Svadba 10.10.2009. Nájde sa tu niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak co, najde sa tu niekto, kto sa bude vydavat v tomto datume? som zvedava kolke sa nazbierame :) mozno povymiename nejake napady, rady a triky ako spijemnit tu nasu vytuzenu svadbu :) tak piste:)
Odpovedať
Ahojte, mozem sa pridat ? Tiez mame svadbu v tento pekny datum. Ako tak citam, uz mate dost toho vybavene, mala by som si brat priklad. Ja mam iba saty zarezervovane, salu, farara a hudbu. Oznamnka ani nemam ponatia kde by som ich objednala. Este mam co robit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ze mozes vitam ta medzi nami,no citas spravne,ja osobne som povybavovala rychlejsie vsetko lebo cez leto budem malo na slovensku tak som porobila popredu vsetko co sa dalo na svadbu,aby som potom v septembri nestresovala
Odpovedať
no ahojte, naši rodičia sa zatiaľ stretli iba raz aj to sa videli iba hodinku, ale zato si volaju tak často ako môžu, pretože su od seba dosť daleko vzdialení, cca 2,5 hodiny autom. teraz plánujeme stretko, aby sa aj oni zamiešali do našich príprav:) lebo nejde to takto, že ja niečo urobím, mojej mamke sa to nepáči, ani svokre sa to nepáči a tak podobne, tak si to pekne sami prekonzultujú dohodnu si čo kto ako urobí, čo si vyplatia sami a čo my a hotovo. Len máme taký malý problémik, no neviem či je to problém, ale určite to k tomu patrí, totižto moja svokra je veľmi chorá, a je to s nou veľmi zlé, tak sa každý deň modlíme, aby sa dožila svadby. Tak sa môže stať, že bdeme nútení svadbu zrušiť, ale modlím sa, aby sa nič také nestalo. Ani na to nemyslím radšej, aby som to neprihnala. To všetko asi preto, lebo som sa na svadbu tak veľmi tešila a možno žiadna nebude, som zúfalá, pretože neviem čo bude o mesiac nieto o tri:(( prosíme Pána Boha (pretože sme obaja veriaci) aby nám pomohol, a doprial nám aj jej tu radosť z toho dna:))
Odpovedať
Ahojte kočky, tak aj ja sa teda k Vám pridávam!!! Tiež sme sa rozhodli "svadbovať" 10.10.2009 :-D ...som rada, že je nás tu tak hodne!!! :-D
Odpovedať
Jancah, no to ma mrzí, ale život je o tom. Skôr by som si na vašom mieste so svokrou ujasnila, či by chcela, aby ste kvôli nej rušili svadbu. Myslím si, že je mnoho ľudí, ktorí by to nechceli. Ale samozrejme, treba dúfať, že to vydrží. Držím palce.
Odpovedať
Profilova fotka
ties si myslim ze je to velmi neprijemna situacia a nic ine akodufat vam neostava,a opytat by ste sa jej veru nejako taktne mali ci by chcela aj to zrusenie svadby alebo nie.veru zivot je kruty
Odpovedať
Ahojte dievčatá, tak včera večer mi svokra zomrela a tak svadbu musíme preložiť zatiaľ na neurčito. tak sa majte krásne a prajem vám všetkým aby vám tie vaše vyšli podľa vašich predstáv, aby ste mali čo najmenej stresov a aby ste boli spokojné. veľa šťatia a radosti v manželskom živote
Odpovedať
Jancah, veľmi ma to mrzí... :-( Hlavne tvojmu drahému prajem veľa síl a tebe tiež, aby ste to zvládli. Časom sa to snáď bude dať. Ale rada by som ti povedala, že opúšťať nás nemusíš. Zostaň tu s nami, veď raz ťa tá svadba čaká. Teraz na to asi nie je vhodná doba, ale o nejaký čas môžeš pokračovať v prípravách. A tu sa môžeš aspoň vykecať neznámym ľudom. Bude ti ľahšie...
Odpovedať
Jancah Navzdy s vami ostava. ...................................................... som s tebou moja.............................................
Odpovedať
jancah velmi ma to mrzi a prajem vam obom vela sil... uprimnu sustrast.... a snad do roka a do dna :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Uprimnu sustrast,nic prijemne naozaj,velmi s vami sucitim,prezila som zatial stratu len starych rodicov a uz to bolo hrozne,stratu rodica si neviem ani predstavit.
