Menu Forum

Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

22. sep 2010  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
kristi8584
Registrovala sa 6. apríla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 424 príspevkov. Okres Zlaté Moravce.
  • Svadba bola 5. septembra 2009
    Machulinciach, okres Zlaté Moravce
fotoportrét
fotoportrét
kristi8584
Registrovala sa 6. apríla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 424 príspevkov. Okres Zlaté Moravce.
 no teda sasetka tak už mate po svadobnej ceste... my sa chystame len na taky velnes vikend na oravu, bo počas školskeho roka ja moc nemožem dovolenkovať...ale už sa tešim...

no už tu trubu neriešim bo mne sa moja výzdova pačila a páčila sa aj všetkým ostatným svadobčanom, tak nazor nejakej ... ma už teraz netrapi, aj ked vtedy ma to zabolelo...
19. sep 2009 o 22:14  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzuz1 (28 r.)
1
Registrovala sa 14. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 94 príspevkov a 2 albumy. Má 6 priateľov. Grinava, okres Pezinok.
    V Pezinku - Grinave, okres Pezinok
fotoportrét
fotoportrét
zuzuz1 (28 r.)
1
Registrovala sa 14. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 94 príspevkov a 2 albumy. Má 6 priateľov. Grinava, okres Pezinok.
 kristi to ti verim... ale ja tiez hovorim, to ze sa tvoje usilie a kreativita niekomu nepacila je jeho zivotny problem... emoticon
kaoze na marga tejto veci mas moj obdiv - ty ze si to dokazala vsetko porobit a tvoja susedka ze to dokazala tak pekne naaranzovat ;)

inak my mame tiez svadobku za sebou... ziadne take ze tunis grecko rodos... my sme ostali doma... kamarati nam dali welness pobyt v piestanoch (paradoxom je ze moja draha polovicka ze z PN XD) inak uuuzasne bolo... akoze masaze jakuzzi bazen prechadzky... manzelske povinnosti :D hehhe proste uuuzas este by som si dalaemoticon

co sa tyka fotiek tak ja ich este stale nemam :( zlihala totiz virtualna komunikacia takze sme boli mierne nervozni - hlavne ja emoticon ale uz sa to vsetko vysvetlilo a tento tyzden by nam malo dojst vsetko naraz (Foto video aj vytlacene foto) tak sa tesim jak male decko emoticon

PS: neviete nahodou kde by som zohnala take tie rozky do fotoalbumu?(dostali sme fotoalbum takeho toho starsieho typu kde sa foto lepia... nechchem pelit ale "rozkovat" :D neviete kde? dik emoticon
20. sep 2009 o 19:19  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jajuliatko
1
Registrovala sa 30. októbra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 322 príspevkov a 3 albumy. Má 20 priateľov. Okres Michalovce.
fotoportrét
fotoportrét
jajuliatko
1
Registrovala sa 30. októbra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 322 príspevkov a 3 albumy. Má 20 priateľov. Okres Michalovce.
 ahoj sasi, tak a ja že de si sa ty stratila, že ani tu nič nenapíšeš, a ty si dovolenkuješ, heeeej ? emoticon . juuu, tak to ste ale museli mať nádhernú svadobnú cestu. zavidim malinko, ale len malinko, lebo ja ako som pisala, tak sme si už pred rokom užili spoločnu dovolenku emoticon
21. sep 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
discomaniak
1
Registrovala sa 4. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 387 príspevkov a 3 albumy. Má 2 priateľov. Okres Hlohovec.
    V Hlohovci, Stofing, okres Hlohovec
fotoportrét
fotoportrét
discomaniak
1
Registrovala sa 4. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 387 príspevkov a 3 albumy. Má 2 priateľov. Okres Hlohovec.
 jaj ja by som tiez isla na svadobnu cestu :( ale zacali sme so zakldmi na dom a Laco ani nema dovolenku lebo chodili na 60% a museli si nejaku dovolenku vycerpat..
21. sep 2009 o 14:17  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jajuliatko
1
fotoportrét
fotoportrét
jajuliatko
1
 ta aj my tak nejak makame na byvani, tak dovolena je jasnááááá emoticon
21. sep 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kristi8584
fotoportrét
fotoportrét
kristi8584
 caute kočky,

