Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
babyyyyyyyyyyy,uplne najlepsie boloooooooooo!!!!wauuuuuuuuuuuuuu,o pol siedmej som sa dostala do postele,ale genialneeeeeeee,vsetci sa zabavali,hovorili,ze naj svadba,proste vsetko supeeeeeer.kesd bed bude viac casuu,hodim podrobnejsie info. keby bol kazdy den taky super :-) verim,ze aj vam vsetko vyslo opdla predstav.a to pocasieeee,upln eidealneeee :) a ako sme sa bali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute mladomanzelkyyyyyy :-) aj nas svadobny den bol krasny, presne - to pocasie perfisne, ani zima, ani horuco....vietor aspon zariadil akcne foto, ked mi zavoj lietal kade tade :-D jedine ten moj zdravotny stav....ach jo...i ked sa to zhorsilo az dakedy pred polnocou....a aj som sa pekne rozkaslala pri sobasi....ale aspon nebola nuda :-D nikto sa nepobil, vsetkym sa pacilo, som happy x-) v utorok honeymoooooon, dufam, ze to moooore ma uzdravi :-D a zuzkaaaaaaaa, vyzerala si peeeerfisne na tom namesti...a uplne dobre bolo, ako si si drzala tu vlecku skoro az nad hlavou :-D
Odpovedať
Ahojte vsetky uz manzelky :-), tak aj nas den dopadol super, len nasa mala mala problemy zaspat, tak sme to museli trosku dlhsie riesit. Pocasie vyslo, bolo take akuratne. My sme mali taku svadbu ruzombersko - trenciansku :-), trencania prisli do RK a velmi si pochvalovali, ze bolo super. Takze paraaaada. Ale poviem vam, uz nikdy viac taketo stresy zazivat nechcem. Zelam nam vsetkym najma vela lasky, nech nam to vydrzi na cely zivot. Uz si len zvyknut na nove priezvisko, ze? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, tak aj ja sa pridávam prenádherný dniček to bol... všetko vyšlo ako malo, až na malinký detail, že som sa zašpinila hned na začiatku fotenia od autíčka, aj som slzu pre to vyronila ale nakoniec som sa na to vybodla a užívala som si to...čo par šmuh na šatach mi predsa nepokazí moj den ale ked mam pravdu povedať tak nejako tie veci niektore ako keby som si ani neuvedomovala napr- kostol vobec nič si z neho nepamatám, tak som sa sustredovala na tie naše sluby že mi to nejako unikalo... ale však už sa tešim na dvd, a tam si to už vychutnám... aj to počasie bolo uplne že fajne...vietor sa postaral o to aby mi krásne vial závoj... ked budem mať viac času tak napišem podrobnejšie... a ked zozbieram prve amaterske foto tak dam do svadobneho albumu... už sa tešim na vaše fotky...
