tak sa uz hadam o pripravach neradte, spravte si po svojom a oznamte konecnu verziu. ja sa zasadne neradim, len oznamujem radsej ;-) tiez mi nevychadza vsetko tak, akoby som si priala. pryvrzla som si prst, je opuchnuty, nechet hnisa, neviem, ci nan dam gelovy :-( budem nevesta s osklbanymi nechtami :-( :-( ja viem, ze to nie je az take hrozne s porovnanim, co sa stalo babo, ale aj tak... ach jaj
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, no tak sa pridávam, nie len jankovia ale aj peťkovia nevedia povedať nie, a pomiešaju čo im pride pod ruku...uf aj ja som dala silne vyhrážky že ak bude ko tak hned nedelu pojdem dať anulovať manželstvo... no tak povedal že si da tie 3 deci aby mohol tancovať a bude mu stačiť... tak som zvedava...
Odpovedať
Profilova fotka
fuu nejako sa to tu rozprudilo... :) no ja mozem povedat o tom piti ze som na tom dobre :) ani ja ani jozko nepijeme... dokonca sme sa chceli vyhnut aj pripitku pri rozbijani taniera ale nejde to :) a svorka? juj na tu sa nemozem stazovat... ale jozkova svokra... chudak lutujem ho... moja mama mi robi zo svadby peklo... des... :( inak dnes sme pobehali celu TT a bieôu organzu sme aj tak za rozumnu cenu kupili az doma u nas v Grinave... :) inak zajtra ideme dohodnut kolace a nechtiky si idem davat teraz v sobotu... tak dufam ze sa mi za tyzden nepolamu ;) no a pocula som nejake vrabce cvirikat ze sa i chysta rozlucka so slobodou.. :) tak sa celkom tesim :) jo a v piatok ideme s kockami robit pierka a vyzdobu do kostola a spol... zeheheh som tak trochu pozadu ale sak snad :)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby chcem sa spýtať kedy si dávate robiť nechty? Nemáte tak trochu stres zo svadby? Čo vám ešte chýba vybaviť??
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojko, ja ich uz mam hotove vyse tyzdna..uz som kedysi mala gelovky, takze to pre mna nie je ziaden nezvyk..idem este raz na manikuru nabuduci tyzden v stredu...stres zatial nie je, skor mi tento cas paradoxne ubieha nejake pomaly (neviem preco), vsetko mam uz nachystane, vyzehlene a pripravene v jednej miestnosti, takze cez vikend sa idem niekam zabavat s buducou svagrinkou a v utorok potom este poupratujem naposledy a budem chystat posledne veci:)))))) a mozno aj ten stres pride:))))))))))))
Odpovedať
Profilova fotka
ja ako som písala, tak nechty v piatok pred svadbou, stres nemám, síce sa mi teraz stále niečo o nej sníva, ale inač sa velmi teším. myslim že mam pripravene všetko, teda skoro všetko :-D . a vybaviť už ozaj take formalty ako ten fotgraf, kameraman, nejake dokončovačky na vyzdobe a ešte par oznameni rozdať. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som este zabudla dodat, ze posledny tyzden a posledne dni spim v noci ako maco...ani tanky by ma nezobudili:))))))))))) A to som si myslela, ze budem mat akutny nedostatok spanku:) Tak to nechcem zakriknut a radsej sledujem na nete predpoved pocasia na buduci tyzden..zatial to vyzera celkom nadejne:))))
Odpovedať
Profilova fotka
hmm dnes sme boli dohadovat zakusky a torty...takze sa pytam kolko mate hosti, zakuskov a kolko vas to cca vyde? :)
Odpovedať
Profilova fotka
no aj ja mavam cudesne sny :-D z poslednej noci si pamatam, ako sa nam naklonoval nas zajac a pobehovali po byte minimalne desiati :))) a potom ze ma kadernicka ucesala straasne ale straaaaaaaaasne zle, som bola total zufala :) zuzuz, hosti mame dokopy daco cez 100 kusov, zakuskov do saly 300 plus cokoladova fontana, na vysluzky vyse 1200ks....a berieme zakusky za 30 centov, zopar druhov napecie rodina gratis.....torta okolo 2tis... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojko, no my mame 53 hosti + 100 ks do saly a na vysluzky..dokopy to vychadza okolo 1000 ks zakuskov a tiez berieme za 30 centov...takze to vychadza celkom dost..no co uz teda:( aj tak si myslim, ze tam nikto kolace jest velmi nebude...a este mame aj torku objednanu, nejakych 2300 korun...asi tak...