no ako sa vám darí, no my ideme len na taku malinku 3 dnovu, ale už sa na nu tešim bo som taka nejaka vytažená... normalne že nevladzem- v robote je toho riadne vela a ešte je to všetko take že stále treba niečo riešiť, čakáme na doklady... vy už máte nove... ?
u nás to nejako dlho trvá...
21. sep 2009 o 18:03  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hedka17 (34 r.)
Registrovala sa 10. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 20 príspevkov a 2 albumy. Má 43 priateľov. Žilina, okres Žilina.
    V Ružomberku, okres Ružomberok
fotoportrét
fotoportrét
hedka17 (34 r.)
Registrovala sa 10. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 20 príspevkov a 2 albumy. Má 43 priateľov. Žilina, okres Žilina.
 Ahojte, vcera sme sa vratili z dovolenky "svadobnej cesty" boli sme v grecku na zakynthose a bolo uzasne. Tak a teraz po 3 tyzdnoch zajtra do roboty, sa mi nechce :°(
Bolo tam tak paradne, ze mi bolo luto, ze uz sa to koncilo, ale stalo to vsetko za to.
A co svadba? nieco uzasne, aj ked v piatok som si myslela, ze to nemoze vyjst po tych prekazkach, ktore sme sa dozvedeli na poslednu chvilu, ale stastie prialo a vsetko dopadlo na jednicku.eEste aj pocasicko vyslo ako malo SUPER. Dnes som si akurat pozrela foto co porobil manzelov kamos je ich zo 600 a to nas este cakaju od svagra a od fotografa profesionala. Velmi sa na ne tesim len tie ostatne bude treba poupravovat a to nas cakaju fotky z dovolenky a co sme kamerovali na dovolenke a pokamerovane zo svadby treba to postrihat. Mame co robit dufam, ze nam to pojde dobre. Ale velmi sa tesim aj ked viem, ze na dvd si od kameramana trosku pockame.
Dnes sme boli po sobasny list v RK na fare, aspon nieco vybavene. Este nas bude cakat vybavovanie obcianskeho, ale ten bude do jedneho dna hotovy. Esteze som sa stahovala k terajsiemu manzelovi o cosi skor, tak to mame za sebou. Prajem pekny vecer... :°)
21. sep 2009 o 21:51  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
Registrovala sa 13. júla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 1189 príspevkov, 4 albumy a 4 inzeráty. Má 42 priateľov. Trnava, okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
Registrovala sa 13. júla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 1189 príspevkov, 4 albumy a 4 inzeráty. Má 42 priateľov. Trnava, okres Trnava.
 babyyyyyyy, mam kooonecneeee albuuuuuum emoticon)))
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=468453&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3F

a doklady este stale nemam...hadam zajtra daco vybavim emoticon))
22. sep 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maruska83
1
Registrovala sa 19. septembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 347 príspevkov a 3 albumy. Má 1 priateľa. Okres Levoča.
    V Levoči, okres Levoča
fotoportrét
fotoportrét
maruska83
1
Registrovala sa 19. septembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 347 príspevkov a 3 albumy. Má 1 priateľa. Okres Levoča.
    V Levoči, okres Levoča
 ..ahojky sasi..tak mas naozaj krasne foto..my este nemame ale najhorsie je ze nam nevyslo pocasie na fotenie tak mame foto len vo fotosluzbe emoticon ...vycasilo sa nam az cestou do kostola...
23. sep 2009 o 15:43  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzuz1 (28 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
zuzuz1 (28 r.)
1
 sasi kraasne fotky emoticon sekne vam to obom...juj uz sa nemozem dockat tych svojich emoticon
23. sep 2009 o 18:13  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzuz1 (28 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
zuzuz1 (28 r.)
1
 hedka kristi... prajem vela zdaru pri vybavovani...ja uz mam doklady a stym aj vsetko obehane...som to chcela mat co najskor... obcanka aj vodicak bolo fajn ale tie behacky potom... mobil, doktor, ucet, kreditka, fuuu a vsetkeho ineho... sranda kde vsade bny sa malo menit priezvysko emoticon heheh
23. sep 2009 o 18:17  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hedka17 (34 r.)
fotoportrét
fotoportrét
hedka17 (34 r.)
 ahojte, do kedy sa ma vybavit obciansky? vobec nemam potuchy, lebo co citam vsade to je akosi inac.
23. sep 2009 o 18:18  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
 baby dakujeeeeeem emoticon
ja nemam este doklady, som tam isla cela pripravena, ze vsetko vybavim, len kapanek mi uslo, ze nemaju uradne hodiny emoticon tak to necham na piatok, zajtra sa mi nesce emoticon
inak nechapem, preco sa vzdy najde nejaky mamrd, co musi kritizovat....aj u kiki to tak bolo a ted aj mne dakto napisal, ze takto to vyzera, ked nefoti profik, ale kamarati...nastastie si z toho nic nerobim, kedze sa mi tie fotky pacia, ale nech radsej dotycny drzi hubu a krok, nemam rada, ked sa kritizuje, na to sem tie fotky nedavame... ach jo emoticon