Odpovedať
Profilova fotka
bambulky to bola nadhera.. teda pocasie ma vystrasilo bo ked som odchadzala kozmeticke a kadernicke tak bola zima a prsalo :( normalne som mala zlu naladu.. ale pocas procesu kedy zo mna robili nevestu - cloveka tak nam vykuklo slniecko a ja som bola stastna jak decko male :) hehe fotograf bol v uzase ako sa niekto moze tak tesit...:) hi... inak ja neviem ak to je ale ja si to poriadne esteasi neuvedomujem... a cakam nejake osvietenie :) hehe asi mi to musi este dojst...niekto mi stoji na kabli asi :-D juuuj prajem nam vela stastia a pohody v novych rodinkach :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak aj ja sa pripájam. aj nám to vyšlo presne podal našich predstáv, bol to fakt neopakovateľný zážitok. Síce nám do obedu aj úršalo a fotenie sme museli presunúť, ale v priebehu fotenia sa to postupne vyčasilo,a potom už bola úplná nádhera. ja som už nejaké fotečky pridala, ale to su len take od našich čo fotili. a tie profi si trošku počkáme. tak sa tešim s vami že aj vam sa to vidarilo. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den zelam, mlade panie.. Svadba bola uzasne, vyzdoba bola uzasna...vsetko super a to pocasie ako sa zmenilo, tak to by som neverila ani v najlepsom sne.. a Sassetka, bola si uzasna v satockach...hned som vedela, ze si to ty podla satociek:))))
Odpovedať
babulky,ak chcete vidiet par mojich fotiek,tak chodte na stranku p.Goleja a albumik 177 :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojko, no tak to klobuk dolu pred panom Golejom...je vidiet, ze vie co robi...nadherne fotecky...kuknite aj nase, zatial fotil len svagrik, ale do konca tyzdna by mali byt aj fotky od nasho fotografa:)))
Odpovedať
zuzuu,kraaaasna nevesticka si bola ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky, aj nam to uzasne vyslo! vsetko maximalne presne podla nasich predstav :-) svadobcania boli nadmieru spokojni, vraj na takej super svadbe este neboli a ani nebudu :-) :-) My sme na svadbe nemali ani prestavku, ked sa netancovalo, tak sa spievalo s harmonikarom, vykrucanku sme mali o jednej v noci, co svadobcania nechceli odist z parketu, z hotela nas personal slusne odprevadil z miestnosti o pol siestej rano a chudak autobusar cakal na svadobcanov hodinu a pol :-) Do kostola zohnal organista operneho spevaka, kt. ked spieval ave mariu, tak plakala vraj polovica kostola. Boze, som stastna, ze to tak uzasne vyslo! cmuk dievcata a tesim sa na vase albumy! mohli by ste mi posielat do ip linky, ked vlozite fotocky, aby som vas nepresvihla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak, mohli by sme sem poslať linky, aby som vas nemusela hladať medzi ostatnými albumami, alebo hlavne na vás som zvedavá. moj je zatial tu, ale od fotografa tak o 2 tyždne až budu foto. Adresa mojho albumu je: http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
oki zienky domace...moj album je tu... http://www.mojasvadba.sk/album/album.... tiez zatim jen par foto bo nas fotograf sa nejako neozyva :(
Odpovedať
Profilova fotka
No a kedže už máme po svadbe, tak by sme mohli zaradiť aj tému bábätko ;-) , čo vy na to?. chcete mať male bejby už teraz po svadbe, alebo čakate aj na nejaku tu karieru? ja sa nepýtam náhodou, možno to tu fakt nepatrí, ale chcela by som vedieť, čo by ste asi robili na mojom mieste. taký názor nezavislých a nestrannýh nieje na škodu. ja by som chcela mať už aj bábetko, lebo som pre dvoma rokmi bola v nemocnici a odobrali mi jeden vaječník. mám stále ten druhý a preto by som to nechcela nejako dlho čakať. ALE. som zatial na absolvetskej praxi, a rysuje sa možno aj normálny pracovný úvezok tam kde som. aj keby sa nerysoval, je to vlastne jedno. len neviem či mam čakať a myslieť na to že ked sa to podarí a mala by som babätko, tak potom čo po materskej. budem sedieť doma, lebo som na to nemyslela dopredu a nepočkala som na to stále pracovné miesto aj ked na dobu určitú? alebo kašlať na robotu a nech sa deje čo sa má? je jednoduchšie ísť na meterskú ked viete že ked sa vrátite, tak máte zamestnanie. ale zas budem bábo odkladať na neskôr a potom ho už ani nemusim mať, čo? asi by som tu nemala takto riešiť svoje problémy tak sa ospraavedlnujem, ale by ma zaujímalo čo by ste v takej situácii robili vy. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jajuliatko, na tvojom mieste by som riesila babatko a aj pracu.. zatial tehotna nie si, zamestnavatel sa nema pravo pytat pri nastupe či si alebo nie si tehotna, do nejakeho 4-5 mesiaca by som to ani v praci nehovorila pretoze do vtedy nie je iste ci sa nieco nestane..tak si pekne uzivaj manzelskeho zivota a prace na babatku, pracuj a nicim sa nestresuj.. sak na 1krat sa vam to urcite nepodari a ked hej tak co?