Odpovedať
Profilova fotka
aha no tak mi tiez tak cca 30 centov... 46 ludi mame 200 kolacov + vysluzky a pred kostol nejake kolace... + 2 torty ze dokopy cca 9.000 sk ...myslim ze fajne nie? hehe jaaaj uz aby bol stvrtok... s jojojm sme si dohodli masage a hned odtial idem kozmeticke sa dat vycistit... hmm budem mat fajn den... jaaaj....
Odpovedať
Ahojte kocky, no normalne nestiham citat ako je to tu rozbehnute a co vsetko uz mate..Kolace uz mame tusim aj my, skorosvokra si to vzala na starost takze super :-) budeme mat na vsetkych stoloch rovnake a nebude nikto pozerat ze tam su take a my take nemame..:) Stres nejak nezazivam akurat tuto noc sa mi snivalo ze sme nestihali kostol, a este v sobotu sme zhanali farara co by nas pred sobasom vyspovedal :-))) No proste parada, nejak sme na to asi prizabudli v tom sne :-)) Inac pocasie som tiez pocula ze by malo byt prijemne nejakych 25 stupnov tusim tak to by bolo ideal...Bez vetra,trosku dazdika moze byt v noci aby aj peniazkov sme mali trosku nie ;-) Zajtra idem skusat kroj, chcela by som aj svojho draheho nahovorit na kroj,no uvidim ako sa mi podari :) Rozmyslam este o kupe konfetoveho ohnostroja..Nemate niektora nejaky kontakt?Nasla som na webe cosi tak rozmyslam ci objednat,ci to stihne este dojst..Ale snad by malo..Bolo by to take moje male prekvapenie pre vsetkych :) Taak uz len paaar dni a nas den D je tu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule, tak my mame stretko s DJ aj videjkom uspesne za sebou...hmm... no video bude asi haluzne, ziadna klasika, ale sak, nevadi :) a este nas mladenec prehovaral, ze mame moc skoro fotenie a moc dlho,ze budeme unaveni...hmm a co si mysli, ze ked si dame fotenie na hodinu a pol a budeme sa len ponahlat, nebudeme vobec unaveni? necham to pekne tak...fotenie si chcem uzivat, ved fotky su pre mna tie naj... vy mate kolko casu vyhradeneho na fotenie? ach, akurat idem na tu kozmetiku, sa psychicky pripravujem na tu bolest :-D a vecer kamoskina rozlucka, zajtra dorabam vyzdobu na auto a ide sa skusat saty, v piatok skuska ucesu a mozno hned aj farbenie.....aaaaaa...je tu vikend - svadba tej kamosky...a potom uz len posledny tyzden slobody a ide sa na to :))) konfety mam....som kupila od jednej nevesticky tu, dokopy 4ks, tak asi 2 po kostole a 2 po polnoci...alebo co :) babo, co noveho??
Odpovedať
Profilova fotka
no ahojko Sasi, my sa budeme fotit cca nejake 2 hodinky, mozno viac..ideme okolo 12. von a do nejakej druhej pol tretej hadam budeme vybaveni, lebo o tretej mame odobierku, tak aby sme stihali:)) ja idem tiez v sobotu na kozmetiku, tak som zvedava ako pojdem odtial...ratam ze budem vyzerat, ako dostipana od komarov:))))) a potom k Jankovi domov a vecer so svagrinkou na rozlucku so slobodou...no Panbozko mi pomahaj Toto budem este dva tyzdne dospavat a to sa buduci vikend vydavam...inak som kukala predpoved a vraj nam bude krasne svietit slniecko a bude horuco...:)))) a ani kvapka dazda..parada
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, my sa ideme fotit cca od 11- 14:00 max 14:30 a potom si vyzdvihneme hosti a ideme do kostola. Inak uz asi vsetko mame hotove, cez vikend som dorabala ozdobu na auto a robili sme menovky a menu, foto v albume.. Na kozmetiku kaslem, zajtra idem na melir a uz chodim len na slniecko pekne sa opalovat aby som nebola biela jak stena v svad. satach.. Dufajme ze predpoved pocasia vide lebo takto dlho dopredu to nie je iste.. stacilo by nejakych 20stupnov aby mne nebola zima a Lacovi moc teplo.. a hlavne aby neprsalo kym neprideme po sobasi do saly.. potom uz nech sa deje co chce:)
Odpovedať
baby,na ma sa dako lepi smola :-( som chora,mam teplotu,zacali ma bolet zuby... a k tomu mi ece tooolko veci chyba,mne co neznasa robit veci na poslednu chvilu :-( ked mi svadba vyjde dobre,tak budem viac spominat asi na stresy pred nou :-D
Odpovedať
nie nie babo , zuzka uvidíš , že to celé dobre dopadne, aj rýchlo vyzdravieš a budeš spomínať iba na to dobréé ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?