maruska, aj na tvoje fotky sa tesim, nevadi, ze budu interierove, ved aj tie su peknucke emoticon a dakedy napr. po veceri ste sa nesli trosku pofotit po okoli?
23. sep 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
discomaniak
1
fotoportrét
fotoportrét
discomaniak
1
 ja tiez este nemam doklady ale pytala som sa na to na matrike a hovorili ze lehota na nove doklady je mesiac..Obciansky a vodicak robia na pockanie alebo ako to je? Ja idem vybavovat v pondelok lebo tu v CR je sviatok tak si aspon nemusim brat dovolenku..
24. sep 2009 o 06:58  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petatu
Registrovala sa 14. augusta 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 37 príspevkov a 1 album. Okres Banská Bystrica.
    V Selciach pri Banskej Bystrici, okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
petatu
Registrovala sa 14. augusta 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 37 príspevkov a 1 album. Okres Banská Bystrica.
    V Selciach pri Banskej Bystrici, okres Banská Bystrica
 saska, mne sa tie tvoje fotky neskutocne pacia, podla mna su skvele! zavidim vam dievcata, ze uz fotky mate, ja stale cakaaaam, zatial sa vytesujem len z tych amaterskych emoticon
24. sep 2009 o 07:20  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
 disko, OP a vodicak je napr. u nas hotovy max. do 3 dni, dam im moje tel.cislo a oni mi poslu sms, ze uz si po to mozem prist emoticon

petatu, dakujem emoticon aj ja uz sa tesim na tvoje foteckyyyyy emoticon
24. sep 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maruska83
1
    V Levoči, okres Levoča
fotoportrét
fotoportrét
maruska83
1
    V Levoči, okres Levoča
 sasi..ano budu fotecky aj z okolia trocha nas pofotil kameraman tak som zvedava..ale to bude asi az tak za dva tyzdne .. emoticon
24. sep 2009 o 11:12  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuuzzu (31 r.)
5
Registrovala sa 17. augusta 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 357 príspevkov, 2 albumy a 7 inzerátov. Má 29 priateľov. Trnava, okres Trnava.
    V Trnave, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
zuuzzu (31 r.)
5
Registrovala sa 17. augusta 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 357 príspevkov, 2 albumy a 7 inzerátov. Má 29 priateľov. Trnava, okres Trnava.
    V Trnave, okres Trnava
 Caute kocky, my budeme mat do zajtra uz aj videjko, tak sa strasne tesim...fotky su uzasne, nas fotograf bol perfektny...pofotil nam aj vyzdobu, tak to sem potom pridam..len tie fotky su strasne velke a ja to nemam cas zmensovat...baby mate vsetky krasne fotky..boli sme nadherne nevesticky, co poviete?emoticon)))
24. sep 2009 o 11:58  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kristi8584
fotoportrét
fotoportrét
kristi8584
 Ahojte kočky,

no tak ani my budeme mať foto buduci týžden, no otazka je či si ich stihneme vybrať bo mne sa s tortami akoby vrece roztrhlo,sa ani nezastavim... a takto o týžden odchádzame na tu našu mini svadobu cestu...sa velice tešim...

sasi z takých blbov si nič nerob, ale viem ta pochopiť a viem si predstaviť že to zamrzelo... tí chudáci kritizéri asi nemaju čo robiť a závidia super fotky, maš ich krasnučke včera som tak bajočkom kukla popri pečeni... no dnes si ich pozriem lepšie...

