Svadba 10.10.2009. Nájde sa tu niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak co, najde sa tu niekto, kto sa bude vydavat v tomto datume? som zvedava kolke sa nazbierame :) mozno povymiename nejake napady, rady a triky ako spijemnit tu nasu vytuzenu svadbu :) tak piste:)
Odpovedať
no hej, to je skor taká hovorová a poslovenštena poľština nie?:))) inak ste videli tie fotky teraz v albume, čo su také netradične??? niektoré sú fakt že uau
Odpovedať
Ja som na najprv viac venovala angličtine, ale potom sa to zmenilo. ;-) čo idete najbližšie riešiť čo sa týka svadby?
Odpovedať
no najbližšie by som asi mala začať s tymi pierkami, bo som sa k tomu ešte nejako nedostala:))
Odpovedať
Ja mám len návrhy, robiť ich budem cez prázdniny :-)
Odpovedať
jaj, že si ich nerobila?? ja som si myslela, že ked maš tie navrhy tak že to už maš:)
Odpovedať
Nie, kdeže, to som len hneď na začiatku rozmýšľala, že ako asi to budem robiť, teraz mi to len tak leží :-)
Odpovedať
ahojky nevesticky... jancah mozem sa ta opytat kde si zahnala take super sosky na tortu?ak by s mohla napis mi na ip. no stale len citam kolko uz toho mate a ja nejako stagnujem.neviem zohnat toanky, ktore by sa mi pacili,boli aj pohodlne a nie na velmi vysokom podpadku... inak diefcatko mas velmi pekne navrhy pierok,ty si vyrabala?ako si ix spajala len spendlikom alebo si zosivala a davas zapinaci spendlik?
Odpovedať
Ahoj cucoried, dakujem, ano, robila som to sama, mam zatial len tieto navrhy, vyhrava stredny. Zosivala som ich, aby dobre drzali, zatial uchytenie nemam vymyslene ale pravdepodobne to bude zapinaci spendlik. Obycajny asi nedrzi najlepsie.
Odpovedať
Ahojte, tak začala som si pomaly robiť pierka:)) ked som ich začala vyrábať, som si myslela, že ich povyhadzujem z okna:)) nešlo mi to, ale potom asi pri piatom som si našla techniku, ktorá už bola lepšia ako na začiatku a už mi to išlo celkom dobre:)) urobila som zatiaľ 13. mam aj v albume fotky:)) dala som si dvojfarebné a tá tmavšia nie je čierna ale tmavofialová, nech to má taký iný nádych, nielen taký jednofarebný
Odpovedať
A ako si ich spájala? Zošívala, či len špendlík? Inak sa mi tá kombinácia veľmi páči, dobrý nápad dať dve farby :-) Akurát neviem, ktorú druhú by som dala ja...
Odpovedať
hej spájala som ich zošívaním, som si kúpila fialovu prelovku a s tou som to prišívala, nech je to evnejšie. zatiaľ to drží celkom dobre keď som dobre videla, tak ty máš bordovú výzdobu, tak by som dala bielu, tú čo máš a k tomu nejaký svetlejší odtieň keby si našla, tmavší nie, lebo tá čo máš je dosť tmavá a tmavšia by zle vyzerala k tomu, tak radšej svetlejšiu. nevidela si už nikde svetlešiu od tej čo máš??
Odpovedať
no ja by som možno dlaa tmavo ružovu:))))
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte decká, poznáte niekto dobrú živú kapelu, ktorá nestojí veľa a vies hrať dlhšie ako 20min v kuse (aby si nemusela dať po 20min hodinovú pauzu na občerstvenie.. :)) ) resp. dievčatá kde hľadáte inšpiráciu, koho si objednať. Ďakujeeem a prajem pekný zvyšok dňa
Odpovedať
Ahoj Andrejulinka, tak mojou inšpiráciou sú skúsenosti s našou kapelou. Absolvovala som už niekoľko plesov s týmito hudobníkmi a bola som nadmieru spokojná, takže nad nikým iným som neuvažovala :-) no a najlepšia zábava je na cigánske pesničky, tak kto iný ako cigáni by to mohli byť? ;-)
Odpovedať
my sme si vybrali muzikantov podľa toho, že mamin kolega ich mal na svadbe svojho syna, tak nám ich odporučil, že sú ako diabli do hrania, že sa veľmi dobre zabavíme, tak ako oni:)) tak som zvedavá, lebo naživo som ich ešte nevidela hrať
Odpovedať
Tak to si radšej ešte zisti, zožeň si nejaké dvd, lebo čo sa páči iným, nemusí sa páčiť vám. nechcem byť zlá, to len pre istotu :-)
Odpovedať
hej viem, už som sa pýtala aj iných čo im boli na zábave aj jedna kamoška ich mala na svadbe, tiež hovorili, že su super, tak neviem:)) ja im verím, dúfam, že nebudem sklamaná
Odpovedať
určite nie, ak to máš potvrdené z viacerých zdrojov, malo by to byť v pohode ;-) tiež teraz začínam overovať aj inú kapelu, lebo nám ich odporučili. čisto zo zvedavosti ;-)
Odpovedať
hej:)) necháme sa prekvapiť, ale myslím, že budeme obe spokojné:))
Odpovedať
Určite a hlavne si myslím, že nám to bude dosť jedno :-D
Odpovedať
no ved, ked budeme veľmi v strehu aby všetko išlo tak, ako chceme. Teda neviem či aj ty, ale ja určite áno:))) ale ja sa viem zabaviť na každú pieseň, tea doteraz to tak fungovalo:))) uvidime čo budem robiť na vlastnej svadbe, ale hádam sa určite zabavím, lebo to najstresujúcejšie budeme mať už za sebou a môžme sa trochu uvolniť. no fakt uvidime čo bude:))
Odpovedať
Ahojte, možno si pomyslíte, že som blbá, ale chcem sa opýtať, načo slúži kniha hostí na svadbe. to tam píšu hostia blahoželania pre mladomanželov?? a načo potom sú blahoželania formou pohľadníc?? budete mať také niečo aj vy??
