Svadba 16.10.2010. Je tu ešte niekto?

Profilova fotka
Baby kto sa vydava v tento den ako ja? my sme zatial uplne, ale uplne na zaciatku :) este nemame nic...
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
baby kde ste?to len ja sa vydavam v tento den?
Odpovedať
ahoj kitta, urcite nie si sama :-) ja sa vydavam 15-teho, ale sak den hore dole na tom nic nemeni :-) my sme zacali pripravy uz minule leto ako naprilad kostol, hostinu, fotografa, DJ-ja, ale ak nechces mat nieco uplne super specialne tak to zvladnes aj za 4 mesiace uuuuplne v pohode :-) my sme zacali tak skoro hlavne ze sme chceli piatok a to je tazke vybavit a chceli sme salu ktora je obsadena minimalne na rok dopredu a tak :-) ale saty napriklad riesim az teraz...idem si objednavat original a maju prist v polke septembra :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kitta: aj ja sa vydavam 16.10.2010 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no super..som sa dockala :) my u mame takmer objednanu salu, uz len to potvrdit...zajtra potrvdim termin djovi a starejsiemu..inak mame afto a vela napadov... aj kadernicku.. my sme povodne mali mat svadbu buduci rok, ale rozhodli sme sa teraz... :)a odkial si objednavas saty balli? ja si chcem asi kupit saty, zda sa mi to vyhodnejsie ako pozicanie....ale zatial som toho moc neposkusala...
Odpovedať
Ahoj :) aj ja by som sa mala ydat 16.10 :)
Odpovedať
my už máme skoro všetko...salu sme stihli už min.rok v decembri. uajednané je už všetko, už len ženichov oblek a topánky
Odpovedať
Profilova fotka
a zvazujem obrad vonku :) ale mame moznost aj pod strechou vonku :)
Odpovedať
to ma iste svoje čaro. ale čo počasie...? my máme v gotickom chrámev - sv.jakuba v Levoči a tam zase bude strašná zima...takže budem potrebovať niečo teplé na seba
Odpovedať
vonku by som to uz v oktobri neriskovala, ale je to moj nazor, mozno bude krasne a bude to super :-) saty beriem od pronovias...no neviem ci sa to oplati, ono svadobne saty nestoja zrovna 5 korun, ale tak mozno sa mi ich podari predat a snad dostanem za ne tak ze by ma to potom vyslo ako pozicovne... a hlavne so mnou je tazko so satami...hladala som od jula minuleho roka a co z toho? nic...aj tak az teraz som konecne nasta take ze "wooow, tieto chcem"...uplne jednoduche, elegantne, etericke... :-) ale uvidis co spravi skusanie....ono je na 100% pravda ze kym to neskusis tak nevies a mozno sa ti nakoniec budu hodit uuuuplne ine saty nez o akych snivas...ja som vzdy snivala o velkych princeznovskych a sice sa mi hodili ale som vyzerala uplne tuctovo...a teraz mam vybrate saty ako vila a v nich som to proste ja...elegantna, hrda, proste cool...a maslova farba...nie biela...
Odpovedať
Profilova fotka
tipujem ze su to pronovias nalon alebo nacar? ci nie?
Odpovedať
nie nie, su to marisa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame v podstate tiez vsetko dolezite (kedze to organizujeme zo zahranicia, tak to robime narazovo, ked sme doma a tak aj trosku v predstihu), okrem popolnocnych siat a obleku. Oznamka dostavaju finalnu podobu, mame niekolko navrhov, uz len vybrat to najlepsie :-) Salu, DJa, kameramana a fotografa sme tiez bookovali uz v decembri minuleho roka
Odpovedať
Článok sa načítava...
Tak aj ja sa pridávam :-) 16.10.2010 :-) Zajednávame od apríla a celkom sa nám darí, zatiaľ ;-) No akurát okolo mojich šiat bol celkom chaos, ale dúfam, že nakoniec budú tie vysnívané...
Odpovedať
ahoj nevesticky, tiez sa pridavam - svadbu mame 16.10., zatial mame zajednany kostol, hotel, hudbu. So satickami mam mensie problemy, dala som ich nakoniec usit - podobne ako Balli - snivala som o princezkovskych a nakoniec mam jednoduche, velmi vzdusne, elegantne ala Vera Wang (samozrejme nie original ;-) ) Obaja radi tancujeme, takze pre mna bola vacsina siat z pozicovni hodne tazkych a nepohodlnych... Budem ale uprimna, na prvej skuske som mala krokodylie slzy, ale nakoniec sa vsetko na dobre obratilo... Tak drzim nam vsetkym palce!!!
