Svadba 10.10.2009. Nájde sa tu niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak co, najde sa tu niekto, kto sa bude vydavat v tomto datume? som zvedava kolke sa nazbierame :) mozno povymiename nejake napady, rady a triky ako spijemnit tu nasu vytuzenu svadbu :) tak piste:)
Odpovedať
1
17
18
Profilova fotka
Caute baby, rychla otaaazka... Je tu tiez niekto kto nema dobreho DJa?????????
Odpovedať
Mojalili ;-) nie si sama moja to bude tiez druha a mam pomaly 7 rocnu dceru. Ale prezivam tu svadbu asi viac...kedze tentokrat bude v kostole a nie preto, ze sa nam to tam paci, ale pribera to na vaznosti...Teda my to aspon tak berieme. Rozhodli sme sa v juny,drahy ma poziadal v july o ruku naozaj a hotovo :-) Baby, pocasicko nam velmi nepraje :-( Prajem Vam krasnu svadbu, poriadne si vsetko vychutnavajte, lebo naozaj je to tak, ze to rychlo ubehne :-) A hlavne,nech nase lasky specatene v tento den, ostanu po cely zivot :-) a stale v laske a stasti...
Odpovedať
Profilova fotka
Všetkým krásnu svadbu a nech vám všetko výjde!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babyyy držím nám palce aby sme to zvládali bez zbytočných stresov a aby sme si to užili naplno ;-)
Odpovedať
Nech je ten zajtrajsi den nezabudutelny!!! Len v tom pozitivnom ;-) Vsetko len to najlepsie a urcite si v tom zhone spomeniem aj na vas vsetky a v duchu poprajem krasny den plny lasky. A tie ostatne tak isto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No uz len par hodin,tak si to vsetky uzime ako naj sa da a nech je ten den nezabudnutelny pre nas vsetky,Pa pa,prajem len to naj
Odpovedať
ahojte kočky, prajem Vám, nech ten zajtrajší VEĽKÝ deň vyjde podľa Vašich predstáv, nech ste spokojné so všetkým čo príde, a užite si ho tak ako najviac môžete, iný už nebude:))) potom si prosím nejaké fotečky:)) som už teraz zvedavá:)) ahojte a držte sa, budem na Vás myslieť a držať prstíčky, aby všetko vyšlo, tak ako chcete:)) aaaaaaaaaaaaaaahojte
Odpovedať
Všetkým, ktoré dnes zmenia stav slobodná na vydatá prajem, aby svadobný deň vyšiel podľa Vašich predstáv a príprav a do ďalšieho života prajem všetko len to najlepšie
Odpovedať
Profilova fotka
Joj no ja som uz pekne dlho hore a u nas leje ako z krhly,to ja budem aka bohata nevesta,no len kde sa budeme fotit to netusim?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte všetkým, ktorý si dnes povedia to spoločné slovíčko ÁNO prajem do spoločného života, len to naj a nech je Váš dnešný veľký deň výnimočný a bez stresov
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak kde ste všetky, na svadobnej ceste hovorte dojmy zo svadby, tak v skratke, či boli viac stresy
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak a mame to uspesne za sebou,u nas vsetko v pohode,na to ako som sa bala ze sa nieco dokazi,to celkom v pohode prebiehalo,az na ten neustaly dazd vonku,budeme my ale stastne a bohate nevesty,moji hostia aj napriek ocakavanym obavam z kombinacie sa vsetci super bavili az dorana a to tak dobre ze sa nikomu nechcelo odist.A stres som zahodila na foteni,mali sme ho pred obradom a fotograf nam navodil dobru atmosferu tak sme sa smiali cele fotenie aj obrad a aj na hostine.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte mladé panie, tak nám všetkým gratulujem k nádhernému svadobnému dňu! Dúfam, že nebudem protivná, ak vám poviem, že u nás nepršalo a na odobierku a obrad sme mali dokonca slniečko, takže u mňa spokojnosť aj po tejto stránke. Fotky síce budu zamračené, ale nepršalo. Všetko prebehlo úplne super, bez stresu, nechápem, kam zmizol, asi to bude tiež vďaka foteniu pred svadbou.
Odpovedať
Babyyyyy a fotecky su kde? :-)
Odpovedať
ano ano ano, aj ja chcem už pozerať:)))
Odpovedať
..vy to tu uz uplne zanedbavate, ako ste sa vydali :-)
Odpovedať
Sisik, jancah, fotečky budeme mať až o nejaký mesiac a tie amatérske sem nechcem dávať, máme ich málo a nie sú veľmi kvalitné. Ale samozrejme, akonáhle fotky dostaneme, rada sa pochválim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak aj ja prajem vsetkym nevesticka a uz manzelkam aby nam to klapalo po cely zivot. Nasa svadba dopadla uplne super, sice prsalo a za par dni aj snezilo ale vsetci nam vraveli, ze to pada stastie z oblakov, takze v tom pripade to nevadilo. Svadobna hostina bola uzasna, spanieli si nevedia dodnes vynachvalit. Hotel Mnich je na jednotku, skvela spolupraca, milu a ochotni casnici, krasne vsetko pripravene a vyzdoba stolov a vsetkeho proste super. Fotky sme mali uz v piatok hned po svadbe, ale kedze som mala problemy s internetom, som tu az teraz. Ked budem mat trosku viac casu tak tu nejake vlozim. Takze krasny vecer vam prajem a mozno sa tu este niekedy postretavame.
Odpovedať
..no snad sa budeme teda stretavat..a tak rozoberat ako ide zivot dalej :-) ten moj manzelsky zazacala nejak svokra strpcovat :-D
Odpovedať
nooo, nejak je tu smutno, mali by sme to teda rozbehat! Ja som sem dnes pridala prvé fotky a komentáre k svadbe, musím pokukať, či už tiež máte albumy. Inak, dnes sa u nas schylovalo k prvej manzelskej hadke, ale ustali sme to! Hadam sa nam to tak podari aj nabuduce :-N
Odpovedať
Hlavne je, sa dlho nehnevat a vediet sa udobrit a aj priznat chybu-ak sa uzna :-) Mne sa po svadbe nabural nejak vztah so svokrou... spravala sa na svadbe ako sa spravala a teraz ma bude objimat a ze ma lubi... uz som si urobila nejaky mur... tolerujem ju, nic drahemu nevycitam (hadat sa kvoli rodine,su akurat tak hadky na rozpad manzelstva), ale ze by som vyhladavala jej spolocnost...urcite nie :-|
Odpovedať
1
17
18
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?