Odpovedať
Ahoj, no ja knihu hostí neplánujem, okrem toho že sú neskutočne drahé (na to, že je to v podstate zbytočnosť), do nášho malého mesta to ešte ako móda neprišlo a nikto to nepozná. Takže buď by som tým musela niekoho na svadbe zamestnať, alebo to dávať sama. A máš pravdu, načo sú potom pohľadnice? Tam aspoň ľudia píšu aj vtipné básničky, keby som ich na svadbe zaskočila knihou hostí, čo by stihli vymyslieť. A ešte by si povedali, že na čo kupovali pohľadnice. Nechce sa mi ich informovať, nekupujte, bude kniha hostí :-| niektoré veci, ktoré tu fičia, jednoducho neplánujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ani ja neplánujem knihu hostí, ponáúkali mi ju, ale podľa mňa je to zbytočné, však nie som v Amerike :-D ozi, dnes mi prišli svadobné oznamká :-) teším teším ;-) len keby už bolo po tých štátniciach
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte s tou knihou hosti sa pridavam ani ja som netusila na co je,a celkom sa niekedy nasmejem na tych vymysloch co tu vedia niektore nevesty najst,ved sme na slovensku,tak preco vsetky tradicie z Ameriky preberame,mame predsa svoje zvyky a veci co sa robia,ja osobne nemusim honosne veci,ved predsa nejde o to,ci to budeme mat najhonosnejsie ale o to ze sa lubime a chceme zabavit s ludmi s ktorymi sa mame radi,tak naco kopec blbosti.Ako povedala moja mamca,ved to nebudeme v tej rychlosti ani stihat vnimat.
Odpovedať
no tak som rada, že nie som jediná, ktorá to mať nebude:)) som si myslela, že budem jediná:)) a podbradníky budete mať?? lebo tiež ked som o tom doma hovorila, tiež sa na mna pozerali ako keby som spadla z neba, že kde som to videla, prosto u nas taký zvyk nie je:))
Odpovedať
Ahojte, no podbradníky som tiež nechcela, no v tomto prípade musím uznať, že je to aspoň praktické, aspoň pri mojej šikovnosti :-N fakt by sa mohlo stať, že by sme sa okydali a to by ma fakt netešilo. Ale asi sa mi potom viac páči variant takej väčšej akoby plachty, ktorú dajú obom mladým, v podstate ich akoby ku sebe priviazali a tak sa chovajú. Zakryje to väčšiu časť šiat. Možno nad tým pouvažujem. Rovnako nechápem ani čokofontány a kadejaké amerikotiny z weddshopu ;-)
Odpovedať
presne tak, na tomto sa tiež zhodneme:) môj buduci mi stále hovorí, že som také malé bábo, lebo skoro každom jedle sa zakydam:)) no proste moja nešikovnosť:) aj mne by sa toto zišlo ale neplánujeme podbradníky. musím si teda dať väčší pozor a nezakydať sa. tak mi držte palčeky:)))
Odpovedať
Alebo radšej nedávať. Lebo stáva sa aj to, že čím väčší pozor dáš, tým horšie to dopadne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No my budeme mať podbradníky, lebo ja som tiež taký kydoš, takže by sme vyzerali ako malé deti, špinaví aj za ušami :-D a tiež budeme mať aj čokofontánu, síce je to nepotrebné tam, ale mne sa to páči, tak aspoň nejaký výstrelok budem mať :-D a každý sa na ňu strašne teší, tak neurobíte im radosť? :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?