Odpovedať
ahojte aj ja sa pridavam :) aj my budeme mat svadbu 16.10.2010 uz sa neviem dockat.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja uz sa strasne tesim, minule som si aj trosku poplakala od stastia... :) ale uz by som rada mala vsetko vybavene, nech sa mozem len vytesovat a odpocitavat...
Odpovedať
Ahoj aj my mame ten den D 16.10.2010 a myslim si ze uz sme toho stihli dost.Mame zajednany urad, hostinu, oznamka a pozvanky odoslane, Uz aj saty mam doma (su krasne) maju asi 10 kil ale vydrzime ved je to len jeden den a chceme vsetky aby bol taky aky sme si ho vysnivali alebo aspon sa snazili aby taky bol. Drahy uz ma tiez oblek a pod.... Ja budem mat asi nervy do poslednej chvile. Ale drzim aj ostatnym stastnym nevestickam palceky.
Odpovedať
baby tak co vsetko mate uz prichystane?? :-)
Odpovedať
Ahoj Lucka, tak my mame: nas dvoch ;-) , kostol (ale zatial bez nauky...), prstienky, hotel, hudbu, fotografa, kadernicku. Po vcerajsku uz mam aj saty a 2x boty. Nemame: oznamka, zenich nema NIC (! ale on to urcite stihne...), zajednane kolacky, vyzdobu, kvetinky, pohare, darceky pre hosti, menovky.... a este mnoho veci, na ktore si teraz ani nespomeniem.... Akurat viem, ze svadba bude fialova, som na tej farbe zavisla asi od narodenia a tesi ma, ze bola v poslednom case tak velmi in ;-) aspon nemam problem nieco zohnat. Tak drzim palce!
Odpovedať
tak aj my kostol..boli sme uz aj na nauke...prstene tiez,hostinu mame tiez zajednanu,DJa tiez...kadernicku mam priatelovu sestru...tortu a zakusky pecie priatelova mamka...mame uz aj oznamka..vyzdobu na auto ..pierka...kvetiny este nemame ani fotografa ani pohare..ale co sa tyka siat a obleku topanok mame vsetko :) a co sa dava ako darcek pre hosti?
Odpovedať
luciaa86: my darcek nedavame, budeme mat krasne zrolovane menu a to bude akoze namiesto darceku vyplnat dieru aj ked pochybujem ze si to niekto zoberie domov...bola som na svadbe a kazdy tam ten darcek nechal, takze krasne prestrety stol, dobre jedno a dobra zabava im musi stacit :-)
Odpovedať
Lucka: tiez som bola prekvapena, ze sa davaju darceky, ale na poslednych 5 svadbach boli pripravene... Ako darcek sme dostali: 2x pernicky, cokoladku, ozdobene kamienky a na poslednej nejake cukriky... Zila som isty cas v grecku a bola som tam na par svadbach - kazdy z hosti tam dostane balicek s piatimi svadobnymi mandlami v bielej poleve - kazda z nich symbolizuje 1 prianie, ktore hostom zelas, pretoze veria, ze mladomanzelia maju tu moc niekomu nieco priat a to sa potom splni (greci to davaju aj na krstinach...)... No a ja som uplne nahodne na tie mandlicky natrafila aj tu, zaobstarala som k nim pytlicky z organzy (fialovej) a vyzera to nadherne... 1 balicek ma vysiel na cca 7 Sk... Dufam, ze to hosti potesi :-) . urcite si ale nemyslim, ze davat darecky je na slovenku zvyzok.
Odpovedať
Profilova fotka
tie mandle su dobry napad :) take mile s tym prianim :) my sme chceli davat nejake pralicky, tiez do nejakeho ozdobneho balenia a hotovo...
Odpovedať
Profilova fotka
pralicky:pralinky
Odpovedať
:O) pralinky su super, som na ne dostala strasnu chut! ja som poplietla poslednu vetu - malo byt "na Slovensku zvykom..." stane sa...
Odpovedať
Profilova fotka
v metre maju take jedny, ktore vyzeraju dobre a je to taky velky balik, tak to tusim ani drahe nebude :)
Odpovedať
urcite to nebude drahe, hlavne z toho megabalenia zostane nieco aj pre Vas :-) ... a myslim, ze tych par koruniek sa strati a urobite tym velku radost! ;-)
Odpovedať
Ahojte baby ako tak pozeram, ved my sme nezapisali este ani jednu stranku...teda...asi este neprihara. ale poviem vam, ja sa uz taaaak tesim :-D inak mate uz rozhodnute aku chcete vyzdobu-farbu, kvety atd? ja to stale menim...ale uz to asi teraz napevno ostava na hnedo - hortenziovo - zelenej...neskor hodim aj par foto do albumu . inak ako travite leto?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj ja sa vydavam 16.10.10. Uz mame vsetko pripravene :-)
Odpovedať

Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?