Odpovedať
Ahojte, tak dakujem všetkým za podporujuce slova:) samozrejme, že sa tu budem chodiť pozerať a sem tam písať, veď svadba bude, len trochu neskôr, a nejaké rady ktoré sme ešte nepreberali treba získať, no nie?:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj baby, povodne som mala svadbu naplanovanu na april 2010,ale nejako to nevychadza, tak to asi pojde na oktober tohto rokui.. tak sa idem k vam pridat
Odpovedať
Super, tea, vítame ťa medzi nami ;-) ako si na tom s prípravami, zrejme máš toho veľa a trošku chaosu po zmene termínu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No chaos to trosku je,ale nemala som nic zajednane, tak som nic nemusela menit.Trochu som sa vydesila,ked som si predstavila ze 16.okt je o 3,5 mesuaca, a skoro cely september budem prec..juj
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky tak ako postupujete s pripravami? prave pozeram ze mame 100 dni do svadby...ja uz mam saty, uz aj oznamenia su hotove, este ich musim vyzdvihnut. len si neviem dat rady so svadobnym menu. zatial som vybrala plneny kuraci rezen so sunkou a syrom, s ryzou a zeleninou, ale nejak nie som spokojna. poradte mi, co mate vy, alebo co by ste navrhovali. povodne som chcela kuracie medajlonky na masle, ale pani prevadzkarka v hoteli mi povedala, ze ked to pripravuju takto hromadne, ze sa moze stat ze niektore obschnu, alebo zatuhne maslo, ze mi to neodporuca, ze pri tomto jedle nemoze zabezpecit 100% istotu :( Janca, je mi to luto :( moja kamoska tiez koli tomu presuvala svadbu o pol roka
Odpovedať
ahojte kočky, no to najhoršie už dúfam pominulo a dúfam že to lepšie ešte len príde. svadbu sme presunuli na 21.8. buduceho roku. budeme to mať presne na moje meniny. som sa poistila, aby milacik nezabudol:):):)
Odpovedať
Jancah, tak to máš ešte celkom fajn :-) je to vlastne necelý rok. Ja mám pocit, že s prípravami nejako stojíme a nič sa nehýbe. Začínam sa báť, že som na kopec vecí pozabúdala a potom budem stresovať. Rozhodla som aspoň to, že vysnívaný závoj idem dať ušiť a potom ho predám, alebo budem požičiavať. Evka.tomka, my máme tuším kuracie a bravčové medajlónky s kuracou pečeňou plus ryža a hranolky. Som zvedavá, čo povedia hostia na tú pečeň. Ale ja ju zbožňujem a odporučili nám vyberať jedlo podľa toho, čo máme radi my. Vraj vôbec nemáme brať ohľad na svadobčanov v tomto smere, lebo všetkým aj tak nevyhovieme. Tak zrejme skutočne vyberieme sebe po chuti. Veď po tom strese, čo nebudeme vedieť vôbec jesť, si musíme dopriať niečo mňaaam ;-) Čo vy na to?
Odpovedať
dijefcatko to nie je necelý rok ale rok aj dva mesiace:)) čo sa týka toho závoja dobre si to vyriešila, aspon ti "kapnu" z toho nejaké peniažky:) a čo sa týka toho menu, máš to celkom dobré, medajlónky sú fantastické, ale záleží na tom ako ti ich pripravia, ja ich mám hrozne rada, aj pečeň, ale iba kuraciu:)))
Odpovedať
Profilova fotka
Tak babenky trosku som tu dlho nebola,ale cez leto som viac vonku ako na nete,inak ja uz tiez som bola zajednavat menu v restike a vybrali sme si kuracie rezne plnene syrom a sunkou a este aj vyprazane,kt omu opekane zemiaky a ryzu,taka klasika.A budeme mat svedske stoly potom,len sa nevieme nejako dohodnut ze o akej hodine.Mozte mi poradit.hlavne menu by malo byt okolo 18.00hod a tie stoly,no neviem.Inak nic moc ma uz nenapada co by sa dalo dopredu vybavit,vsetko potrebne uz mam,len tiez mam pocit ,ze teraz stojim a potom tesne pred sa nezastavim.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, dlho som tu nebola....jancah veľmi mi je to ľúto s tvojou svokrou :-( Čo máte nového? My už máme obrúčky, len sa ešte dali gravírovať, tak na ne čakáme, drahý má kúpené topánky a zmenili sme miesto svadobnej oslavy, lebo sme zistili, že nás bude trošku viac...
Odpovedať
Ahojte babky, no my sme ešte drahého oblečenie neriešili, topánky si síce vyhliadol a čo sa týka oblekov, ešte sa uvidí. Urobili sme zatiaľ iba jednu obchôdzku a dopadlo to tak, že mu nesedelo nič okrem Alaina Delona za 13 tis, čo môj miláčik za oblek nedá. Tak sme to nechali tak. Navyše nevieme, či náhodou do svadby trošku nepriberie alebo neschudne. Ostane to asi na september. Teraz začíname s prerábkou bytu a pozornosť sústredíme tam. Skutočne neviem, na čo som ešte mohla zabudnúť. Obrúčky máme, výzdoba je, menu je, kyticu ešte stačím riešiť. No fakt neviem. Lucy, aj máme švédske stoly a dáme ich zrejme okolo 9tej. Tiež nám vychádza večera tak o 18.00 a po pol noci kapustnica, takže tak.
Odpovedať
Profilova fotka
Joj my mame oblecenie draheho uz vyriesene,isli sme spolu,ze sa spytame na oznamka v svadobke a on si hned zajednal oblek,chcel svetly smotanovy ten sa neoplati kupovat,a uz ma vsetko,od kosele,cez topky az po ponozky.A dnes som happy lebo som dorobila vyzdobu na stoly aj na auta uz mam vsetko,vratane stuziek.Cez vikend robim menovky a postupne pofotim a popridavam nove veci.Mne sa zda ze uz nie je vela casu do toho 10.10.,popri praci a mojom poletovani medzi CZ a SR tak akurat.Inak idem kupovat alkohol,kupovali ste uz niektora,ja netusim kolko coho,mame 35hosti,plus este nieco po polnoci.Tak ak mozete poradte.
Odpovedať
No alkohol je velka neznama aj pre nas! Totiž: ked sa vydavala draheho sestra, pil sa vo velkom fernet, az rano neostala ani kvapka. Pred mesiacom sa zenil draheho brat a nakupil sa fernet. Tentokrat ho ale vela neubudlo, vsetci nejak pili hrusku! Co sa bude pit u nas, netusim. Zrejme nakupime vsetkeho dostatok, ved ak sa zvysi, alkohol sa nepokazi niekolko rokov. Vzdy sa potom mozu flase po jednej darovat nejakym oslavencom, alebo tak. Popripade nas napadlo, ze mozno by sa dalo dohodnut s velkoskladom, kde sa bude nakupovat, ze neotvorene a neminute flase od nas po svadbe opat odkupia. Povazujem to za fajn riesenie akurat neviem, ci je to realizovatelne. V kazdom pripade skusim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No aj ja chcem nabehnut u nas do velkoskladu,este som tak nenakupovala,tak uvidim ako budu ochotny,ked nie sme podnikatelsky subjekt a tak,tiez na sesterkinej svadbe sa pilo hodne fernetu,a cakali ze vsetci budu vino,no asi najviac dame fernetu a vodky,ta u nas ide celkom dost.
Odpovedať
no u nas je to take, že z draheho strany, ešte ked zila teta nakupila slivku a vodku. a my z našej strany pijeme fernet a hrušku, tak je to vybavené. čo sa týka toho velkoskladu, u nas je to super, lebo už sme od nich brali, aj ked nie sme živnostníci a vyšli nam v ustrety, čo sa tyka toho vracania ako spominala dijefcatko. vzali nam späť tie, čo sme nemali otvorené a vratili peniaze. ale my už alkohol kupeny mame, tak dufam, že sa nam do toho bud. roku nevytratí:)) musime dobre ukryť:))
Odpovedať
No, to radšej strážte, Jancah ;-) u nás by to bol problém! Dnes ideme drahému kúpiť topánky, veľmi sa teším. Bude taký fešák, že budem musieť aj družičky odháňať. A včera ma maminka objednala ku kaderníčke aj kozmetičke, takže som veľmi zvedavá, najprv ich pôjdem vyskúšať na farbenie. Viem, je to zvláštne, že na svadbu pôjdem ku kaderníčke, ktorú nepoznám, ale tým, že žijem inde, vlastna ani nemám inú možnosť. Tá kaderníčka, ku ktorej som kedysi doma chodievala, už nie je čo bývala a nechce mi urobiť účes, ktorý chcem. Takže mám úplne inú a mam tri mesiace, aby som ku nej nahnala všetky ženy z rodiny, nech ju vyskúšajú ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak uz som bola v tom velkosklade ale nejako nam nechceli bez zivnostenskeho predat a maju to tam dost drahe,ked som porovnavala ceny,lebo to je s dph,ked to nie je do restiky a nevychadza to bohvie ako,ale mame tu aj diskont predajnu Sama tam maju lepsie ceny na alkohol.A neboj ked ku kadernicke pojdes a skusis ju ako robi tak hned podla jej pristupu budes vediet ci je dobra.Pa
Odpovedať
Caute! Pridavam sa k datumu... mame svadbu v Ba v kostole vo Vajnoroch. Datum a cas je uz zajednany, hostina tiez, obrucky sa uz vyrabaju, kameraman rezervovany, zakusky a tortu uz tak isto viem,kde dat robit..celkom to ide..v septembri to bude vsetko trochu stresovejsie..a co je hlavne, moje saty som si kupila hned o tyzden ako som vedela,ze sa budeme brat :-D
Odpovedať
sisik42 : a ty si z Vajnor? :) Gratulujem k svadbicke... my sa berieme 3 tyzdne pred Vami ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?