Svadba 16. mája 2009. Je tu ešte niekto taký?

Ahojte. Je tu nejaká kočka s týmto termínom, že by sme spolu poklábosili?
Odpovedať
1
2
6
To sa vážne nikto nemá plánovanú svadbu v tomto termíne? Tak nič, snáď neskôr sa nejaké kočky pridajú.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
Ahoj, ja mám svadbu v ten deň :-)
Odpovedať
Profilova fotka
je nas viac,ale debaty su napr. na teme maj2009 alebo len nazov 2009.a ja mam vlastne uz o tyzden neskor,lebo v polke maja posledne roky vzdy prsalo a az potom sa vycasilo ako na leto :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja dufam ze bude pekne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aj ja mám ten istý termín, ale obávam sa že nebude veľmi pekné počasie, i ked može ešte prekvapiť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja dúfam, že prekvapi, chcem mať pekné počasie na svadbe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to aj ja ale som trochu taký malý pesimista...čo všetko už máš?
Odpovedať
Profilova fotka
No máme už sálu, fotografa a kameramana, aj skupinu a ty?
Odpovedať
čaute baby, ja som ani nevedela, že je tu téma s týmto termínom
Odpovedať
Profilova fotka
Náhodou som ju našla :-) Už sa to kráti
Odpovedať
možno nás bude viac, ale stále mám pocit, že báb s termínom 2. máj a 9. máj je oveľa viac
Odpovedať
Profilova fotka
No ja mám tiež sálu skupinu, od piatku už aj kameramana( i ked nie toho čo som chcela),šaty a boli sme už aj na matrike aj u kňaza...konečne sme sa rozhýbali lebo o svadbe hovoríme už dlho ale s prípravami...sme nejak dlhšie otáľali...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja si idem zajtra pozrieť svadobné šaty, už som raz bola ale ešte som si nič nerezervovala :-)
Odpovedať
my už máme skoro všetko z tých vecí, ktoré si zabezpečujeme samy. Ale chýbajú nám ešte veci na stoly, ako alkohol, menovky, vinety
Odpovedať
Profilova fotka
andzi-nestraš!!! som potom v strese,že nič nemám a nestíham :-D
Odpovedať
lentilkabj: lenže to je tak, že my teraz máme aj iné povinnosti ako svadobné, takže preto sme si švihli
Odpovedať
Profilova fotka
andzi,práve že aj my :-| ste šikovní x-)
Odpovedať
Profilova fotka
andzi tak to ste na tom fakt dobre... arcttica: ja som si šaty kupila, ale predtým som obehla kopec salonov a musim povedať že v každom som našla aspon jedny ktoré sa mi páčili a sedeli mi ale ked som si bola šaty kupovať, tak to bolo na 1. pohlad proste som ich videla, obliekla a už som nechcela vyzliecť a teraz mi už visia doma v skrini.
Odpovedať
januska: aj ja mám svoje šaty a je to super pocit že sú moje a nové, nemusím čakať kým si ich budem môcť 2 dni pred svadbou vyzdvihnúť zo salona
Odpovedať
baby, povedzte mi, prečo je nás tak málo s týmto dátumom? Fakt vtedy zvykne pršať? Minulý rok viem, že nepršalo.
Odpovedať
Profilova fotka
a kde ste kupovali šaty?? uz som uvažovala aj nad touto možnosťou
Odpovedať
ja ich mám z USA
Odpovedať
Profilova fotka
No tak až tam asi nepojdem :-)
Odpovedať
arcticca: ja som si ich odtiaľ objednala
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si kupila z Poľska
Odpovedať
Profilova fotka
januska555: z polska z trhu alebo normolne niekde z obchodu?? andzi: objednávala si cez net?
Odpovedať
arcttica: áno, ale cez overeného predajcu
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj ja s a k vam priadavam zatial som debatila trosku len s andzi aj to uz davno a tiez sme dumali, preco nikto nema 16ho maja ja myslim ze je to preto ze predtym su dva colne piatky a to predsta vela pomoze
Odpovedať
ahoj mici, ako ste pokročili v prípravách? Baby tu niečo strašili, že v polke mája každý rok vždy prší. Ja chcem, aby bolo pekné počasie.
Odpovedať
Profilova fotka
urcite bude pekne tomu ver!! :) ja ich nepocuvam, nevediem ziadne statistiky ale ked sa ja v tridsiatke konecne budem vydavat, tak prsat isto nebude mame uz zakladne veci, slo to pomerne lahko je kostol, este treba licenciu, je matrika, je dj, je sala, pomaly kupujem vyzdobu, mame komplet oblek saty aj boty obaja, mne chybaju popolnocne ale tosa spravi a uz som si dohodla aj kadernicku, kamarat kupuje A5 a ponukol sa ze naz zvezie tak aj to sa poriesilo, druhy kamarat ma kvetinarstvo tomu som dala fotku kytice, panie mi pozicaju navleky a ja pomaly kupujem veci ny vzdobu treba este upresnit menu, vyrobit oznamka a menovky a najst kto napecie kolace ale kedze moja polovicka je z dediny problem nebude ale sa nam to pekne skratilo, co, od novembra kedy som tu naposledy riesila s ribike :)
Odpovedať
1
2
6
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?