no nam op spravili presne za týždeň ale vodičáky ešte nie sú...a zdravotná kartička netuším kedy bude...
24. sep 2009 o 12:04  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
 jeeej, zuzka, zajtra videjkooo...o kolkej a kde? donesem chipsy? emoticon
a mame spolocnu fotoooo emoticon emoticon
http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vReferer=&vImageID=3320214#navigator

kika, no nech ti pecenie rychlo odsypa, aby si si mohla poriadne oddychnut emoticon
24. sep 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chelonka (31 r.)
Registrovala sa 23. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 661 príspevkov a 1 album. Má 25 priateľov. Okres Pezinok.
  • Svadba bola 19. septembra 2009
    okres Levice
fotoportrét
fotoportrét
chelonka (31 r.)
Registrovala sa 23. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 661 príspevkov a 1 album. Má 25 priateľov. Okres Pezinok.
  • Svadba bola 19. septembra 2009
    okres Levice
 zuzuz1

ja som to kupila vo fotoslužbe v poluse pri cerfure,ja som si kupila priesvitné trojuholníčky a stojí to cc2€ je ich tamko peeeeec - a držia dobre, lebo ja som ich použila do sv.oznámení
24. sep 2009 o 13:12  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuuzzu (31 r.)
5
    V Trnave, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
zuuzzu (31 r.)
5
    V Trnave, okres Trnava
 Jeej, Sassi, no to je ake super...sme sa spolu fotili ani sme nevedeliemoticon)) Inak mna az po svadbe napadlo, ze sak sme sa mohli odfotit spolu, sme my ale trubkyemoticon))) ale inak fotecky mate krasne, sa mi to lubilo...ja nemam take tie ked ma cesali a malovali, ani ked som sa obliekala...skoda, ale nedalo sa to urobit.. ale aspon na videjku budeme mat, ako sa obliekame obaja..aspon nieco..tak sa uz tesim, budeme mat filmovy vikendemoticon)
24. sep 2009 o 13:18  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
 no veru, aj mna to potom trklo...a som sa aj obzerala po namesti, ci tam este nie ste, ale v tom mnozstve neviest som ta uz nevidela emoticon
nam kameraman prisiel vlastne na moje obliekanie, tak z toho bude par zaberov...janko nema nist...ani z obliekania, ani z posedenia na ich dome...co ma mrzi, nejak sa na to zabudlo...
ale on to berie optimisticky, ma vsetko doma, takze obliekanie sa moze nafotit kedykolvek emoticon
24. sep 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuuzzu (31 r.)
5
    V Trnave, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
zuuzzu (31 r.)
5
    V Trnave, okres Trnava
 no my sme zabudli na prvomanzelsku pusu, zabudli sme sa s rodicmi odfotit pred kostolom a co je najvacsia haluz, zabudli sme o polnoci krajat tortuemoticon)) ale to nevadi...hlavne, ze sme sa stihli zobratemoticon)))
24. sep 2009 o 13:41  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maruska83
1
    V Levoči, okres Levoča
fotoportrét
fotoportrét
maruska83
1
    V Levoči, okres Levoča
 ..ahojte dievcata..no nieste same ..aj my sme sa zabudli odfotit s rodicmi..nestihli sme odfotit vyzdobu,bude to len na Dvd... emoticon
24. sep 2009 o 14:16  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
 no veruze ani my nemame fotku s rodicmi....a aj ostatni za nami po svadbe prisli, ze co sme sa s nimi nefotili...
co uz, no emoticon
24. sep 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzuz1 (28 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
zuzuz1 (28 r.)
1
 juj chelonka dakujem emoticon nekedy ked budem mat cas tak tam skocim... bo momnetalne neviem kde mi hlava stoji emoticon

inak VP som mala hotove tak do tyzdna... tyzdna a pol... OP vsak skor - asi tak do 3-4 dni a tiez na SMS emoticon a zdravotnu karticku mi teta vytlacila, dala do obalu a za jeden podpis som mala hotovo emoticon v dovere to ide rychlo... emoticon
24. sep 2009 o 17:41  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzuz1 (28 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
zuzuz1 (28 r.)
1
 inak my sme sa tiez nepofotili tak sko sme planovali a chceli... napriklad nemame fotku obruciek... ale to som vyriesila ja emoticon a kred kostolom sa tiez nedalo nejako fotit bo brasko bol hladny a behal okolo nas a hucal na mna takze v strese sme sa tiez neodfotili s nasimi komplet :(
24. sep 2009 o 17:42  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kristi8584
fotoportrét
fotoportrét
kristi8584
 u babenky tak mi sme to vyriešili tak že sa už v sale hufne fotilo všetci s nami urobili sme take to srdiečko a potom každy s nami, bolo to donekonečna sa so všetkými pofotiť ale za to bude pamiatka...
24. sep 2009 o 17:53  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzuz1 (28 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
zuzuz1 (28 r.)
1
 to ano pamiatka bude a urcite fajnova emoticon
28. sep 2009 o 14:15  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš