Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dnes som dala foto na net, ale zatiaľ len od kamaráta, čo nás fotil. www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAl...
Odpovedať
Profilova fotka
tak uz som pridala par foto aj od AT-čka :)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej, kraaasne fotky, Katka :-) hedka, zlatucki ste spolu x-) tesim sa aj na dalsie fotky :)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky..krasne fotecky mate vsetky:))0 Ja nemam cas sem dat nejake dalsie, stale nieco robim, v robote je tiez toho vela..ale tento vikend si hadam najdem cas:))
Odpovedať
Profilova fotka
no po dlhom case pripajam kompletny skoro 50 fotkovy album (je to podraz ze len jeden a tak malo miesta) zo svadby konecne od profesionala :) http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
krasne fotky, zuzka x-) zuzkaaa...teda zuuzzu, vy ste boli tiez v tunisku??? a kedy? a kde? :-) jeeeejda, ta posledna fotka rozplesteneho manzela v bazene je 100 bodovaaaaaaa :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky, vsetky ste boli peknucke, ja mam fotky zatial tu: http://martinremenar.sk/a_displaygall... budem sa snazim coskoro spravit fotoalbum aj na mojasvadba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeej, kraaaaaaaaaaasne, uuuuzasneeeeeeee, satockyyyy, fotkyyyyy, peeeerfisneee x-) krasny parik ste ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem krasne x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, už mám fotky od fotografa :°)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak konecne aj ja nieco pridavam ;-) http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
joooj, vy už všetky mate fotky a ja ešte stálen ie. video sme mali skoro, a je kráásne, osm fakt spokojná. a fotky som už tiež videla, ke som bola kuknuť náhlad pred tlačením fotoknihy, ale stále čakám kým to vytlačia a už mi dá aj všetky foto na cd. tak že už to neni v rukách fotografa ten dlhý čas čakania, ale som nedočkaváá 8-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte, tak Sassetka boli sme v Tunisku na Djerbe..bolo krasne, horuco:))) Bolo tam vela Slovakov a dokonca som tam stretla kolegu z prace:o))) Svet je proste maly, inak som sa docitala v mojich gratulaciach, zevraj mame obycajne fotky a vraj sme mohli mat aj lepsie.. je neskutocne, ake dokazu byt niektore zeny zlomyselne.. ale co uz... Inak vam chcem povedat, ze mam od dnes potvrdene, ze sme si z dovolenky doviezli aj suvenir v mojom brusku:))) Tak drzte palec, buduci tyzden ma caka vysetrenie:)))
Odpovedať
Profilova fotka
zuzkaaaaaaaaaaaaaa, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem x-) a drzim palceky, nech drobcek pekne rastie a je zdravy ako buk!!! :)) tesim saaaaaaaaaa, uz si sa teda presunula na modreho konika? :))) to s tymi fotkami si nic nerob...ved aj ja som mala takeho "odbornika", co to tvrdil o nasich....ale do gratulacii sa to fakt pisat nema....ale to tieto osoby proste nepochopia, vy mate fotky naozaj krasnucke, nie je o com... a aj tak...ty mas uz teraz aj tak myslienky dakde pri dudlikoch a dupackach, nie? :))) janka, no cakam tu tie tvoje fotky, dockat sa nemozem.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi gratulujem, úžasný suvenír :) držím palce nech sa narodí zdravé, krásne a šikovné mimčo, po rodičoch :) Z tych neprajnikov si nic nerobte a len ich ignorujte.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujeeem baby, este celkom nie som pri dudlikoch..ale na Modreho konika chodim:)) Teraz mam skorej starosti, lebo som bola v piatok kvoli babu na pohotovosti a uz som od pondelka doma..a este dalsi tyzden budem..a je velmi pravdepodobne, ze vzhladom nato, ze pracujem v BA a cestujem kazdy den do TT, tak ma mozno nechaju cele tehotenstvo doma.. ale co budem 9 mesiacov robiiiiit??? Pomooooc:oo)))
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm, no ja neviem...otehotniem tiez a budeme si vymienat novinky? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D a v kolkom si tt? a prajem ti, aby si sa najblizsie do nemocnice dostala az v den porodu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kočky, juuj tak prve minčo na ceste zuzi gratulujem, no my sme s výrobou mimi tento mesiac museli prestať bo ležím doma so silnou bronchitídou...ach jaj... a dnes budeme mať konečne fotky, manžel mi už volal že ich má... tak čakam kedy sa dostaví domkov a budeme kukať....
Odpovedať
jeej zuuzu srdecne blahozelam...a drcim palceky nech ste obaja zdravy.. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja ti zuzka gratulujem! :-)
Odpovedať
Ahojte kocky tak som sa tu dostala po dlhsom case a ake novinky :-) Srdecne blahozelaaaam zuuzzu, nech vsetko dobre dopadne :-) Asi fakt najkrajsi "suvenir" aky si mozes doniest zo svadobnej cesty :-)
Odpovedať
zuzuuuu,gratulujem a veelmi dziim palceky,aby vsetko dobre dopadlo,ja idem konecne za mojim muzikom do Irska,lebo mi uz hrozne chyyyba a tak by som uz cela babatko,tak snad uz na nejake zamiesime :D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky zuzu, aj ja sa tak trochu oneskorene pripajam ku tym prvym gratulaciam čiastočnym, a potom taka velka bude ked už budete doma ozajstne traja :-D . držim aj ja palčeky nch ste zdravučky a dufam že nam to tu všetkym oznámiš a pribudne nejaka ta fotečka ;-) . inak my sa tiež už snažíme, tak uvidíme, kedy sa podarí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
halo baby:) co nove? manzelia posluchaju? Zuzu ako prebieha tehotenstvo? vsetko ok?
Odpovedať
Profilova fotka
halo halooooooo :-) no veru, uz sem nikto nechodi =-) ak mam ja osobne povedat, tak mna manzelik prevelice poslucha x-) to skor zajac ma dnes vytocil, bobky som nasla vsade po byte, neviem, co to donho voslo :-D zuzka, ako? nechodis sem uz vobec? a janka? zadarilo sa, ci este stale sa snazite? ;-) a ostatne babule ako??
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
ahojkyyy, no ja sem sem tam kuknem, ale nebolo nič take nové, tak som ani nepísala. ale už aj ja mám velkú novinku, a aj my čakame mimčo. zatial teda len 1 mesiac, tak snad bude všeetko ok. a inak sa už konečne stahujeme do svojho cez víkend. tak že zábava. a manželik počúva, počúva :o( čauteeee
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, no sasettka mas to vesele so zajacikom:) Janka tebe gratulujem a zelam aby ste boli obaja (ty aj babatko) v poriadku a vsetko dopadlo tak ako ma. My v sobotu pokracujeme v stavbe domu, uz aby to bolo hotove, mohla som zariadovat a mohli sa stahovat :)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeeeeeeej, Janka, krasna sprava x-) sme na tom podobne, dnes som bola u dr. sme v 10tt :-) veeeelmi sa tesime a dufame, ze vsetko dobre dopadne, to iste prajem aj vam! :)) Katka, takze u vas je to postav dom, zasad strom...takze este mate cas, cooo? :))) jaj, ja by som hned sla zariadovat nejaky domcek, uzi si to :)
Odpovedať
Profilova fotka
no teda baby tak vam zavidim, vsetky tehotne :) aj ja chceeeeeeeeeeeeeem:( keby som tak bola zdrava.
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeej Sassi, parááda, tak to mame asi len tyžden rozdiel :-) srandaaa :-D :-D . disco neboj nič , budem držať palce nech sa uzdraviš a mohla si sa aj ty tak tešiť. raz to vyjde, ver tomu. nám sa to podarilo po prvy krat v novej spálni, tak si chod kupiť novu spalnu, možno pomože ;-) .
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?