Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No mne vobec nevidno horny tien ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vies, mne sa pacia take vyrazne oci, cierne.. :-D a zas jemnucke licenie vyzera o nicom na fotkach.. baby mi pisu ze ej to prisilne...no ale asi mam taky nejaky divny styl...pacia sa mi cierne vyrazne oci..
Odpovedať
Profilova fotka
jamimi a kedy by mali dorazit tie moje satky..?som strasne zvedava ci mi sadnu 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
No netusim etse endal info ci ich poslal ale maju prazdniny do 21.2 tak mu napisem. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
katussska24 mne sa to tvoje licenie velmi paci,vyzeras tam nadherne podla mna,mne sa paci aj ten zeleny tien pod okom a nepride mi to ze moc,skor tak akurat aby to aj na fotkach bolo vidno lebo ja mam trebars ten problem ze este aj ked sa zmalujem tak to na fotkach akosi nevidno :-| mna ked maluje kozmeticka tak mi zvacsa da divny tien az po obocie a vyzeram akoby som bola zbita,ale ja by som chcela nejake linky okolo oci to sa mi paci a to mi aj ide.ked ma malovali na stuzkovu prisla som nenamalovana kozmeticka ma zmachlila odisla som skoro s placom,ked som tam asi o mesiac isla namalovana tak ako sa bezne malujem na vytrhanie obocia tak mi kozmeticka vravi ze vasa sestra sa tu bola malovat na stuzkovu nie?velmi sa podobate ale vy ste krajsia....mimochodom nemam sestru ale aspon vidno ako ma tava spotvorila a este aj sama pred sebou to nechtiac priznala ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
eli takze tebe sa paaacim?no juchuchuuu, konecne :-p a ten tien pod okom je taky tyrkysovy, to kvoli popolnockam...ale aspon vidite ako to skresli foto... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Katussska Mne sa tiež veľmi páčiš s tým make-up om ako máš na fotkách.
Odpovedať
Profilova fotka
katussska24 a kyticu budes mat akej farby?ja prave neviem k comu mam zladit licenie ci k svadobnej kytici a vyzdobe..alebo k popolnocnym satam ktore teda este netusim akej budu farby,mne sadne k ociam zelena,ruzova alebo fialova..ale take popolnocne nechcem,skor nieco modre si predstavujem,alebo cervene lebo na redovy budem mat asi kroj.juj dievcata aj vas tie pripravy tak bavia? :-D ja som prave dnes vravela mame ze keby som nemala problemy v praci tak asi lietam tak meter nad zemou od stastia :-D ale svadba sa mi zda este daleko :-| ked bolo polroka do svadby tak sa mi to zdalo tak blizko a teraz ked su to tri mesiace aj nieco tak sa mi zda ze sa ten cas ide straaasne pomaly a ta svadba je este taaak daleko :-D to asi preto ze sme uz vela veci vybavili a teraz nemam co vybavovat :-| ale treba mi popolnocne saty a topanky a oblek pre zenicha..ale to asi az neskor lebo zenich momentalne chudne
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatko dakujem. no dala som to do temy a baby ma uplne sprdli :-( ale men sa to paci, je to ine, skratka taka tmava nie ej velmi pre nevesty asi in... :-| ale videla som foto s podobnym licenim a vyzera to super... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Katussska ja som sa viac stretla s tym ze nevesty mali make - up v ruzovej a to skoro vsetky. Uz treba ukazat ze aj nieco ine sa hodi. A ja si myslim ze ti to horzne pristane.
Odpovedať
Profilova fotka
tak tesim...a slubujem ze naostro to bude minimalne raz tak dobre :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Budeme sa potom tešiť na svadobné fotky :-) :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Katus, mne sa to vobec nezda vyrazne...praveze mi to stale pride dost jemne. Ale vyzeras krasne...budes fakt krasna nevesta. Ja idem urcite do dymovych tmavsich, urcite nechcem nic ruzove a neviem ake. Mne sa to nepaci, a ani mi to napasuje. Tak budeme dve ;-) Inak, vcera sme absolvovali nase prve profi fotenie...teda poviem vam, bolo to skvele. Este mi prislo, ze chlap to zvladal lepsie ako ja :-D Vcera vecer mi Katka uz posielala dve namatkovo vybrate foto, ale ked budu vseštky foto a video tak vam hodim link do ip na pozretie :) Som straaaaaasne zvedava.