Odpovedať
ahoj jajuliatko, tak moj nazor je asi taky, ze isto by som sa radsej pokusala o to babatko na Tvojom mieste. Najma ak si mala zdravotne problemy. Teraz je aj doba zla... Praca pocka, verim, ze je tazke sa rozhodnut, ale neboj. Mozno po materskej Ta bude cakat nieco lepsie. A uz, dufam, bude aj po krize. :-) My sme sa tiez brali 5. 9. 2009, ale mame uz 15 mesacnu dcerku. My sme sli na to vsetko ale akosi naopak - najprv sme si vzali hypoteku, kupili starsi domcek, tesne predtym som skoncila 1. stupen VS a ked som sa rozhodovala co dalej... chcela som pokracovat vo vyske, zistila som, ze som tehotna. Prve pocity boli take zvlastne, lebo na jednej strane som chcela dokoncit skolu, sef mi povedal, ze ma caka preradenie do vyssej platovej triedy, co by sa nam vtedy zislo, lebo sme mali tu hypoteku. Ale nakoniec to dopadlo tak, ze na skolu som uz nesla, lebo by nam to financne nevychadzalo a kedze som mala predtym podobne zdravotne problemy ako ty, bola som rada, ze to babo aj prislo. Preradenie do vyssej platovej triedy sa nekonalo, kedze som oznamila, ze som tehotna... ale... narodila sa nam krasna zdrava dcerka a nelutujem ani sekundu, ze to bolo tak, ako to bolo. A poviem ti jedno, asi to tak malo byt, lebo keby som neotehotnela, mozno by som bola uz bez prace. Pracujem pre automobilovy sektor na ekonomickom useku a kedze firmu to dost postihlo museli prepustat a nielen robotnikov, ale aj na inych poziciach... sice neviem, co bude za dva roky, jedno je ale iste. Zo zakona ma prepustit nemozu, miesto mi drzia, stale tam totiz chodim, ak nieco treba... V podstate ma mala zachranila aspon od tych nervov, co by som tam, mozno aj keby ma neprepustili, zazivala. Takto mam doma klud, aj ked je to po financnej stranke tazsie, ale da sa to zvladnut... a tesim sa z nasej malej. Na vysku sa mozem vratit kedykolvek, praca ma zatial caka... :-) Takze, moj nazor je taky, ze babo je na prvom mieste a ostatne sa vyriesi casom. Drzim palce.
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, ja som tu bola iba par krat na pokec... nejako nevysiel cas... teraz mam po svadbe a konecne si mozem tiez vydychnut :-) fotky hodim do albumu, lebo nas sikovny fotograf ich spravil hned do utorka
Odpovedať
Profilova fotka
katika dakujem, presne nazor niekoho ako ty, teda kedže už vieš o čom hovoriš, som potrebovala. je pravda že praca sa vždy nejaká nájde, ale bábo a to či bude si človek nijak raz nevybeire
Odpovedať
ahojte :) katika :-D ja som na tom podobne - študovala som na výške, ked som otehotnela.. ked sa malý narodil, postavili sme domček a teraz sme sa vzali. Tiež naopak :-D jajuliatko som rovnakého názoru.. radšej bábo ako práca :-)
Odpovedať
katika1 ahoj, som rada, ze nie som jedina taka "popletena". :-D Jajuliatko, vidis? Sme dve, ktore sme sa tu takto stretli a naozaj, isto by ani jedna z nas nemenila. :-) Takze, isto budem hovorit aj za druhu katiku, ze drzime palce, aby to babo vyslo co najskor, isto nebudes lutovat. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, no pridavam sa do debaty, jani no ja som čakala na to aby mi dali zmluvu na dobu neurčitú, bo v školstve je to tak že prve 2 roky ti daju zmluvu od septembra do juna a jul august si pekne na urade prace, tak to som si už odtrpela a teraz od septembra mi dali zmluvu na dobu neurčitu, tak my s drahým sme sa do toho pustili plnou parou, aj ked aj ja mam kusok ženske problemy, aj som začala chodiť na modreho konika ale aj som prestal bo čo som tam čitala tak to des, len aby sa človek bal že v dnešnej dobe asi ani neotehotnie, dosť ma to stresovalo tak som tam prestala chodiť... ale ine som chela, neviem kde pracuješ, no čo ja viem tak väčšinou zamestnávateľ dá 2x zmluvu na dobu určitu- to je asi už vždy v dnešnej dobe a až potom dáva zmluvu na dobu neurčitú, a dalej čo viem tak miesto ti držia iba ked maš zmluvu na dobu neurčitu... takže ja by som sa na tu robotu určite zvysoka vypr... keby som bola tehu... moj nazor... možno niekto bude mať iný ale podla mna je mimísek prednejší ako nejaka robota... babulky my ešte stále nemame foto... čakam na ne už ako na spásu...
Odpovedať
Profilova fotka
baby no tak som vytvorila album, zatiaľ iba z amatérskych fotiek, ale možte kuk tu je link http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
no mate pravdu kočky, a ak je to tak že aj cez dobu určitu neni robota ista, tak kašlať a nu a hor sa na babo :-D . je aj pravda že možno potom ked už sa podari a po materskej ( alebo rovno materských 8-) )tak ešte skor zamestnaju, lebo už je menšia pravdepodobnosť že zas pojdeš na matersku. proste už maš deti, tak si istejšia než zas nejaka mladučka, čo vedia určite že ju to ešte len čaká. tak ako teraz ja :-D
Odpovedať
absolutne súhlasím :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby akurat mi nejaka dievča napisala do gratulácii že som celu vyzdobu moju odkopirovala od volakej inej ženskej a že ta moja je nafigu a ešte ktomu lacna..., tak ma to naštvalo že som to hned vymazala... juj zamrzelo to- pretože som si všetučko robila sama s pomocou mojej kamaratky... nemali by sa dole primať gratulacie a nie nejake bludy písať...
Odpovedať
kristi s toho si nic nerob. ako aj key to amlo byt podla zoru, to sa musi odcenit, ze si si to robila sama ;-). takze rozhodne si s toho nic nerob. a dobre si spravila, ze si ju hned zmazala ;-). tak sa maju pisat iba gratulacie a toto gratulacia teda neni.
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak kristi. ju len mrzelo, že si to mala krajšie ako ona, vieš, ved ona je v podstate chudatko male. ešte by sme ju lutovať mali :-p . :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte kocky tak pred dvoma tyzdnami sme este stresovali, dnes myslim ze kazda uz len spomyna na krasny 5.september ako bola fantasticky :-) Mame uz par foteciek tak sa chcem s vami podelit :-) http://www.mojasvadba.sk/album/album.... Tak peknu oslavu 2tyzdnoveho vyrocia zajtra ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem baby, aj ja si myslim že babenka to asi nemohla prežiť... slavka krasne fotečky mate...
Odpovedať
Profilova fotka
Achojte kočandyyyyyyyyyy, gratulujem vsetkym piatoseptembrovkam, no krasne ste boli fsicky ;-) my sme s5, a ak sa bude daktora chystat do Tunisu, mam par hotelov, ktore neodporucam :))) ale inak super bolo, sak ako inak moze byt na svadobnej ceste :))) aj sa podakore este chystate dakam? kika, fakt si z toho nist nerob, zavist je strasna vec...co uz s nou narobime... :) fotky uz maaaaaaaaam, len strasny kopec, tak povyberam co najskor, len ted som dajak rozbehana, bo sa stahujem k milášikovi :)))) tak je frmol :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?