Odpovedať
Profilova fotka
mima tak to sa vsetky tesime my planujeme ist sa na buduci tyzden fotit na oznamka tak sa celkom tesim
Odpovedať
kaculiatko, my sme fotili asi 3 hodiny, a boli to fakt ze 3 uuuuzasne hodiny. Este teraz sa mi da smiat ked si na to spomeniem. Urcite si to uzijete :)
Odpovedať
Profilova fotka
budeme tri ;-) ani ja neplanujem ruzove licenie tiez chcem mat nieco vyraznejsie,ved je to svadba a nevesta ma byt v ten den najkrajsia ;-) pekne vyrazne oci su nadherne..samozrejme sa to nesmie prehanat a k vyraznym ociam by nemal ist krvavocerveny ruz a este aj zvyraznene licne kosti..tak to mala jedna sesternica a veru musim napisat ze nevyzerala moc vabne aj ked inak je to velmi pekna zena.proste vsetko s mierou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak my ideme si dať robiť niečo ako tablové fotky a jednu spoločnú na svadobné oznámenia. :-) Tak sa celkom teším, ale inak nemám rada fotenia. Tak uvidíme či si to zamilujem.
Odpovedať
kaculiatko, kuk IP
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme este stale nedoriesili to nase oznamko.. dneska sa totalne zmenil cely vyzor oznamka, zo skladacieho na otvaracie ci ako, furt neviem co tam chceme vlastne.. a teraz sa nejak nevieme zhodnut na tom kam a kedy ist byvat do vascieho a mne sa pomaly ale isto rozplyvaju moje sny o domceku, zahradke, a dokonca aj o detoch.. mame sice 1 izbak, ale na vacsi budeme potrebovat hypoteku, ci uz byt alebo dom.. a neviem ako to zvladneme.. :( je mi z toho na nic.. do kelu.
Odpovedať
Profilova fotka
mima, tie fotky su super, spontanne velmi mile.. ;-) monika, no u nas to s financiai bude paradny boj, ale asi si nepopmozeme :-S ja sa snazim tak nejak tesit z dobrych veci ktore sa deju..lebo by mi asi svihlo inak. aj ked je teraz nejak tazky cas... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
mima ďakujem. Máš pekné fotky. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
monika Tak viem ako ti je. Mne je viac menej jedno kde by som bývala či v byte alebo rodinnom dome. Ale rodinný dom má viac pozitív a tak. ALe určite by som chcela bývať vo vlastnom. Teraz bývam u svokrovcoch. Nesťažujem sa, lebo my je tu dobre aj svokrovci sú super. Ale svoje je svoje. Časom dúfam, že to bude lepšie, ale tak skoro asi nie. ;-) Chcela by som isť na vysokú školu (no je otázne či ma vezmú), a drahý by chcel aj rodinku, ale všetko nejde.
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/album/album.... baby tak tu su krasne namalovane ocka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja ostavam pri tej mojej vizazistke, viem ze to odflakla, ona sama mi to vravela, lebo ma musela zobrat medzi liceniami a asi za 15min uz som bola hotovo. skratka ju budeme buzerovat aj mamou ked ma svadobne rano pride licit a myslim ze z toho vzide daco dobre ;-) ked mne to co sa paci nie je vhodne..mam iny tvar oci ako je vhodny ma take klasicke dymove... 8-(
Odpovedať
baby, ak chcete vidiet vysledok nasho nedelneho vyletu, dajte vediet, poslem do ip. Uz je aj video hotove a je proste uuuuuzasne :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mima, jasne posli :)
Odpovedať
Profilova fotka
mima ja som vcera videla, lebo poznam tu ich stranku, ste zlatiii :-D
Odpovedať
dakujemeee....strasne nervozna som z toho vsetkeho bola, ci tam nebudeme ako blbci, ale dopadlo to nad moje ocakavania :) Krasne zostrihane, ten klip je super. A ta pohoda pocas celeho fotenia a tocenia....fakt uzas. Odporucam kazdemu :)
Odpovedať
Profilova fotka
wau...no ja sa toho bojim ze pohoda nebude, lebo nie som zrovna exibicionistka.. :-N uvidime.. :-p
Odpovedať
katus, tak to my dvaja nie sme ze vobec. Som si nevedela predstavit, co tam podorabame, ale vysledok si videla. Dolezite je, aby vam fotograf, popr. aj kameraman ak bude, vytvoril pohodovu atmosferu, nic nasilne, nic nutene, zasmial sa s vami...to potom ani nebudes vediet, ze tam je. A ak vie fotit, vykuzli z toho nieco uzasne :) Neboooj, bude to super. Tesim sa na tie vase foto :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?